Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

r9fenomeno
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 19:50
Kedvenc játékosaid: Ronaldo(bra),Ramos,Marcelo,Higuaín
Kedvenc csapatod: Real Madrid Club de Futbol, Selecao Brasileira

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: r9fenomeno » 2013. június 14., péntek 13:51

Ki volt az a 13 jómadár aki 100 millióért elküdené CR-t ? :angry: :-@



Amúgy meg kész vicc az egész. Úgyis aláír. :D
"Megkértem Falcaót, hogy adja ide a szalvétáját." - Florentino Pérez :)

Dream Team: Casillas-Salgado-Lúcio-Ramos-R.Carlos-Guti-Beckham-Zidane-Ronaldinho-Cristiano--Ronaldo(r9)
edző: Vicente del Bosque és Luiz Felipe Scolari

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. június 14., péntek 13:40

madridronie írta:Itt az angol verzió!
itt meg a magyar :mrgreen:
Zinedine Zidane azt tanácsolta Florentino Péreznek, hogy probálja meg rávenni Iscót, hogy a nyáron a Real Madrid csapatát válassza.
Reggel még fordítva voltak a hírek. Most ki győzköd kit Iscoval kapcsolatban? :hmmm:
Jó lenne, ha a lapok legalább ugyanazon a napon nem hoznának le teljesen ellentétes cikkeket :)
Merci Zizou!

r9fenomeno
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 19:50
Kedvenc játékosaid: Ronaldo(bra),Ramos,Marcelo,Higuaín
Kedvenc csapatod: Real Madrid Club de Futbol, Selecao Brasileira

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: r9fenomeno » 2013. június 14., péntek 13:38

Benzema, Özil biztosan nem távozik,de ha a köv. idényben nem alakítanak valami maradandót akkor mehetnek is kézen fogva. Most azért már itt vannak egy ideje és koruk is meg van hozzá. Jó eddig sem voltak olyan rosszak (meg az előző idény felejtős)de én mostmár egy másik szintet várnék el tőlük. Lehet, hogy túlbecsülőm őket, de ha felnőnének a feladathoz akkor igazán ütős csapat lennénk. :D

Ja és nem kellene jobbra - balra tkp(Isco) meg csatárt igazolni,csak egy Bale-t.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára r9fenomeno 2013. június 14., péntek 13:41-kor.
"Megkértem Falcaót, hogy adja ide a szalvétáját." - Florentino Pérez :)

Dream Team: Casillas-Salgado-Lúcio-Ramos-R.Carlos-Guti-Beckham-Zidane-Ronaldinho-Cristiano--Ronaldo(r9)
edző: Vicente del Bosque és Luiz Felipe Scolari

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. június 14., péntek 13:34

Amúgy Modric feszít a Marca címlapján. Gondolom, egy interview van benne. Kíváncsi lennék, miről szól. Bár azt már tudjuk egy régebbi nyilatkozatból, hogy a horvát semmiképp sem akarna lépni. Majd meglátjuk.
Itt az angol verzió! Egyébként röviden-tömören annyi, hogy baromi jól érzi magát a Real Madridban és hogy az a poszt fekszik neki leginkább, ahol a szezon második felében végül játszhatott, mert szereti irányítani, vezetni, kontrollálni a csapatot!
Egyáltalán nem biztos, hogy Perez amúgy leigazolta volna
Ugye a vezetőségből páran már tavaly is inkább egy Isco-Cazorla kettőst preferáltak volna, de Mou ragaszkodott Modrichoz!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. június 14., péntek 13:30

nmate írta:Modricot nem adjuk el, ennyire nem lehetnek hülyék Perezék, ezt felejtsétek el. Perez akiért 40-45 millát fizetett, azon nem ad túl hamar, ugyanennyiért meg nem viszik el.
Perezék szerelmesek Özilbe, és Modricot valami furcsa oknál fogva Spanyolorszában tényleg arra a posztra rakják. Ráadásul Modric Mourinho kérésére jött, hasonlóan Coentraohoz. Egyáltalán nem biztos, hogy Perez amúgy leigazolta volna akármelyiket, és hát tudjuk, mi lett a helyzet Coentraoval Mourinho távozása után. Egyből meghallgatják az érkező ajánlatokat.

De úgy is DM-ért kaptuk az ajánlatot :D
Merci Zizou!

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2647
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. június 14., péntek 13:29

Eleve egy nyomorult az ember, aki nyilatkozta. Van valami csöves blogja is, ahol összehordja a f*szságait. Meg volt egy oldal, ahol összegyűjtötték a sok "biztos forrásból származó" infoját. Hát semmi nem jött be azok közül sem. Terry - Valencia, Drogba - Barca, Pep - City. Talán volt más is. Na ezeket is kész tényként adta elő.
Egy feltűnési viszketegségben szenvedő szegény h*lye a tag.


Viszont ha igaz ( :mrgreen: ), akkor DM az.
Jönni fog Ancelotti, voltak hírek, hogy kedveli Modricot (amúgy nem is lehet akkora vak, hogy nem látja, micsoda játékos... Még Josénak is csak leesett a vége felé). Őt biztosan nem adjuk el. Ettől szerintem nem kell tartani.

Özilt Perez nem engedné szerintem, a spanyolok valamiért imádják kint. Nem fog Ő sem távozni.

DM viszont biztosan mehet, normális ajánlat esetén. A 40 meg mesés lenne. De kacsa ez, úgy mint a Bale hír szerintem.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2013. június 14., péntek 13:28

Galacticos írta:
peti_madrid írta:Majd ha lezárult az átigazolási szezon és lemegy a következő szezon, akkor majd visszanézem ezeket a hsz-eket, hogy ki mit írt így látatlanban azokról a játékosokról
látatlanba?
te mondtad hogy egy jelenet van meg neked iscoról és te beszélsz arról hogy valaki látatlanban ír egy játékosról?
Itt Bale-re gondoltam.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. június 14., péntek 13:28

Modricot nem adjuk el, ennyire nem lehetnek hülyék Perezék, ezt felejtsétek el. Perez akiért 40-45 millát fizetett, azon nem ad túl hamar, ugyanennyiért meg nem viszik el.

Szóval calma calma, Modric jövőre habfehérben szopatja Buszkeccéket.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. június 14., péntek 13:26

amúgy szerintem is Özilről van szó, ha 40 körüli összegért eltudjuk adni, akkor azon az üzleten elég durván nyerünk.
Coentrao
Na őket kizártnak tartom; előbbi biztosan marad (Zizou egyik "kis kedvence"), míg a portugálért ennyit rajtunk kívül senki nem fizetne! :roll:
Szerintem szinte biztos, hogy DM az.
Úgy legyen, ÁÁÁÁMMMMEEEENNNN! :iszunk: :cheers:
modric meg kijelentette valamelyik nap, hogy meg sem fordult a fejében a távozás és, hogy a real madrid volt az álma.
Anno Figo, Sneijder és Robben stb. is maradni akart, mint ahogy a játékosok 90% nem szívesen igazolna el Madridból, de inkább ne is beszéljünk róla ... Luka marad és kész!!!! B-)
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. június 14., péntek 13:22

Az a 40 milliós játékos vagy DM vagy Modric lesz. Ha az utóbbi, én nem tudom, mit csinálok, de a madridi utamat elhalasztom, mezt sem veszek egy darabig. Az ilyen döntéseket hozó vezetőséget egyszerűen nem tudom semmiben sem támogatni.
Amúgy Modric feszít a Marca címlapján. Gondolom, egy interview van benne. Kíváncsi lennék, miről szól. Bár azt már tudjuk egy régebbi nyilatkozatból, hogy a horvát semmiképp sem akarna lépni. Majd meglátjuk.
Merci Zizou!

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: accel » 2013. június 14., péntek 13:19

Demes írta:Özillel nem hosszabbítottunk mostanság szerződést? Vagy az még csak hír volt? :hmmm:
Minden esetre 50et minimum megérne a német, de nem hinném hogy ő távozik.
az apja akart csak hosszabbítani és, hogy ezért már beszélt a vezetőséggel is, de hivatalos formában még nem közöltek semmit.

modric meg kijelentette valamelyik nap, hogy meg sem fordult a fejében a távozás és, hogy a real madrid volt az álma. :)

r9fenomeno
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 19:50
Kedvenc játékosaid: Ronaldo(bra),Ramos,Marcelo,Higuaín
Kedvenc csapatod: Real Madrid Club de Futbol, Selecao Brasileira

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: r9fenomeno » 2013. június 14., péntek 13:17

Bale témát ismét megnyitva szerintem egyértelmű,hogy ide való (CR-ről is levenne egy kis "terhet" a bal oldalról).
Két szélen mennénk mint a mérgezett egerek.
Isco tehetséges, de ő vele szerintem várni kell még egy évet legalább(kellene valamilyen záradékot rá kötni).
Suárez csatárnak nagyon jó választás lenne. Benzemával összeillenének a két csatáros játékban is.
"Megkértem Falcaót, hogy adja ide a szalvétáját." - Florentino Pérez :)

Dream Team: Casillas-Salgado-Lúcio-Ramos-R.Carlos-Guti-Beckham-Zidane-Ronaldinho-Cristiano--Ronaldo(r9)
edző: Vicente del Bosque és Luiz Felipe Scolari

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. június 14., péntek 13:16

Erre a "fontos" távozó játékosra 40 milláért meg egyre kíváncsibb vagyok!
Szerintem szinte biztos, hogy DM az. Mást nem nagyon tudok elképzelni. Persze örülnék, ha Higuért fizetnének annyit, de nem hiszem...

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. június 14., péntek 13:15

amúgy szerintem is özilről van szó, ha 40 körüli összegért eltudjuk adni, akkor azon az üzleten elég durván nyerünk.
Özillel nem hosszabbítottunk mostanság szerződést? Vagy az még csak hír volt? :hmmm:
Minden esetre 50et minimum megérne a német, de nem hinném hogy ő távozik.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. június 14., péntek 13:13

ez mondjuk azért fura, mert a keretben nem sok játékos ér jelenleg ennyit, kb 5-6 játékos érhet ennyit (vagy többet)ronaldo, varane, ramos, casillas, özil, esetleg modric szóval meglepne ha ezekből bárkit 40 millióért adnánk el
de ha ilyet írnak, hogy valaki nem illik a tervek közé, akkor kapus és hátvéd inkább kizárva, marad modric és özil; (ronaldo meg jóval drágább) így ha igaz is a hír sztem özilről van szó
A jelenlegi piaci helyzetet, árakat tekintve 3 embert tudok elképzelni --> Pipita (Chelsea, Monaco), Di Maria (City, PSG, Monaco) és Modric (MU, Chelsea)! :hmmm: A horvát miatt még egyáltalán nem vagyok nyugodt, hiába nem egy poszt Iscoval a spanyolok úgy tűnik mégis inkább a támadó harmadban számolnának Lukával, mint Özil alternatíva, ami abszolút nem megnyugtató!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

r9fenomeno
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 19:50
Kedvenc játékosaid: Ronaldo(bra),Ramos,Marcelo,Higuaín
Kedvenc csapatod: Real Madrid Club de Futbol, Selecao Brasileira

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: r9fenomeno » 2013. június 14., péntek 13:12

heccsat írta:
madridronie írta:Erre a "fontos" távozó játékosra 40 milláért meg egyre kíváncsibb vagyok!
Di Maria, Higuaín, Coentrao (vagy Kaká, ha a Monacos orosznak elgurult a gyógyszere ismét.:) ) hármasból lesz valamelyik.

De amúgy szerintem ez kacsa, mi a tökit nyilatkozgat itt ide oda. Szerintem csak pénzt gyűjt a nyaralásra a pali. :D
"Megkértem Falcaót, hogy adja ide a szalvétáját." - Florentino Pérez :)

Dream Team: Casillas-Salgado-Lúcio-Ramos-R.Carlos-Guti-Beckham-Zidane-Ronaldinho-Cristiano--Ronaldo(r9)
edző: Vicente del Bosque és Luiz Felipe Scolari

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: accel » 2013. június 14., péntek 13:11

madridronie írta:Erre a "fontos" távozó játékosra 40 milláért meg egyre kíváncsibb vagyok!
khedira lesz az, bár a herceg jóval többet ér 40 millánál :hmmm:










:mrgreen: amúgy szerintem is özilről van szó, ha 40 körüli összegért eltudjuk adni, akkor azon az üzleten elég durván nyerünk.

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. június 14., péntek 13:11

ez mondjuk azért fura, mert a keretben nem sok játékos ér jelenleg ennyit, kb 5-6 játékos érhet ennyit (vagy többet)
ronaldo, varane, ramos, casillas, özil, esetleg modric szóval meglepne ha ezekből bárkit 40 millióért adnánk el
de ha ilyet írnak, hogy valaki nem illik a tervek közé, akkor kapus és hátvéd inkább kizárva, marad modric és özil; (ronaldo meg jóval drágább) így ha igaz is a hír sztem özilről van szó
Én Di María-ra tippelek.
Aztán ha kiderül hogy Kakát adjuk tovább ennyiért akkor...

Schulcz
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 9:47
Kedvenc játékosaid: Raul, Hugo Sanchez, Redondo, A két Laudrup
Kedvenc csapatod: Real Madrid 1982 óta

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Schulcz » 2013. június 14., péntek 13:11

Nekem az az érzésem, hogy Benzema lesz az a negyvenmilliós gyerek....... özilt kizárt hogy eladják, a világ legjobb tízese, bárki bármit is mond itt a fórumon.... ez látszott a Marcás szavazáson.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Schulcz 2013. június 14., péntek 13:13-kor.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 14., péntek 13:09

peti_madrid írta:Majd ha lezárult az átigazolási szezon és lemegy a következő szezon, akkor majd visszanézem ezeket a hsz-eket, hogy ki mit írt így látatlanban azokról a játékosokról
látatlanba?
te mondtad hogy egy jelenet van meg neked iscoról és te beszélsz arról hogy valaki látatlanban ír egy játékosról?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 130 regisztrált és 0 vendég