Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2013. június 14., péntek 1:38

'shutterisland írta:picit elvonatkoztatva...azért úgy megnézném ezeket a tárgyalásokat egy-egy transzfer esetében.
tudom, hogy hatalmas pénzek forognak, de el nem tudom képzelni, hogy néhány fél nyarat felemésztő átigazolási sagában, ahol vagy 10x leülnek tárgyalni, mégis miről alkudoznak ennyit.
főleg, mikor órákig tartanak ezek tárgyalások.
Ezt képzeld el, csak pia helyett tízmillákkal. :mrgreen:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8501
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. június 14., péntek 0:37

picit elvonatkoztatva...azért úgy megnézném ezeket a tárgyalásokat egy-egy transzfer esetében.
tudom, hogy hatalmas pénzek forognak, de el nem tudom képzelni, hogy néhány fél nyarat felemésztő átigazolási sagában, ahol vagy 10x leülnek tárgyalni, mégis miről alkudoznak ennyit.
főleg, mikor órákig tartanak ezek tárgyalások.

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. június 14., péntek 0:32

Bocsi, ha már volt korábban téma, csak én most vettem észre CR legutóbbi kiejelntését a szerződés hosszabbításról. Számomra nem igazán világos, hogy mit ért azalatt, hogy minden hír kamu a hosszabítással kapcsolatban. A legtöbb sportoldal ezt úgy veszi, hogy nem kíván hosszabítani, viszont bőven jelentek meg olyan hírek is mostanában, ahol azt írták, hogy egyáltalán nem akar Madridban maradni. Ezesetben lehet, hogy éppen ezeket a híreket cáfolta meg, nem?

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. június 13., csütörtök 23:46

Felnéztem még Marca-ra és tény ként közlik már, hogy Ancelotti ingyen távozik a PSG-től. Az indok az az, hogy 2 biztos Francia forrás tény ként közli, hogy megeggyezett a PSG vezetősége Laudruppal. Igy holnap-holnapután kézhez kapja a szükséges papirokat Ancelotti! Gondolom hétvégén maximum hétfőn bejelentik az új edzőt B-) :workout: :box: :rock:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. június 13., csütörtök 23:34

adamzz írta:50 felett kellene a pöcsnek bale.. Megint nevetségessé tesszük magunkat,ha 80-90 körül elhozzuk a walesit. Suarez 40-ért reálisabb, két csatáros game azt mehet a bugi.
És akkor ki járna vissza védekezni? :hmmm:
Fölösleges agyalni ezen a 2 csatáros rendszeren, mert CR, ha pályán van majd csak ugyan ott vagyunk + lesérül 1 csatár vagy eltiltás és már is kuka a 2 csatár módszer. Ugyanis Moratta lenyilatkozta, hogy amennyiben nyáron igazolunk 1 csatárt valószinű, hogy távozni fog... Annyiból adok igazat az embereknek, hogy Bale ára magas, de lehet, hogy Perez számolt ezzel és ki tudja, hogy milyen bevételek várhatóak és kiadások. Az meg, hogy az öreg költekezik ne a mi problémánk legyen már könyörgöm... :roll:

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2013. június 13., csütörtök 22:37

adamzz írta: két csatáros game azt mehet a bugi.

erre már énis gondoltam csak CRen megis bukik a dolog, elé nemkell még 2 ember Ő úgy nemtudja magából kihozni a maxot. Bár jó lenne ha minden hétvégén mondjuk egy ronaldo suarez benzema támadósor lépne pályára :mrgreen:
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: adamzz » 2013. június 13., csütörtök 22:20

50 felett kellene a pöcsnek bale.. Megint nevetségessé tesszük magunkat,ha 80-90 körül elhozzuk a walesit. Suarez 40-ért reálisabb, két csatáros game azt mehet a bugi.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. június 13., csütörtök 22:00

Először leírod, hogy ez nem fekete-fehér, de utána azt, hogy biztosan jönnének a reklámbevételek, ha jól játszana.
Ezt arra értettem, hogy nekünk nagyon nehéz ezt belőni, hogy mennyit érne meg az idehozatala. Abban biztos vagyok, hogy dobna a reklámbevételein a Realba szerződés.
Ha meg jól nyomja, az valamilyen szinten biztosan hatással van a marketingértékére is.

Ezzel közel sem azt akarom bizonygatni, hogy megérne 90 millát, mert szerintem semmiképpen sem, sőt Kakával vagy Cével ilyen szempontból nem is érdemes összehasonlítani, viszont nem egyértelműen meghatározható ez minden információ ismeretében, hogy mennyit lehet rászánni, hogyan térül meg a befektetés.
Csak sportoldalról nézve is, sarkítva a dolgot, mi van ha a BL elődöntőben továbblő minket, meg a döntőben is elsül a lába? A siker nem csak neki köszönhető, mert ez csapatjáték, viszont a versenysorozat pénzdíjazásán túl, mennyi többlet bevételt generál az, hogy újra lehet tárgyalni a szponzori szerződéseket, mert egy sikeres csapattal könnyebben eladhatóak a termékek. Vagy új szponzorok jelennek meg. És ez mennyiben Bale érdeme a torz példámban, ha lőtt 2-3 életbe vágó gólt?

Így értettem, hogy nem fekete-fehér a dolog. Illetve amit először is írtam, hogy valamilyen szinten nőnének az Ő bevételei is.

A legfontosabb viszont, hogy Perez szerintem nem fog olyanba belemenni, ami pénzügyileg bukó. Nemrég nyilatkozta is, hogy az igazán drága játékosok egyben befektetések is. Elég komoly üzletember ahhoz, hogy ne veszteséges befektetésekbe tegye a klub pénzét. Ettől még Ő sem tévedhetetlen, Bale-ben is benne van a kockázat egyértelműen, és nála nincs az a "kiskapu", mint Kakánál, aki szakmailag egyértelmű baklövés, de a marketingje mesés.
Ennek ellenére bízok Perezben is, Zidane ítélőképességében és nem utolsó sorban a saját szememben is.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
kupak17
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2013. április 30., kedd 9:26

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kupak17 » 2013. június 13., csütörtök 21:41

aspas hivatalosan is a pool-é.
suarez akkor jöhetne is :mrgreen:
hala madrid!
Javi Garcia, Isco válogatott csapattársa: “A képességei, és a csapat ahol szerepel mint nagyon sokat segítenek neki. Egy hozzá hasonló játékos ott játszik és azt csinál, ahol és amit csak akar.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. június 13., csütörtök 21:36

Én már arra is gondoltam, hogy azért akarja Perez annyira Balet, mert CR elcsábult, viszont arra is gondoltam már, hogy most lett vége a szezonnak mindenki nyaral és ilyenkor senki se szeret a munkájával foglalkozni. Ráadásul addig nem is lesz szerintem ebben az ügyben fejlemény míg edzőnk nem lesz, ahogy az igazolások is így fognak majd jönni. El kell engedni - ingyen is - Kakát és CR-nek megadni a mega fizut, amit maximálisan megérdemel.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. június 13., csütörtök 21:17

RealMadridFanatic írta:Még akkor sem, hogy azért ez sem fekete vagy fehér, ha jönne a walesi lennének ám új reklámszerződések, pont ezért is kéri el Florentino a pénz felét, mert önmagában már a Realban való szereplés marketing értéket növel. Ha meg olyan teljesítmény is társulna hozzá, akkor Ő is szépen termelne ám...
Először leírod, hogy ez nem fekete-fehér, de utána azt, hogy biztosan jönnének a reklámbevételek, ha jól játszana. :)
Aki a Realba igazol nagy pénzért, annak már az érkezése előtt komoly reklámbevételei voltak, mind Kaká, mind CR, de tudtommal még Benzemának is. Tény, hogy nőtt a reklámértékük, de már előtte sem volt kevés. Bale-nek meg tudtommal az. Csak attól, hogy idejön, és jól játszik, nem fog jelentősen nőni ez a szám. Pláne, hogy se CR-t, se Messit nem tudná egyhamar elhomályosítani.

Valaki írta, hogy Bale-ért nyugodtan fizethetünk 90-et, és vehetünk mást is drágán, ha korábban is tudtunk venni Figot, Zidane-t és Ronaldot. Tudtommal Ők évente jöttek, nem egyszerre. Ami igaz, hogy CR - Kaká - Benzema tényleg egyszerre jött. DE CR-re már előtte évben Calderon megkötötte a bankgaranciát, Kakáért egy másik hitelt vettünk fel. Benzemáért nem tudom, honnan vettük a pénzt, lehet az is hitel volt.
Továbbá mind a 6 előbb említett ember nem kevés marketingértékkel rendelkezett előtte is. Bale ezzel nem rendelkezik ismereteim szerint (mármint nem komollyal).
És ahogy már többen is írták, válság van. És nőttek a törlesztőrészletek, amit a klubnak a Ronaldo és Kaká féle hitel miatt kell fizetnie. Ráadásul a tv-s közvetítésekből sem fog nagy valószínűséggel a közeljövőben annyi befolyni mint most. Nem mondom, hogy nem fér bele egy nagyobb költekezés a szezonban, de annak gazdaságilag is meg kell, hogy térüljön, nem csak sportszakmailag. Bale 90-ért nem hiszem, hogy megtérülne. És ha az én véleményem után nem is mennek az emberek, RMCF (aki már már isteníti) szerint sem éri meg ennyiért. (Pedig Vele aztán végképp nem szoktam egyetérteni.) És nem hiszem, hogy ez akár 70-re lemenne, 80 minimum lesz.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. június 13., csütörtök 20:54

kiserik írta:
“Minden hír, ami a szerződésem megújításával kapcsolatban megjelent, hamis” – írta ki Facebook oldalára Cristiano Ronaldo.
Az senkinek nem jutott eszébe, hogy Ronaldo a Bale saga-tól teszi függővé a jövőjét? pl ha Perez kicsenget egy irreálisan nagy összeget (esetleg nagyobbat, mint érte annó), akkor CR7 be is inthet neki (mert van annyira egoista), hogy ha ilyen nagy sztár a wales-i, akkor vigye a hátán ő a csapatot? :hmmm:

Tùl sok CSI-t nézel :lol: :lol:

Avatar
flori
Hozzászólások: 3868
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2013. június 13., csütörtök 20:52

Az senkinek nem jutott eszébe, hogy Ronaldo a Bale saga-tól teszi függővé a jövőjét? pl ha Perez kicsenget egy irreálisan nagy összeget (esetleg nagyobbat, mint érte annó), akkor CR7 be is inthet neki (mert van annyira egoista), hogy ha ilyen nagy sztár a wales-i, akkor vigye a hátán ő a csapatot?

kicsit túlkomplikáljátok az ügyet :D

egyértelműen annak szólt,hogy a facebookján a népek már gratuláltak a szerződés meghosszabbitásához.
1000 hogy marad.
ha már "egoista",akkor csak a relban fog játszani,nem a psgben.itt kap a legnagyobb reflektorfényt.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2013. június 13., csütörtök 20:48

“Minden hír, ami a szerződésem megújításával kapcsolatban megjelent, hamis” – írta ki Facebook oldalára Cristiano Ronaldo.
Az senkinek nem jutott eszébe, hogy Ronaldo a Bale saga-tól teszi függővé a jövőjét? pl ha Perez kicsenget egy irreálisan nagy összeget (esetleg nagyobbat, mint érte annó), akkor CR7 be is inthet neki (mert van annyira egoista), hogy ha ilyen nagy sztár a wales-i, akkor vigye a hátán ő a csapatot? :hmmm:

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2013. június 13., csütörtök 20:41

Faust írta:
___Samy___ írta:egyszerűen irreális ez a 90 millió minden tekintetben, nagyon csalódott leszek, ha ennyit pengetünk érte
Szerintem is nevetséges lenne, azért Cé már aranylabdával a zsebében olcsóbb volt...

És ebből a 90 millióból szerintem inkább a középpálya közepét kellene erősíteni, mert az édeskevés, pláne hogy Xabit műtötték. Eddig van egy Modric-Khedira-Casemiro triónk... :coffee:
Én is sokallom a 90et, de ez van, totálisan felborult a piac, a pénzeszsákoknak köszönhetően. Most ezzel az erővel lehetne úgy is nézni, hogy Ronaldo (a brazil) volt 46 millió, és akkor hányan voltak ennél drágábbak az elmúlt pár évben?

Szóval szerintem túl kell ezeken az összehasonlítgatásokon, meg nem ér ennyit meg annyit dolgokon lépni, annyit ér, amennyit fizetünk érte, és slussz.
Érzi nagyon a kaput,
Francokat.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
niden6
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:35
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Alonso, Varane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: niden6 » 2013. június 13., csütörtök 20:40

pheco írta:Pedig annyit megérne. Érzi nagyon a kaput, pont ilyen arc kéne szerintem Benzema mellé. Bár az tény, hogy Suarez jobb játékos.
Akkor hozzuk Gomezt.

Avatar
Legkisebbtobi
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 7:42

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Legkisebbtobi » 2013. június 13., csütörtök 20:37

A Sky Italia szerint a Real Madrid és a Dortmund megegyezett arról, hogy a Királyi Gárda 30 millió euróért cserébe megvásárolja Lewandowskit. Az információk szerint azonban a játékos nem kíván a Real Madridba igazolni.
Ha igaz akkor tokos a fazon.. gondolom rajott hogy itt masodik szamu lenne... a kerdes a bayernbe mi lenne? 3-ik, 4-ik szamu?

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. június 13., csütörtök 20:37

niden6 írta:Áldom az eget, hogy Lewa nem akar idejönni. Pláne nem 30 milkáért...
Pedig annyit megérne. Érzi nagyon a kaput, pont ilyen arc kéne szerintem Benzema mellé. Bár az tény, hogy Suarez jobb játékos.

Avatar
niden6
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:35
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Alonso, Varane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: niden6 » 2013. június 13., csütörtök 20:34

Áldom az eget, hogy Lewa nem akar idejönni. Pláne nem 30 milkáért...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. június 13., csütörtök 20:30

A Sky Italia szerint a Real Madrid és a Dortmund megegyezett arról, hogy a Királyi Gárda 30 millió euróért cserébe megvásárolja Lewandowskit. Az információk szerint azonban a játékos nem kíván a Real Madridba igazolni.
Gondolom valaki szerint ez is Pérez hibája. :coffee:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 168 regisztrált és 0 vendég