Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. június 18., kedd 9:55

Perez sztem úgy van vele h minek addig új edző amíg edzések sincsenek. Csak pénzkidobás. Logikus végülis :lol:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miró » 2013. június 18., kedd 9:47

Modricot szerintem úgy eladnánk 90 millióért, hogy az csak zörögne. :lol:
Valamint 90 millióért Vidalnak maga a Juve vezetősége pakolna be.
pontosan..erről is beszélek.
ha van egy játékosra ennyi pénzünk,akkor már nagy a lehetőségek tárháza..
nem biztos hogy akkor bale a legjobb vétel,de egy 50-ért már ő,azt aláírom.
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. június 18., kedd 9:16

Azért írta, mert az egész La ligában most már csak mi vagyunk edző nélkül. Az idő pedig fogy. Már csak kevesebb, mint egy hónap, és kezdődik az előszezon.
De van edzőnk, ha nem is hivatalosan, de van. Állítom, hogy dolgoznak a háttérben. Ezt manapság nem nagy gond megoldani. Az meg, hogy ész nélkül nem fizet ki 7,5 millió eurót, az szerintem nem hülyeség. Ha ugyanez lenne a helyzet július 10-én, akkor hidd el, hogy kifizetné a pénzt, mert Pérez nagyon is jól tudja, hogy az előszezonra kell a 80-90%-os keret és edző.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. június 18., kedd 9:14

lucifer írta:Ez az yeah, most majd a Valladolid biztos jobban felkészül és jobban fog igazolni hogy előbb lett edzőjük lehet még a bajnokságba is rávernek a Madridra
Azért írta, mert az egész La ligában most már csak mi vagyunk edző nélkül. Az idő pedig fogy. Már csak kevesebb, mint egy hónap, és kezdődik az előszezon.
lucifer írta:Most komolyan,te a braziljaidon kívül tudsz valakit értékelni?
Milliószor már leírta azokat a játékosokat.
lucifer írta:Ennyi erővel ránk is dobálhatná valaki a 90 milliós ajánlatokat Modricért,mi se adnánk el mikor ő a legjobb kpsunk.
90 millióért simán eladnák Modricot. Sőt, ha Ronaldo nem hosszabbít, ennyiért talán már őt is eladnám a nyáron.
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. június 18., kedd 9:07

Szerintem pedig esélytelen az ilyen játékosok leigazolása. Ez a felsorolt játékosok klubbjánál olyan mintha nálunk Ronaldóról lenne szó. Akiket felsoroltál mind kulcsjátékosok, nem bolond se a Juve,Bayern,Chelsea hogy eladja a legjobbjait. Ennyi erővel ránk is dobálhatná valaki a 90 milliós ajánlatokat Modricért,mi se adnánk el mikor ő a legjobb kpsunk.
Modricot szerintem úgy eladnánk 90 millióért, hogy az csak zörögne. :lol:
Valamint 90 millióért Vidalnak maga a Juve vezetősége pakolna be.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
lucifer
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2013. május 29., szerda 13:26
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, Ronaldo, Laudrup, Özil, Zidane, Kaká, Casillas, Ramos, Guti, Varane, Benzema, Roberto Carlos, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Magyarország, Németország, Brazilia

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lucifer » 2013. június 18., kedd 9:05

Csabi írta:ééés már a valladolidnak is van edzője. :lol: szánalmas vagy perez :lol: :lol:
Ez az yeah, most majd a Valladolid biztos jobban felkészül és jobban fog igazolni hogy előbb lett edzőjük lehet még a bajnokságba is rávernek a Madridra :lol:

Komolyan mondom ami itt megy, az a legkönnyebb hogy leszarozunk mindenkit mert ez ezért nem jó,ez azért nem jó.De könnyű szavakból megélni.Perez pedig tudtommal 100-szor többet tett már a klubbért mint bárki más. Szóval ameddig valaki nem alkot hasonlót addig ne is szólja már le.
hehe írta: céronaldo mellett hogy érne már a csúcsra?
nem olyan gyerek ő, hogy eltűrjön bárkit is, hogy sikeresebb legyen, több szabit lőjön, és ne rá legyen kihegyezve a játék.
nem lenne bale annyira elnyomva, mint egy cavani például már a képességeik révén sem, de ne higgyük már hogy akkor 2 céronaldo szintű és stílusú játékos lesz, amit elbír a csapat.

ez meg hogy morata ne eladó, hát faszom, ki ez? egy fullszar átlag.
higuájn is ránk rohad. bravó, alakul a nyár.
Most komolyan,te a braziljaidon kívül tudsz valakit értékelni?Bezzeg ha braziliában a megye 3-ban egy hülye gyerek vágna egy mesterhármast egyből jönnél a fórumra és videókkal bizonygatnád hogy ő kell. De ez jellemző is a Magyar mentalizmusra ami nekem van az nem jó az nem kell de amelyik már nem az enyém az biztos jobb.
miró írta:ha tényleg 90-et kiadunk rá,akkor kiadhatnánk 90et hazardra is..vagy vidalra is..azt úgy is elfogadná már a juve..de akár annyit már schweinsteigerre is..90 millio euróval már úgy kell számolni hogy a bayercelonán kívül már bárhonnan tudunk bárkit igazolni.
Szerintem pedig esélytelen az ilyen játékosok leigazolása. Ez a felsorolt játékosok klubbjánál olyan mintha nálunk Ronaldóról lenne szó. Akiket felsoroltál mind kulcsjátékosok, nem bolond se a Juve,Bayern,Chelsea hogy eladja a legjobbjait. Ennyi erővel ránk is dobálhatná valaki a 90 milliós ajánlatokat Modricért,mi se adnánk el mikor ő a legjobb kpsunk.
Kép
Kép
Kép

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. június 18., kedd 8:38

Szerintem meg Ozilt kellene eladni, ha mar jon Bale és Isco is. Tok felesleges lenne padon tartani.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. június 18., kedd 8:21

Erti írta:Iscoért hülyeség lenne kifizetni 30 milliót. Özilnél semmivel nem jobb. Nem a KTK posztra kell az erősítés. Annyi pénzt VKPért és egy szélsőért kellene áldozni
Hát szerintem megéri a érte a 30 is, mert nagyon elszállt a piac és ezt sajnos el kell viselni... Özil, ha jövőre is beleszarok focit játszik akkor meg el kell adni, de addig helye van a csapatban! Én hoznám Isco-t is meg Bale-t is. Callejónt, Kakát, DM-et meg el kell adni és mindjárt nem lesz az olyan sok... :hmmm:

Erti
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:41

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Erti » 2013. június 18., kedd 8:13

Galacticos írta:
Erti írta:Mert az aztán tényleg erős trió lenne.
attól hogy te nem ismered el attól még jó játékos.
Erti írta: de ezt a Lucas mániát nem bírom megérteni.
nézz psg meccseket.
Néztem idén pár PSG meccset és egyiken sem volt olyan jó amennyire itt sztárolják. Balet nagy divat itt szidni, hogy vonalszélő, összjátékban gyenge, nem kreatív. Az a helyzet, hogy ezt Lucasra is ugyanúgy rá lehet sütni. Csak hát mindjárt másképpen nézik az emberek őt a nemzetisége miatt. Árban pedig kurva drága lenne és jó nagy fizetést kérne. 40 millióért vették, ami azt jelenti, hogy legolcsóbban 60ért lehetne hozni. Nála miért nem jön elő, hogy nagyon drága lenne?

Iscoért hülyeség lenne kifizetni 30 milliót. Özilnél semmivel nem jobb. Nem a KTK posztra kell az erősítés. Annyi pénzt VKPért és egy szélsőért kellene áldozni

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1772
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2013. június 18., kedd 8:11

Csabi írta:ééés már a valladolidnak is van edzője. :lol: szánalmas vagy perez :lol: :lol:
Én csak azt sajnálom, hogy nem te vagy az elnök, mert te nyílván a monitor mögül is tudsz mindent a klubbal kapcsolatbam, átlátsz mindent, minden szar amit a vezetőség csinál, te pedig már rég megoldottál volna mindent. Te akkora király vagy, hogy a monitor mögül leszánalmasozol mindenkit, aki nem azt csinálja, ami kedvedre való. Bele sem gondolsz abba, hogy nem véletlenül van ő ott ahol, és te ott ahol. Te vagy a szánalmas, de nagyon ezzel a kislányos hisztiddel.
(aztán ha ezért bannolsz lelked rajta, túl sok érett gondolkodásra nem számítok)

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2013. június 18., kedd 7:11

numberone1 írta: ...
Mit szolnatok egy Ozil-Khedira duot egy Luiz Gustavo-Tony Kroos duora. Pep ugy is szerelmes volt a torokbe, Hoeness(Sammer) pedig Khedirat akarta par eve. :hmmm:
Luiz Gustavo-t semmibe sem nézem (egyszer elviszik mellette a labdát, másodikra agyonrúgja az embert, ilyen vanBommel2), de Özil - Kroos cserét én simán megtenném, egy az egyben, sőt... (multifunkciós, 2 lábas, jó lövő, jók a meglátásai, hajt, küzd, robotol, mellőzve is van, stb)

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. június 18., kedd 6:16

El Unico írta:Perez nem hajlandó lemondani Bale-ről. Ennél jobb hír nincs is :D

Alig várom,hogy magára húzza a Real Madrid mezét... Madridban fog felérni a csúcsra,majd meglátjátok,de aki most ellene van,azt nagyon fogom savazni. :mrgreen: Két hete elkezdtem jegyzetelni,kik azok,akik ellenzik őt,illetve nem igazolnák le. :mrgreen:
100%-ig biztos vagyok az érkezésében. Idő kérdése csak. Mint ahogyan Isco is érkezni fog szerintem,bár az csak rajta múlik szerintem,mivel a Malaga biztosan el fogja adni. Szerintem marad Spanyolországban,nem fogja bevállalni Angliát. :D

Isco,Bale. Plusz Ancelotti. SOON.
céronaldo mellett hogy érne már a csúcsra?
nem olyan gyerek ő, hogy eltűrjön bárkit is, hogy sikeresebb legyen, több szabit lőjön, és ne rá legyen kihegyezve a játék.
nem lenne bale annyira elnyomva, mint egy cavani például már a képességeik révén sem, de ne higgyük már hogy akkor 2 céronaldo szintű és stílusú játékos lesz, amit elbír a csapat.

ez meg hogy morata ne eladó, hát faszom, ki ez? egy fullszar átlag.
higuájn is ránk rohad. bravó, alakul a nyár.
Kép
Kép
Kép

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. június 18., kedd 2:49

Toky a szivembol szoltal. Egyetertek tul nagy luxus lenne, ha Ozilre epitenenk a csapatot. Raadasul vkinek meg kellene oldani a jobboldalon vedekezest, mert ne gondoljuk, h majd Carvajal megoldja, foleg ha majd be kell jatszania az egesz szelt. Az sem megoldas, h majd az egyik kp allandoan kisegit ott mert akkor meg a kozeppalya szures fog elcsuszni. En is eladnam Ozilt most amig kapnank erte penzt.

Mit szolnatok egy Ozil-Khedira duot egy Luiz Gustavo-Tony Kroos duora. Pep ugy is szerelmes volt a torokbe, Hoeness(Sammer) pedig Khedirat akarta par eve. :hmmm:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miró » 2013. június 18., kedd 2:34

ha tényleg 90-et kiadunk rá,akkor kiadhatnánk 90et hazardra is..vagy vidalra is..azt úgy is elfogadná már a juve..de akár annyit már schweinsteigerre is..90 millio euróval már úgy kell számolni hogy a bayercelonán kívül már bárhonnan tudunk bárkit igazolni.
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6660
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. június 18., kedd 1:39

Perez nem hajlandó lemondani Bale-ről. Ennél jobb hír nincs is :D

Alig várom,hogy magára húzza a Real Madrid mezét... Madridban fog felérni a csúcsra,majd meglátjátok,de aki most ellene van,azt nagyon fogom savazni. :mrgreen: Két hete elkezdtem jegyzetelni,kik azok,akik ellenzik őt,illetve nem igazolnák le. :mrgreen:
100%-ig biztos vagyok az érkezésében. Idő kérdése csak. Mint ahogyan Isco is érkezni fog szerintem,bár az csak rajta múlik szerintem,mivel a Malaga biztosan el fogja adni. Szerintem marad Spanyolországban,nem fogja bevállalni Angliát. :D

Isco,Bale. Plusz Ancelotti. SOON.
:goat:

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. június 18., kedd 1:36

Matt009 írta:...Alonso legalább annyira gyenge láncszem, mint Khedira, vagy talán ő a leggyengébb láncszem. ... Sokkal jobb a hercegnél, csak az ő posztja a kulcsposzt a mi felállásunkba, és az ő gyenge játékát nem tudjuk elviselni.

...
A betonközéppálya alatt én egy gyémántot gondoltam valahogy így...:

-----------Yaya------------
----Vidal--------Modric---
-----------Özil-------------

Elől pedig Suarez-Ronaldo páros. Most, hogy Özilt jobb szélre, vagy középre tesszük, teljesen mindegy. Kevesebb védekezőfeladattal, szárnysegédekkel mögötte, két robbanékony emberrel előtte... Ha ebben a felállásban nem tudna villogni, akkor semmilyen felállásban sem tudna.
Bocs, de hadd kötekedjek. :D
Kezdjük a második részével. Tehát építsünk egy "beton középpályát" azért, hogy Özilnek ne kelljen annyit védekeznie és villoghasson? Nem lenne akkor már egyszerűbb Özil lecserélése (egy az egyben Modricra), ha most akarva-akaratlan is megnevezted Őt mint gyenge láncszemet (védekezést tekintve, nem képességekben)? Most miatta vonjunk ki egy támadó játékost azért, hogy Ő alkothasson egy kevés védekezéssel? Nekem ez inkább tűnik egy próbálkozásnak, hogy hogyan erőltessük be Özilt a kezdőbe, hogy kihozhasson mindent magából. Én inkább Ronaldo köré építeném fel a csapatot, nem Özil köré akkor már.

Ugyanakkor elismerted, hogy Alonso (Ronaldo mellett) mennyire fontos láncszeme a Real Madrid gépezetének. Mégis ahelyett hogy Khedirát és Özilt cserélnéd le, Őt cseréled. Igen, valóban nem túl fiatal már, most műtötték, az egyik kedvencem is (ugye Özillel ellentétben), és nem rá kell építeni a jövő Realját, de 1-2 évig még nyugodtan tud magas szinten teljesíteni (nem 60 mérkőzésen), majd tehermentesíteni az utódját. Egy gyémántba (Nálad Yaya helyén) pedig nagyon is jól beleillene, lásd Pirlo esetét. Nálunk Modriccsal még kreatívabb is lenne a középpálya.
Khedira amúgy valóban nem egy Vidal, persze nem is szertáros, ahogy Te is írtad, de Neki sem volt könnyű dolga elsősorban nem Alonso, hanem Özil (+ nem ritkán Ronaldo) és a labdavesztés utáni taktikánknak (spuri vissza) köszönhetően. A legjobb az, amikor a 16-osunknál a felállás ez:
Ronaldo (nagyobb meccseken visszalép azért), Benzema, Özil <- ?!
"kis" szünet <- !!!
____________Khedira valahol itt futkos a két oldal vonal között
Coentrao - Ramos - Alonso - Varane - Arbeloa - di María
_________________Lopez

Talán Mike írta, hogy Özil visszaszalad, és a 16-osnél szerel. Volt ilyen tavaly elvétve 1-2, idén is talán 1. De itt nem a szerelésről van szó. Támadja le a labdást. Zárja a passzsávokat. Mozogjon együtt a csapattal. Ha szerelik/elnyomják, ne hadonásszon, magyarázzon, hanem támadjon vissza. Más szóval rendes védekezést vár Tőle az ember (ahhoz a poszthoz mérten, ahol játszik, és ott elvárt!), nem hébe-hóba visszafutást.
Szerintem erre nem képes, és ahelyett, hogy "beton középpályát" építünk (amit Vidal, Verratti nyilatkozatok után nem túl valószínű), én inkább Özilt tenném minimum a padra. De mivel most sokat lehetne kérni érte, padozás után meg nem, és valószínűleg nem is viselné jól, ezért nem szerepel az aláírásomban (vagyis eladnám). Amúgy a padra nekem megfelelne, vagy 12. embernek. De nem a gála(!) kezdő 11-be.

Theodorik, én mint Alonso fan védem, de ami tény, hogy lassabban, és pontatlanabbul játszott korábbi önmagához képest. Bár tegyük hozzá, hogy
1. sérült volt, ki tudja mióta,
2. nem éppen azt játszottuk, amit az előző, vagy azt megelőző évben. Már nem Ő ívelte fel általában a labdát (irányította a csapatot), hanem már a védőink vágták előre. Kevesebbet domináltunk, inkább visszahúzódtunk. Ugye ha már Benzemánál és Özilnél fel szokták hozni a rossz rendszert...

Avatar
TheodoriK
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 17:59
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheodoriK » 2013. június 18., kedd 1:16

Alonso legalább annyira gyenge láncszem, mint Khedira, vagy talán ő a leggyengébb láncszem. Nem azért, mert rosszabb, mint Khedira. Sokkal jobb a hercegnél, csak az ő posztja a kulcsposzt a mi felállásunkba, és az ő gyenge játékát nem tudjuk elviselni. Khedira gyenge játékát ellenben el tudjuk.
Nem tudom ki kezdte el először mondani ezt a Xabi Alonso gyenge játéka volt dumát, de az első fára felakasztanám az tuti. Mert az összes birka azóta azt bégeti....
HALA MADRID!
(1999-2013)

Kép
__C. Ronaldo____Benzema___Ricardo Kaka__

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miró » 2013. június 18., kedd 1:00

nem tudom volt-e de így éjjel:

Gündögan bejelentette, hogy még egy évig mindenképpen marad Dortmundban, így a német játékos idén biztosan nem lesz a Real Madrid játékosa.
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. június 18., kedd 0:41

numberone1 írta:

Özil tud top csapatok ellen, a csapat vezéregyénisége lenni. Volt már 1-2 igen nagy teljesítménye. Vele a probléma a hullámzó játék. De nem is lesz összeszedettebb játéka addig, amíg nem lesz egy normális középpálya a háta mögött, akikre lehet számítani, hogy laposan labdát kap, és nem a felrugdosás az egyetlen szóba jövő labdakihozatali módszer...

Ha van játékos ebben a Realban, akit idén tilos eladni az Modric mellett Özil. Egy jó kp-val a háta mögött én minőségi javulást várok az új szezonban Öziltől. Stabilabb, kiegyensúlyozottabb meccseket. Az játékstílusa miatt pedig a legjobb évei még csak most jönnek. Technikailag nem lesz jobb az a jobb láb, de megfontoltsággal, letisztultsággal, egy kevesebb védekező feladatokkal kitűzött poszton néhány nagyon erős éve lehet, feltéve ha van mögötte/mellette csapat.
Akkor aruld el nekem milyen biztos kp-t tennel Ozil moge? Mar ott megbukik, h Ozillel nem lehet biztos kp-t epiteni mert -1 ember kozepen. A masik meg pont Khedira mellett kardoskodsz, akkor Ozillel ketten meg sem eleg stabil kp? Lehet, Alonsoban a hiba, h Khedira és Ozil nem tud kiteljesedni...miatta nincs stabil kp-nk.


Csak tunnenek el amilyen gyorsan csak lehet.
Nem Khedira mellett kardoskodtam, én csak megvédtem, mert itt Khedira sokkal rosszabbnak van beállítva, mint ami. Én is szívesen lecserélném Khedirát, csak jelenleg 4-5 olyan játékos van, akikért mérlegelés nélkül be kellene áldozni Khedirát. De a velünk szóba hozott kkp-k többsége nem jobb Khediránál. Nyilván egy Yaya Touré/Vidal ilyen, mert az ő érkezésük látványosan jobbá tenné a csapatot. Viszont Gündogan/Kondogbia esetében nincs akkora különbség Khedirához viszonyítva, és középpályánk nem lenne velük számottevően stabilabb.

Alonso legalább annyira gyenge láncszem, mint Khedira, vagy talán ő a leggyengébb láncszem. Nem azért, mert rosszabb, mint Khedira. Sokkal jobb a hercegnél, csak az ő posztja a kulcsposzt a mi felállásunkba, és az ő gyenge játékát nem tudjuk elviselni. Khedira gyenge játékát ellenben el tudjuk.

Amire még Khedira megvédésekor én utalni kívántam az az, hogy egy ember kicserélésével a rendszerünk még mindig gyenge. Sokan viszont itt azt hiszik, hogy Khedira eltakarításával megoldódik a probléma, még akkor is, ha a szertáros játszik a herceg helyett... Ez a szemléletmód engem felbasz, mert egyrészről butaság, másrészről éretlenségre vall.

A betonközéppálya alatt én egy gyémántot gondoltam valahogy így (attól most tekintsünk el, hogy az ide írt játékosok nem megszerezhetőek, illetve a két hiányzó játékos helyére hasonló kaliberű emberek beilleszthetők tetszés szerint):

-----------Yaya------------
----Vidal--------Modric---
-----------Özil-------------

Elől pedig Suarez-Ronaldo páros. Most, hogy Özilt jobb szélre, vagy középre tesszük, teljesen mindegy. Kevesebb védekezőfeladattal, szárnysegédekkel mögötte, két robbanékony emberrel előtte... Ha ebben a felállásban nem tudna villogni, akkor semmilyen felállásban sem tudna.
Pontosabban ahhoz értenek, hogy abban a rendszerben és ott játszassák a játékosokat, ahol a maximumot tudják hozni, és ezáltal jobbnak tűnjenek, mint amilyenek egyénileg valójában.
Így van, de ez nem a klub, hanem az edző eredménye.

A BVB semmivel sem jobb játékosnevelő, mint bármelyik másik klub, csak most összejött nekik 2-3 nagy tehetség, és köréjük kidolgoztak egy működő sémát.

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2013. június 18., kedd 0:29

Nagyon értenek a játékosok felfedezéséhez, sőt a kinevelésükhöz is.
Pontosabban ahhoz értenek, hogy abban a rendszerben és ott játszassák a játékosokat, ahol a maximumot tudják hozni, és ezáltal jobbnak tűnjenek, mint amilyenek egyénileg valójában.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 27 regisztrált és 0 vendég