Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. április 22., hétfő 12:52

Málagába mehetne, vagy vissza az Espanyolba Callejón barátunk. :D
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

UnAmorUnClub
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:15
Kedvenc játékosaid: Ronaldo(Fenomén), Ronaldinho, Robinho, Marcelo, Varane, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: UnAmorUnClub » 2013. április 22., hétfő 12:50

Olasz források is megerősítik azt a hír, amik arról szóltak, hogy a Real Madrid vezetősége ezen a nyáron megfelelő ajánlat esetén eladja Callejónt. A Királyi Gárda döntésének hátterében a játékos idei gyenge teljesítménye áll.
Végre valahára látok ilyen rövid hírt, hogy Callejónt elkívánják adni :salute:
Amikor leigazoltuk nagy reményeket fűztem hozzá, különösen az a statisztikája, miszerint ellene szabálytalankodtak a legtöbbet a bajnokságban még az Espanol színeiben abban az évben mielőtt Madridba igazolt.
Idén azonban bosszant minden egyes alkalommal amikor pályára lép...nagyon de nagyon kevés!!!
Amennyit ő játszik és amit ekkor csinál azt Jesé is bőőőőőven bőőőőven hozná :-)

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. április 22., hétfő 12:34

Ahogy ericco is írta Neymarnak biztos lesz szüksége egy kis türelemre,hogy tartósan berobbanjon.

Azt is eltudom képzelni,hogy nem jön össze neki a katalán kaland és két éven belül eligazol. :mrgreen: (azért erre kevés esély van :D)

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. április 22., hétfő 12:20

Igen, én is ezt látom valószínűnek sajnos. Nem rég, a "másik" oldalon is volt pedzegetve ez a téma, és ott is leírtam, ugyanúgy, ahogy most ericco ezt az Alexixes hasonlatot. De Neymarban látom talán azt a stílust, amit a barcelonai publikum jobban el tudna fogadni, mint Messi stílusát. Neymarban van az a valami, ami anno Ronaldinhoban volt meg, skillek, showműsor, varázslat stb... Messinél évről évre ugyanazokat látják és látjuk mi is. Egyérintő, védők közt szlalom, kilövöm ütemtelenül, amolyan Robbenesen a rövidet, vagy a hosszút. Szóval én abban bízom, hogy ez Neymar féle játék szimpatikusabbá fog válni (egy idő) után, mint az amit Messi tud adni. Eléggé elegem van már a kis Argentínból és a Médiából( abból még jobban), jól esne, már egy kis vérfrissítés. Persze, lehet, hogy aztán már Neymártól fogok, ideg összeroppanást kapni, de jelen esetben, vállalom inkább azt, mint a futball isten Messi-ását.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. április 22., hétfő 12:12

Kicsit előre tekintve, hihetetlenül örülnék neki, ha Neymi olyan szinten robbantana a Barcában, h Messit, valamilyen szinten árnyékba szorítaná, és az a fokú Messizmus, ami most van a világban, csökkenne egy picit. Erre igen kicsi esélyt látok.
Szerintem inkább fog Neymar árnyékba szorulni.Nem lenézve a brazil ligát és aktuális csapatát,de ott azért könnyen lehet csillogni,persze Neymarban meg van szvsz,hogy európában is mutasson valamit,de Messi mellett nehéz lesz.. :hmmm:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. április 22., hétfő 11:58

realbeckham írta:Kicsit előre tekintve, hihetetlenül örülnék neki, ha Neymi olyan szinten robbantana a Barcában, h Messit, valamilyen szinten árnyékba szorítaná, és az a fokú Messizmus, ami most van a világban, csökkenne egy picit. Erre igen kicsi esélyt látok.
Hamarabb jósolok neki Alexis szintű kezdést, visszeesést. Ha lesz türelme beállni a sorba, és lentről kezdeni, beépülni a csapatba, még sikertörténet is lehet belőle (azért a Barca nálunk sokkal jobban bánik a klasszisokkal, főleg a brazilokkal).
A potenciál megvan mindkét félben, hogy ez össze fog-e jönni? Remélem, nem :mrgreen:

Anno Mourinho rövidtávon megfelelőbb edző volt Pellegrininél, de lehet ha akkor még bizalmat szavazunk a chileinek, mára már teljesen máshol tartanánk játékban és eredményességben is. Az ilyen Neymar stílusú játékosok számára is vonzóbbak lehetnénk. Nehéz ezt megmondani, de tény, hogy hiányoznak a váratlant húzni tudó játékosok (ami nem véletlen, hiszen José nem igazán szereti az ilyen futbalistákat), és ezért szenvedünk a visszálló védelmek ellen. Az egyélű taktikáról nem is beszélve.
Merci Zizou!

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. április 22., hétfő 11:49

Neymarhoz: Sztem is ez a nyílt titok kategória. Ha hivatalosan bejelentenék, h Barcelona...akkor nekem még megnyugvást is hozna, hogy na végre, kimondták azt, amit mindenki tud 1 éve. Ideje másról beszélni.

Kicsit előre tekintve, hihetetlenül örülnék neki, ha Neymi olyan szinten robbantana a Barcában, h Messit, valamilyen szinten árnyékba szorítaná, és az a fokú Messizmus, ami most van a világban, csökkenne egy picit. Erre igen kicsi esélyt látok.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. április 22., hétfő 11:34

tubatibi írta:Ronaldo nyilatkozatából kiderült, hogy akkor Neymar így hivatalosan is a Barcelona játékos? Kár.
Hát ez már úgy egy éve nyílt titok. Tényleg csak hivatalosan nincs kimondva, de a jelek már egy ideje egyértelműen erre utalnak. Én csak akkor leszek ideges, ha 45 millióért leigazolják, mi meg 60 körül fogunk adni Bale-ért.
Bár Rosell és Neymar rettentően szimpatikus apukája szépen sarokba szorította a Santost.

Di Maria teljesítménye annak fügyvényében mégnagyobb vicc, hogy valamivel egy év után már fizetésemelés után görbült a szája, amit tavaly nyáron meg is kapott.
Merci Zizou!

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. április 22., hétfő 11:33

DM, nekem 180as fordulat. Játékban, és mentálisan is. Nagyon kedveltem, amit mutatott, hétről hétre, de most amiket leművel, az idegesít. Egy pozitívuma maradt a szememben, hogy sokat melózik, mint egy futóbolond.

Gondolom neki is sorsdöntő lesz az új szezon, vagy az is lehet, hogy ez volt az. Ha nem kapja össze magát, én is eladnám. :( 30at kaphatunk érte? Hogy látjátok...
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2013. április 22., hétfő 11:20

Ronaldo nyilatkozatából kiderült, hogy akkor Neymar így hivatalosan is a Barcelona játékos? Kár. :(


Kíváncsi vagyok a Bajnokok Ligájára, hogy Zsozé milyen csapatot küld ki, bár valahogy most nem vagyok nagyon optimista a párharcot illetően, mint egy-két hete. :(
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 22., hétfő 11:14

e idegesíts már.
Nem akarlak :mrgreen:
ennek úgy kellene, h a döntőben egy német csapat ellen, lopez megsérül, bejön casillas és történelmet ír. másodjára. nem az elődöntőben.
Szép is lenne...a Leverkusen ellen párszor az őrület határán voltam.

OFF: Tiéd az első sig ami ki is néz valahogy és tetszik.
Kár, hogy Zsozé hamarabb tenné be Adánt.
True story :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
El Flaco
Tiszteletbeli Szerkesztő
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:26
Kedvenc játékosaid: Zidane, Anelka, Benzema, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, FFF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: El Flaco » 2013. április 22., hétfő 11:13

Toti írta:ennek úgy kellene, h a döntőben egy német csapat ellen, lopez megsérül, bejön casillas és történelmet ír. másodjára. nem az elődöntőben.
De szép lenne. Fairy tale 2.0 :-)



Kár, hogy Zsozé hamarabb tenné be Adánt. :lol:
"Az egykori tirpák pirult, szégyenkezett, haragudott valaha e csúfolódó szó miatt. A mai tirpák gazda büszkén a mellére üt és mondja: Igen én tirpák vagyok! Ez a csúfnév idővel megtisztelő, dicsérő kifejezéssé változott." (Krúdy Gyula)

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. április 22., hétfő 11:12

Pont most írják, hogy még nem tudni mi lesz Diego sérülésével (csipő) és lehet, hogy a Dortmund ellen visszatér a kapuba Casillas.
ne idegesíts már. :mrgreen:

ennek nem így kellene történnie.
ennek úgy kellene, h a döntőben egy német csapat ellen, lopez megsérül, bejön casillas és történelmet ír. másodjára. nem az elődöntőben. :-)
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 22., hétfő 11:09

tény, h idén már nem kell védenie, max ha kiesünk a bl-ből akkor a záró 1-2 fordulóban, hadd szokja.
Pont most írják, hogy még nem tudni mi lesz Diego sérülésével (csipő) és lehet, hogy a Dortmund ellen visszatér a kapuba Casillas.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. április 22., hétfő 11:07

hehe írta:casillas meg nevetséges formában véd több, mint egy éve.
ha ez a lopez nem ad neki motivációt arra, h visszanyerje a fomáját és egyúttal a helyét a kezdőben akkor semmi.

tény, h idén már nem kell védenie, max ha kiesünk a bl-ből akkor a záró 1-2 fordulóban, hadd szokja. de ugye a kiesés az lehetetlen, idén meg kell lennie, nem lehetünk annyira szerencsétlenek, h 3x egymás után hulljunk el a kapu előtt. (belegondolok, h hosszú-hosszú éveken keresztül szoptunk a 16 között, hát lehet, h zsinórban 3x kiesni az elődöntőben még fájóbb)
Olasz források is megerősítik azt a hír, amik arról szóltak, hogy a Real Madrid vezetősége ezen a nyáron megfelelő ajánlat esetén eladja Callejónt. A Királyi Gárda döntésének hátterében a játékos idei gyenge teljesítménye áll.
nagyon helyes, jöhet fel jesé.
dm helyére götze.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Zidane
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:16
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Ronaldo, Figo, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zidane » 2013. április 22., hétfő 11:05

Olasz források is megerősítik azt a hír, amik arról szóltak, hogy a Real Madrid vezetősége ezen a nyáron megfelelő ajánlat esetén eladja Callejónt. A Királyi Gárda döntésének hátterében a játékos idei gyenge teljesítménye áll.
Remélem van alapja.
Di Mariaval kapcsolatban meg én már lassan ott tartok, h nem törnék össze ha jönne Bale a helyére, mert egyszerűen képtelen össze kaparni magát az argentin, természetesen padra én is megtartanám minden további nélkül, de 100% h nem tűrné.
Ez a Mourinho - Casillas - Ramos " szerelmi háromszög" meg...már nagyon unalmas. Remélem idén megnyerjük a BL-t, és akkor nyáron mehet Mou, ha akar, és pont került a történet végére.

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. április 22., hétfő 10:18

Amúgy DM utoljára talán a Manchester elleni párharcban játszott hasznosan,azóta semmi.Elötte meg kb volt egy jó klasszikusa és ennyi.Én elengedném,ha helyére szerzünk egy játékost,és ez nagyon benne van a pakliba.Az meg a másik,hogy Di Maríaért még pénzt is kapnánk..

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. április 22., hétfő 10:01

Mickey írta:DM nem fogja a padot koptatni,ezt biztosra veszem.Tényleg maradhatna cserének,mert új impulzust hozhat a játékba,de fogadni mernék,hogy nem tűrné el
Így igaz. Ráadásul ő az egyik olyan játékosunk, akiért normális árat tudnánk kéni.
Merci Zizou!

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2013. április 22., hétfő 9:49

Raúl írta:
Sokmindenkit el lehet adni a nyáron, kapásból: Albiol, Adán, Kaká, Di Maria, Higuain, Carvalho. Ez kb 80-90 millió.
Di Maria-t miért kellene eladnunk? Csereembernek több mint tökéletes, hetvenedik pecben behozva meccseket dönthet el a gyorsaságával... Inkább a posztjára hozzunk valakit és Callejon menjen a búsba, mert ő még a kispadról is kilóg...

a többit adom :agree:
DM nem fogja a padot koptatni,ezt biztosra veszem.
Tényleg maradhatna cserének,mert új impulzust hozhat a játékba,de fogadni mernék,hogy nem tűrné el.(ettől függetlenül több esze már nem igen lenne a játékhoz)
Callejón pedig -felőlem- mehet ahová akar.

jáj de jó kis nyárnak nézünk elébe,csak ne kelljen ismét a zero-rol kezdeni mindent :x
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Raúl
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:44
Kedvenc játékosaid: Raúl, Benzema, CR7, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Raúl » 2013. április 22., hétfő 9:43

Sokmindenkit el lehet adni a nyáron, kapásból: Albiol, Adán, Kaká, Di Maria, Higuain, Carvalho. Ez kb 80-90 millió.
Di Maria-t miért kellene eladnunk? Csereembernek több mint tökéletes, hetvenedik pecben behozva meccseket dönthet el a gyorsaságával... Inkább a posztjára hozzunk valakit és Callejon menjen a búsba, mert ő még a kispadról is kilóg...

a többit adom :agree:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 85 regisztrált és 0 vendég