Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2013. június 14., péntek 16:13

Az a baj Patrik, hogy még egy olyan futballista sose lesz, mint amilyen Zidane volt. Azzal kell beérni, ami jelenleg van.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 14., péntek 16:11

realistahuni írta: akkor Isconál is meg lehet említeni, hogy azért egy átlagnál jobb szélsővédő nagy százalékban ki tudja kapcsolni, mert nincs meg a lendület.
lendületből kevés?
a gyerek olyan robbanékony hogy sírok rajta. hogy lenne már lendületből kevés?! az hogy nem olyan gyors mint cr vagy bale az nem azt jelenti hogy egy átlagos hátvéd utol fogja érni, mert megnyugtatlak nem fogja.
egyébként meg szerintem jobb hogy inkább ésszel játszik, mint erőből.
peti_madrid írta:Szerintem meg pont, hogy lehetne. Nézd meg hányszor jött jól, hogy van 2 ember a mostani csapatban, aki távolról mer lőni. Zselé nem egyszer húzta ki a szarból a csapatot 1-2 átlövéssel és gondolom senki se felejtette el Modric dugóját a Manchester ellen. Felállt védelem ellen nem lehet nagyon mit kezdeni, szét kell lőni őket, csak ehhez nem nagyon van töke a játékosainknak.
ja sokszor kihúzott minket a szarból. de céernek van meccsenként 5-6 távoli lövése, balenek is. ez nem fér bele, főleg ha mondjuk szarba vagyunk mint a united ellen és bekkelnek, és ha nem megy be egy kirúgással elhúznak 1percet is akár.
realistahuni írta:Attól még mindig igaz. Ha megnézed Balet, rájössz, hogy miért jók ezek a tulajdonságok.
ha meg megnézed messit meglátod hogy az alacsony súlyponttal és azzal hogy robbanékony vagy ugyanúgy lehet eredményt elérni mint azzal hogy erőből lenyomod a másikat.

de most komolyan ti robotfocit akartok? olyat ahol erőből lenyomjuk, és rommá futjuk? ez valahogy nekem nem fér össze azzal hogy ti zidaneokat meg ronaldokat írtok kedvencnek.
realistahuni. te költenél 90milliót balere? mert mondjuk 80alatt tuti hogy nem fogjuk elhozni. és itt nekem is még mindig ez a bajom hogy ÁR/ÉRTÉK arányban iscoval szerintem jobban járnánk, plusz azt a 80-90milliót sokkal okosabban is elkölthetnénk akár 3-4játékosra is.
de lehet álmodozni hogy perez két szép szeméért levy majd odaadja olcsóbban balet. :roll:

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2013. június 14., péntek 16:07

El Unico írta:Én nem hiszem el,hogy nem tudjuk megkenni a Juventust,nem hiszem el,hogy nem kell nekik a pénz. Nem hiszem el,hogy nemet mondanának egy Higuaín+20 millióra...
Pedig hidd el, hogy így van. Megmondták egyértelműen, hogy nem adják el, és nincsenek is rászorulva a pénzre. NEM, NO, NEIN, NYET, NIET, NON, NÃO... Hátha egyszer megértitek :D

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. június 14., péntek 16:05

numberone1 írta:
Mike írta:Özil: Egyértelmü h nem szándékozik túladni rajt a vezetőség
Modric: Xabi és Khedira mellett csak ő bevethető kp-n (nameg a zsákbamacska Casemiro). Ha nem jön legalább 2 kezdő szintű játékos akkor nem adjuk el. Ancelotti nem fogja szarban hagyni a kp-t.

számomra a napnál is világosabb h DM az a 40 milliós ember. Főleg h Bale-t hajtjuk már lassan 2 éve, és Jesé is marad.
Ez meg mindig tul sok ember, ha meg Iscot is hozza veszed akkor DM kivul meg vki tavozni fog.
kivéve ha Carlo kp-n számol Modric-al, és nem Özil posztján. Mint ahogy énis tenném. És marad a 4-2-3-1. A két kp-s posztra jelenleg van Khedira, Xabi, Modric, Casemiro. Az utóbbira nem lehet alapozni, tehát egy ember jön még oda, remélhetőleg a kezdőbe. Isco és Özil osztozik a tkp pozíción (Kaká elmegy), Bale meg megy DM helyére. Meg van oldva :D
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. június 14., péntek 16:01

Hullanak a nevek szépen kifelé azért a kosárból :roll: ... Pogba, Verratti a napokban lenyilatkozta, hogy nem kíván váltani, bár Casemiroval nem is gondoltam, hogy Alonso posztra idén már hoznánk valakit, Jövőre jön Gündogán is az is meg lesz oldva. Középpán sok esélyt látok Illaramendire vagy akár Kondogbiára, de majd szeptemberre kiderül :mrgreen: . Isco nevét is egyre gyakrabban hallani :kivagyhe: . Igazából nem vagyok rosszul a tagtól, de nem tudnám hova tenni. Amennyiben Özil menne simán hoznám, de így, hogy van a posztján 1 Özil meg 1 Modric a másikon meg CR, vkp-nek meg elég kevés lenne így nem tudom. Őszintén tetszik a játéka, de nem tudom hova tenni... Tudom, hogy Galacikos be tudná tenni, mert ő nem hozná Balet, meg lehetne sorolni, de ez az ő véleménye és nekem is van 1 meg rajtam kívül még vagy 4 valaki max aki egyet is ért velem...
Az a baj, hogy sokan elfelejtenek dolgokat. Itt azokra célzok akik CR-t meg Bale összehasonlítsák. Pontosabban arra, hogy CR-nek volt aranylabda stb. Kezdve ott, hogy Cr 5 éve kapta az aranylabdát és akkor a MU-val tolta keményen a BL-ben. Bale 23 talán idén lesz 24 passzolok, de tolja 1 Spursben ahonnan lehet elvinné 1 MU vagy PSG vagy ki tudja és nem lehet tudni mit hozna neki a jövő, de mi Madridisták tisztában vagyunk vele, hogy ameddig Messi él és, ha kijár hugyozni a budira egész szezonba arra is aranylabdát fog kapni . Akkoriban értékalték a teljesítményt meg a kupákat. Most nem, és ezt el kell fogadni SAJNOS... Én nem fogom jártatni már a szám mert felesleges ebben a témában. Ezt is csak mihez tartás képen írtam le. Persze nem kell félreérteni CR most jobb meg szebb focit játszik a cseleivel, de az, hogy Bale 1 egyszerű valaki akinek nem az a fontos, hogy megálljon 1 játékossal szemben és rángatózzon mint 1 epilepsziás (Neymar) ami persze szép meg mutatós, de lehet közel sem annyira eredményes... Igazából benne az tetszik, hogy fel van most kapa, de még sincs elszállva magától és nem is lesz, bár ezt nem lehet még tudni, de nem az a mentalitás.
Én örülnék, ha jönne és nagy előrelépés lenne sok szempontból, de ezen ráérünk akkor rágódni, ha idejött. Amennyiben meg eladjuk DM-et akkor meg ne legyen már akkora baj az a 90misi, ha 50-el kell megpótolni ( bár még azt se tudjuk mennyi lesz fixen az ára) amit meg nehogy ne bírjunk már ki. Aki meg arra megy, hogy minden szezont plusszal hozzunk le igazolásoknál az drukkoljon az Arsenalnak, Benficának meg Portonak vagy az Ajaxnak. :roll:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. június 14., péntek 16:00

Mike írta:Özil: Egyértelmü h nem szándékozik túladni rajt a vezetőség
Modric: Xabi és Khedira mellett csak ő bevethető kp-n (nameg a zsákbamacska Casemiro). Ha nem jön legalább 2 kezdő szintű játékos akkor nem adjuk el. Ancelotti nem fogja szarban hagyni a kp-t.

számomra a napnál is világosabb h DM az a 40 milliós ember. Főleg h Bale-t hajtjuk már lassan 2 éve, és Jesé is marad.
Ez meg mindig tul sok ember, ha meg Iscot is hozza veszed akkor DM kivul meg vki tavozni fog.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. június 14., péntek 15:58

te robotfocit akarsz hogy neked ezek számítanak?
Ha Balenél a felállt védelem okoz gondot, akkor Isconál is meg lehet említeni, hogy azért egy átlagnál jobb szélsővédő nagy százalékban ki tudja kapcsolni, mert nincs meg a lendület. Az, hogy robbanékony, azon meg lehetne vitatkozni, kezdősebesség meg van, aztán a folytatás elég szerény. Néztem én is videokat, tudom, hogy tetszik nektek, hogy skilles a gyerek, de szélre továbbra is Bale vagy Reus lenne a legjobb megoldás. Legjobb esetben is harmadik alternatíva nálam, bár nagyon kiváncsi lennék, hogyan érvényesülne szélen. Lehet megkapnád a hőn áhított focidat, kérdés mennyire lenne eredményes.

attól az még mindig hülyeség hogy se nem erős se nem gyors
Attól még mindig igaz. Ha megnézed Balet, rájössz, hogy miért jók ezek a tulajdonságok. Lehet látni, amikor elindul szélről és befele húz, egyszerűen kevés rá egy ember, mert nem tudják elnyomni, és szerelni sem igazán, aztán már csak reménykedik az ellenfél, hogy nem sül el jól a lába...
Love football, hate antifa.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. június 14., péntek 15:55

5000 Ft a tétem arra,hogy Di Maria 40 millióért megy a Manchester Citybe B-) Van olyan itt,aki tartja? :D
---------------Vidal------
-----modric----------------
Bale-------özil---------cé--
----------benzema--------
Plusz Suarez :D

Én nem hiszem el,hogy nem tudjuk megkenni a Juventust,nem hiszem el,hogy nem kell nekik a pénz. Nem hiszem el,hogy nemet mondanának egy Higuaín+20 millióra... Nekünk egy Vidal kell a kirakósba,hogy tökéletesen legyen a gépezet. A két szélén világot verőek lennénk. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára RealVazquez 2013. június 14., péntek 15:59-kor.
:goat:

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: accel » 2013. június 14., péntek 15:51

numberone1 írta:Remelem nem Modric lesz az, johet ide Bale v Neymar ha kp meg nulla lesz.
hát én abban reménykedem, hogy modricot egy sorral hátrébb, a kp-n akarják majd játszatni. valahogy így:

-------------------vkp-----
-----modric----------------
--?--------özil---------cé--
----------benzema--------

egyszerűen képtelen vagyok elhinni, hogy modricot továbbadnánk egy másik csapatnak, ráadásul kevesebbért, mint amennyiért vettük. :roll:

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. június 14., péntek 15:48

Özil: Egyértelmü h nem szándékozik túladni rajt a vezetőség
Modric: Xabi és Khedira mellett csak ő bevethető kp-n (nameg a zsákbamacska Casemiro). Ha nem jön legalább 2 kezdő szintű játékos akkor nem adjuk el. Ancelotti nem fogja szarban hagyni a kp-t.

számomra a napnál is világosabb h DM az a 40 milliós ember. Főleg h Bale-t hajtjuk már lassan 2 éve, és Jesé is marad.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2013. június 14., péntek 15:45

Galacticos írta:az megy hogy majd átlövi bale őket oké, de erre szerintem nagyon nem lehet alapozni.
Szerintem meg pont, hogy lehetne. Nézd meg hányszor jött jól, hogy van 2 ember a mostani csapatban, aki távolról mer lőni. Zselé nem egyszer húzta ki a szarból a csapatot 1-2 átlövéssel és gondolom senki se felejtette el Modric dugóját a Manchester ellen. Felállt védelem ellen nem lehet nagyon mit kezdeni, szét kell lőni őket, csak ehhez nem nagyon van töke a játékosainknak.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. június 14., péntek 15:41

Kivancsi leszek, h ki erkezik és ki tavozik a tamado szekcioba(bol).Zizou hozna Balet, Iscot, de itt tartana Ozilt és Jesset is. Ugye CR alap es meg Modricot is ide vehetem...megha DM és Callejon menne is ez akkor is sok ember. A 2 emlitett emberen kivul meg vki tavozni fog. Csak ki? Remelem nem Modric lesz az, johet ide Bale v Neymar ha kp meg nulla lesz.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 14., péntek 15:31

realistahuni írta:Galacticos, neked sem ártott volna értelmezni azt amit leírtam.

Tudom, hogy Isco imádó vagy, jó játékosnak tartom(persze még sokat kell fejlődnie), csak sokan azt akarják, hogy ha nem jön Bale, akkor ő is jó lesz szélre...persze :roll:

Tehát Iscot szerintem nem érdemes megvenni akkor ha szélen akarjuk játszatni, de ha tkp-ként akkor sem, mivel padra túl nagy luxus

Felőlem, ha Özil elmegy akkor jöhet, mert olyan biztos lesz mint a német.

De Özilt nem fogod Coulibaly targoncával sem kiüldözni, mert Madridban újzidaneozzák, világlegjobbjának tartják meg hasonlók.abba most megint ne menjünk bele, hogy ki ért egyet ezzel.

Remélem érthető volt. :roll:
attól az még mindig hülyeség hogy se nem erős se nem gyors. te robotfocit akarsz hogy neked ezek számítanak?az egyik oldalon már van egy gyorsvonatunk, méghozzá a legjobb, a leggyorsabb akkor szerintem a jobboldalra inkább isco kéne 35ért mint bale 90ért. ha bale is 35millió lenne én is inkább őt hoznám mert jelenleg a walesi a jobb. de isco fiatalabb, és a stílusa is jobban passzolna abba amit én látni akarok.
én nem akarok megint kontrákat, meg azt hogy felállt védelem ellen esélyünk ne legyen. az megy hogy majd átlövi bale őket oké, de erre szerintem nagyon nem lehet alapozni.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. június 14., péntek 14:59

Galacticos, neked sem ártott volna értelmezni azt amit leírtam.

Tudom, hogy Isco imádó vagy, jó játékosnak tartom(persze még sokat kell fejlődnie), csak sokan azt akarják, hogy ha nem jön Bale, akkor ő is jó lesz szélre...persze :roll:

Tehát Iscot szerintem nem érdemes megvenni akkor ha szélen akarjuk játszatni, de ha tkp-ként akkor sem, mivel padra túl nagy luxus

Felőlem, ha Özil elmegy akkor jöhet, mert olyan biztos lesz mint a német.

De Özilt nem fogod Coulibaly targoncával sem kiüldözni, mert Madridban újzidaneozzák, világlegjobbjának tartják meg hasonlók.abba most megint ne menjünk bele, hogy ki ért egyet ezzel.

Remélem érthető volt. :roll:
Love football, hate antifa.

r9fenomeno
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 19:50
Kedvenc játékosaid: Ronaldo(bra),Ramos,Marcelo,Higuaín
Kedvenc csapatod: Real Madrid Club de Futbol, Selecao Brasileira

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: r9fenomeno » 2013. június 14., péntek 13:51

Ki volt az a 13 jómadár aki 100 millióért elküdené CR-t ? :angry: :-@



Amúgy meg kész vicc az egész. Úgyis aláír. :D
"Megkértem Falcaót, hogy adja ide a szalvétáját." - Florentino Pérez :)

Dream Team: Casillas-Salgado-Lúcio-Ramos-R.Carlos-Guti-Beckham-Zidane-Ronaldinho-Cristiano--Ronaldo(r9)
edző: Vicente del Bosque és Luiz Felipe Scolari

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. június 14., péntek 13:40

madridronie írta:Itt az angol verzió!
itt meg a magyar :mrgreen:
Zinedine Zidane azt tanácsolta Florentino Péreznek, hogy probálja meg rávenni Iscót, hogy a nyáron a Real Madrid csapatát válassza.
Reggel még fordítva voltak a hírek. Most ki győzköd kit Iscoval kapcsolatban? :hmmm:
Jó lenne, ha a lapok legalább ugyanazon a napon nem hoznának le teljesen ellentétes cikkeket :)
Merci Zizou!

r9fenomeno
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 19:50
Kedvenc játékosaid: Ronaldo(bra),Ramos,Marcelo,Higuaín
Kedvenc csapatod: Real Madrid Club de Futbol, Selecao Brasileira

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: r9fenomeno » 2013. június 14., péntek 13:38

Benzema, Özil biztosan nem távozik,de ha a köv. idényben nem alakítanak valami maradandót akkor mehetnek is kézen fogva. Most azért már itt vannak egy ideje és koruk is meg van hozzá. Jó eddig sem voltak olyan rosszak (meg az előző idény felejtős)de én mostmár egy másik szintet várnék el tőlük. Lehet, hogy túlbecsülőm őket, de ha felnőnének a feladathoz akkor igazán ütős csapat lennénk. :D

Ja és nem kellene jobbra - balra tkp(Isco) meg csatárt igazolni,csak egy Bale-t.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára r9fenomeno 2013. június 14., péntek 13:41-kor.
"Megkértem Falcaót, hogy adja ide a szalvétáját." - Florentino Pérez :)

Dream Team: Casillas-Salgado-Lúcio-Ramos-R.Carlos-Guti-Beckham-Zidane-Ronaldinho-Cristiano--Ronaldo(r9)
edző: Vicente del Bosque és Luiz Felipe Scolari

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. június 14., péntek 13:34

Amúgy Modric feszít a Marca címlapján. Gondolom, egy interview van benne. Kíváncsi lennék, miről szól. Bár azt már tudjuk egy régebbi nyilatkozatból, hogy a horvát semmiképp sem akarna lépni. Majd meglátjuk.
Itt az angol verzió! Egyébként röviden-tömören annyi, hogy baromi jól érzi magát a Real Madridban és hogy az a poszt fekszik neki leginkább, ahol a szezon második felében végül játszhatott, mert szereti irányítani, vezetni, kontrollálni a csapatot!
Egyáltalán nem biztos, hogy Perez amúgy leigazolta volna
Ugye a vezetőségből páran már tavaly is inkább egy Isco-Cazorla kettőst preferáltak volna, de Mou ragaszkodott Modrichoz!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. június 14., péntek 13:30

nmate írta:Modricot nem adjuk el, ennyire nem lehetnek hülyék Perezék, ezt felejtsétek el. Perez akiért 40-45 millát fizetett, azon nem ad túl hamar, ugyanennyiért meg nem viszik el.
Perezék szerelmesek Özilbe, és Modricot valami furcsa oknál fogva Spanyolorszában tényleg arra a posztra rakják. Ráadásul Modric Mourinho kérésére jött, hasonlóan Coentraohoz. Egyáltalán nem biztos, hogy Perez amúgy leigazolta volna akármelyiket, és hát tudjuk, mi lett a helyzet Coentraoval Mourinho távozása után. Egyből meghallgatják az érkező ajánlatokat.

De úgy is DM-ért kaptuk az ajánlatot :D
Merci Zizou!

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. június 14., péntek 13:29

Eleve egy nyomorult az ember, aki nyilatkozta. Van valami csöves blogja is, ahol összehordja a f*szságait. Meg volt egy oldal, ahol összegyűjtötték a sok "biztos forrásból származó" infoját. Hát semmi nem jött be azok közül sem. Terry - Valencia, Drogba - Barca, Pep - City. Talán volt más is. Na ezeket is kész tényként adta elő.
Egy feltűnési viszketegségben szenvedő szegény h*lye a tag.


Viszont ha igaz ( :mrgreen: ), akkor DM az.
Jönni fog Ancelotti, voltak hírek, hogy kedveli Modricot (amúgy nem is lehet akkora vak, hogy nem látja, micsoda játékos... Még Josénak is csak leesett a vége felé). Őt biztosan nem adjuk el. Ettől szerintem nem kell tartani.

Özilt Perez nem engedné szerintem, a spanyolok valamiért imádják kint. Nem fog Ő sem távozni.

DM viszont biztosan mehet, normális ajánlat esetén. A 40 meg mesés lenne. De kacsa ez, úgy mint a Bale hír szerintem.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 224 regisztrált és 0 vendég