Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. június 27., szombat 13:12

torjack írta:Mondjuk Carlo menesztésében semmi meglepő nem volt. Aki tavasszal nem szállít kupát az ki van rúgva. Di Stéfano volt az utolsó még a nyolcvanas években, aki maradhatott tavaszi kupák nélkül úgy, hogy nem szezon közben szállt be. Del Bosque meg Capello bajnoki arannyal a nyakában repült.
Engem akkor is meglepett :D Azért félévkor még tényleg senki nem gondolta volna, na mind1 nem tudom elképzelni sem,hogy Ramos távozzon de azért tartok tőle.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. június 27., szombat 12:36

Mondjuk Carlo menesztésében semmi meglepő nem volt. Aki tavasszal nem szállít kupát az ki van rúgva. Di Stéfano volt az utolsó még a nyolcvanas években, aki maradhatott tavaszi kupák nélkül úgy, hogy nem szezon közben szállt be. Del Bosque meg Capello bajnoki arannyal a nyakában repült.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. június 27., szombat 12:03

torjack írta:

Naná, hogy megy. Meg CR is, hisz a sajtó ezt írta. A sajtó soha nem hazudik, ferdít. :salute:




:mrgreen:
Persze nekem is hihetetlennek tűnik, sőt szerintem mindenkinek... De Carlo menesztése után én már bármit elképzelhetőnek tartok, CR-t is csak azért veszem tutira,hogy marad mert még nincs meg a rekord. Ha már az edzőt elzavartuk legalább a csapat magját tartsuk egybe hátha benítez alkot valamit...

Az újjáépülést 2017 környékére vártam volna, addigra CR-Ramos-Modric-Pepe-Marcelo stb mag "kiöregszik", én addig tartottam volna meg az edzőt is.Rendben Carlo elment, fájó de túlélem, mert a csapat még egyben van, Ramos esetleges távozásával viszont megindulna a lavina CR is max 1 évet maradna és akkor idő előtt szétbarmoltuk ezt a generációt, van még bennük nem kevés.

Egyébként mi a pöcsöm van? mindjárt előszezon és még nem igazoltunk senkit, sőt még pletykákat sem hallok olyan gyakran mint az elmúlt években.Mivel én csak 2-3 embert hoznék így annyira nem aggódok de azért tőlünk nem ez a megszokott. :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. június 27., szombat 11:39

torjack írta: Naná, hogy megy. Meg CR is, hisz a sajtó ezt írta. A sajtó soha nem hazudik, ferdít. :salute:

:mrgreen:
lehozta a marca, az as meg a többi oldal hogy ramos - perez vita van, talán még a távozás gondolata is benne van a dologban, miért ne lehetne igaz? Ha nem lenne már rég cáfolták volna, de senki se nyilatkozik az ügy érdekében. Ráadásul mint kiderült elég sokszor volt igaza a marcának pl ..nem retardáltak dolgoznak ott, attól függetlenül hogy néha azért túl sokszor ütik bele az orrukat a semmibe.

Ettől független szerintem se fog távozni.

Avatar
ádámjol
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2015. június 20., szombat 9:12
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, De Gea, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Szlovák válogatott

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ádámjol » 2015. június 27., szombat 11:31

én személy szerint szeretem ramost, igaz, hogy ronaldorol is szóltak pletykák, de nem ennyi.
Amúgy akkor DDG sem jön? :kivagyhe:
real the best
real forever

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9840
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. június 27., szombat 10:48

Én személy szerint kicsit sem félek, szinte biztos vagyok benne, hogy a sajtó ferdíti ennyire az egészet, a fizetésigénye Ramosnak meg amit Pérez akar adni majd szépen találkoznak, aztán ennyi. Ezektől az Otamendis,Mustafis hírektől meg a hideg kiráz, az éjszakai meccsen is Otamendit többet mutatta a kamera mint Messit :roll: Van egy évek óta a posztják top 3 középhátvédünk, egy már-már helyi legenda, erre lecseréljük 50 millióért egy olyan hátvédre aki örül ha a legjobb 20 játékosnak tagja a posztján. Értem én volt egy jó szezonja, meg gólt fejelt nekünk na bumm. :roll: Amíg nem jelentünk be érkezőket ez az uborkaszezon is csak az idegeimre megy.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. június 27., szombat 10:41

ádámjol írta:
wZoLee7 írta:Ugyan már, DDG jönni fog, Ramos meg maradni, MU drukkerek a CR ügy után ismét sírhatnak majd...Védőt nem kell igazolni, hoznak valami támadót, a kp-ra meg nem lesz pénz, marad szar...kijelentik hogy a keretet lezárták és el lesz intézve
Ramos menni fog.
Most nem igen szereti Perezt. :argue:

Naná, hogy megy. Meg CR is, hisz a sajtó ezt írta. A sajtó soha nem hazudik, ferdít. :salute:




:mrgreen:

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Marky » 2015. június 27., szombat 10:36

azon se csodálkoznék, ha ramosnak esze ágában nem lenne a távozás, csak a firkászok szépen összebeszéltek, hogy kellene valami hajcihő, mert pang az élet madridban... teljesen esetlen ez a dolog, hogy ramos képes lenne lelécelni a több pénzért manchesterbe. miért menne el? hamarosan ő lesz az első számú kapitány, gyakorlatilag örökre beírta magát a klub történelmébe több szempontból is (lapok, gólok, kapitány, 10. hőse), hogy itt valami nagyon nincs rendben. persze, mindenki elhiszi ezt, mivel nagyon sok újság lehozza, átveszik egymástól, hozzátesznek és elvesznek a dologból, de a háttérben valószínű annyi történik, hogy ramos egy kicsit több pénzt akar, perez próbálja tompítani a követelést, a végén pedig a kettő közötti összeggel hosszabbít. emlékezzetek, cristianoval is ez volt pár éve.

Avatar
ádámjol
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2015. június 20., szombat 9:12
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, De Gea, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Szlovák válogatott

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ádámjol » 2015. június 27., szombat 10:19

wZoLee7 írta:Ugyan már, DDG jönni fog, Ramos meg maradni, MU drukkerek a CR ügy után ismét sírhatnak majd...Védőt nem kell igazolni, hoznak valami támadót, a kp-ra meg nem lesz pénz, marad szar...kijelentik hogy a keretet lezárták és el lesz intézve
Ramos menni fog.
Most nem igen szereti Perezt. :argue:
real the best
real forever

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. június 27., szombat 9:32

Ugyan már, DDG jönni fog, Ramos meg maradni, MU drukkerek a CR ügy után ismét sírhatnak majd...Védőt nem kell igazolni, hoznak valami támadót, a kp-ra meg nem lesz pénz, marad szar...kijelentik hogy a keretet lezárták és el lesz intézve

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. június 27., szombat 9:25

Na a Marcan már plan B-ről írnak méghozzá a Leverkusen kapusáról. :lol:
Alakul a csapat.
Kiváncsi leszek 11-re hogy lesz lezárva a keret.
Szerintem sehogy mint ahogy megírtam ezt már korábban.
Sosem tudták lezárni a keretet akkora amikorra kérte bármelyik edző is.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. június 26., péntek 21:52

Tayo írta:Csak én érzem azt, hogy ez a Ramos ügy kissé túl van fújva?

Nem Ramos érdemeit vitatom illetve azt hogy megérdemli-e az új szerződést fizetésemeléssel avagy sem.

Nálam szóra sem érdemesek ezek a megjelent hírek, egyszerűen vicc. Számtalan ilyen eset van minden csapatnál amikor nem tudnak azonnal megegyezni egy játékossal a szerződését illetően, ez egy üzleti tárgyalás ahol törekedni kell a win-win szituációra és ez nem két perc alatt születik meg, mindkét fél legelőször a saját álláspontját és érdekeit helyezi előtérbe. Ráadásul itt azért egy klubikonról beszélünk Ramos esetében, aki 10 éve a csapatnál van, karrierje csúcsán és egy ilyen ügy miatt távozzon egyszerűen nonszenz. Nyilván megint előjön a lejárató kampány, azért kap ez az ügy ekkora feneket mert a Real Madridról és Sergio Ramosról van szó, ez a csapatunk egyik legnagyobb veszte hogy ekkora médiahajcihővel működik ez a klub, az egész rákfene innen kezdődik.

Tökéletesen egyetértek és én is így gondolom.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2015. június 26., péntek 14:38

RealRaúl77 írta:Ez is igaz, de úgy alapból, ha megnézed magát Casillast, elég nagy kontraszt a közelmúlt és a távolabbi múlt közt, nem csak teljesítményre, maga az egész ember kiállása teljesen megváltozott. Mintha belefásult volna, valami megtört benne, többnyire bús képpel álldogál a kapuban, semmi tűz nincs benne. 4-5 éve kezdődhetett valami, azóta mintha kicserélték volna.
Azért megviselheti ám az embert a több évi stressz. Mourinho alatt ami volt, aztán a saját szurkolóink füttykoncertje a Bernabéuban. A média, amit művel körülötte. Hiába áll ki mögötte edző, társak, barátok, más csapat tagjai, hiába esetleg még nem koptak ki a rugók, hiába van még meg a reflex - mert amikor csak a reflexe volt, és nem volt ideje gondolkozni, akkor látszott, hogy fizikailag igazán nincs baja - de amint egy kis ideje marad gondolkodni, ott az ördög a fülénél, hogy mi lesz, ha elrontja...
wZoLee7 írta:...A lényeg az, hogy ezért is tűnhet úgy, hogy Ramos sokkal inkább csk a pályán mint Iker, de azt mi nem lássuk mi megy az öltözőben vagy a pályán kívül.
Így van. Anno Raúl sem az a fajta volt, aki állandóan tüzelte, és hajtotta volna a csapatot, de ha mondott valamit, akkor az úgy volt, és a csapattársak azt tették. És ugyanez megvan Casillasnál is. Még Ronaldo és Ramos is elfogadja. Márpedig Ramos nem igen fogad el mást. És az ilyen tiszteletet nem lehet azzal kiérdemelni, hogy az edző azt mondja, hogy akkor mától máson van a karszalag.
realistahuni írta:Az a baj, hogy se előtte se utána nem volt már meg az a magabiztonság, amikor igazán kellett volna. És itt nem csak Ramosról van szó természetesen. Azt hittem akkor valami elindult, de csak részlegesen, aztán meg is tört.
Csak eladták Alonsot, aki a védekezésünkért volt felelős. Igaz, hogy a védelem vezére Ramos, de a védekezést Alonso szervezte a középpálya és a védők irányításával. Kroos ehhez még(?) kevés.
Madridom.hu írta:Pérez a kosarasokról: “Nagyon különleges társaság ez, egy csapat, akik elérték a tökéletességet idén, egy igazán történelmi szezonban. Ez az első alkalom, hogy egy spanyol csapat nyerte mind a négy fő trófeát. A tehetség, az igyekezet, az eltökéltség és a törekvés volt a siker kulcsa, és a csapat mindent megnyert. Soha nem felejtjük el ezt a csodálatos tettet”.
Meg az, hogy Pablo Laso már 4 éve van a csapat élén, és azt igazolnak, akit ő kér. Persze Pérez ezt nem tudja, vagy nem meri kimondani. :roll:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. június 26., péntek 14:30

dannen írta:
morientes írta:A Sao Pauloban játszik amúgy,az nem baj?
nem , mert kölcsönben van ott. a corinthiansé a srác.
Meg óhajtják venni ha europába nem kell...
Amúgy gólt szerzett,csak beintették lesnek :D (nem volt az)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Tayo
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:51
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Varane, R9.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tayo » 2015. június 26., péntek 14:25

Csak én érzem azt, hogy ez a Ramos ügy kissé túl van fújva?

Nem Ramos érdemeit vitatom illetve azt hogy megérdemli-e az új szerződést fizetésemeléssel avagy sem.

Nálam szóra sem érdemesek ezek a megjelent hírek, egyszerűen vicc. Számtalan ilyen eset van minden csapatnál amikor nem tudnak azonnal megegyezni egy játékossal a szerződését illetően, ez egy üzleti tárgyalás ahol törekedni kell a win-win szituációra és ez nem két perc alatt születik meg, mindkét fél legelőször a saját álláspontját és érdekeit helyezi előtérbe. Ráadásul itt azért egy klubikonról beszélünk Ramos esetében, aki 10 éve a csapatnál van, karrierje csúcsán és egy ilyen ügy miatt távozzon egyszerűen nonszenz. Nyilván megint előjön a lejárató kampány, azért kap ez az ügy ekkora feneket mert a Real Madridról és Sergio Ramosról van szó, ez a csapatunk egyik legnagyobb veszte hogy ekkora médiahajcihővel működik ez a klub, az egész rákfene innen kezdődik.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. június 26., péntek 14:22

dannen írta:na hehe :mrgreen:

pato iránt érdeklődik a lazio és a fiorentina, a corinthians elnöke azt nyilatkozta, hogy imádkoznak, hogy el tudják adni patot, már megbánták a leigazolását :lol:
A Sao Pauloban játszik amúgy,az nem baj?

Otamendit meg hagyjuk már...volt egy jó szezonja,de amúgy meg meccsek mentek el rajta,láttam az összes valencia meccset.Buta mint a honfitársai,benne van a hülye hiba.Annyit nem ér,amennyit kérnek érte.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. június 26., péntek 13:18

ez már a Szép vóóót többet nem jövök kategória :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 26., péntek 13:07

Egyértelműen Otamendi a kiszemelt Ramos pótlására, az argentin azonban legalább 50 millióba kerülne. Olcsóbb megoldás lehet Bonucci, Koscielny és Mustafi...
:lol: :lol: :fpalm:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. június 26., péntek 12:27

RealRaúl77 írta:
wZoLee7 írta: Annó még Mou mondta azt, hogy nem tetszik neki az hogy Iker a csk, mert egy kapustól nem elvárható, hogy a pályán mindenhol ott legyen ha kell, pl egy vitatott szituációnál lekapja a bíró fejét...persze mindenki tudja hogy nem csak ezért mondta...A lényeg az, hogy ezért is tűnhet úgy, hogy Ramos sokkal inkább csk a pályán mint Iker, de azt mi nem lássuk mi megy az öltözőben vagy a pályán kívül.
Ez is igaz, de úgy alapból, ha megnézed magát Casillast, elég nagy kontraszt a közelmúlt és a távolabbi múlt közt, nem csak teljesítményre, maga az egész ember kiállása teljesen megváltozott. Mintha belefásult volna, valami megtört benne, többnyire bús képpel álldogál a kapuban, semmi tűz nincs benne. 4-5 éve kezdődhetett valami, azóta mintha kicserélték volna.
Nem vitatom, sokszor úgy áll a kapuban mint én reggel a helyi kis üzletben a kassza előtti sorban :lol:

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. június 26., péntek 12:23

wZoLee7 írta: Annó még Mou mondta azt, hogy nem tetszik neki az hogy Iker a csk, mert egy kapustól nem elvárható, hogy a pályán mindenhol ott legyen ha kell, pl egy vitatott szituációnál lekapja a bíró fejét...persze mindenki tudja hogy nem csak ezért mondta...A lényeg az, hogy ezért is tűnhet úgy, hogy Ramos sokkal inkább csk a pályán mint Iker, de azt mi nem lássuk mi megy az öltözőben vagy a pályán kívül.
Ez is igaz, de úgy alapból, ha megnézed magát Casillast, elég nagy kontraszt a közelmúlt és a távolabbi múlt közt, nem csak teljesítményre, maga az egész ember kiállása teljesen megváltozott. Mintha belefásult volna, valami megtört benne, többnyire bús képpel álldogál a kapuban, semmi tűz nincs benne. 4-5 éve kezdődhetett valami, azóta mintha kicserélték volna.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 56 regisztrált és 0 vendég