Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. június 15., szombat 19:46

Bale egy tipikus brit focista. Erőből old meg mindent, fut mint a bolond, aztán majd lesz vmi.
Csak 327X lett leírva, hogy ez nem igaz.
Na mindegy, tekintsd ezt tárgytalannak, nagyon unalmas ugyanazokat a köröket lefutni mindig, amikor valaki újra benyögi ezt a szöveget. :/


Ja, ettől persze elfogadom, ha valaki úgy érzi, hogy nem tudna adaptálódni. Csak a képességei és az eddigiek nem ezt mutatják.
Az ára viszont továbbra is túl borsos.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. június 15., szombat 19:44

Bale mint iranyito? Az ev vicce lenne ha a Realt Bale iranyitana és o jatszana a legszabadabban. Annyi kreativitas azert nincs benne. Szelsonek ok.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. június 15., szombat 19:43

Bale egy tipikus brit focista. Erőből old meg mindent, fut mint a bolond, aztán majd lesz vmi. Ha jól tudom RMCF te vagy az aki mindig mondja h olasz játékost ne vegyünk, mert azok mind megbuktak itt a másfajta futballkultúra miatt. Namármost brit játékost se nagyon tudok mondani aki megváltotta volna a világot a spanyoloknál.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2013. június 15., szombat 19:37

R.M.C.F írta:Ez szép volt...... :agree: azért ennyire nem kellett volna felhúzni magad.

Azért ha szabad megvédenem magam,nem bale az istenáldotta tehetség,azok zidane meg maradona és ronaldo voltak......meg még páran,de azért van egy határ........bale inkább le van húzva itt mint túlsztárolva,pedig a túsztárolás az menő errefelé.....
Mindegy,én is sz***rok már erre a témára,nem érdekel.Azt mond mindenki amit akar,azt gondol amit akar.

Ez így jó. én meg: :shutup: :shutup:

R.M.C.F !

Általában egyetértek veled, de egy dologra nagyon kíváncsi vagyok, te most úgy őszintén jövőre milyen kezdővel állnál ki(természetesen a realitások talaján maradva) és kik alkotnák a padodat, illetve, ha lehetne melyik edzőt preferálnád?(JM kilőve ugyebár)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. június 15., szombat 19:24

nmate írta:Viszont úgy kell még 2 bitang arc a pálya közepére, mert Xabival a két belsőközéppályás szisztéma tuti nem lesz jó, de én már a 433-ban sem számolnék vele feltétlen.
én konkrétan nem tudok olyan felállást mondani amiben Xabival még mindig kezdőként számolnék. Aztán cáfoljon rám.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. június 15., szombat 19:12

Egyébként ha jönni fog, akkor el lehet könyvelni, hogy Ancelotti megtartja a 4-2-3-1-et és hasonló focit nyomatunk majd, mint a BM. Abba mondjuk tényleg nem illene Isco.

Viszont úgy kell még 2 bitang arc a pálya közepére, mert Xabival a két belsőközéppályás szisztéma tuti nem lesz jó, de én már a 433-ban sem számolnék vele feltétlen.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 15., szombat 19:04

Ez szép volt...... :agree: azért ennyire nem kellett volna felhúzni magad.

Azért ha szabad megvédenem magam,nem bale az istenáldotta tehetség,azok zidane meg maradona és ronaldo voltak......meg még páran,de azért van egy határ........bale inkább le van húzva itt mint túlsztárolva,pedig a túsztárolás az menő errefelé.....
Mindegy,én is sz***rok már erre a témára,nem érdekel.Azt mond mindenki amit akar,azt gondol amit akar.

Ez így jó. én meg: :shutup: :shutup:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 15., szombat 18:56

Igazatok van.Meggyőztetek,igazatok van...Igaza van RMCF-nek,hogy még egy ilyen istenáldotta tálentumot még nem hordott a hátán a föld.Aki csak fejlődik,meg fejlődik,és ha ilyen ütembe fejlődik,akkor csak a jó isten a megmondhatója,hol a vége...
Igaza van Gécinek,valóban szerzett gólt az united,a city ellen,meg az inter ellen is...az más kérdés hogy a két manchesteri klub ellen szart se ért a dolog...de nem az ő hibája vokt,megtett mindent,gól-gólpassz,stb...
Jöjjön most már,és mutassa meg.Csalódnék ha nem jönne,hogy nem tudnám meg,mennyit ér a Real Madridba...aztán vagy én is rajongója leszek,vagy legfeljebb majd letörlöm a képernyőt....
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: adamzz » 2013. június 15., szombat 18:41

R.M.C.F írta: bla-bla
Már csak azért is szimpatikus lehet számunkra(számomra legalábbis) mert ide akar jönni. Én nem bánnám ha jönne de azért 80fölé nem kéne menni...

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8080
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. június 15., szombat 18:39

Nem rossz azért ahogy húzzuk az időt Higuainnal kapcsolatban. Szépen csak ki kell pengetni az árát, mert elfogynak a normális alternatívák. Mondtam én, hogy lesz itt Juve-Arsenal licitháború.

Nincs edző, nahát ez van. Én is türelmetlen vagyok már, de inkább így minthogy hozzanak valami fogalmatlant. Mondjuk az igazolásoktól félek, azok tuti nem lesznek a kedvemre, mint ahogy eddig is sok hibát vétettek (bár az is igaz, hogy senki nem egy jövőbelátó, de van jópár igazolás, amiről előre éreztem hogy bukta lesz és az is lett).

r9fenomeno
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 19:50
Kedvenc játékosaid: Ronaldo(bra),Ramos,Marcelo,Higuaín
Kedvenc csapatod: Real Madrid Club de Futbol, Selecao Brasileira

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: r9fenomeno » 2013. június 15., szombat 18:32

R.M.C.F írta: A real vezetősége ténylegesen sok amatőr húzást csinált már......nem is kell messze mint mija dolgai,vagy faubert idehozatala(ki volt az aki ezt intézte? Tudjuk már meg....)
Azért volt néhány jó húzásuk is Higuaín,Marcelo mindenképpen, Cannavaro,Gago, Diarra, Robben, De la Red (szegény ő most is jól jönne), RvN,Reyes. Szép kis névsor ez.
Na mindegy csak eszembe jutott. :)
"Megkértem Falcaót, hogy adja ide a szalvétáját." - Florentino Pérez :)

Dream Team: Casillas-Salgado-Lúcio-Ramos-R.Carlos-Guti-Beckham-Zidane-Ronaldinho-Cristiano--Ronaldo(r9)
edző: Vicente del Bosque és Luiz Felipe Scolari

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 15., szombat 18:31

Én nem vitatkozom,mert kevés meccsét láttam,az rendben van hogy nem az a klasszikus teszem veszem toszogatós focista......ez oké,de nem csak az létezik,és talán nem mondok nagyon nevetségeset,ha azt mondom,kicsit talán lejárt az idejük.......
Bale univerzális,egy korszerű játékos,aki több posztos,erős,erőszakos,lendületes......ezen tulajdonságok ellenére,bármennyire is nem hiszik el,a labdával sincsen rosszban,az is mellette szól hogy sok meccset egymaga döntött el,sőt jópárat az utolsó pillanatokban......vagyis koncentrált,akaratos jellem,az is mellette szól,hogy széles területen játszik ellenben amit gondolnak róla hogy vonalszélső,nem igaz......bárhol képes jó játékra......a lövései ámulatosak,a beindulásai szintén......
De ami miatt nagyon szimpatizálok vele azok nem ezen tulajdonságai.......ezekkel csak szimplán az elitbe tartozik.

Azok miatt tartom a jelen egyik legjobbjának amit pl az általam is csodált videóban amit linkeltek abban látszik,nem tudom hányas számú gólok.....de kettő is van,kb a 20-tól van az a kettő,mindkét gólja olyan ütemtelen megoldás,amire CSAK a legnagyobbak voltak képesek,mint romario,ronaldo pl.......(ne gyertek nekem,bale nem ilyen stilus,és lehet soha nem lesz ekkora játékos,nem erről beszélek),ez a két gól olyan megoldás,ami miatt ámulom ezt az embert.......azok a mostani leszop***tt istencsászár támadóknak nem elegek hogy ziccernek hívják ......de bale megoldja....iszonyat hogyan......öröm nézni,ahogy a pillanat tört része alatt ismeri fel a helyzetnek is alig mondhatót....és már ütem nélkül csapja mint ......állat......állat.......
A másik a fejlődése,nekem ez a vesszőparipám,nem kell velem egyetérteni,de a sok neomaradona,meg neopelé....hagyjuk már.....annyian voltak mint az oroszok....egyik sem volt még a közelükben sem,mivel a fejlődésük megtört,megakadt és nem forrottak ki mint ahogy azt hitték ifjú korukban....bale fejlődése 3 éve töretlen,itt nem egy kiugró évről beszélhetünk,ez mese.....hanem évekkel ezelőtti 20 éves kölökről,aki elkezdte bal bekkben.....majd a tudása vitte bal oldalon végig előre......támadó is volt...most már azt is kinőtte és kötetlen támadó,irányító....mindenes......ha ez így marad....amire azért az eddigiek alapján van esély,akkor bale egy fantasztikus karrier előtt áll.

Azt már mondtam,a baja a marketing értéke,soha nem lesz ugri bugri tollas neymar szintjén ha egy baba popsi krémet kell reklámozni ,de ha kap egy labdát a fotózkodás és tollászkodás helyett,akkor azt úgy baxxa be ahogy stoichkov óta senki szerintem.

Abszolut aranylabda esélyes ember.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. június 15., szombat 18:22

morientes írta:A másik,amiről kevés szó esik,nagy meccseken,nagy csapatok ellen,nem hozta magát.Lehet mondani persze hogy egymaga nem válthatja meg a világot,de akkor megdől a dolog,hogy ő viszi a hátán a spurst....ha kiscsapatok ellen megy,akkor a nagyok ellen miért nem?De mondom cáfoljon rám,és legyen ő a Real sztárja...ami az árát illeti,a minimum ami elvárható...
Végülis neki köszönhetik, hogy az Inter ellen is tovább mentek a mesterhármasával, de mind1... EL-ben is ő hozta a meccseket bár tény, hogy az nem a BL, de példa okáért vert gólt a Citynek a MU-nak is, ha már nagy csapatokat kell mondani... :coffee:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 15., szombat 17:53

Nem is biztos hogy szélsőnek tenném be,az csak egy felállási kép volt.......illetve már egy éve nem játszik szélsőt,csak sokan nem követték a srácot....Amolyan kötetlen féle.....irányít, letámad,osztogat,elfut,lő......afféle mindenes....ritka az ilyen.
Láttam szinte minden meccsét hidd el.De,mivel én nem vagyok szaki,csak egy futballmániás dilettáns,nem vitatom amit mondasz.De én azokat a qualitásokat nem látom benne amit te.Nem hiszem hogy az a fajta kreacio ami Modricba, Marceloba,Benzemaba,Özilbe meg van,az megvan benne is...
A másik,amiről kevés szó esik,nagy meccseken,nagy csapatok ellen,nem hozta magát.Lehet mondani persze hogy egymaga nem válthatja meg a világot,de akkor megdől a dolog,hogy ő viszi a hátán a spurst....ha kiscsapatok ellen megy,akkor a nagyok ellen miért nem?De mondom cáfoljon rám,és legyen ő a Real sztárja...ami az árát illeti,a minimum ami elvárható...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 15., szombat 16:45

cart írta:De mire vár? A City legalább elintézte az igazolásokat, mire Pellegrini oda ment. Itt meg azért nem lehet haladni, mert egyáltalán nem lehet tudni, hogy ki lesz az edző, és mik az elképzelései, ezért fog a Real nyakán maradni Higuain meg Di Maria is.

Egyébként perez második beiktatási éve kivételével minden évben ez az elégedetlenség ment.......olyan türelmetlenek vagytok....... :D

A real vezetősége ténylegesen sok amatőr húzást csinált már......nem is kell messze mint mija dolgai,vagy faubert idehozatala(ki volt az aki ezt intézte? Tudjuk már meg....)....szóval ennek ellenére nem kell izgulni,ancelotti meglesz és felpörgetik az igazolásokat.......

Az is vicc már,hogy sokan azt nézik,hogy egy név,ha megkérdik hogy Te .....nem mennél a madridba? Akkor azt mondja,köszönöm,de remekül érzem magam,maradok itt......

MIT KELLENE MONDANIA? még jó hogy ezt mondja.........majd ha aláírt,akkor meg azt fogja mondani,ez volt az álmom.......
Maradjatok már...... :coffee: :coffee:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 15., szombat 16:41

Abban viszont RMCF-el muszály egyet értenem,hogy ha jön,miénk lesz europa leggyorsabb szélei..

Nem is biztos hogy szélsőnek tenném be,az csak egy felállási kép volt.......illetve már egy éve nem játszik szélsőt,csak sokan nem követték a srácot....Amolyan kötetlen féle.....irányít, letámad,osztogat,elfut,lő......afféle mindenes....ritka az ilyen.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. június 15., szombat 16:38

Engem is kezd már zavarni a dolog, viszont mivel szerintem biztos Ancelotti érkezése, így simán el tudom képzelni, hogy voltak előzetes egyeztetések korábban, nagyvonalakban beszélhettek arról, hogy kiket kellene hozni, ki az, aki biztosan mehet, ilyesmi.

Így a háttérben már bőven mehetnek a tárgyalások, csak most a média nem tud annyi dolgot, nem szivárog ki annyi info.
Azt nem tudom pont elképzelni, hogy mondjuk az elmúlt két hétben semmi nem történt, Madridban mindenki üldögél és Ancelottira vár.
Azt is elképzelhetőnek tartom, hogy amint kinevezik, nem sokra rá bejelentenek 1-2 érkezőt és távozót is. Pl. lehet ilyen Isco, vagy Kondogbia is akár, illetve DM eladásában is lehet valami (bár sztem az ügynök nyilatkozata nagy kamu). Higuaínnál sem azért várnak ki, mert az új edző nincs még itt, hanem az árát akarják feljebb tornászni, ha igazak a hírek, az Arsenal érdeklődésével ez meg is valósulhat.
Addig meg azért nem hoznak nyilvánosságra semmit, mert ugye hivatalosan nem tárgyalhatnak Ancelottival a csapat alakításáról, ha meg ennek ellenére hoznak embereket, akkor olyan, mintha az edző beleegyezése nélkül formálnák a jövő évi keretet.

Szóval jövő hétig még türelmes maradok, ha akkor sincs semmi, az már viszont igen gáz.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

cart
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2013. június 15., szombat 16:22

De mire vár? A City legalább elintézte az igazolásokat, mire Pellegrini oda ment. Itt meg azért nem lehet haladni, mert egyáltalán nem lehet tudni, hogy ki lesz az edző, és mik az elképzelései, ezért fog a Real nyakán maradni Higuain meg Di Maria is.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. június 15., szombat 16:11

Csabi írta:Egyelőre, amit perec produkál az egy nagy szégyen. az egész spanyol bajnokságban 2 csapatnak nincs még edzője. a valladolid a másik csapat, nem tudom van e európában még másik nagy csapat, aki még mindig edző nélkül van...kicsit átélhetné már a súlyát a dolgoknak az öreg.
A Citynek is hetekig nem volt edzője hivatalosan. Nyugodjatok már meg emberek. Van edzőnk, csak nem hivatalos. Nem tök mindegy, mikor lesz hivatalos? Az a lényeg, hogy ne fizessünk Ancelottiért.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. június 15., szombat 16:06

Egyelőre, amit perec produkál az egy nagy szégyen. az egész spanyol bajnokságban 2 csapatnak nincs még edzője. a valladolid a másik csapat, nem tudom van e európában még másik nagy csapat, aki még mindig edző nélkül van...kicsit átélhetné már a súlyát a dolgoknak az öreg.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 131 regisztrált és 0 vendég