Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 5., péntek 12:16

Mert két alig használt, alig használható játékosért kiadtunk majdnem 30 millió eurót. Amúgy tényleg tök rendben van. :lol:

Most így belegondolva 3 játékosból szerezhetünk zsetont, akikért annyira nem lesz kár: Cheryshev, Jesé és Coentrao. Őket kéne fejenként egy 20asért úgy elpasszolni, mint Moratat.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13116
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. június 5., péntek 12:15

Lehet már túlságosan hozzászoktam, hogy mindig alkotunk valami marhaságot :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 5., péntek 12:12

wZoLee7 írta:Nem értem ezt a nagy felháborodást...oké hogy Cosemiroért megint fizetni kellett, de Lucas távozik, valszeg kölcsönbe, mindketten nem maradhatnak.
A felháborodás szerintem annak szól, hogy a saját játékosunkért fizettünk 7,5 milliót.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13116
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. június 5., péntek 12:08

Nem értem ezt a nagy felháborodást...oké hogy Cosemiroért megint fizetni kellett, de Lucas távozik, valszeg kölcsönbe, mindketten nem maradhatnak.

MorataMartin
Hozzászólások: 1518
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2015. június 5., péntek 12:04

Komolyan mondom szánalmas, amit csinálunk már megint :cens: Elku*uk a bajnokságot majd a BL-t. Erre kinevezzük Benitezt, aki megtartja Illaramendit, Bale köré építi a csapatot, visszavesszük Casemirót, aki a saját játékosunk ezzel van most Illaramendink, Casemirónk, Lucas Silvánk a kp-ra. Cáfoljuk Pogba és Verratti esetleges érkezését. Hát nagyon nem jó irányba haladnak a dolgok... Ostoba ez a benitez mindig is tudtam.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2015. június 5., péntek 11:43

Az AS mai számában arról ír, hogy Cristiano Ronaldo lesz Benítez “kilencese” a 4-2-3-1-es formáció csúcsán, Karim Benzemára pedig a padon “számít” és csak úgy tekintene rá, mint a rotáció egyik alappillérére. A francia támadóért a Manchester United 55 millió eurót fizetne.
Egyre többet hangoztatja ezt a sajtó, még a végén valóban igaznak bizonyul. Mondjuk úgy, hogy erőteljesen kétséges és elég kockázatos lépésnek tűnik ez a jelentősen felforgatott megoldás; arról nem beszélve, hogy ehhez az érintetteknek is lesz 1-2 szava (Karim ilyen beosztásban hülye lenne maradni, de nem lennék meglepve ha Cristiano is kivágná a hisztit, sőt). :coffee: Még a jobbosra egy Sterling és meg is van a hab a tortán! :cheers:
Ti beszéltek türelemről meg állandóságról, de még 3 napja sincs hogy Benítez az edző le se játszottunk egy meccset sem, de már temetve van a csapat, a keret, az edző, a szezon, sőt lassan a klub is....

Lehet holnap már összedöntik a stadion és bevetik sóval, mert Benítez az edző és 100 évig nem nyerünk semmit.

Az a kib_szott magyar idióta pesszimista életunt gondolkodásotok, az....
Hogy őszinte legyek, engem egyetlen egy dolog zavar, de az baromira; mégpedig hogy jelen pillanatban sokkal nagyobb káosz övezi a klubot, mint 3 hete. Az előzetes hírek szerint jóval drasztikusabb változások lesznek -illetve terveznek- az új koncepció miatt, mint amire véleményem szerint szükségünk lett volna! Eddig másról sem hallani, csak hogy az új rendszerben változik Bale, Cristiano és Kroos posztja is, miközben a módosítás legnagyobb vesztesei Modric és Karim lehetnek majd (2 fontos kreatív ember). :roll:
a modric kroos verratti hármasból 2
Előbb legyen itt Verratti meg a többiek!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

maomka
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2013. november 30., szombat 22:29
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: maomka » 2015. június 5., péntek 11:20

ilyen kezdő csak a legfontosabb mérkőzéseken kellene ahol nagyon kell a kozeppalya
a mérkőzéseink nagyrészben bőven elég a két szűrő helyére a modric kroos verratti hármasból 2
bale az meg bale abban igazatok van :(

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13116
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. június 5., péntek 11:14

maomka írta:pl nekem 4-2-3-1 -ből igen szimpatikus lenne

védelem
Modric. Verratti
Hamesz. Kroos. Isco
Cr
Ezzep csak az a baj hogy a pad elég gyenge lenne, plussz amit Realista irt, bale kezdő lesz

maomka
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2013. november 30., szombat 22:29
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: maomka » 2015. június 5., péntek 11:11

benítez kinevezése óta azon töprengek de egyelőre meg ilyesmiről nem jött hír (pedig manapság mindenről van hír sőt az ellenkezőjéről is )
hogy lehet Balet kéne feltolni centerbe
fejelni vegülis elég jól tud gyors is
és legalább nem akasztaná el a támadásokat

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 5., péntek 11:05

Bale nélkül nincs kezdő. Kezdjetek hozzászokni, én már megtettem. :vivo:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

maomka
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2013. november 30., szombat 22:29
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: maomka » 2015. június 5., péntek 11:01

pl nekem 4-2-3-1 -ből igen szimpatikus lenne

védelem
Modric. Verratti
Hamesz. Kroos. Isco
Cr

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8050
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. június 5., péntek 10:58

sentry írta:Hányszor kell leírni, hogy nem a védelem feladata a gólok megakadályozása, hanem az egész szájbab_szott csapaté??

Hihetetlen, hogy előre nyomja a a fórumozók zöme a sok f_szságot mint sükat a csengőt, gondolkodás nélkül írtok le minden butaságot.
Miért nem lehet várni?
Egy kicsit azért lassíts le...ha esetleg figyeltél arra, amiket írtam a taktika topicban is, akkor láthatod, hogy nem a védelemmel, hanem a védekezéssel van gondom.

Másrészt engedd meg nekem, és a hasonlóan pesszimista fórumozóknak, akik itt vagyunk, szurkolunk a csapatnak 15+ éve, hogy legyen egy véleményünk Benitezről oké?
Vagy te vagy az igaz magyar szurkoló, aki mindenre csak bólogatsz, és vigyorogsz, hogy jóóó lesz ez?

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13116
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. június 5., péntek 10:57

Még a felkészülési meccsekből sem fog teljesen kiderülni mit is fog a csapat játszani, abban biztos vagyok, hogy a 4231-el fog kezdeni, és ezt fogja a csapathoz igazítani majd. Ami jó, hogy nem akar sok igazolást, nagy változásokat, ami igazolást meg akar azt gyorsan lerendezik, így az egész csapat majd együtt készülhet. Egyenlőre optimista vagyok, nem is értem miért van ez a nagy pesszimizmus, felismerte a csapat gyengéit és azon akar javítani.
Már ha Kroos-Verratti-Modric lesz.
Bízom benne, hogy nem ez lesz a kezdő, ebből kettő a pályán, is az Isco-James duó valamelyike előttük. Senkit sem kell kifacsarni, ha ezt Benitez is felismeri, és Perez engedi neki, akkor a kp-val nem lesz gondunk. Gyengébb csapatok ellen ott lesz Illarra, aki nem úgy néz ki hogy távozni fog.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. június 5., péntek 10:55

Toti írta:na, úgynézki a sok leírt várható dolog benítezzel kapcsolatban szépen kezdenek is beigazolódni, az, h ezek negatívumok-e v sem.. majd az idő eldönti. most itt konkrétan a 4231-re gondolok, amit már a neve hallattán tudni lehetett.
4231 és 4231 között is van különbség

ez nem 2 vkp 1 tkp, vagy 1 vkp, 1 mélységi irányító és 1 tkp lesz. Eddig nálunk csak ilyeneket láttunk

Ha jön Verratti, akkor 3 támadni és védekezi is tudó, és hajlandó ember lesz középen. Mind1ik labdabiztos, jól passzoló, okos, és ha kell melós is. Csak az egyiknek több lesz a támadó szerepe.

Már ha Kroos-Verratti-Modric lesz.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. június 5., péntek 10:47

na, úgynézki a sok leírt várható dolog benítezzel kapcsolatban szépen kezdenek is beigazolódni, az, h ezek negatívumok-e v sem.. majd az idő eldönti. most itt konkrétan a 4231-re gondolok, amit már a neve hallattán tudni lehetett.

persze még nem kezdődött el a szezon, majd kiderül.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. június 5., péntek 10:31

Hányszor kell leírni, hogy nem a védelem feladata a gólok megakadályozása, hanem az egész szájbab_szott csapaté??

Hihetetlen, hogy előre nyomja a a fórumozók zöme a sok f_szságot mint sükat a csengőt, gondolkodás nélkül írtok le minden butaságot.
Miért nem lehet várni?

Ti beszéltek türelemről meg állandóságról, de még 3 napja sincs hogy Benítez az edző le se játszottunk egy meccset sem, de már temetve van a csapat, a keret, az edző, a szezon, sőt lassan a klub is....

Lehet holnap már összedöntik a stadion és bevetik sóval, mert Benítez az edző és 100 évig nem nyerünk semmit.

Az a kib_szott magyar idióta pesszimista életunt gondolkodásotok, az.... :vivo: :cens:

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1459
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. június 5., péntek 10:25

Anthony írta: Ne haragudj, de ez...Mou olyan keretet állított össze, amilyent csak akart, ráadásul ő kifejezetten nem szeret gólt kapni, mégsem ment.
Akármilyen kerete legyen Beniteznek, én benne nem bízok. De sokat nem tehetünk, csak lessük mi van...
A Real Madrid soha sem a jó védekezéséről volt híres...itt soha nem lesz betonvédelem ami alig kap gólt egy szezonban...jöhet ide akármelyik edző, a támadás lesz a fő feladata...szóval ismerve Benitez eddigi csapatait, a góllövéssel nem lesz probléma...viszont várható, hogy sok gólt kapunk jövőre is...
A kupákhoz viszont elengedhetetlen a masszív és stabil védelem...lásd idén a Barca...alig kapnak gólt...meg is lesz a tripla nekik...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 5., péntek 9:13

Ne haragudj, de ez...Mou olyan keretet állított össze, amilyent csak akart, ráadásul ő kifejezetten nem szeret gólt kapni, mégsem ment.
És ha olyat állított össze amilyet akart?
Arbeloa, Albiol, Özil, Kaká, Khedira, fgy Lassana, Granero, Garay, stb.stb....... :hmmm: érted, hogy hova szeretnék kilyukadni, amikor a keret minőségéről beszélek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8050
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. június 5., péntek 9:07

Realista24 írta:De Beníteznek sokkal minőségibb kerete lesz, mint Mounak. Eleve jobb, érettebb, más felfogású védők. Jobb kapus (remélhetőleg), a középpályáról meg már nem is írok.
Ne haragudj, de ez...Mou olyan keretet állított össze, amilyent csak akart, ráadásul ő kifejezetten nem szeret gólt kapni, mégsem ment.
Akármilyen kerete legyen Beniteznek, én benne nem bízok. De sokat nem tehetünk, csak lessük mi van...

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13116
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. június 5., péntek 9:04

Ha Karim megy akkor minimum 50-60 milla jön érte, de még mindig Bale lesz a gond. Akarhat Benitez jó támadó focit, ha egy kötelezően kezdő támadója mindenre alkalmatlan...nem hiszem h egy nyár alatt olyan nagyot változna


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 68 regisztrált és 0 vendég