Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 8., péntek 11:01

Amúgy azzal a hírrel mi van, hogy ti sem igazolhattok majd? Nagy tanulás közben lemaradtam kicsit a dolgokkal, de sehol nem látom azóta se, volt valami fejleménye, vagy csendben lepergett az ügy?
Elvileg valaki felkapta a januári hírt, amit a Real akkor azonnal megcáfolt, mivel mind az ötvenx ügyben minden dokumentációt átadott és mindent rendben találtak.

Meg én valamiért Pogbat se bírom annyira, remélem Isco háttérbe szorul majd miatta, aztán jövőre jön a Verratti-Isco pakk hozzánk..
Isco előbb fejlődjön, aztán puffogjon. Csípem a srácot meg minden, de nem ő lenne az első és az utolsó, aki nem tudja megugrani a szintet. Elismerem, hogy nincs egyszerű dolga, de ennél akkor is több kell.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. május 8., péntek 11:00

gündogan a muba tart.
Kép
Kép
Kép

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. május 8., péntek 10:58

Realista24 írta:2015. május 8. Pogba napja.

Állítólag közölte Zizouval, hogy a Realba akar igazolni.
Állítólag így már csak a vételáron megy a tökölés, a Real 70 körül adna érte.
Állítólag az ügynöke Torinóba egyeztetett a Real vezetőivel.
Állítólag Pogba elhagyta a zűrös életét, erről be is számoltak a Realnak, ahol pozitívan fogadták.
Örülnék a hírnek, ez azt jelentené, hogy Verratti nem megy hozzátok - nagy eséllyel. :D Meg én valamiért Pogbat se bírom annyira, remélem Isco háttérbe szorul majd miatta, aztán jövőre jön a Verratti-Isco pakk hozzánk.. :Đ Vagy egy Thiago-Gündogan csomag, még azt is elfogadnám. :D

Amúgy azzal a hírrel mi van, hogy ti sem igazolhattok majd? Nagy tanulás közben lemaradtam kicsit a dolgokkal, de sehol nem látom azóta se, volt valami fejleménye, vagy csendben lepergett az ügy?

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. május 8., péntek 10:52

nincs mese, kell pogbinho, mert modric esik-kel a sanitanál állandóan, krósznak jövőre többet kell pihennie, mert értelmetlen agyonhajszolni, úgyhogy bőven elfér itt, ráadásul varane és bencema országos haveráról van szó.
még ha bélt eladnánk, lehetne hozni krósznak pajtásnak honfitársat, egy reus olcsóba pl, bár én még mindig lucasról álmodozok, ő bontana rendesen sztem.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 8., péntek 10:47

GT37 írta:
Realista24 írta:2015. május 8. Pogba napja.

Állítólag közölte Zizouval, hogy a Realba akar igazolni.
Állítólag így már csak a vételáron megy a tökölés, a Real 70 körül adna érte.
Állítólag az ügynöke Torinóba egyeztetett a Real vezetőivel.
Állítólag Pogba elhagyta a zűrös életét, erről be is számoltak a Realnak, ahol pozitívan fogadták.
A Tuttosport szerint meg épp most utasította vissza a Juve a 80 milliós ajánlatunkat Pogbáért. :coffee: :lol: (Nem tudom, ők mennyire számítanak megbízhatóak, bár mivel torinóiak, ezért csak nincsenek teljesen vakon.)
Igazából, ha a játékos nem akar Barcelonába igazolni, akkor adhattok érte 120 milliót is...ugyanez van nálunk Bale-lel, hogy a villám vágna mellé. Egy rakat lóvét kapnánk érte, de kevés esély van az üzletre.
Egyébként Juvésok írják, meg korábban is ez a hír járta, hogy 75 millió az ára. Aki kifizeti ezt és a játékos is rábólint, az nyer.
Max akkor lesz több, ha mondjuk a Real és a Chelsea is akarja, mind a kettőhöz menne...akkor indul(hat) a licitháború, vagy a játékos/ügynök/apuka megkenése.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: GT37 » 2015. május 8., péntek 10:38

Toti írta:de nem is értem, h ti mit akartok. nem is igazolhattok. :lol: :lol:
ja vagy majd nyílván belemegy ilyen hülyeségbe ő is meg a klubja is, h nem játszhat a bl-ben jövőre.
Hát a legtöbb médium szép finoman figyelmen kívül hagyja az átigazolási tilalom tényét, ez főleg a katalán lapokra igaz. :lol: Persze kiskapukat a legtöbben így is találnak, hogy hihetőbbnek tűnjön a sztori, az egyik az, amit említesz, a másik az, hogy egészen 2016 nyaráig marad a jelenlegi klubjánál az adott játékos.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. május 8., péntek 10:33

GT37 írta:A Tuttosport szerint meg épp most utasította vissza a Juve a 80 milliós ajánlatunkat Pogbáért. :coffee: :lol: (Nem tudom, ők mennyire számítanak megbízhatóak, bár mivel torinóiak, ezért csak nincsenek teljesen vakon.)
de nem is értem, h ti mit akartok. nem is igazolhattok. :lol: :lol:
ja vagy majd nyílván belemegy ilyen hülyeségbe ő is meg a klubja is, h nem játszhat a bl-ben jövőre.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: GT37 » 2015. május 8., péntek 10:25

Realista24 írta:2015. május 8. Pogba napja.

Állítólag közölte Zizouval, hogy a Realba akar igazolni.
Állítólag így már csak a vételáron megy a tökölés, a Real 70 körül adna érte.
Állítólag az ügynöke Torinóba egyeztetett a Real vezetőivel.
Állítólag Pogba elhagyta a zűrös életét, erről be is számoltak a Realnak, ahol pozitívan fogadták.
A Tuttosport szerint meg épp most utasította vissza a Juve a 80 milliós ajánlatunkat Pogbáért. :coffee: :lol: (Nem tudom, ők mennyire számítanak megbízhatóak, bár mivel torinóiak, ezért csak nincsenek teljesen vakon.)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 8., péntek 10:07

2015. május 8. Pogba napja.

Állítólag közölte Zizouval, hogy a Realba akar igazolni.
Állítólag így már csak a vételáron megy a tökölés, a Real 70 körül adna érte.
Állítólag az ügynöke Torinóba egyeztetett a Real vezetőivel.
Állítólag Pogba elhagyta a zűrös életét, erről be is számoltak a Realnak, ahol pozitívan fogadták.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. május 8., péntek 8:51

hehe írta:
Amúgy hehe, ha a te kritériumaid alapján nézném, nem tudom találnék-e 10 focistát a világon aki megfelelne.
erről beszélek baccameg.

finally.

:salute: :D :)

azért nem nehéz megtalálni ezeket a neveket (pato, alexis, neymar, lucas, céronaldo, stb. a lényeg az átlagon felüli fizikai adottságok és hogy emellett fulltechnikás legyen az illető), csak ugye akinek szemernyi érzéke és szeme nincs az ilyen dolgokhoz, annak aztán lehet magyarázni napestig
Magyarán aki nem ajnározza a kedvenceid az hülye a focihoz? :lol:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. május 8., péntek 2:39

nmate írta:Depayt most vitte a MU :lol:

Amúgy én nullába nézem a jelenlegi holland generációt, belga jobb pl. de Depay egész jó. Agilis, gyors elég technikás is. Menni fog neki az angol bajnokság, United most jót igazolt.
Szerintem jo lesz az uj generacio. A psv, ajax és a feyenoord sok tehetseget nevelt most ki, felebol biztos nem lesz meghatarozo jatekos, de sok a tehetseg. Lesz olyan mint a belga,és jobb mint a legutobbi Sneijder-van Persie fele generacio.

Az 30 m nem sok Depayert, akár hozzank is johetett volna(inkabb mint Csicsa)...ket szelen és kozepen is jo
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 8., péntek 1:46

Depayt most vitte a MU :lol:

Amúgy én nullába nézem a jelenlegi holland generációt, belga jobb pl. de Depay egész jó. Agilis, gyors elég technikás is. Menni fog neki az angol bajnokság, United most jót igazolt.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. május 8., péntek 1:33

hehe írta:
Amúgy hehe, ha a te kritériumaid alapján nézném, nem tudom találnék-e 10 focistát a világon aki megfelelne.
erről beszélek baccameg.

finally.

:salute: :D :)

azért nem nehéz megtalálni ezeket a neveket (pato, alexis, neymar, lucas, céronaldo, stb. a lényeg az átlagon felüli fizikai adottságok és hogy emellett fulltechnikás legyen az illető), csak ugye akinek szemernyi érzéke és szeme nincs az ilyen dolgokhoz, annak aztán lehet magyarázni napestig
Depayt meg ebbe a kategoriaba tennem.
Lehet, h unalmas, de ez miatt szajkozom,h kellene vkik James és Csicsarito helyett...,Balerol nem is beszelve.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
sandorzolika
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 23:42
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Makelele, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo, Isco, Modric, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sandorzolika » 2015. május 7., csütörtök 23:02

Amugy látta más is ezt a 16-on kívül mi lövünk a legtöbb gólt hirt a hivatalos oldalakon?
Gondolom Perez papa szólt hogy szegény walesi el van keseredve igy tegyük ki őt a cikkhez aki lőtt 1 (egy) gólt a 16on kívülről!
Bármilyen egylabu ez a James en inkabb őt raknam ki...igazan megerdemli!
De nem bantom en mar a walesit hátha a maradek 4 (6?)meccsen valami hirtelen gól áradat lessz tőle!!!! Bár már nem tudom hogy ez nálam remény vagy irónia?!
- Hasta el final, Vamos Real -

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. május 7., csütörtök 22:59

Amúgy hehe, ha a te kritériumaid alapján nézném, nem tudom találnék-e 10 focistát a világon aki megfelelne.
erről beszélek baccameg.

finally.

:salute: :D :)

azért nem nehéz megtalálni ezeket a neveket (pato, alexis, neymar, lucas, céronaldo, stb. a lényeg az átlagon felüli fizikai adottságok és hogy emellett fulltechnikás legyen az illető), csak ugye akinek szemernyi érzéke és szeme nincs az ilyen dolgokhoz, annak aztán lehet magyarázni napestig.

én amúgy nem tudom, hogy miért olyan nagy kunszt olyan laza dinamikus izomzatú játékosokat találni, mind ez a kötöttfogású birkózóra hajaz, alig bírnak fordulni meg kanyarodni, úgy gyorsulnak, mint egy tehervonat, szégyen az egész. ékes példa higuain, vagy akár a mostani benzema, de mondhatom a fél angol ligát akár
Kép
Kép
Kép

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 7., csütörtök 22:55

Amúgy abszolút nincs rossz testfelépítése. Nem kiemelkedő, de közel sem rossz. Néztem sokat jár vissza a középpálya és a védelem közé, szélekre jó ütemben tolja ki a bogyót. Robbanékonysága javítható, persze nem Madridban ahol kapná a +10 kiló izmot feleslegesen.

Amúgy hehe, ha a te kritériumaid alapján nézném, nem tudom találnék-e 10 focistát a világon aki megfelelne.
MesQueUnClub írta:Csak Neymar biznisz keretében ha jól tudom, elővásárlási joguk van rá.
= megkenték a fatert meg a Santost, nem kell ennyire szofisztikáltan fogalmazni :lol:

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. május 7., csütörtök 22:51

nmate írta:1 max 2 évre kell cserecsatár, tovább nem kéne számolni Cé rossz térdeivel, akinek távozásával szerintem Karim is lécel. Szóval majd augusztusban kukázunk valami mellőzött tagot.

Aztán ha fut 2 jobb évet, tuti hozzuk majd Gabriel Barbosat, igazi alapanyag Pereznek hogy válaszoljon Neymarra :lol:
Csak Neymar biznisz keretében ha jól tudom, elővásárlási joguk van rá.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. május 7., csütörtök 22:48

Anyaka írta:
hehe írta: nem nagy durranás a gyerek.
fizikuma, testi adottságai tökátlag.
Miért Neymar testi adottságai milyenek? Azt ne mond, hogy kiemelkedő. Erősen súrolja az optimálist alulról.
indulósebessége átlagon felüli, mozgáskoordinációja, labdaérzéke mind átlagon felüli, laza, dinamikus izomzatú, ezzel ellentétben ez a gyerek már most tipikus átlagfutballista felépítés, adottságai révén nem kiemelkedő.
neymar bőven ott van a legrobbanékonyabb és fürgébb emberek közt.

de megint nem tudom mi a faszomat kell ezen magyarázni, csak rá kell nézni, erre mondom már hosszú évek óta, hogy 3 perc youtube alapján meg lehet mondani, hogy ki a focista és ki a gyenge másolat.
Kép
Kép
Kép

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. május 7., csütörtök 22:47

nekünk ilyet tud a cserekapusunk :mrgreen: :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BBeno 2015. május 7., csütörtök 22:49-kor.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. május 7., csütörtök 22:45

hehe írta: nem nagy durranás a gyerek.
fizikuma, testi adottságai tökátlag.
Miért Neymar testi adottságai milyenek? Azt ne mond, hogy kiemelkedő. Erősen súrolja az optimálist alulról.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 213 regisztrált és 0 vendég