Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
morientes
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 13., csütörtök 15:56

Géci írta:
morientes írta:Reust,Coutinhot,Ramirest(szokott szélen játszani,méghozzá jobb oldalon,és vkp-nek se utsó)vagy akár Matat jobban elnézegetném mint a walesit.
Igazából Matát én is elnézegettem volna, de NÁLAM univerzálisabb Bale, mert rengeteget megy és vele a jobb oldal nagyon stabil lenne Carvajallal ami eddig átjáróház volt és tegyük hozzá. hogy a Barca ellen is szerintem nem lesz hátrányunkra, ha a Bale visszajár védekezni és megfogja Neymart, mert a walseit nem nyomja el egyhamar a Brazil :roll: ... Őszintén megvallva idén figyeltem fel rá mert apám ájuldozott tőle aki elég nagy kritikus mivel ő tudta nézni a PL-t ( nálam nincs digi...) és állandóan vele volt megáldva meg Agueróval. Amikor meg voltak a vasárnapi meetingek akkor, ha jól kifogtam meglestem párszor és megtetszett a játéka :D . Igazából tényleg ilyen CR koppintás, de van amiben rosszabb, és van amiben jobb.
Én is figyeltem egész szezonba(reggelente amúgy is,mit csináltam volna :) )de rám nem tett akkora benyomást,hogy azonna szaladtam volna minitüzijátékért....egy nagyon gyors,dinamikus,jó rúgótechnikával rendelkező playa,aki az angol ligában szenzációs,de a spanyolba nálam egyszerűen nem illik bele....pláne nem 90 gurigáért,mégha hajlamosak is vagyunk elfelejteni hogy ennyi az ára.Ha meg arról álmodozunk hogy majd csak adják olcsóbban,ne tegyük..
Neymart meg nem neki kell megfékezni,hanem a jobbhátvédnek vagy valamelyik belső védőnek.Ok elhiszem Neymar fel lett kapva,Lucas dettó,de Béla ugyan úgy,ha más nem,itt a fórumon biztos...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

EnzoZidane89
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,C.Ronaldo,X.Alonso
Kedvenc csapatod: Hala Madrid!

HozzászólásSzerző: EnzoZidane89 » 2013. június 13., csütörtök 15:43

ericco írta:
EnzoZidane89 írta:.ügyes és brazil.. asszem ennyi.
Jól játsza meg a labdákat, nehezen szerelhető, és agya is van a játékhoz. Ráadásul fiatal, fog ő még fejlődni bőven, ha elég mentális ereje van hozzá, top focista is lehet.
Egy szóval nem mondtam,hogy nem lehet top focista,de per pill még nem látom benne azt a pluszt,amiért az lehetne. Igaz ez Neymarra is szerintem,vagy Iscora,Gündoganra,Verrattira... mind mind egy jó szezont futott játékosok,és benne van a bukó. Persze ha azt nézzük,Bale-nél is benne van,hisz nem tudjuk mennyire feküdne neki a spanyol foci. Ennyi pénzért meg szerintem rizikós,de hát CR is 90+ volt,és láthatjuk mi lett belőle :) Én várom már a következő szezont,egy bomba erős Madriddal az élen.Nagyok az elvárásaim,csak az edzőt jelentsék már be végre.
Iker-Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo-Casemiro-Modric-Isco-Bale-Ronaldo-Benzema

Hala Madrid & Go Ferrari
Kép

Géci
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. június 13., csütörtök 15:41

morientes írta:Reust,Coutinhot,Ramirest(szokott szélen játszani,méghozzá jobb oldalon,és vkp-nek se utsó)vagy akár Matat jobban elnézegetném mint a walesit.
Igazából Matát én is elnézegettem volna, de NÁLAM univerzálisabb Bale, mert rengeteget megy és vele a jobb oldal nagyon stabil lenne Carvajallal ami eddig átjáróház volt és tegyük hozzá. hogy a Barca ellen is szerintem nem lesz hátrányunkra, ha a Bale visszajár védekezni és megfogja Neymart, mert a walseit nem nyomja el egyhamar a Brazil :roll: ... Őszintén megvallva idén figyeltem fel rá mert apám ájuldozott tőle aki elég nagy kritikus mivel ő tudta nézni a PL-t ( nálam nincs digi...) és állandóan vele volt megáldva meg Agueróval. Amikor meg voltak a vasárnapi meetingek akkor, ha jól kifogtam meglestem párszor és megtetszett a játéka :D . Igazából tényleg ilyen CR koppintás, de van amiben rosszabb, és van amiben jobb.

morientes

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 13., csütörtök 15:38

Akkor ha úgy nézzük,CR stílusa se passzol ide? Mert Bale-nek a stílusa meg hasonlít hozzá,csak a másik oldalon,illetve még univerzálisabb is. Lucas Moura meg tényleg fel van hypeolva,per pill nem látok én se sokat benne..ügyes és brazil.. asszem ennyi.
Először is, Bale is a bal oldalon játszik inkább,csak úgy mint Ronaldo.Aztán hogy mennyivel univerzálisabb...talán hogy balhátvéd volt,valamikor.Továbbá Céronaldo rövidpasszos játékban sokkal jobb,meg asszem kreativabb is.Valamint a vadló rúgott 20 gólt a spursbe,bajnokikon,míg Ronaldo 40 valamennyit.Amibe hasonlítanak,hogy mindkettő a hátán vitte a csapatát.Ja meg a walesi szeretne hasonlítani Ronaldora,de sokat kell még neki tanulnia,hogy rájöjjön,nem tud semmit... :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép

ericco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. június 13., csütörtök 15:35

EnzoZidane89 írta:.ügyes és brazil.. asszem ennyi.
Jól játsza meg a labdákat, nehezen szerelhető, és agya is van a játékhoz. Ráadásul fiatal, fog ő még fejlődni bőven, ha elég mentális ereje van hozzá, top focista is lehet.
Merci Zizou!

EnzoZidane89
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,C.Ronaldo,X.Alonso
Kedvenc csapatod: Hala Madrid!

HozzászólásSzerző: EnzoZidane89 » 2013. június 13., csütörtök 15:25

morientes írta:
Én váltig állítom hogy az a stílus nem ide passzol...És akkor még Lucas Mourat nem említettem,aki ugye fal van hájpolva,de Bale 90millioert nics... :roll:
Akkor ha úgy nézzük,CR stílusa se passzol ide? Mert Bale-nek a stílusa meg hasonlít hozzá,csak a másik oldalon,illetve még univerzálisabb is. Lucas Moura meg tényleg fel van hypeolva,per pill nem látok én se sokat benne..ügyes és brazil.. asszem ennyi.
Iker-Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo-Casemiro-Modric-Isco-Bale-Ronaldo-Benzema

Hala Madrid & Go Ferrari
Kép

morientes

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 13., csütörtök 15:16

Elég nagy sanszot látok amúgy, hogy jön mert már tavaly is szóba jött, bár akkor mindenki csak röhögött a híren még én is :mrgreen:
Én még most is,csak mivel egyre inkább úgytünik,hogy valamikor mégis jön(ha nem idén akkor jövőre)most már kínomba... :roll:
Reust,Coutinhot,Ramirest(szokott szélen játszani,méghozzá jobb oldalon,és vkp-nek se utsó)vagy akár Matat jobban elnézegetném mint a walesit.
Nemtom Zidane meg RMCF mit lát benne... :mrgreen: Én váltig állítom hogy az a stílus nem ide passzol...És akkor még Lucas Mourat nem említettem,aki ugye fal van hájpolva,de Bale 90millioert nics... :roll:

Karanka meg nem portugál,nem is spanyol,hanem baszk.Igen megsértődne ha lespanyoloznàk sztm... :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép

RealAsensio
Kedvenc játékosaid: CR

HozzászólásSzerző: RealAsensio » 2013. június 13., csütörtök 15:10

Ezen a KP-n úgy jönne át egy komolyabb csapat, mint forró kés a vajon. Nagyjából az lenne, mint idén, amit szerintem senki nem szeretne, mert rossz volt nézni a nemlétezô középpályánkat, vagy legalábbis azt, amit annak csúfoltak.
Szerinted. Szerintem meg,hogy ha a labdát a földön tartva játszanánk,gyors,kombinatív játékot,nem pedig ívelgetnénk,na meg a területet átadva az ellenfélnek kontrázgatnánk,akkor eredményesebbek lennénk ezzel a középpályával is.

A védekezést nem egy védekező középpályásnak,meg a védőknek kell megoldaniuk.hanem csapatként kell védekezni,ha arra kényszerülünk. Már az ellenfél labdakihozatalát is meg kell zavarni,már az ellenfél térfelén arra kell törekedni,hogy visszaszerezzük a labdát. Ehhez csapat kell,más felfogással,más rendszer.

Felállhatunk mi 3 Vidallal is a középpályán,ha a rendszer szar,és ívelgetünk,akkor ugyanúgy nem fogunk nyerni semmit se,és ugyanúgy nem lesz középpályánk.
:goat:

___Samy___

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. június 13., csütörtök 14:54

Ha majd Spanyolországban jársz, egy baszkot azért ne spanyolozz le inkább, főleg ne előtte
jó persze, de akkor sem portugál :mrgreen:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

ericco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. június 13., csütörtök 14:47

___Samy___ írta:
Vigye! Egy portugállal kevesebb...!
milyen portugál? karanka spanyol
Ha majd Spanyolországban jársz, egy baszkot azért ne spanyolozz le inkább, főleg ne előtte :mrgreen:
Merci Zizou!

Géci

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. június 13., csütörtök 14:45

___Samy___ írta:milyen portugál? karanka spanyol
Én úgy tudtam, hogy Mendes csak a Portugálok ügyét intézi :kivagyhe: .
A lényegen nem változtat :mrgreen:

___Samy___

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. június 13., csütörtök 14:41

Vigye! Egy portugállal kevesebb...!
milyen portugál? karanka spanyol
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Géci

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. június 13., csütörtök 14:36

Realista24 írta:Mendes közben kezébe vette Karanka sorsát, aki nem szeretne visszamenni az utánpótlásba dolgozni. Jorge a Monacóhoz próbálja betolni.
Vigye! Egy portugállal kevesebb...! Bár azért én értékeltem volna, ha Ancelottival dolgozott volna meg Zizuval, de nem bőgöm el magam, ha megy. Ettől a Mendestől kiver a víz. Kár, hogy CR sorsát is ő kezeli :angry:

CS0ki

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. június 13., csütörtök 14:33

Ha mi akarunk vásárolni,akkor dupla annyit kell kiperkálni azért akit kinéztünk,mert mi vagyunk a Real Madrid. Ha eladni akarunk,akkor meg fele annyiért tudjuk csak eladni a játékosokat,mint amennyit valójában érnek,mert mi vagyunk a Real Madrid..tőlünk miért nem akarnak senkit 60-80 millió euróért megvenni?(tudom én,mert játékostemető a klub).Szóval engem eléggé bosszant ez a dolog.Ja,és még valami...Nekünk a lehető legjobb játékosok kellenek,mert mi vagyunk a Real Madrid..de nehogy már ezért 45-50 milliónál kezdődjön egy Vidal,vagy 80-90 millát kelljen adni Bale játékjogáért,amikor CR volt 92,aki azóta a klub legendája lett.
Nem azért, mert mi vagyunk a Real Madrid. Hanem mert mi fizetünk annyit. Ahogy fizet a Monaco, a PSG, a Chelsea vagy a City is. Akik pől most vettek majd 40 millióért egy 28 éves vkp-t...A Zenit tavaly mennyit is fizetett Hulk-ért?
Az meg hogy mennyiért adunk el... Örülj neki! Ez azt jelenti, hogy tőlünk nem lehet elvinni azokat a játékosokat, akik kellenek még nekünk. CR-ért itt a 100 milliós ajánlat, tavaly Higuért adtak volna állítólag 40et. Más nagycsapat sem ad el olyan játékost drágán, aki kell neki. Mert azt nem adják el. A Bayern mikor kaszált utoljára nagyot valakin? Cserébe nem is vittek el tőlük fontos játékost...

Amennyivel többe kerül nekünk egy játékos, az vissza is jön jó eséllyel azon, hogy a Real Madrid a legeladhatóbb név. Valamit valamiért...

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. június 13., csütörtök 14:29

Mendes közben kezébe vette Karanka sorsát, aki nem szeretne visszamenni az utánpótlásba dolgozni. Jorge a Monacóhoz próbálja betolni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

BBeno

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. június 13., csütörtök 14:25

hogy pl a Dortmund elhajtott minket a csába konkrétan az első bepróbálásnál,
amúgy ennek van valami hivatalos formája? vagy csak a firkászok találták ki az egészet?

mert Bale-ről már nyilatkoztak százan. suárezről szintén. de gündogannál is volt ilyen? pl az a wratzke vagy kicsoda? vagy gündogan maga nyilatkozott valamit?
GARETH:coffee:

RONCI A LEGENDA

Grande Pipita Higuaín

Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF

Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Géci

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. június 13., csütörtök 14:21

Én már csak azért is vagyok bizakodó Bale-el kapcsolatban, mert elég halványok az elutasító nyilatkozatok. Most arra gondolok, hogy pl a Dortmund elhajtott minket a csába konkrétan az első bepróbálásnál, de a Spurs hajlandó tárgyalni. A másik, hogy Perez azért lehet úgy van vele, hogy azért CR óta úgymond nem robbantott az öreg és lehet ki van éhezve 1 kis felhajtásra :D ...

madridronie
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Bale (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. június 13., csütörtök 13:59

Pont megelőztél. Én sem vagyok a szóbeli megállapodások híve, ugye Neymarról is ezért csúsztunk le,
Nincs azokkal semmi probléma, amíg kölcsönösen gentlemanek kötik! :roll: :shifty: Mellesleg nem tudhatjuk, hogy a Dortmunddal miképp állapodtunk meg, azt meg főleg nem, hogy mindez csak szóban, vagy netalán valamilyen formában, de írásban is megtörtént!
nekünk mindegy hogy van-e valakinek kivásárlási ára mert azokra sem megyünk rá. (agüero,falcao,thiago)nem baj. fontos a jó kapcsolat a riválisokkal.
Megértem a csalódottságod, szurkolói szemmel abszolút jogos, hisz minden épeszű ember a legjobb játékosokat szeretné a csapatában látni/tudni; DE Perez papának ELNÖKKÉNT a saját érdeke mellett ezer más dologgal is számolnia kell + és az igazolásokon túl sok egyéb dologért is felelősséggel tartozik, illetve kénytelen szem előtt tartani amikor is ezt a klubot irányítja/vezeti! :coffee: B-)
kkp: Pogba/Kanté
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

DeGea-D.Carvajal,Varane,S.Ramos,Marcelo-Kanté,Modrić,Kroos-Hazard,C.Ronaldo,Benzema

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

madridronie
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Bale (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. június 13., csütörtök 13:42

Gündogannak ha jól tudom nincs kivásárlási ára, Götzének volt.
Balere milyen ígéretet kaptunk?
Egyrészt. Másrészt Lewandowskinak egy év van hátra a szerződéséből, ergo ott is quasi valamilyen formában kényszerhelyzetben vannak a dortmundiak ennek ellenére foggal-körömmel harcolnak, hogy a lengyel csatár nehogy a bajoroknál kössön ki (pedig Lewandowski is menne), de la.is az utolsó pillanatig húzni fogják a transzfert! Szóval abszolút nem értek egyet azokkal, akik ebből a két esetből egyből azt gondolják, hogy a Dortmundot majd csak úgy le lehet rabolni idén (azzal meg pláne nem, hogy mi emiatt balf@szok lennénk --> arról már nem is beszélve, hogy egyelőre Gündogan se veri az asztalt azzal, hogy ő már pedig távozni szeretne onnan, bőven ráér még)! Pep és a Bayern rendesen kib@szta a biztosítékot a Klopp-Watzke kettősnél, ilyen ziccert többet nem hagynak senkinek, a bajoroknak meg pláne!

A Tottenham-mal meg tudtommal csak egy együttműködési szerződést kötöttünk (sportszerek, létesítményhasználat stb.) és semmi mást! Mellesleg ahogy elnézem pár embernél probléma van az opció szó/fogalom jelentésével is --> hagy ne írjam most le (ha valakit érdekel pü.-ben megkapja), azt azért elmondom, hogy ha létezik is ilyen Bale kapcsán, az baromira nem azt jelenti, hogy az angolok majd sz@ré, húgyé hozzánk dobják a britek legnagyobb csillagát (csupán egy elsőbbséget, preferenciális jogot foglal magában, amennyiben a londoniak is túladnának a játékoson és ennyi)! :-*
kkp: Pogba/Kanté
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

DeGea-D.Carvajal,Varane,S.Ramos,Marcelo-Kanté,Modrić,Kroos-Hazard,C.Ronaldo,Benzema

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Gerr90
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. június 13., csütörtök 13:41

El Unico írta:Ha nem jön össze Bale,akkor hozzuk már el Reust. :D Nem hiszem el,hogy Madridban nem látják,milyen jó kis játékos. Ráadásul szerintem 40-50 millió körül már elhozható lenne,nem úgy mint Bale,aki a hírek szerint akár 80 millió euróba is kerülhet... :kivagyhe: Hozzácsapjuk még Gündogant is,és mindjárt pofásan néz ki a csapat,főleg ha hivatalos lesz Suárez.

CR-----------Suarez-----------Reus
----------------Özil
---------Modric---Gündogan
Marcelo-Ramos-Varane-Carvajal
Ezen a KP-n úgy jönne át egy komolyabb csapat, mint forró kés a vajon. Nagyjából az lenne, mint idén, amit szerintem senki nem szeretne, mert rossz volt nézni a nemlétezô középpályánkat, vagy legalábbis azt, amit annak csúfoltak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gerr90 2013. június 13., csütörtök 13:42-kor.

Vissza: “Labdarúgás”