Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. március 4., szerda 20:58

ezt akartam írtam én is. Hogy lehet hogy meredek, de olyat hoznék aki mindkét oldalon bevethető akár. (így hogy arbeloa és coentrao is valószínű lép) . Lenne 3 top (közeli) játékos a szélekre, + 1 peremember, akár az utánpótlásból.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. március 4., szerda 20:55

Carló nagy hangsùlyt fektet arra, hogy a szélsők rengeteget melózzanak, mint támadásban, mint védekezésben. Mind a 2 védő többet pihenne, ha rendes alternatíva, de nincs. Arbeloa már kevés, Coenteao meg többet sérült mint egésséges... Danilo nagyon nagy fogás lenne brazilos szép játéka miatt. Azt nem tudom, hogy balosra ki fog jönni... Egy biztos. Nyáron lesz mozgás bőven.

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Press » 2015. március 4., szerda 20:54

Meg mert nem akarják h a Barcába menjen új Alvesnek, aki a nyáron mostmár tuti lép. Szerintem úgy vannak vele, hogy ott inkább legyen egy jó Douglas és Montoya ( :mrgreen: ) nálunk pedig megmagyarázzák az egészséges versennyel a posztért (Carvajal - Danilo). Amúgy elférne a csapatban, ha úgy van be lehet dobni Marcelo helyett is. Így, hogy lelép Arbeloa és Coentrao is mindenképp kell valakit hozni, két szélső védővel bátor egy egész szezont lenyomni. Nacho meg középső védő, kb. annyira jó szélsőnek, mint anno Ramos... :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Press 2015. március 4., szerda 20:55-kor.
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. március 4., szerda 20:54

Szerintem mondjuk Nacho teljesen jó, Llorrente meg jöhet fel 4. khv-nek és a védelem baloldalon kívül rendben vagyunk hátul.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. március 4., szerda 20:54

Idióta igazolás....de ezt megszoktuk. Minden évben első igazoláz egy olyan akire abszolut nincsen szükség.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2015. március 4., szerda 20:53

akkor a balosra meg jöhetne Gaya,
és kezdődhetne a spanyol- brazil harc a szélső posztokért :D

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: volt » 2015. március 4., szerda 20:52

Realista24 írta:Mert Arbeloa távozik valószínűleg.
Akkor is valakit Carvajal mögé kellene hozni és nem mellé.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 4., szerda 20:47

volt írta:
dannen írta:carvajal mellé meg nem kell még egy brazil marcelo jobbosra szerintem.
nem is értem miért akarnak oda barkit is hozni, Carvajal nagyon jól nyomja.
Mert Arbeloa távozik valószínűleg.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: volt » 2015. március 4., szerda 20:45

dannen írta:carvajal mellé meg nem kell még egy brazil marcelo jobbosra szerintem.
nem is értem miért akarnak oda barkit is hozni, Carvajal nagyon jól nyomja.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. március 4., szerda 19:47

Pipita írta:
Vigyázz mer' kinevetnek
Ugye érzed a különbséget aközött hogy
Lehet hogy Alonso donteset befolyasolta Iker
meg hogy
nyilvánvalóan Casillas
Azért na. Az előbbiben lehet valami, ahogy anno Arbeloa mondta, munkatársak között nem kell és nehéz is barátokra lelni. Na de a te írásodból az jött le hogy Casillas dobta ki Alonsót, csak akkor meg nem kell megsértődni ha egy ilyen mondatot kinevetnek. Szerintem.
Szerintem meg nem azt írtam, amit most állítasz. Alonso meg elég karakteres ember ahhoz, hogy ne viselje el, hogy másnak ekkora hatása van úgy, hogy közel sem teljesít ehhez méltóan. Remélem tisztáztuk.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2015. március 4., szerda 19:30

Az ABC szerint Casemiro része lehet majd a nyári Danilo üzletnek, így csökkentve a brazil vételárát. A hírek szerint a vezetőség egy “jobb oldali Marcelóként” képzeli el a porto hátvédjét.

A sarki boltból a Marika néni nyilatkozta, vagy mi? :mrgreen:

Nincs szűkség rá. Nacho inkább szélen jó, jó lesz ő Carvajal mögé. Középre kell egy negyedik számú (lehet ifiből is), és Marcelo mögé valaki Coentrao helyére.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3129
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pipita » 2015. március 4., szerda 19:25

Vigyázz mer' kinevetnek
Ugye érzed a különbséget aközött hogy
Lehet hogy Alonso donteset befolyasolta Iker
meg hogy
nyilvánvalóan Casillas
Azért na. Az előbbiben lehet valami, ahogy anno Arbeloa mondta, munkatársak között nem kell és nehéz is barátokra lelni. Na de a te írásodból az jött le hogy Casillas dobta ki Alonsót, csak akkor meg nem kell megsértődni ha egy ilyen mondatot kinevetnek. Szerintem.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 4., szerda 19:21

En egy szoval nem mondtam hogy bizzak az elnokre, de forgasd ki a szavaimat nyugodtan...

morientes írta:Nem is mindenért....de egy valamit tisztázzunk...ő is csak ember erényekkel meg hibákkal,mint bárki más,nem valami isten,ahogy azt sokan gondolják.

Ezt nem velem kell tisztaznod. Nem tudom ki tekint itt istenkent Perezre, de en nem.
Nem hiszem hogy említettelek volna név szerint...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2015. március 4., szerda 19:17

Az AS szerint a Real Madrid és a Porto között előrehaladott tárgyalások mentek végbe az elmúlt hetekben Danilót illetően és ő lesz a Real első igazolása a nyáron. A portugál klub 2012-ben 13 millió eurót fizetett a brazil védőért, akinek a szerződése 2016. június 30-án le fog járni és nem kívánja meghosszabbítani. A hírek szerint 30 millió euró lesz a vételár.
A Marca szerint nem fizetnénk 25nél többet Danilóért.
Kétkedve fogadtam a pár héttel ezelőtti híreket vele kapcsolatban, de mind2 vezető madridi lap nagyon beindult (a Marca szerint múlt héten az ügynökei is Madridban jártak); még a végén tényleg lehet belőle valami! :mrgreen: Anno Carvajal előtt/helyett ő volt a favoritom a jobb bekk posztra, így sírni biztos nem fogok, ha érkezik; de tény, hogy vannak nagyobb problémák is a keretben.
Pogba nincs napirenden?

Valamelyik nap pont ezt írtam. A vezetőség nem úgy gondolja, hogy kell kkp-s a kezdőbe. Ezért jött Silva is.
A COPE megerősíti, hogy a Real Madrid nem érdeklődik Pogba iránt, így az átigazolása nincs napirenden a csapatnál.
Ennek annyira nem örülök, de azért várjuk ki a végét; szerintem valaki érkezik még arra a posztra (mondjuk egy jó Schweinsteiger sokak örömére :lol: :lol: :lol: ). Ha még sem jön fiatal TOP belső középpályás, akkor viszont De Gea leigazolása, mint újabb Galaktikus borítékolható!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. március 4., szerda 19:15

sonic írta:Lehet hogy Alonso donteset befolyasolta Iker, mind a ketten nyilatkoztak erdekeseket egymasrol, de azt nem hinnem hogy Iker vagy a vezetoseg tessekelte volna ki Xabit. ancelotti es Xabi nyilatkozatai is ellentmondanak ennek. Vagy akkor mindenki hazudott?
Vigyázz mer' kinevetnek.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. március 4., szerda 19:14

Lehet hogy Alonso donteset befolyasolta Iker, mind a ketten nyilatkoztak erdekeseket egymasrol, de azt nem hinnem hogy Iker vagy a vezetoseg tessekelte volna ki Xabit. ancelotti es Xabi nyilatkozatai is ellentmondanak ennek. Vagy akkor mindenki hazudott?
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. március 4., szerda 19:02

Pipita írta:
nyilvánvalóan Casillas
avassál már be légyszi. :lol:
szerinted miért fikázza és miért isteníti Neuert? volt elég sajtó visszhang, hogy következtessünk ilyenre
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3129
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pipita » 2015. március 4., szerda 19:00

nyilvánvalóan Casillas
avassál már be légyszi. :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. március 4., szerda 18:57

Realista24 írta:Igen. Xabi mutatta szepen a fukkot, csak tudnám mi oka volt ra. Mert hogy nem tiszta a lelepese, az fix.
nyilvánvalóan Casillas és talán érezte, hogy hátrányban van Tonival szemben
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 4., szerda 18:48

Toti írta:
Realista24 írta:Igen. Xabi mutatta szepen a fukkot, csak tudnám mi oka volt ra. Mert hogy nem tiszta a lelepese, az fix.
pep :shifty: :shifty:
Ket fel kell a házassághoz (jo esetben :lol: ) valamiert nekem is oltozon belüli feszko lehet az ok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 80 regisztrált és 0 vendég