Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 5., csütörtök 13:05

Szerintem teljesen jogos amit sonic ír
Az elnök, sportigazgató, vezetőedző, stb összeül. Eggyütt meghatároznak egy játékstílust, egy koncepciót, megvitatják milyen karakterű játékosokat akarnak igazolni, majd ezek alapján eldöntik ki érkezik
Én valahohy így képzelek el egy jól működő csapatépítést
Így működik ez angliába is,azzal a kivétellel,hogy a nendzser mondja ki az utolsó szót,nem az elnök.Na jó,talán Abraeknal máshogy,de ezt sem nagyon hiszem.
Nekem konkrétan azzal van bajom,mikor az elnök rálőcsöli a szerencsétlen edzőre egy éppen futó aktuális sztárt,az meg vakarózhat minden évben hogy építi be a csapatba...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. március 5., csütörtök 12:56

Realista24 írta:
Carvajal-Pepe-Ramos-Marcelo
---------Modric-Verratti-------
------Kroos-Isco-Pogba-------
-----------Ronaldo-------------
Szerintem ez baromi könnyen levédekezhető. FM-ben biztos fasza lenne.
de még valahova beszoríthatnánk Gündogant is, hátha nem elég a belső kp. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62858
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 5., csütörtök 12:52

Carvajal-Pepe-Ramos-Marcelo
---------Modric-Verratti-------
------Kroos-Isco-Pogba-------
-----------Ronaldo-------------
Szerintem ez baromi könnyen levédekezhető. FM-ben biztos fasza lenne.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. március 5., csütörtök 12:51

h3x0r írta:
sander írta:Távozók:
Arbeloa, Coentrao, Illarra, Khedira (ő mindenképp megy de azért ide veszem), Bale, Jesé(kölcsönbe),Chicharito
Érkezők: ugye a két védő helyet kellene vki... én mindenképp olyat hoznék aki mindkét oldalon tud játszani és megfelelő alternatíva lenne ha kidőlne vki a szélről a negyedik védő posztot akár házon belül is megoldhatnánk, Pogba, Verratti, Cheryshev, illetve egy cserecsatár én mondjuk szívesen elnézegetném Adebayort is.
Azert egy Kroos, Modric, Isco, James, Pogba, Verratti 6-os 4 posztra utne :mrgreen:
Nekem nem tetszik. 2 ember használható a szélen, nagyon erősen még Modric meg Pogba. Pogba vagy Verratti helyett kell támadó szelleműbb emberke.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sander » 2015. március 5., csütörtök 12:49

h3x0r írta:Azert egy Kroos, Modric, Isco, James, Pogba, Verratti 6-os 4 posztra utne :mrgreen:
Megmondom őszintén én simán átvariálnám a középpályát. Vmi hasonlóra gondoltam :
--------kapus----
Carvajal-Pepe-Ramos-Marcelo
-------------Verratti-------------
---Modric-Kroos--Pogba-------
-------------Isco----------------
-----------Ronaldo-------------

A védelemhez nem fűznék túl sokat mivel nem erről van szó és értelme sincs, csak annyit tennék hozzá hogy Carvajal és Marcelo a széljátékot teljesen el tudja látni amikor meg vki előre megy és elég sok területet hagy maga mögött és az oldalán szeretnének támadni akkor a belső védő kihúzodik oldalra Verratti pedig a helyére. A középpálya pedig egy elég jó labdatartós-labdajáratós lenne. Támadásnál a következőt tudnám elképzelni:

------kapus------
Carvajal-Pepe-Ramos-Marcelo
---------Modric-Verratti-------
------Kroos-Isco-Pogba-------
-----------Ronaldo-------------

Ahogy említettem a két szélső hátvéd fellép. Isco teljesen kötetlen posztot kapna és csak támadnia kellene bármelyik szélre kimozdulhatna. Pogba erős fizikuma szerintem bírná a sok mozgást Kroos meg már játszott hasonló szerepben a BM-ben is igaz ott középpen volt és jó kulcspasszokat tud adni. Ronaldot pedig szerintem lassan el kell felejteni a szélen mert már nem a régi szerintem. elég kevés 1v1-et képes már megnyerni ha meg meg is nyeri azt csak a gyorsaságával képes.... viszont nagyon jól mozog ebben a fals kilencesben én megpróbálnám a kilencest is mert szerintem ott is nagyon jól nyomná.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. március 5., csütörtök 11:46

sander írta:Távozók:
Arbeloa, Coentrao, Illarra, Khedira (ő mindenképp megy de azért ide veszem), Bale, Jesé(kölcsönbe),Chicharito
Érkezők: ugye a két védő helyet kellene vki... én mindenképp olyat hoznék aki mindkét oldalon tud játszani és megfelelő alternatíva lenne ha kidőlne vki a szélről a negyedik védő posztot akár házon belül is megoldhatnánk, Pogba, Verratti, Cheryshev, illetve egy cserecsatár én mondjuk szívesen elnézegetném Adebayort is.
Azert egy Kroos, Modric, Isco, James, Pogba, Verratti 6-os 4 posztra utne :mrgreen:

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2015. március 5., csütörtök 11:36

Amúgy ja, hatalmas forma volt az öreg. :lol:
Nem rinyált nagyon, tette a dolgát, lőtt pár gólt és feldobta az öltözői hangulatot is.

...meg úgy is már beadásokra játszunk, szóval pont jólesz ő oda előre. :mrgreen:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. március 5., csütörtök 11:24

Adebayor. :lol: :lol: :lol: :lol:
kövezzetek meg de nekem bosszantóan hiányzik, imádtam. Kilehelte a lelkét meccseken, fizuját is csökkentette volna csak hogy maradhasson, aztán nem jöttek be a számításai.

Na meg is nézek egy Adebayor skilled as hell tube válogatást. :mrgreen:

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sander » 2015. március 5., csütörtök 11:16

wxyz írta:Szerintem teljesen jogos amit sonic ír
Az elnök, sportigazgató, vezetőedző, stb összeül. Eggyütt meghatároznak egy játékstílust, egy koncepciót, megvitatják milyen karakterű játékosokat akarnak igazolni, majd ezek alapján eldöntik ki érkezik
Én valahohy így képzelek el egy jól működő csapatépítést
Normális esetben ennek így kellene történnie de nem hiszem hogy ez a Realnál így történne. (de nem csak a Realnál hanem másnál sem). Szerintem nemhogy az edző mondja meg de már néha néha ott tartanak egy két klubnál hogy a játékosok igazolnak vagy hiúsítanak meg igazolásokat. Ettől függetlenül ha ez így történne akkor nem itt tartanánk de hogy tovább menjek akkor itt nyáron nagyon nagy változások lesznek -már csak azért is mert sok távozónk lesz- . Sok dolgot lehet mondani Carlo-ra de azt nem hiszem el hogy ő nem látja a dolgokat... szinte egész nap velük dolgozik és látja őket szinte minden pillanatban. Ha Perez hallgatni fog egy kicsit is Carlora akkor szerintem át fogunk állni 4-4-2-re. De erre sztem semmi esély nincs sajnos :( nemhogy 4-4-2 nem állunk át de még Bale-t sem meri levenni a pályáról. Amugy én a nyártól ezt várom :

Távozók:
Arbeloa, Coentrao, Illarra, Khedira (ő mindenképp megy de azért ide veszem), Bale, Jesé(kölcsönbe),Chicharito
Érkezők: ugye a két védő helyet kellene vki... én mindenképp olyat hoznék aki mindkét oldalon tud játszani és megfelelő alternatíva lenne ha kidőlne vki a szélről a negyedik védő posztot akár házon belül is megoldhatnánk, Pogba, Verratti, Cheryshev, illetve egy cserecsatár én mondjuk szívesen elnézegetném Adebayort is.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62858
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 5., csütörtök 9:26

A Tottenham viszont eladná Adebayort és Soldadot, hogy Lacazettét le tudják igazolni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. március 5., csütörtök 9:22

Arbeloa - Nacho - Albiol trió hátul. A villámléptűek.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62858
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 5., csütörtök 9:20

Arbeloa mellett Nachot is vinné a Napoli.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2015. március 4., szerda 23:51

morientes írta:
Mert nem is az. Es csak ido kerdese hogy szepen lassan atalljanak az angol klubok is a menedzseres szisztemarol valami masra.
Így van.Bízzák csak az elnökökre...majd azok tudják.
Szerintem teljesen jogos amit sonic ír
Az elnök, sportigazgató, vezetőedző, stb összeül. Eggyütt meghatároznak egy játékstílust, egy koncepciót, megvitatják milyen karakterű játékosokat akarnak igazolni, majd ezek alapján eldöntik ki érkezik
Én valahohy így képzelek el egy jól működő csapatépítést

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9609
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. március 4., szerda 21:13

Szerintem sem egy elvetemült ötlet Danilo.
Szükségszerű a jobbhátvéd, mert bármennyire is kedvelem, mint embert Arbeloat, de már eljárt felette az idő.
Az szükségtelen, hogy 30 millióért hozunk valakit, amikor itt van Carvajal aki szerintem már top5 a posztján bőven.

Dehát láttunk már egy hasonló helyzetet (marcelo-coentrao) csak azért mert spanyol én nem támogatom jobbat Danit.
Egy szó, mint száz. "Győzzön" a jobbik :)
ZIDANE

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: volt » 2015. március 4., szerda 21:08

Ha úgy jönne Danilo ,h Marci alternatívájának is, akkor megértem.(2 posztra lennének 3an+valaki az utánpótlásból, esetleg Nacho) De ha csak Carvajal mellé, úgy márt soknak érzem. Szerintem abban is van valami ,h megvesszük inkább mi, csak ne menjen a Barcába.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. március 4., szerda 21:02

volt írta:
dannen írta:carvajal mellé meg nem kell még egy brazil marcelo jobbosra szerintem.
nem is értem miért akarnak oda barkit is hozni, Carvajal nagyon jól nyomja.
Arbeloa viszont nagyon nem. Sajnos. Pedig birom a spartait, egyik kedvencem a mostani realbol (nem rohog :mrgreen: ). Nem tenyezo mar az oreg, meg hat nem is mai gyerek, szerintem eleg logikus hogy nezelodnek. Az mar inkabb meger egy miset hogy kivel kellene potolni, nyilvan nem kell egy 30-40 millios szupersztar, de szerintem Nacho sem megoldas. A vedelem egy olyan csapatresz ahol egyszeruen ki kell lennie a 8 fonek 4 posztra, nem lehet 7-el szorakozni, es minden posztra kell lenni 2 embernek akinek egyertelmuen az a posztja. Carvajal kiesik hosszabb idore akkor azert egy Nachoval szerintem szarban lennenk. Ugyanez a masik oldalon Marcelora is igaz. Viszont Danilo tenyleg tulzas oda.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. március 4., szerda 20:58

ezt akartam írtam én is. Hogy lehet hogy meredek, de olyat hoznék aki mindkét oldalon bevethető akár. (így hogy arbeloa és coentrao is valószínű lép) . Lenne 3 top (közeli) játékos a szélekre, + 1 peremember, akár az utánpótlásból.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. március 4., szerda 20:55

Carló nagy hangsùlyt fektet arra, hogy a szélsők rengeteget melózzanak, mint támadásban, mint védekezésben. Mind a 2 védő többet pihenne, ha rendes alternatíva, de nincs. Arbeloa már kevés, Coenteao meg többet sérült mint egésséges... Danilo nagyon nagy fogás lenne brazilos szép játéka miatt. Azt nem tudom, hogy balosra ki fog jönni... Egy biztos. Nyáron lesz mozgás bőven.

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Press » 2015. március 4., szerda 20:54

Meg mert nem akarják h a Barcába menjen új Alvesnek, aki a nyáron mostmár tuti lép. Szerintem úgy vannak vele, hogy ott inkább legyen egy jó Douglas és Montoya ( :mrgreen: ) nálunk pedig megmagyarázzák az egészséges versennyel a posztért (Carvajal - Danilo). Amúgy elférne a csapatban, ha úgy van be lehet dobni Marcelo helyett is. Így, hogy lelép Arbeloa és Coentrao is mindenképp kell valakit hozni, két szélső védővel bátor egy egész szezont lenyomni. Nacho meg középső védő, kb. annyira jó szélsőnek, mint anno Ramos... :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Press 2015. március 4., szerda 20:55-kor.
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. március 4., szerda 20:54

Szerintem mondjuk Nacho teljesen jó, Llorrente meg jöhet fel 4. khv-nek és a védelem baloldalon kívül rendben vagyunk hátul.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 153 regisztrált és 0 vendég