Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. április 22., hétfő 13:49

realbeckham írta:Hogy miért nem játszatja Mou? Ehhez Torilnak is, Mounak is, Jesé nek is köze van szerintem. Nem rég azért Jesé is odaszólt keményen Mou nak, bár teljesen igaza volt neki.
Nem rémlik, hogy Jesé bármikor is odaszólt volna Mourinhonak, pláne nem keményen. Az újságíró megkérdezte, hogy Jesé szerint is sokat tett-e Mou az utánpótlás játékosokért, amire Jesé azt felelte, hogy a Castilla edzője Toril és nem Mourinho. Most azzal, hogy 1-1 fiatalnak ad 1-5 percet 1-1 megnyert meccsen nem sokat érnek. Ez alól Morata volt a kivétel. Ő is csak a csatáraink gyenge formája miatt (ugye mikor Higuaín sérült volt, Benzema nem, akkor is előfordult, hogy Morata kezdett).
Torilnak annyi köze van hozzá, hogy Mourinho nem csípi, ahogy Valdanot, meg a végén már Zidane-t sem. De a jelek szerint mondhatnám Casillast, Ramost és amit az előttem szólok elfelejtenek, hogy rajtuk kívül állítólag 3(!) másik játékost sem. Torilnak és a Castillának egész jól ment. Ekkor Mourinho azt mondta, hogy a Castilla játsszon úgy, ahogy a felnőtt csapat (hiába alkalmatlan az Ő szerinte "játék" mindkét csapat számára, de szerinte ez a tökély, mint azt tudjuk). Tévedés ne essék. Nem árt, ha az alsóbb csapatok is hasonló szisztémában játszanak, mint a felnőtt. De akkor úgy is kell igazolni a Castillába is, hogy tudják azt játszani. Valamint a felsőbb csapatnak is játszania kéne, nem ezt a kontrafost produkálni. De Toril tudta a helyét, így hasonlóan játszatta a Castillát, meg is roggyant a csapat.
Ekkor megkérdezték Mourinhot, hogy miért nem játszatja Jesét. Erre az volt a válasz, hogy azért, mert olyan poszton játszik a Castillában, ami a felnőtt csapatban nincs is. Toril megint engedett, és kivette a "9 és feles" posztról Jesét, kitette a szélre. Mourinho behívta? Nem. Ez is csak egy újabb ékes bizonyítéka annak, hogyan csinált segget a szájából Mourinho.

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1352
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. április 22., hétfő 13:28

Mondjuk Jesé elengedhetetlen a Castillának, neki minden meccsen ott kell lennie, nem pedig a Nagycsapat padján ülnie. Hogy miért nem játszatja Mou? Ehhez Torilnak is, Mounak is, Jesé nek is köze van szerintem. Nem rég azért Jesé is odaszólt keményen Mou nak, bár teljesen igaza volt neki. Én is azon a véleményen vagyok, hogy bárcsak Calletti helyett egy Jesé-t látnék a szélen. Jövőre, szerintem ott is lesz :-) Mou pedig máshol :sly:
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

UnAmorUnClub
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:15
Kedvenc játékosaid: Ronaldo(Fenomén), Ronaldinho, Robinho, Marcelo, Varane, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: UnAmorUnClub » 2013. április 22., hétfő 13:18

Személy szerint én is többet várok Jesétől mint Callejontól.
Viszont ott motoszkál bennem az, hogy Mou miért nem ad neki lehetőséget :hmmm:
Moratát én nem tartom olyan hatalmas nagy kimagasló tehetségnek,mégis sokkal több meccsen játszott a nagyokkal mióta José itt van, ami számomra nem teljesen tiszta, hogy miért de valszeg nem is kell, hogy tiszta legyen :-)
Jesének véleményem szerint 2-3 mecsenként MAXIMUM ott kéne lennie legalább a padon ehhez képest nem is emlékszem mikor játszott utoljára :(
Ennek is mindennek oka van...lehet, hogy Mourinho hülyesége ez,nem tudom :kivagyhe:

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. április 22., hétfő 13:10

Jesé mondjuk alapból technikásabb, mint a Callejón gyerek... :D
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. április 22., hétfő 13:02

UnAmorUnClub írta: Amennyit ő játszik és amit ekkor csinál azt Jesé is bőőőőőven bőőőőven hozná :-)
Mondjuk gáz lenne, ha Jesé is csak annyit csinálna, amit Callejón az idei szezonban, mert akkor édes mindegy, hogy végülis ki koptatja a pados és hátráltatja a csapatot. Azért Jesétől többet várok, ha lehetőséget kap.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 22., hétfő 12:59

Olasz források is megerősítik azt a hír, amik arról szóltak, hogy a Real Madrid vezetősége ezen a nyáron megfelelő ajánlat esetén eladja Callejónt. A Királyi Gárda döntésének hátterében a játékos idei gyenge teljesítménye áll.
Jól van,Perezék is észrevették azt,amit mi már régen :mrgreen:
Remélem igaz a hír,mert az "olasz források..."hm finoman szólva sem a megbízható kategória.Remélem lesz olyan akinek kell a pasas,egy pár milliót csak adnak érte. :D

Di Mariat el kell passzolni ha akad egy jó kérő,de 35 alatt nem.Akkor inkább maradjon a padra,mert olykor tényleg tud új lendületet hozni a játékba.Csak azok a fránya problémák nyak fölött... :hmmm: :lol:

A Mou-Casillas-Ramos szappanoperához meg csak annyit,hogy nem hiszem hogy ha;akár marad a portugál,akár megy,eladnák a két capitanot.Azt már inkább el tudom képzelni,higy ha El Unico marad,akkor a két delikvens nem szeretne.
Egy Iler-Valdes csere??Hm??Na jó ilyet még viccből se :mrgreen: Minden esetre most már csak azt kéne tisztázni ki az a "nép"?A sociók?Az ultrák?Merhogy a klubon belül csinált egy felmérést...ez mit jelent?Megkérdezték a gépírólányt vagy a portást?Na mind1,sztm ez megint a spanyol média újabb találmánya.

Neymar meg ha tényleg a barcaba megy,nem olyan biztos hogy nemtud majd érvényesülni.Meg lehet nézni az ifju Tellot a szélen,simán játsza a játékát,ugyan azt csinálja mint Neymar,csak a brazil sokkal jobb.Nem hiszem hogy Messi meg a brazil kioltaná egymást,persze ehhez kell egy jó edző hogy helyrerakja ezeket a dolgokat,hogy kitalálja mit-s hogyan...Kérdéses hogy Tito erre mennyire alkalmas :hmmm:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 22., hétfő 12:56

H20 írta:Málagába mehetne, vagy vissza az Espanyolba Callejón barátunk. :D
Vagy akárhova máshova. :Đ
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. április 22., hétfő 12:52

Málagába mehetne, vagy vissza az Espanyolba Callejón barátunk. :D
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

UnAmorUnClub
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:15
Kedvenc játékosaid: Ronaldo(Fenomén), Ronaldinho, Robinho, Marcelo, Varane, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: UnAmorUnClub » 2013. április 22., hétfő 12:50

Olasz források is megerősítik azt a hír, amik arról szóltak, hogy a Real Madrid vezetősége ezen a nyáron megfelelő ajánlat esetén eladja Callejónt. A Királyi Gárda döntésének hátterében a játékos idei gyenge teljesítménye áll.
Végre valahára látok ilyen rövid hírt, hogy Callejónt elkívánják adni :salute:
Amikor leigazoltuk nagy reményeket fűztem hozzá, különösen az a statisztikája, miszerint ellene szabálytalankodtak a legtöbbet a bajnokságban még az Espanol színeiben abban az évben mielőtt Madridba igazolt.
Idén azonban bosszant minden egyes alkalommal amikor pályára lép...nagyon de nagyon kevés!!!
Amennyit ő játszik és amit ekkor csinál azt Jesé is bőőőőőven bőőőőven hozná :-)

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1163
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. április 22., hétfő 12:34

Ahogy ericco is írta Neymarnak biztos lesz szüksége egy kis türelemre,hogy tartósan berobbanjon.

Azt is eltudom képzelni,hogy nem jön össze neki a katalán kaland és két éven belül eligazol. :mrgreen: (azért erre kevés esély van :D)

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1352
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. április 22., hétfő 12:20

Igen, én is ezt látom valószínűnek sajnos. Nem rég, a "másik" oldalon is volt pedzegetve ez a téma, és ott is leírtam, ugyanúgy, ahogy most ericco ezt az Alexixes hasonlatot. De Neymarban látom talán azt a stílust, amit a barcelonai publikum jobban el tudna fogadni, mint Messi stílusát. Neymarban van az a valami, ami anno Ronaldinhoban volt meg, skillek, showműsor, varázslat stb... Messinél évről évre ugyanazokat látják és látjuk mi is. Egyérintő, védők közt szlalom, kilövöm ütemtelenül, amolyan Robbenesen a rövidet, vagy a hosszút. Szóval én abban bízom, hogy ez Neymar féle játék szimpatikusabbá fog válni (egy idő) után, mint az amit Messi tud adni. Eléggé elegem van már a kis Argentínból és a Médiából( abból még jobban), jól esne, már egy kis vérfrissítés. Persze, lehet, hogy aztán már Neymártól fogok, ideg összeroppanást kapni, de jelen esetben, vállalom inkább azt, mint a futball isten Messi-ását.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1163
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. április 22., hétfő 12:12

Kicsit előre tekintve, hihetetlenül örülnék neki, ha Neymi olyan szinten robbantana a Barcában, h Messit, valamilyen szinten árnyékba szorítaná, és az a fokú Messizmus, ami most van a világban, csökkenne egy picit. Erre igen kicsi esélyt látok.
Szerintem inkább fog Neymar árnyékba szorulni.Nem lenézve a brazil ligát és aktuális csapatát,de ott azért könnyen lehet csillogni,persze Neymarban meg van szvsz,hogy európában is mutasson valamit,de Messi mellett nehéz lesz.. :hmmm:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. április 22., hétfő 11:58

realbeckham írta:Kicsit előre tekintve, hihetetlenül örülnék neki, ha Neymi olyan szinten robbantana a Barcában, h Messit, valamilyen szinten árnyékba szorítaná, és az a fokú Messizmus, ami most van a világban, csökkenne egy picit. Erre igen kicsi esélyt látok.
Hamarabb jósolok neki Alexis szintű kezdést, visszeesést. Ha lesz türelme beállni a sorba, és lentről kezdeni, beépülni a csapatba, még sikertörténet is lehet belőle (azért a Barca nálunk sokkal jobban bánik a klasszisokkal, főleg a brazilokkal).
A potenciál megvan mindkét félben, hogy ez össze fog-e jönni? Remélem, nem :mrgreen:

Anno Mourinho rövidtávon megfelelőbb edző volt Pellegrininél, de lehet ha akkor még bizalmat szavazunk a chileinek, mára már teljesen máshol tartanánk játékban és eredményességben is. Az ilyen Neymar stílusú játékosok számára is vonzóbbak lehetnénk. Nehéz ezt megmondani, de tény, hogy hiányoznak a váratlant húzni tudó játékosok (ami nem véletlen, hiszen José nem igazán szereti az ilyen futbalistákat), és ezért szenvedünk a visszálló védelmek ellen. Az egyélű taktikáról nem is beszélve.
Merci Zizou!

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1352
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. április 22., hétfő 11:49

Neymarhoz: Sztem is ez a nyílt titok kategória. Ha hivatalosan bejelentenék, h Barcelona...akkor nekem még megnyugvást is hozna, hogy na végre, kimondták azt, amit mindenki tud 1 éve. Ideje másról beszélni.

Kicsit előre tekintve, hihetetlenül örülnék neki, ha Neymi olyan szinten robbantana a Barcában, h Messit, valamilyen szinten árnyékba szorítaná, és az a fokú Messizmus, ami most van a világban, csökkenne egy picit. Erre igen kicsi esélyt látok.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. április 22., hétfő 11:34

tubatibi írta:Ronaldo nyilatkozatából kiderült, hogy akkor Neymar így hivatalosan is a Barcelona játékos? Kár.
Hát ez már úgy egy éve nyílt titok. Tényleg csak hivatalosan nincs kimondva, de a jelek már egy ideje egyértelműen erre utalnak. Én csak akkor leszek ideges, ha 45 millióért leigazolják, mi meg 60 körül fogunk adni Bale-ért.
Bár Rosell és Neymar rettentően szimpatikus apukája szépen sarokba szorította a Santost.

Di Maria teljesítménye annak fügyvényében mégnagyobb vicc, hogy valamivel egy év után már fizetésemelés után görbült a szája, amit tavaly nyáron meg is kapott.
Merci Zizou!

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1352
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. április 22., hétfő 11:33

DM, nekem 180as fordulat. Játékban, és mentálisan is. Nagyon kedveltem, amit mutatott, hétről hétre, de most amiket leművel, az idegesít. Egy pozitívuma maradt a szememben, hogy sokat melózik, mint egy futóbolond.

Gondolom neki is sorsdöntő lesz az új szezon, vagy az is lehet, hogy ez volt az. Ha nem kapja össze magát, én is eladnám. :( 30at kaphatunk érte? Hogy látjátok...
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3724
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2013. április 22., hétfő 11:20

Ronaldo nyilatkozatából kiderült, hogy akkor Neymar így hivatalosan is a Barcelona játékos? Kár. :(


Kíváncsi vagyok a Bajnokok Ligájára, hogy Zsozé milyen csapatot küld ki, bár valahogy most nem vagyok nagyon optimista a párharcot illetően, mint egy-két hete. :(
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 22., hétfő 11:14

e idegesíts már.
Nem akarlak :mrgreen:
ennek úgy kellene, h a döntőben egy német csapat ellen, lopez megsérül, bejön casillas és történelmet ír. másodjára. nem az elődöntőben.
Szép is lenne...a Leverkusen ellen párszor az őrület határán voltam.

OFF: Tiéd az első sig ami ki is néz valahogy és tetszik.
Kár, hogy Zsozé hamarabb tenné be Adánt.
True story :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
El Flaco
Tiszteletbeli Szerkesztő
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:26
Kedvenc játékosaid: Zidane, Anelka, Benzema, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, FFF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: El Flaco » 2013. április 22., hétfő 11:13

Toti írta:ennek úgy kellene, h a döntőben egy német csapat ellen, lopez megsérül, bejön casillas és történelmet ír. másodjára. nem az elődöntőben.
De szép lenne. Fairy tale 2.0 :-)



Kár, hogy Zsozé hamarabb tenné be Adánt. :lol:
"Az egykori tirpák pirult, szégyenkezett, haragudott valaha e csúfolódó szó miatt. A mai tirpák gazda büszkén a mellére üt és mondja: Igen én tirpák vagyok! Ez a csúfnév idővel megtisztelő, dicsérő kifejezéssé változott." (Krúdy Gyula)

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. április 22., hétfő 11:12

Pont most írják, hogy még nem tudni mi lesz Diego sérülésével (csipő) és lehet, hogy a Dortmund ellen visszatér a kapuba Casillas.
ne idegesíts már. :mrgreen:

ennek nem így kellene történnie.
ennek úgy kellene, h a döntőben egy német csapat ellen, lopez megsérül, bejön casillas és történelmet ír. másodjára. nem az elődöntőben. :-)
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 52 regisztrált és 0 vendég