Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 15., szombat 21:06

Persze akinek nem inge ne vegye magára,
Oké.... :lol: én mondjuk láttam őket játszani,és ha bale nem felel meg ide,akkor a legtöbb játékos nem(mondjuk ez most öngól,mert tényleg nem felel meg a legtöbb :lol: :lol: ),suarez is kockázatos,mert a média rá fog szállni és úgy jár majd mint JM.....kicsinálják hamar......de suarez nagyon jó támadó......mondjuk elég önző,de az kell kicsit a klasszisoknál,hiszen attól klasszis a klasszis hogy ő maga oldja meg.

Vidal jó lenne,ő tényleg jó,és tökéletesen khedira posztja......annyi különbséggel hogy a labdával is jól bánik.....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. június 15., szombat 21:02

cart írta:
Bale egy tipikus brit focista. Erőből old meg mindent, fut mint a bolond, aztán majd lesz vmi.
Legjobbak ezek a beszólások :D Komolyan, ilyeneket mi értelme van beírni, egyértelmű, hogy azt se tudja, kiről van szó, aki ilyet ki mer nyilvánítani.
akkor próbálj összevágni róla egy vidit amiben a kreativitása, kis passzos játéka is előtérbe kerül. Nem véletlen h minden jutub videó abból áll 90%-ban h megtolja, fut, megtolja, fut, ellövi/beadja.

és nem videó alapján ítélem meg a játékosokat, hanem egyszerüen más fajta játékot nem tud kimagasló szinten játszani.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. június 15., szombat 20:57

cart írta:Legjobbak ezek a beszólások :D Komolyan, ilyeneket mi értelme van beírni, egyértelmű, hogy azt se tudja, kiről van szó, aki ilyet ki mer nyilvánítani.
Mert nagy divat lett mindenkiről véleményt írni. :D Ki nem maradhatnak az okfejtésből, hogy Verratti így, Pogba meg Vidal úgy, Bale amúgy, aztán állítom, hogy a legtöbben csak 5 perces jutub videókat láttak róluk (vagy azt sem), de nyomatják, hogy mekkora isten, ő kell ide stb stb stb... Persze akinek nem inge ne vegye magára, de szerintem ez a szomorú helyzet.

Lehetnék én is olyan menő, hogy beírom naponta, hogy Vidal meg Pogba kell a középpályára, Bale meg előre. De miután egyiket sem láttam játszani, ezért nem írom be, a felmerülő nevek közül csak Suarezt láttam már jó párszor, ezért őt én is támogatnám. De a legtöbben csak divatból nyomatják ezeket a neveket, mert most ők a menők.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. június 15., szombat 20:51

Én már rohadtul várom szeptembert, bárki is jöjjön :lol:

(egyébként szerintem Bale fog, de ha eladjuk Di Mariát 40-ért, izmos középpályánk lesz és max 55-60-ért jönne a velszi, akkor nagyduzzogva csendbe maradnék addig, amíg nem játszik le pár meccset)

cart
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2013. június 15., szombat 20:50

Bale egy tipikus brit focista. Erőből old meg mindent, fut mint a bolond, aztán majd lesz vmi.
Legjobbak ezek a beszólások :D Komolyan, ilyeneket mi értelme van beírni, egyértelmű, hogy azt se tudja, kiről van szó, aki ilyet ki mer nyilvánítani.

Erti
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:41

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Erti » 2013. június 15., szombat 20:46

Sierra írta:Hazard sem ez a kategória, azért tavaly ilyenkor fél Európa sorban állt érte
Zidane már akkor ajánlotta mikor még ismeretlen játékos volt. Én egy ilyen hírben hallottam először róla

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 15., szombat 20:46

R.M.C.F !

Általában egyetértek veled, de egy dologra nagyon kíváncsi vagyok, te most úgy őszintén jövőre milyen kezdővel állnál ki(természetesen a realitások talaján maradva) és kik alkotnák a padodat, illetve, ha lehetne melyik edzőt preferálnád?(JM kilőve ugyebár)

Nem sokat törtem ezen a fejem, így összekapkodva talán:

-----------------------------------Iker/lopez
Jobb bekk-------Varane/pepe--------ramos-------------Marcelo

----------------Vidal---------Alonso------------Modric

---------Özil--------------Suarez---------------CR

Akkor ha a jobb bekk fel tud zárkózni.......mint marcelo,mert akkor a kp-a beljebb lenne, a támadók pedig tudnának utat nyitni a szélsőnek,természetesen ha a szélső felfut,akkor tolódás lenne,alonso lépne visszább a belső egyik meg húzódna kissé jobbra vagy balra attól függően melyik fut fel........
Özilt ki lehetne váltani bale-el, vagy egy olyan játékossal aki tud belül is megfelelően játszani,de a szélen sem gyenge,mint pl silva.....
morientesek
Értem,és hidd el tisztában vagyok a stílusok jelentésével,tudom miért akartam modricot,és tudom miért lenne jó bale. Nyilván kell ide a "szerintem" szó.
Én úgy gondolom,a mai fociban egy támadónak nem kell tribliznie,ezek elkoptak......elég ha a kp-ás triblis,teszi veszi.....egy támadónak jelenleg más fontosabb szempontoknak KELL megfelelnie a sikerhez. SZERINTEM.
Ma egy brazil támadó 3asban sincsen neymaron kivül efféle játékos amilyent ti mint bale tükreként akarnátok.....azzal az indokkal hogy ide való a stílusa. Ki ez? Van még ilyen? Egy szélső támadónak annak KELL lennie? Nem feltétlen,sőt.......
De nem akarom ennyire ajnározni,mert így is félre van értve,nyilván megbukhat itt.....igen,és akkor majd kapok is érte....oké,de ennyiből neymar is bukhat,vagy gündogan,vagy akár még isco is,mivel egy canales is tette vette mint álom,itt meg semmire sem mentünk vele.......

Az én stílusom meg főleg azért "olyan" mert ez egy kép azoknak akik talicskával tolják be a baromságot,és eszükbe sem jutna tanulni másoktól,vagy figyelni,mert sok jó dolog is zajlik itt. Nekik szánom.....

:D
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. június 15., szombat 20:42

Toky írta:Robinho, Marcelo, Higuaín, Gago, Drenthe ( :mrgreen: ). Tudtommal mind fiatal tehetségként jöttek. Marcelo szerintem nagyon is bevált. Higuaín sem kutyaütő, ahogy Robinho sem volt rossz, amíg itt játszott.
Jó, de ezek már ilyen 6-7 évvel ezelőtt voltak, azóta viszont semmi kb. Vettük a sztárokat, meg a padozó vagy öreg játékosokat. Sehol egy tehetség.
Toky írta:Zidane ajánlotta Hazard-t Mou-nak nem kellett, Lucast Riberio akarta idehozni, miután a Neymar biznisz bebukott, de Mou-nak Ő sem kellett. Vidal-Sahin duóból Mourinho választotta Sahint.
Hazard sem ez a kategória, azért tavaly ilyenkor fél Európa sorban állt érte, Sahin volt talán olyan. De Verratti meg Gündogan nevét (most csak kiragadtam 2 példát) fele ennyi ember nem ismerte, amikor leigazolta őket a PSG meg a Dortmund.

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. június 15., szombat 20:38

Sierra írta:Nálunk ilyen miért nincs soha? SOHA? Kivéve Varane.
Robinho, Marcelo, Higuaín, Gago, Drenthe ( :mrgreen: ). Tudtommal mind fiatal tehetségként jöttek. Marcelo szerintem nagyon is bevált. Higuaín sem kutyaütő, ahogy Robinho sem volt rossz, amíg itt játszott.
Zidane ajánlotta Hazard-t Mou-nak nem kellett, Lucast Riberio akarta idehozni, miután a Neymar biznisz bebukott, de Mou-nak Ő sem kellett. Vidal-Sahin duóból Mourinho választotta Sahint.
Ettől függetlenül nem ártana "kicsit" javítani a megfigyelőhálózaton,ha van még olyan. (Lásd a mostani U21 torna...)

Ahogy elnézem már csak Illaramendi és Kondogbia maradt megszerezhető a középpályára. Vagy az Arsenal érdeklődése segítségével sikerül megpuhítanunk a Juventust Vidal/Pogba ügyben? :mrgreen:
Szokott írni ide egy Juve szurkoló, Tőle kérdezném, hogy azt leszámítva, hogy egyiktől sem, ha mégis meg kéne válni az egyiküktől, akkor szerinte kitől válnának meg könnyebben?

Erti
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:41

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Erti » 2013. június 15., szombat 20:23

numberone1 írta:Bale mint iranyito? Az ev vicce lenne ha a Realt Bale iranyitana és o jatszana a legszabadabban. Annyi kreativitas azert nincs benne. Szelsonek ok.
Én akárhogy is keresem az irányítókat a mai fociban nem nagyon találom őket . Ilyen poszt a mai fociban már szinte nem is létezik
Namármost brit játékost se nagyon tudok mondani aki megváltotta volna a világot a spanyoloknál.
Ezen ne csodálkozzál, mert valószínűleg egy kezemen megtudnám számolni hány brit játszott a spanyol bajnokságban az elmúlt 20 évben.
Mielőtt visszatámadna valaki, hogy azért volt ilyen kevés belőlük, mert gyengék lettek volna szólok: ez nem igaz. Brit légióst igazolni a legnehezebb

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. június 15., szombat 20:14

Anthony írta:Ha nem Vidal-Gündogan, akkor találja meg Zidane meg Ancelotti a következő 2 legjobbat.
Ez a vicc egyébként, hogy pl Verratti is tavaly a csöves Pescara-ban játszott, akik akkor jöttek fel az első osztályba, idén meg a leggyengébb olasz csapat volt, vissza is zúgtak a Serie B-be, mégis gyémántra leltek Párizsban. Vagy ott van Gündogan esete, ahogy Sahin idejött, valahogy kikuzták őt is a Nürnbergből, és most meg már jó pár nagy csapat vinné szerintem, köztünk mi is. Nálunk ilyen miért nincs soha? SOHA? Kivéve Varane.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8058
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. június 15., szombat 20:05

Első körben leszögezném (hogy ne legyen félreértés) Bale jó játékos, nagyon jó.

De az én Real Madridomba nem kellene Bale. Ott van CR, egész biztosan ki fogják oltani egymást. Másik ok: az ára.

Harmadik ok: én egy latinosan focizó Real Madridot akarok látni. Bale walesi, és nem fog latinosan focizni soha. Most egy új projektet indítunk ugyebár, új edző, játékosok, stb. Tiszta véletlenül itt van a szemünk előtt a következő nagy spanyol generáció: Thiago, Isco, Morata, Jesé, stb. Szerintem jobbak lesznek, mint a nem rossz Fabregas, Mata, Silva trió. Szóval itt vannak ezek a játékosok, mindegyik elérhető, csak a kezünket kell kinyújtani értük. Lehet kell várni még 1-2 évet mire kiteljesednek, na és akkor mi van? De ha idehozzuk Balet, akkor ezt a vonalat megint szájbarugtuk...

A Bale-re fordítandó összegből meg kell venni a 2 legjobb belső kp-st akit csak lehet. Ha nem Vidal-Gündogan, akkor találja meg Zidane meg Ancelotti a következő 2 legjobbat. Kell venni egy atom csatárt, azt hello, felvásárolni a fentebb említett fiatalokat. Ez az én véleményem.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 15., szombat 19:47

R.M.C.F írta:Ez szép volt...... :agree: azért ennyire nem kellett volna felhúzni magad.

Azért ha szabad megvédenem magam,nem bale az istenáldotta tehetség,azok zidane meg maradona és ronaldo voltak......meg még páran,de azért van egy határ........bale inkább le van húzva itt mint túlsztárolva,pedig a túsztárolás az menő errefelé.....
Mindegy,én is sz***rok már erre a témára,nem érdekel.Azt mond mindenki amit akar,azt gondol amit akar.

Ez így jó. én meg: :shutup: :shutup:
Nem kivántalak megbántani.Mindig tiszteltem a véleményed.Sőt,még azt a stílust is birom,amit képviselsz,isten tudja,tán azért,mert magam is ilyen vehemens pali vagyok...
De ebbe nem értünk egyet...na nem abba hogy Bale jó játékos vagy nem,mert az nem kérdés...hanem hogy jó lesz e a spanyol ligában vagy sem....én azt mondom nem neki való,angliába sztár lehetne,de itt benne van a csúfos bukás,
,és akkor azok fogják majd a legjobban savazni,akik most istenítik...nem rád gondoltam itt sem,persze,mert te mindig kiállsz a véleményed mellett...
De azt hiszem,ha megvesszük,mindenkinek az a legjobb ha helytáll,a klubnak,szponzornak,szurkolonak,de a tökéletestől kevesebbel nem vagyok hajlandó beérni,ahogy voltam Ronaldo esetében is,aki maximálisan beváltotta a hozzáfűzött reményeket...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2645
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. június 15., szombat 19:46

Bale egy tipikus brit focista. Erőből old meg mindent, fut mint a bolond, aztán majd lesz vmi.
Csak 327X lett leírva, hogy ez nem igaz.
Na mindegy, tekintsd ezt tárgytalannak, nagyon unalmas ugyanazokat a köröket lefutni mindig, amikor valaki újra benyögi ezt a szöveget. :/


Ja, ettől persze elfogadom, ha valaki úgy érzi, hogy nem tudna adaptálódni. Csak a képességei és az eddigiek nem ezt mutatják.
Az ára viszont továbbra is túl borsos.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. június 15., szombat 19:44

Bale mint iranyito? Az ev vicce lenne ha a Realt Bale iranyitana és o jatszana a legszabadabban. Annyi kreativitas azert nincs benne. Szelsonek ok.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. június 15., szombat 19:43

Bale egy tipikus brit focista. Erőből old meg mindent, fut mint a bolond, aztán majd lesz vmi. Ha jól tudom RMCF te vagy az aki mindig mondja h olasz játékost ne vegyünk, mert azok mind megbuktak itt a másfajta futballkultúra miatt. Namármost brit játékost se nagyon tudok mondani aki megváltotta volna a világot a spanyoloknál.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2013. június 15., szombat 19:37

R.M.C.F írta:Ez szép volt...... :agree: azért ennyire nem kellett volna felhúzni magad.

Azért ha szabad megvédenem magam,nem bale az istenáldotta tehetség,azok zidane meg maradona és ronaldo voltak......meg még páran,de azért van egy határ........bale inkább le van húzva itt mint túlsztárolva,pedig a túsztárolás az menő errefelé.....
Mindegy,én is sz***rok már erre a témára,nem érdekel.Azt mond mindenki amit akar,azt gondol amit akar.

Ez így jó. én meg: :shutup: :shutup:

R.M.C.F !

Általában egyetértek veled, de egy dologra nagyon kíváncsi vagyok, te most úgy őszintén jövőre milyen kezdővel állnál ki(természetesen a realitások talaján maradva) és kik alkotnák a padodat, illetve, ha lehetne melyik edzőt preferálnád?(JM kilőve ugyebár)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. június 15., szombat 19:24

nmate írta:Viszont úgy kell még 2 bitang arc a pálya közepére, mert Xabival a két belsőközéppályás szisztéma tuti nem lesz jó, de én már a 433-ban sem számolnék vele feltétlen.
én konkrétan nem tudok olyan felállást mondani amiben Xabival még mindig kezdőként számolnék. Aztán cáfoljon rám.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. június 15., szombat 19:12

Egyébként ha jönni fog, akkor el lehet könyvelni, hogy Ancelotti megtartja a 4-2-3-1-et és hasonló focit nyomatunk majd, mint a BM. Abba mondjuk tényleg nem illene Isco.

Viszont úgy kell még 2 bitang arc a pálya közepére, mert Xabival a két belsőközéppályás szisztéma tuti nem lesz jó, de én már a 433-ban sem számolnék vele feltétlen.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 15., szombat 19:04

Ez szép volt...... :agree: azért ennyire nem kellett volna felhúzni magad.

Azért ha szabad megvédenem magam,nem bale az istenáldotta tehetség,azok zidane meg maradona és ronaldo voltak......meg még páran,de azért van egy határ........bale inkább le van húzva itt mint túlsztárolva,pedig a túsztárolás az menő errefelé.....
Mindegy,én is sz***rok már erre a témára,nem érdekel.Azt mond mindenki amit akar,azt gondol amit akar.

Ez így jó. én meg: :shutup: :shutup:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 71 regisztrált és 0 vendég