Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 14., péntek 21:57

Géci írta:Gala amúgy nem vagyok rmfc követő,
akkor miért vetted magadra?
azt direkt több sorral lejjebb írtam mert nem neked céloztam. de mindegy. :coffee:
Géci írta:Bele kötni tök jogos az árába úgy, hogy azt még nem is tudjuk, de ha tudnánk sem érdekel mert DM-et eladjuk és ez állna az ára felét kb...
dm árát már tudjuk?
szerintem akkor még azt sem, csak sajtóhírekből.
Legkisebbtobi írta:Nincs errol szo... de szerinted perez majd egy majd 400 millios koltekezes utan 3 evvel neki kezd 90 milliokat kidobalni egy jatekosert?
mintha én írtam voltam. végre valaki.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. június 14., péntek 21:54

Legkisebbtobi írta:Nincs errol szo... de szerinted perez majd egy majd 400 millios koltekezes utan 3 evvel neki kezd 90 milliokat kidobalni egy jatekosert? bar szerintem olyan 50-60 millioert is lehetne hozni. nalam mondjuk meg az is tul sok erte de majd meglatjuk... en iscot is hoznam utana mar csak 1 komolyabb kp-s kell megy 1 cserecsatar
Gondolom akkor nem tárgyalna a Spursel... Pontosabban nem cikkeznének erről kb április óta.
Gala amúgy nem vagyok rmfc követő, de én itt meg is állok mert nincs kedvem kapni levelet az admintól azért mert neked kell magyarázkodnom 1 olyan valami miatt ami focihoz értő embereknek tökk egyértelmű... :roll:
Bele kötni tök jogos az árába úgy, hogy azt még nem is tudjuk, de ha tudnánk sem érdekel mert DM-et eladjuk és ez állna az ára felét kb...

Avatar
Legkisebbtobi
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 7:42

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Legkisebbtobi » 2013. június 14., péntek 21:44

Géci írta: Mintha a Siófok lennénk, hogy nem tudjuk kifizetni.
Nincs errol szo... de szerinted perez majd egy majd 400 millios koltekezes utan 3 evvel neki kezd 90 milliokat kidobalni egy jatekosert? bar szerintem olyan 50-60 millioert is lehetne hozni. nalam mondjuk meg az is tul sok erte de majd meglatjuk... en iscot is hoznam utana mar csak 1 komolyabb kp-s kell megy 1 cserecsatar

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 14., péntek 21:43

Géci írta:
Galacticos írta:zidane iscot is hozná. hoppá. két öngól egymás után.
Végülis SAJTÓHIRRŐL beszélünk :roll:
De gondolom a Zidane féle konkrét nyilatkozat is ellened irányuló spekuláció :hmmm:

A többire nem reagálok mert reménytelen eset vagy és csak felhúzom magam azon, hogy szemellenzőt hordasz és az a leg értelmesebb védekezésed, hogy sokba kerül... Mintha a Siófok lennénk, hogy nem tudjuk kifizetni.
Hallod, ha lemegyek a boltba és veszek 1 pepsit drinki cola helyet remélem nem versz meg... :shutup:
oltári nagy baromságot írtál és én erre rávilágítottam és már egyből személyeskedsz. na ez a szánalmas, és akkor még én vagyok a reménytelen.
írsz nekem címezve egy oldalt hogy az alakzat így úgy mikor én egy szóval nem írtam erről. aztán erre reagálok és elkezdesz pampogni. :lol: oh my god.
Géci írta:leg értelmesebb
egybe.
Géci írta:hogy szemellenzőt hordasz és az a leg értelmesebb védekezésed, hogy sokba kerül...
ja hát kit érdekel hogy mennyibe kerül?
mindjárt szólok apámnak vegyen már egy ferrarit, gondolom jó ötletnek tartja majd csak egy baj lesz vele hogy sokba kerül. édes istenem...
gondolom egy kis logikád van nem? nem kell sok hozzá: ha balet vesszük 90millióért nem marad annyi pénz a KÖZÉPPÁLYÁRA mintha megvennénk iscot 35milliórt. azért marad több hogy segítsek: mert kb 55 millióval kevesebb.
emlékeztek mocsok mondatára ami miatt annó véglegest kapott? :coffee: inkább nem mondom hogy hogy jutott most eszembe.

rmcf.. kivagyok a követőidtől. :mrgreen:

bocs a logikás részért. de már ezerszer leírtam és te még mindgi nem érted, nem tudom hogy kéne másképpen.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Galacticos 2013. június 14., péntek 21:46-kor.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. június 14., péntek 21:37

schranzer írta: ...
Nem kell tulfilozofalni ezt a Bale uzletet.
Perez azt mondta, hogy ket fajta vasarlas van:
- az egyik amikor a profikat kuldi alkudozni, mondjuk egy 25 millios jatekost meg akarunk venni. Az elado elnok 30-at ker, mi csak 20-at adnank. Vegul pedig par het alkudozas utan kijon egy olyan ar ami mindket felnek megfelelo
- a masik pedig mikor egy nagy sztart akarunk venni. A jatekos valos ara mondjuk 40 millio, annyiert viszont biztos nem fogjak eladni, ezert adunk max 10-15 millioval tobbet. Itt nem kell par million alkudozni, mert van egy ar ami fele biztos nem megyunk. Mert ha mar egyszer leulnek velunk targyalni az azt jelenti, hogy van az az osszeg amiert eladnak a jatekost.
Galacticos írta:zidane iscot is hozná. hoppá. két öngól egymás után.
Ha nem jon ossze a Bale uzlet, akkor jon a B, C, D terv. Perezek se hulyek, ha megkerdezi az ujsagiro toluk, hogy mit gondolnak Iscorol, persze hogy azt mondjak, hogy nagyon jo jatekos, beleillene a Real jatekaba, stb. Amig nincs meg a jatekos, nem fognak egy ajtot se becsukni ido elott.

mas. a barcanal volt ez a nyiltkozat: „Nem mondhatom el, hogy mekkora összeget különítettünk el az átigazolásokra, mert ez károsan hathat a klub helyzetére, stratégiájára, a tárgyalásokra, hiszen akinél bekopogtatunk, már tudná előre, hogy mennyit tudunk költeni.”

r9fenomeno
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 19:50
Kedvenc játékosaid: Ronaldo(bra),Ramos,Marcelo,Higuaín
Kedvenc csapatod: Real Madrid Club de Futbol, Selecao Brasileira

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: r9fenomeno » 2013. június 14., péntek 21:31

nmate írta:
r9fenomeno írta:(Anno egy Ronaldo 20 évesen már hivatalosan a világ legjobb játékosa volt. 21-re meg jött mellé az aranylabda is. )
Hozzá hasonlítani felesleges is.
zárójelben is van :)
"Megkértem Falcaót, hogy adja ide a szalvétáját." - Florentino Pérez :)

Dream Team: Casillas-Salgado-Lúcio-Ramos-R.Carlos-Guti-Beckham-Zidane-Ronaldinho-Cristiano--Ronaldo(r9)
edző: Vicente del Bosque és Luiz Felipe Scolari

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. június 14., péntek 21:31

r9fenomeno írta:(Anno egy Ronaldo 20 évesen már hivatalosan a világ legjobb játékosa volt. 21-re meg jött mellé az aranylabda is. )
Hozzá hasonlítani felesleges is.

r9fenomeno
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 19:50
Kedvenc játékosaid: Ronaldo(bra),Ramos,Marcelo,Higuaín
Kedvenc csapatod: Real Madrid Club de Futbol, Selecao Brasileira

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: r9fenomeno » 2013. június 14., péntek 21:30

Amúgy valaki leírhatná, hogy Neymar mitől jobb vagy nagyobb tehetség mint anno Robinho volt.
Milyen poszton játszik például, mert amikor én néztem (mindig szarul játszott)nem tudtam eldönteni. Támadó kp-ás, szélső,de az tuti, hogy nem befejező csatár 9-es. Nem akarom bántani mert a brazilokat csípem, meg kívánom neki hogy jól játsszon meg igazolja miért ért ennyit. Csak nem értem mitől jobb mint anno Robinho volt. Marketing szempontból oké értem, hogy braziloknak is kell egy új arc akibe kapaszkodhatnak.

(Anno egy Ronaldo 20 évesen már hivatalosan a világ legjobb játékosa volt. 21-re meg jött mellé az aranylabda is. )
"Megkértem Falcaót, hogy adja ide a szalvétáját." - Florentino Pérez :)

Dream Team: Casillas-Salgado-Lúcio-Ramos-R.Carlos-Guti-Beckham-Zidane-Ronaldinho-Cristiano--Ronaldo(r9)
edző: Vicente del Bosque és Luiz Felipe Scolari

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. június 14., péntek 21:22

Galacticos írta:zidane iscot is hozná. hoppá. két öngól egymás után.
Végülis SAJTÓHIRRŐL beszélünk :roll:
De gondolom a Zidane féle konkrét nyilatkozat is ellened irányuló spekuláció :hmmm:

A többire nem reagálok mert reménytelen eset vagy és csak felhúzom magam azon, hogy szemellenzőt hordasz és az a leg értelmesebb védekezésed, hogy sokba kerül... Mintha a Siófok lennénk, hogy nem tudjuk kifizetni.
Hallod, ha lemegyek a boltba és veszek 1 pepsit drinki cola helyet remélem nem versz meg... :shutup:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 14., péntek 21:08

Nem nagyon tudom hova tenni a 150 millás nyilatkozatot. Akkor minek tettünk ajánlatot egyáltalán, ha ennyibe fájt volna?

Azért ez lehet hogy amolyan "barcás" 150 milla volt.........beleértve a követelt fizetését is 5 évre. :) :)

De majd akkor figyeljetek ha,eltelik majd 2 vagy 3 év.......ez a pénzleső család úgy megfogja csavarni a barca bukszáját hogy sírva fakadnak.
Nem hiszem hogy nem akar majd dupla gázsit a papa az új jachtra,meg neymar fiának egy hajbeültetett bugatti veiront......
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. június 14., péntek 21:03

schranzer írása

Én voltam, aki okoskodott pár napja (vagy tegnap? - nem tudom.).

Igen, amit felvázoltál az is egy eshetőség. Viszont azért kevesebb erre az esély szerintem, mert Perez is úton-útfélen nyilatkozza, amikor Bale-ről kérdezik, hogy a Real mindig érdeklődik a legjobbak iránt, arra született, hogy itt játsszon, ilyesmi.

Szerintem konkrétan egyik sem igaz egyébként, mármint egyezség sincs az ügyében, illetve elvetve sincs a hozatala. Sőt, még tárgyalás sem volt.
Amennyiben igazak voltak ezek a hírek, hogy Zidane-nal nem akarnak leülni, kizárólag Perezzel, akkor lesz belőle valami, asztalhoz fognak ülni, meglátja majd az Elnök Úr, hogy mit tehet az ügyben. Volt amúgy egy olyan nyilatkozata is, hogy amikor asztalhoz ülnek a felek, akkor már erősen alakulóban van a dolog, mert az eladó fél ezzel már kifejezi eladási szándékát, csak az ár kérdéses. (Persze garanciát nem jelent ez sem az üzlet létrejöttére.)

Ami miatt kicsit aggódom, az két dolog (és annak ellenére, hogy Bale szerintem ragyogó játékos, örülnék, ha érkezne).
Neymar a Barcát választotta. Nem nagyon tudom hova tenni a 150 millás nyilatkozatot. Akkor minek tettünk ajánlatot egyáltalán, ha ennyibe fájt volna? Nem úgy jöttek le a hírek, hogy próbálkoztunk, majd amikor kiderült, hogy mennyibe fájna összesen, akkor visszavontuk az ajánlatot, és Neymarnak csak a Barca maradt. Ott volt a végjátékban a mi ajánlatunk is, csak nem minket választott.
Ez a későbbi nyilatkozat csak olyan mentegetőzésnek tűnik nekem. Vagy volt előszerződés, de akkor meg miért nem ment a feljelentés az UEFÁnak, akárkinek. Na mindegy, elkanyarodtam.
Szóval szerintem Perez önérzetét azért sértette ez a dolog.
És mire ezt leírtam, el is felejtettem a másik érvemet... :mrgreen:

Ja, hogy egy másik nyilatkozat szerint meg azért megy Ő a nagyhalakra, mert ott nem kell nagyon tárgyalni, szenvedni, hanem olyan ajánlatot tesz, amivel megköttetik az üzlet (a lényeg mintha ez lett volna).

Ez a két dolog nekem azt vetíti előre, hogy akár rekord-közeli összeget is kifizetne a walesiért, amit nagyon nem kellene. Ami kicsit ellensúlyozza az aggályomat az az, hogy Perez mindig szem előtt tartja a megtérülést, és valószínűleg sokkal jobban tudja, hogy pl. marketingből mennyi jönne vissza, ha érkezne Bale. És ha így túl húzós a buli, akkor nem megy el túl messzire.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 14., péntek 20:53

Toti írta:
már ezt is leírtam százszor. ha most tényleg sok új játékosunk lesz, akkor én jövőre nem várok semmit. bl-ben legyen megint elődöntő vagy rosszabb esetben negyeddöntő, a barca ellen legyen keresnivalónk.
bármennyi új játékosunk is lesz (amúgy kezdőben max 3) akkor sem ez a hozzáállás sztem.

igenis a győzelemért kell mennünk, pláne egy kupa nélküli szezon után. (tudom szuperkupa, de na..)
szerintem pedig nem lehet reális elvárás az hogy egyből bl meg mittudomén. én is akarom már a tizediket, nagyon. a spanyol kupa meglehet, de a többi ha nem lesz meg én nem leszek kiakadva. legalábbis ez az előzetes tervem( :D ), mourinho első éve sem volt olyan jó, ott is kellett érnie még a csapatnak. :)
nem mondtam hogy ne menjünk a győzelemért, csak azt hogy nem leszek csalódott ha nem lesz meg, mert egy új csapattal mínuszból indulunk azokhoz képest akik már együtt vannak. :) és állhat az a csapat akármilyen tehetséges játékosokból, annak érnie kell.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. június 14., péntek 20:49

már ezt is leírtam százszor. ha most tényleg sok új játékosunk lesz, akkor én jövőre nem várok semmit. bl-ben legyen megint elődöntő vagy rosszabb esetben negyeddöntő, a barca ellen legyen keresnivalónk.
bármennyi új játékosunk is lesz (amúgy kezdőben max 3) akkor sem ez a hozzáállás sztem.

igenis a győzelemért kell mennünk, pláne egy kupa nélküli szezon után. (tudom szuperkupa, de na..)
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 14., péntek 20:44

Géci írta:Galacticos! Fogd már fel könyörgöm, hogy azzal, hogy idejön Isco felállt védelem ellen, ugyan ezzel a hozzállással ugyan úgy semmit sem érünk. Nem akkor verjük meg a felállt védelmet, ha 4-2-3-1 helyet 4-3-3 at tolunk! Ott a Barca! Ők se mentek semmire a buszok ellen hiába tiki-takáztak a pálya közepén. Felállt védelem ellen átlövéssel lehet nyerni vagy kreativ játékkal, beiveléssel stb, de erre képes a csapat attól függetlenül, hogy kontrából is voltak gólok ugyanakkor öszjátékból is voltak szép gólok. Ezen a szinten amit a Real Madrid képvisel már az a minimum, hogy tudom járatni azt a kúrva labdát. Hanyagoljuk már ezt a felállt védelem dumát. Amikor 1 védelem jó a fejedre is állhatsz akkor se tudnak mást csinál. Mikor 1 Inieste-Messi féle brigád ezt tanulj 10 éves kora óta és ott álltak mint 1 darab sz :cens: r 20 méterre a kaputól és nézték, hogy mit kéne csinálni, akkor szerinted most idejön 1 Isco és akkor mi minden komoly védelmet cumiztatunk?! Semmi baj sincs a focinkal, mert mi is tudonk szép focit tolni, meg szép labdajáratást. A következő edző is sokat fog segiteni meg Zizu is, hogy 1 kicsit más legyen minden, de Bale több +-t ad védekezésben és, ha arra van szökség kontrákhoz mint Isco. Passzolgatni ő is tud. Gondolom nem adják a PL-ben azokat a dijakat a 2 szép szeméért. Szabadrúgások is veszélyesek lesznek majd, mert gondolom Bale rúgná jobbról, CR meg balról... Lényeg, hogy valószinű, hogy eladjuk DM-et akkor meg nem mind1, ha rakunk mellő 1 kis pénzt és hozunk olyat már akkor aki több pluszt jelent. Gondolom Zidane is 1 marha mert ő is annyira hozná idefelé.
szép beszéd, csak azt mutasd már meg hogy én hol írtam azt hogy a kontrás játék attól függ milyen felállásban játszunk. de segítek meg megspórolok neked egy kis időt: sehol nem írtam ilyet. úgyhogy mondom szép beszéd volt csak kb értelmetlen mert olyannal jöttél nekem címezve amit én nem írtam.
Géci írta: Gondolom Zidane is 1 marha mert ő is annyira hozná idefelé.
zidane iscot is hozná. hoppá. két öngól egymás után. :mrgreen: :lol:
Géci írta:akkor szerinted most idejön 1 Isco és akkor mi minden komoly védelmet cumiztatunk?!
már ezt is leírtam százszor. ha most tényleg sok új játékosunk lesz, akkor én jövőre nem várok semmit. bl-ben legyen megint elődöntő vagy rosszabb esetben negyeddöntő, a barca ellen legyen keresnivalónk. én jövőre ezt akarom nem címeket, mert ha új csapat lesz akkor annak össze kell érni. ezért is nevetek azon hogy valaki majd visszanézi a kövi szezon után ezeket a hsz-eket mert ha hozzuk a sok nevet hogy most miket írtunk róla, hát gratulálok csak egy év kell míg összeáll a csapat,és majd csak utána jöhetnek a címek.
sima alibi passzokra khedira is képes. én elismerem hogy a játék sok elemében jelenleg bale sokkal jobb mint isco, viszont kisterületen lévő bugiban meg isco a jobb, sokkal. azt is elmondtam hogyha ugyanannyiba kerülnének akkor én is inkább balet hoznám, de így hogy 2-3x annyi így nálam inkább isco. leírhatod megint a felállást meg amit akarsz, a véleményem akkor sem fog megváltozni. :) egy biztos, di mariaoz képest mind a kettő előrelépés lenne/lesz. főleg ha az argentín negyvenért megy el. :)

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. június 14., péntek 20:27

Galacticos! Fogd már fel könyörgöm, hogy azzal, hogy idejön Isco felállt védelem ellen, ugyan ezzel a hozzállással ugyan úgy semmit sem érünk. Nem akkor verjük meg a felállt védelmet, ha 4-2-3-1 helyet 4-3-3 at tolunk! Ott a Barca! Ők se mentek semmire a buszok ellen hiába tiki-takáztak a pálya közepén. Felállt védelem ellen átlövéssel lehet nyerni vagy kreativ játékkal, beiveléssel stb, de erre képes a csapat attól függetlenül, hogy kontrából is voltak gólok ugyanakkor öszjátékból is voltak szép gólok. Ezen a szinten amit a Real Madrid képvisel már az a minimum, hogy tudom járatni azt a kúrva labdát. Hanyagoljuk már ezt a felállt védelem dumát. Amikor 1 védelem jó a fejedre is állhatsz akkor se tudnak mást csinál. Mikor 1 Inieste-Messi féle brigád ezt tanulj 10 éves kora óta és ott álltak mint 1 darab sz :cens: r 20 méterre a kaputól és nézték, hogy mit kéne csinálni, akkor szerinted most idejön 1 Isco és akkor mi minden komoly védelmet cumiztatunk?! Semmi baj sincs a focinkal, mert mi is tudonk szép focit tolni, meg szép labdajáratást. A következő edző is sokat fog segiteni meg Zizu is, hogy 1 kicsit más legyen minden, de Bale több +-t ad védekezésben és, ha arra van szökség kontrákhoz mint Isco. Passzolgatni ő is tud. Gondolom nem adják a PL-ben azokat a dijakat a 2 szép szeméért. Szabadrúgások is veszélyesek lesznek majd, mert gondolom Bale rúgná jobbról, CR meg balról... Lényeg, hogy valószinű, hogy eladjuk DM-et akkor meg nem mind1, ha rakunk mellő 1 kis pénzt és hozunk olyat már akkor aki több pluszt jelent. Gondolom Zidane is 1 marha mert ő is annyira hozná idefelé.

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. június 14., péntek 20:20

Valamelyik nap itt valaki emlitette Zidanet, amint lenyilatkozta, hogy aki leakarja igazolni Balet, annak hatalmas osszeget kell kicsengetnie ... es hogy mintha elore magyarazna a bizonyitvanyt, hogy sokat kellett kicsengetnunk érte (azaz már megvan az egyesség) ... Na most, nekem meg volna egy masik gondolatom ezzel kapcsolatban: Mivan akkor, ha ezzel valóban elore magyarazna a bizonyitvanyt, de pont az ellenkezo iranyban AZAZ úgy, hogy ezzel simitsa el az ugyet, hogy Balet miert nem sikerult leigazolni, tul nagy volt az ára, ugy mint mikor Perez mondta, hogy Neymarert 150 millat kellett volna kicsengetnie. Tehát hogy Perez belatta, hogy ujabb olyan játékos Bale, akit nemfog tudni megszerezni (pl. Totti), és irreális áron meg nem fogják leigazolni, mert 90 millio nonszensz. Elotte a sorozatos Bale nyalizasok Zidane reszerol meg csak azert voltak, hogy sokkal konnyebben es zokkenomentesebben menjen minden, hogy Bale sajat maga meggyozze Lewyt, hogy ottakarja hagyni a Spurst ... majd folyamatos visszautasitasok halmzát kaptuk, meg olyant, hogy Zidanenal szoba se allnak, hanem Florentinoval akarnak tárgyalni. Most meg már jon ez az Isco ajánlgatás Zidane részérol. Lehet ez azmiatt van, mert Bale nemjon ??
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. június 14., péntek 19:40

Cavani jobb mint higu,de én nem őt szeretném ha lehetne választani,hanem suarezt.......
Ezzel nem vagy egyedül, szerintem a többség is inkább Suárezt preferálná; a kettő közül érkezik majd valamelyik!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1380
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. június 14., péntek 19:38

R.M.C.F írta:De ez a bale téma nagyon kifáradt,nagyon régóta vagyok drukker,de ennyire a tudása alá belőni valamit még nem láttam......hiába gondolkodom,visszamegyek az elmúlt 10-15 évre,nem tudok olyant mint most bale,akit ennyire a tudása alá értékelnek.
+1!
Egy dologot talán máshogyan fogalmaztam volna meg, de a gondolatoddal maximálisan egyetértek és hasonlóan látom a szituációt. Én a "tudása alatt értékelnek" mondatodat inkább úgy írtam volna le, hogy beskatulyázzák.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 14., péntek 19:35

Cavani jobb mint higu,de én nem őt szeretném ha lehetne választani,hanem suarezt.......

Egy Cr-suarez-bale az kb olyan átütő erő lenne,hogy nem kapus kellene az ellenfélnek hanem 1 kőműves aki felfalazza a gólvonalat.

Mögé meg mehetne a modric alonso és egy jobb oldali belső btb.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. június 14., péntek 19:27

Az előzőkhöz még annyit, hogy én abszolút nem aggódok, mert azért vannak itt labdaügyes játékosok már most is és ezen a felmerült nevek sem negatív irányban változtatnak majd, csak szépen ki kell őket használni!
El padre de Cavani: "Edi quiere jugar en el Real"
Na a mama után Cavani papa is megszólalt; állítása szerint a kisfia a Madridban szeretne játszani, de a Nápoly elnöke nem hajlandó engedni a 63 millás vételárból és egyelőre arra vár a család, hogy a két elnök leüljön egymással tárgyalni!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 243 regisztrált és 0 vendég