Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2015. január 22., csütörtök 8:13

Szerintem nincs baj azzal hogy az első csapathoz csatlakozik. Ha tényleg annyira tehetséges,akkor egy 16-17 éves is meg tudja állni a helyét a felnőttek között. És gondolom különleges bánásmódban fog részesülni,illetve nagyon sokat fognak vele foglalkozni,beszélgetni...
Olyanoktól fog tanulni,mint CR,Kroos,Modric,Ramos,Hierro,Zidane... Ez mindenképp jó.
Nem aggódom,örülök hogy megszereztük!
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 22., csütörtök 7:58

Tudtommal Benzema a húzónevünk Franciaországban pl, az Adidas egy reklámarca stb.
Egész Európában az egyik legfelkapottabb arc az Adidasnál, volt róla egy cikk valamikor tavaly. És így van, ezért is kapta meg a magas fizetés, na meg azért mert eladjuk szezon végén :mrgreen:

Martinnak meg mi a facomnak bemutatás?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. január 22., csütörtök 7:36

Úgy emlékszem, hogy az elmúlt hónapokban 3 ifjú tehetséggel hoztak szóba minket, és mindhármat meg is szereztük.
Nem láttam őket eddig sosem, videóból meg nem akarok semmiféle következtetést levonni.
Írnátok róluk egy kis összefoglalót? Hova hoztuk őket, milyen poszt (jelenlegi struktúrában hol tudna játszani), milyen játékstílus, miben tűnik ki? Hasonlók?

Köszi!
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2015. január 22., csütörtök 4:15

Nem tudom, hogy Ramosnak mekkora a marketing bevétele, de szerintem érdem alapján nem jár neki 6-nál több.
Aki azt mondja, hogy "Benzemányi pénzt" megérdemel, az ne felejtse már el, hogy a francia azért keres ennyit, mert nem kevés a reklámbevétele, aminek egy jelentős részét a klub kapja. Tudtommal Benzema a húzónevünk Franciaországban pl, az Adidas egy reklámarca stb. Ha Ramosnak van megközelítőleg annyi marketingbevétele, akkor lehet 8. Különben fogadja el a 6-ot, ha már "nekem nem a pénz számít, csupa szív ember vagyok, és imádom a csapatot, itt akarok játszani".
(Feltéve, hogy igaz a hír.)

Illarramendiben szerintem is több van, mint amennyi itt kijött belőle. Szezon közben nem adnám el. De a MU-nak vagy a Poolnak most nincs szüksége egy középpályásra? :shifty:
De ha belegondoltok, így jövőre 2 középpályással kevesebb lesz. Khedira és Illarramendi is menne. Ki(ke)t hozunk a helyükre? És vegyük figyelembe, hogy ha mindenki egészséges, tetszik vagy sem, a kezdő ez: James - Kroos - Modric, és Isco ül a padon. Medrán jó, az 1 kiegészítő (kb. 6. ember). De oda Pogbát hozni, és akkor Iscoval egymás vérét szívnák? Mert 80 milliónak játszania kell, ahogy 91 milliónak is.

És hogy kicsit Catosra vegyem a figurát: Egyébiránt az a véleményem, hogy Bale-t el kell adni. :mrgreen:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. január 22., csütörtök 2:36

Az tenyleg durva lenne, ha egybol a nagy csapatban szamitananak ra. Ilyet nem lehet igerni, sot abban biztos vagyok, h egyik klub sem tudta volna garantalni ezt. Azert ez tulsagosan is lenezo lenne a tobbi jatekosra nezve.
Legjobb lenne neki, ha most ezt a fel evet letolna a Castillaban a 3. osztalyban, h kicsit szokja a spanyol kozeget az ellenfelek sem hude erosek. Hozza segithetne a csapatot a feljutashoz, kicsit aterezhetne az itteni siker izet ezzel. Jovore masod osztaly 1 ev, aztan johet az elso. 1 ev egy kozepes csapatban, utanna 1 ev a Portoban. 19-20 eves lenne amire vissza kerulne a nagy csapathoz. Ez alatt nyerhetne egy harmad osztalyu bajnoki cimet, kozben palyara lephetne a nagycsapatban szoval lehetne bajnok az elso osztalyban is. Utanna lehetne bajnok akar a masodosztalyban is(ha jol fel lesz epitve a Castilla miert is ne), es par meccs erejeig a nagycsapatban is nyerhetne vmelyik fronton kupat, bajnoki cimet. Egy kozep spanyol csapatban rendszeresen lenne terhelve elso osztalyban, majd egy 1 a portoban bajnoki cimert, es szokni a BL legkort.
Szerintem jol fellehetne epiteni, nem biztos, h egybol melyvizbe kellene dobni. :hmmm:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2015. január 22., csütörtök 2:06

Ramos-hoz: azért azt ne felejtsük el hogy védő, a hátvédek mindig is kevesebbet kerestek, már egy 6 milliós szerződés is erősen barátságos. Marcelo pl mennyit kap, 3-3,5? Vagy Pepe? És azért nem mondanám egyikre sem hogy egyértelműen rosszabbak Sergio-nál, akinek 10 meccsből 7 tanár, 2 közepes, 1 viszont katasztrófa. Nem szabad engedni a követelésnek, ha jól tudom jelenleg azért a fizetéseket tekintve egész korrekt a klub, nem idióta módon vagdalkozik a pénzzel (ha már igazolásoknál előfordul), maradjon is így szerintem.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
Limaten
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2014. február 23., vasárnap 15:52
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Henry, Modric, Zidane, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Limaten » 2015. január 22., csütörtök 1:49

realcamp írta:
Ödegaard az előzetes híresztelésekkel ellentétben a Real Madrid első csapatához csatlakozik, ez édesapja külön kérése volt.
by NSO :D na nem tudom,azért ez durva lenne..
Meredek lenne, de persze nem lehet kizárni, hiszen nem tudjuk pontosan miért is minket választott, lehet h a többinél azt mondták, h 3 év múlva felnőttbe lehet, itt meg majdnem mindjárt.

Avatar
realcamp
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:28
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Iker, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realcamp » 2015. január 22., csütörtök 1:27

Ödegaard az előzetes híresztelésekkel ellentétben a Real Madrid első csapatához csatlakozik, ez édesapja külön kérése volt.
by NSO :D na nem tudom,azért ez durva lenne..

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. január 22., csütörtök 1:26

Abban biztos vagyok hogy találunk majd egy olyan meccset, ahol fog kapni 5 percet (pl. 4:0-ás vezetésnél), már csak a PR, marketing szempontok miatt is. Egyébként megy kölcsönbe, meg szokja a spanyol/Castilla közeget.

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Banán » 2015. január 22., csütörtök 1:04

kíváncsi vagyok, hogy végül Castilla-ban köt ki, vagy már számítanak rá a nagycsapatnál pl.: Modric kiesése miatt, a legjobb lenne mindkettő, stabilan az utánpótlásban és néha játszana a nagyoknál

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. január 22., csütörtök 0:26

GT37 írta:Már törölte is a messis tweetjeit. :lol: :-( Sok sikert neki, szimpatikus kölyök, remélem, nem a Getafében fog kikötni pár éven belül.

Van nekem is 1 barcás haverom,nála is ez a módi....még nem igazoltunk le olyat,aki madridi érzelmű volt......csak aki alapvetően barcás akart lenni,és csak véletlenül került hozzánk.... :lol: :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2015. január 22., csütörtök 0:20

Remélem ez a bemutatás nem lesz nagy hűhó.
Nem kell semmi Bernabeuba dekázás,meg mezzel pózolás.
Kis taknyos még,nem kell túl játszani..Ne legyünk bohócok.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: GT37 » 2015. január 22., csütörtök 0:13

Már törölte is a messis tweetjeit. :lol: :-( Sok sikert neki, szimpatikus kölyök, remélem, nem a Getafében fog kikötni pár éven belül.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. január 22., csütörtök 0:12

Remélem lesz belőle valaki és nem csak egy ígéret marad. :)

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Banán » 2015. január 22., csütörtök 0:09

nmate írta:Forrás?
http://www.realmadrid.com/noticias/2015 ... n-odegaard

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. január 22., csütörtök 0:09

Forrás?

szerk: Kösz, vak vagyok nem szúrtam ki.

szerk2: mégse, az angol oldalon még nincs :D
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára nmate 2015. január 22., csütörtök 0:11-kor.

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Banán » 2015. január 22., csütörtök 0:07

Martin Ødegaard hivatalos

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. január 21., szerda 21:55

Klopp: “Nem gondolom, hogy bármelyik játékosunk is elmenne azért, ha nem sikerülne a Bajnokok Ligájába kvalifikálni magunkat.” Forrás: Madridom.hu
Ez kb olyan mintha azt mondaná a húsboltos: Nem gondolom,hogy a vevőim,attól hogy a hús nálam drága és romlott elmegy és máshol veszi meg.

Továbbra is.....rengeteg a hülye. túl sok. Nem bírja el a föld.
:lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. január 21., szerda 21:36

csak a pénz számít. Megbecsülés, persze...
Lehet hogy maga a fizetés a legfőbb kifejező eszköz a megbecsülésre ezeknél a sportolóknál,ott lehet másként értelmezik ezt a kifejezést mint a mi világunkban. Vagyis minél több a béred,annál többre értékelünk.
Sitt.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2015. január 21., szerda 21:33

Kerlon írta:Mondjuk a walesi nem tudom, hogy mire fel harcolta magának ki a 11-et... Az nagyon durva. Ennek a 8 milliónak kéne a plafonnak lenni a nagy nevek között, abból már úgy is fussa Veyronra meg fuxra. :Đ
A vételárát nézve nem kellett sokat harcolnia a 11-ért.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 156 regisztrált és 0 vendég