Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

realfan91
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:08
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2013. június 26., szerda 14:50

viszont itt van a világ legjobb játékosa, cristiano. :)
Na ja, ez igaz. Viszont jobban örülnék ha idén csapatjátékot látnánk és nem egy one-man-show-t, ami kevés a sikerhez..

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2013. június 26., szerda 14:42

Sahin ugye kölcsönben van a Dortmundnál. ha jól tudom (wiki szerint) a most következő szezon végéig. Ami azt jelenti, hogy Gündoganra nekik nicns is szükségük. Sahin + 5-10 millió ajró és jöhet Günkutya.
kötött rá egy kedvező opciót a Dortmund, nemhiszem , hogy pont Sahinnal lehetne őket megfogni :roll:
viszont itt van a világ legjobb játékosa, cristiano.
jó lenne pontot tenni ennek a szerződéshosszabbításos ügynek a végére. :coffee:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 26., szerda 14:42

Ha tudnám már leírtam volna... :D Nekem a nagy álmom Löw, de ő esélytelen volt idén. Löw kockázatosabb, mint Ancelotti, de a nagyobb rizikó, nagyobb nyereséggel is kecsegtet.
Jó,hát az én álmom meg Hitzfeld volt,a B variáns meg esetleg Prandelli,de hát persze esélytelen volt mind2...szóba se jött egyik se...
Kik maradtak?Klopp,aki kijelentette,nem óhajt váltani.Aztán az öreg Jupp,talán vállalta volna ha Ancelotti nem,és persze Carlo...
Én azt hiszem,adott körülmények között,a lehető legjobb döntést hozta a klub,egy volt futballista aki tud a játékosok fejével gondolkodni,tudja milyen a siker íze,sok nagy csatát megélt,tapasztalt szakember...hogy aztán mennyire lesz neki (is) nagy falat a Real,arról majd akkor beszélünk,ha láttunk a munkájából itt madridban valamit...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: accel » 2013. június 26., szerda 14:41

realfan91 írta:Ancelotti PSG-je közel sem lett volna bajnok ha nem lett volna egy Ibrájuk, aki szarta a gólokat. Namármost a realnak nincsen Ibrája. Benzema meg porfing Ibrához képest finoman szólva is. :) Suareztől a jó isten mentsen meg, bár úgyfest nem fog. Cavani kellett volna...De még Jesében bízok, h majd alkot. :hmmm:
viszont itt van a világ legjobb játékosa, cristiano. :)

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. június 26., szerda 14:40

Falcao? “Fantasztikus játékos, de ebben a csapatban vannak hozzá foghatóak, mint Cristiano, Higuaín vagy Benzema.”
Az mi? :( :lol: :lol:
Ne csináld Carlo,ne.. vagy lófejet találsz az ágyadba pár vérmes Benzi szurkolótól :mrgreen:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2013. június 26., szerda 14:40

mert jesé nagyobb szint mint benzema?
amúgy meg lehet hogy benzema nem egy ibra de itt van cr szóval még jobb is

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. június 26., szerda 14:39

Nekem szimpatikusnak tűnik Carlo papa így az első sajtótájékoztató után, én örülök neki, hogy itt van. Zidane-nal szerintem baromi jó párost fognak alkotni. :) Csak kapja meg a bizalmat és a türelmet, mert azért most elég sok problémával kell megbirkóznia így az első szezonban. Külön tetszett az a nyilatkozata, hogy az eredményesség mellett a szép játék ugyanolyan fontos. :salute:
Bár nem sok meccsét láttam a PSG-nek (igazából csak a bl meccseit), de nekem elég meggyőző volt a játékuk. A Barca is csak két x-szel tudta kiütni őket, ráadásul egyáltalán nem behúzott farokkal játszottak a "gallok". Remélem jól összerántja a csapatot a tavalyi kudarcok és feszültségek után. :)

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. június 26., szerda 14:39

@Sonny írta: Szerk.: Annak pedig nagyon örülök,hogy leül mellé Zidane a padra, szerintem ő nagyon jó hatással lesz a játékosokra és tud majd segíteni motiválni őket,ha mást nem is csinál ezen kívül már akkor is megéri,hogy ott lesz. :salute:
Így- így! Először neki ugorhat honfitársának a motiválásban és a beszélgetésben. Össze kell kapnia Karimot, hogy a következő idényben ezerszer jobb legyen, mint az előzőben! Ha valaki, akkor Zidane képes rá.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

realfan91
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:08
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2013. június 26., szerda 14:37

Sahin ugye kölcsönben van a Dortmundnál. ha jól tudom (wiki szerint) a most következő szezon végéig. Ami azt jelenti, hogy Gündoganra nekik nicns is szükségük. :D Sahin + 5-10 millió ajró és jöhet Gündogan. [nem vagy vicces - R24 ]

Más: Ancelotti PSG-je közel sem lett volna bajnok ha nem lett volna egy Ibrájuk, aki szarta a gólokat. Namármost a realnak nincsen Ibrája. Benzema meg porfing Ibrához képest finoman szólva is. :) Suareztől a jó isten mentsen meg, bár úgyfest nem fog. Cavani kellett volna...De még Jesében bízok, h majd alkot. :hmmm:

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. június 26., szerda 14:31

Ancelotti Casillasról: “Nagyon jól ismerem őt. Nagyszerű kapus, ő a kapitány és mindent megnyert már. Ennek ellenére, ki kell érdemelned, hogy játszhass. Ez minden egyes játékosra vonatkozik.”

HELYES !!
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2013. június 26., szerda 14:28

láttam jó néhány PSG meccset és egészen jó focit játszottak

én is láttam sok psg meccset,de szerintem igen rossz focit játszottak."egy" francia bajnokságban ilyen kerettel nem tudok semmennyire sem dominálni. ez talán aggasztó dolog lehet.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. június 26., szerda 14:22

Mondjuk amennyire te utálod Carlot még azt is mondhatta volna, hogy imádom a szurkolókat, főleg Matt009-et a madridom fórumoról és még akkor se lenne szimpatikus a számodra.
Én nem utálom Ancelottit. Én azzal nem vagyok kibékülve, hogy ő lesz az edzőnk. De ettől még nem utálom. Benitezt és Mancinit sem utálom, de őket se szívesen fogadnám edzőnek. Ancelotti persze az előbbi két úriembernél kategóriákkal jobb.
Mourinho nem volt mindenkinek szimpatikus emberileg.
Mint ahogy nekem sem. Én különösebben nem szerettem Mourinhot, sőt már-már utáltam. De biztos voltam benne, ha mást nem a bajnokságot megnyeri ha nem is nekünk, de magának.

Na most Ancelotti, ha legalább 3 évig itt lesz, össze fog hozni egy bajnoki címet. Egy spanyol kupára is mernék kisebb-nagyobb összeget rátenni. De én sem jó játékot nem várok, sem domináns csapatot. Egy többé-kevésbé jó csapat leszünk, nem leszünk esélytelenek senki ellen, de favoritok nem leszünk. Én már régóta várok egy olyan csapatra, ami annyira domináns mint a jelenlegi BM, vagy a pár évvel ezelőtti Barca. Na most ez Ancelottiban nincs benne. Nekem ez a bajom. A Real pedig szerencsével soha nem fog BL-t nyerni. Nem az a típus a csapat.
sose írtad kit hoznál helyette...már persze aki realisan hozható lett volna...
Ha tudnám már leírtam volna... :D Nekem a nagy álmom Löw, de ő esélytelen volt idén. Löw kockázatosabb, mint Ancelotti, de a nagyobb rizikó, nagyobb nyereséggel is kecsegtet.

Avatar
@Sonny
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 20:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Zidane, Redondo
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: @Sonny » 2013. június 26., szerda 14:22

Szerintem nem lesz gond Ancelottival és az eddigi munkásságát nézve nem is hiszem,hogy lenne akadálya annak,hogy itt sikeres legyen. Sok olyan véleményt olvastam már,hogy bunkerfoci lesz meg stb... de ettől én nem tartok, láttam jó néhány PSG meccset és egészen jó focit játszottak,a Barca ellen meg gondolom majdnem mindenki látta őket, ott sem mondanám,hogy bunker focit toltak volna. Szerintem a keret miatt sem kell nagyon aggódni, a pénz megvan az igazolásokra, Carlo papának pedig van sütnivalója és biztosan van már elképzelése kiket szeretne. Én optimistán várom a szezonkezdetet. :)
Szerk.: Annak pedig nagyon örülök,hogy leül mellé Zidane a padra, szerintem ő nagyon jó hatással lesz a játékosokra és tud majd segíteni motiválni őket,ha mást nem is csinál ezen kívül már akkor is megéri,hogy ott lesz. :salute:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára @Sonny 2013. június 26., szerda 14:24-kor.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 26., szerda 14:15

Nem kötözködésképpen, de melyik edzőnk nem volt szimpatikus elsőre? Mourinho első szavai is hangzatosak voltak, úgy ittuk őket, mintha az örök élet mannája lenne. De ez mind csak PR. Legkorábban fél év múlva lehet Carloról véleményt mondani addig nincs értelme, mert nincs elég alapunk véleményalkotáshoz
Azért az első 5 tétmeccs után már lehet értékelni valanennyire...

Egyébként Matt,kifejtetted már hogy neked nem tetszik Ancelotti munkássága,de sose írtad kit hoznál helyette...már persze aki realisan hozható lett volna...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kecskezs
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 4:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kecskezs » 2013. június 26., szerda 14:13

adamzz írta:Megy azért a kézzel lábbal duma. :D

A hangulattal sincs gond, sok a nevetgélés. Remélem sikerül jó kapcsolatot fenntartani a sajtóval a jövőben is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kecskezs 2013. június 26., szerda 14:15-kor.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2013. június 26., szerda 14:13

higuain csak maradni fog. :D
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: adamzz » 2013. június 26., szerda 14:07

Megy azért a kézzel lábbal duma. :D

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. június 26., szerda 14:06

Matt009 írta:
Nzedge írta:Szimpatikus ez a Carlo papa! :agree:

Nem kötözködésképpen, de melyik edzőnk nem volt szimpatikus elsőre? Mourinho első szavai is hangzatosak voltak, úgy ittuk őket, mintha az örök élet mannája lenne. De ez mind csak PR. Legkorábban fél év múlva lehet Carloról véleményt mondani addig nincs értelme, mert nincs elég alapunk véleményalkotáshoz
Mondjuk amennyire te utálod Carlot még azt is mondhatta volna, hogy imádom a szurkolókat, főleg Matt009-et a madridom fórumoról és még akkor se lenne szimpatikus a számodra.


Amúgy:
A Marca szerint a Napoli továbbra is kapcsolatban áll a Real Madriddal Callejón miatt. Ahogy arról korábban a Corriere dello Sport is beszámolt, a két klub hivatalos tárgyalásokat folytat a játékosról, akiért a becslések szerint 10 millió euróért cserébe fog csapatot váltani.
Most vették meg Mertenst a PSV-ből 9,5 millióért, szóval nem tudom, hogy akarnak-e még venni a Pandev, Mertens, Hamsik, Insigne sorhoz egy embert... Mondjuk a szlovák csúfság kelendő.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. június 26., szerda 14:05

Matt009 írta:
Nzedge írta:Szimpatikus ez a Carlo papa! :agree:

Nem kötözködésképpen, de melyik edzőnk nem volt szimpatikus elsőre? Mourinho első szavai is hangzatosak voltak, úgy ittuk őket, mintha az örök élet mannája lenne. De ez mind csak PR. Legkorábban fél év múlva lehet Carloról véleményt mondani addig nincs értelme, mert nincs elég alapunk véleményalkotáshoz
Nekem mint ember szimpatikus és ezt nem csak a mostani beszéde miatt mondom,már régebb óta szimpatizálok vele.
Azért szerintem Mourinho nem volt mindenkinek szimpatikus emberileg.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. június 26., szerda 14:04

Én bírom a szemöldökét :lol: :lol:

Remélem betartja a szavát és mehet a joga :)
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 224 regisztrált és 0 vendég