Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. július 11., szombat 8:57

CS0ki írta:Ha jönne mellé De Gea, akkor tökéletes lenne. Még némi pénzt is nyernénk a dolgon várhatóan, és lenne egy saját nevelésű játékos a keretben. Ennél jobb megoldás nem is lehetne.
Hát nem tudom. Bármi történne De Geaval, sokkal nyugodtabb lennék ha egy Navas helyettesítené és nem egy Casilla. Azon kívül, hogy saját nevelés és spanyol, semmi nem szól mellette. Legalább is én gyengébb kapusnak tartom mint amilyen Keylor. EgyDe Gea-Navas duó... na az nagyon baba lenne. :) A védelem is adott és bomba erős, elől is meg vagyunk, már csak a Modric-Kroos duóhoz kéne egy top kkp és akkor azt mondom, hogy tökéletes a keret. :agree:


Balet most hagyjuk, míg itt van nem lesz semmi tökéletes, de maradjunk a Földön, vele számolni kell. :mrgreen:

[quoteCoentrao minimum egg hónapra off.][/quote]

Szerencsétlen ember... Én amúgy örülök, hogy marad, de baszki... Ezzel a sérülékenységével valamit kezdeni kéne.
Danilo tud egyébként a baloson játszani? Csak mert valami srác írta facebook-on az egyik kép alá, hogy nyugalom, lehet majd rotálni rendesen, mert Danilo a bal oldalon is játszik. Na én ott még egyszer nem láttam. :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára M1Ö 2015. július 11., szombat 9:01-kor.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 11., szombat 0:14

Marci írta:Coentrao minimum egg hónapra off.
Belesérült az orvosi vizsgálatokba???? :lol: :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Marci
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 1:00
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Marci » 2015. július 11., szombat 0:07

Coentrao minimum egg hónapra off.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. július 11., szombat 0:00

Schweinsteiger ennyire a mu-ba tart? Jezusom a vegen meg.kenytelen leszek megnezni a meccseiket.
Ket-harom eve ha elhoztuk volna schweinit.. te jo rg de orultem volna. Mint most bale vagy anno higuain eladasanal.
Pipitanak ezuttal koszonom megegyszer a 2010es bl serleget.

Nyaralas miatt kicsit elvagyok maradva a hirekkel meg mindennel.. mivan vidallal? Degea nar szinte 100% meg iker?

ferike
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 12:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferike » 2015. július 10., péntek 23:40

Realista24 írta:A hírek szerint DDG és RvP sem utazik a MU-val a felkészülésre.
Rvp már vasárnap fener játékos lesz. Darmian és sweisteiger hétvégén United játékosok lesznek. Hétfőn pedig irány az USA.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. július 10., péntek 18:26

Pont most akartam írni, hogy nekem nem tetszik ez a Casilla-Navas "csere".
Ha jönne mellé De Gea, akkor tökéletes lenne. Még némi pénzt is nyernénk a dolgon várhatóan, és lenne egy saját nevelésű játékos a keretben. Ennél jobb megoldás nem is lehetne.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. július 10., péntek 17:47

Jim írta:1 évet csináljunk már végig Casillas - Casilla párossal
Pont most akartam írni, hogy nekem nem tetszik ez a Casilla-Navas "csere".
Bár nem tudom mennyi valóságalapja van (remélem semmi :mrgreen: ) mert gondolom nem poénból nyilatkozta le Keylor, hogy harcolni akar az első számú posztért.

Ha idén jönne De Gea és Vidal, akkor azt mondom, hogy tökéletes átigazolási szezont zártunk.
Csak ha jönne Vidal, akkor értelmetlen lenne Cherysevet meg a spanyol srác az Espanyolból. Legalábbis az egyikük mindenféleképp.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5866
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2015. július 10., péntek 17:43

1 évet csináljunk már végig Casillas - Casilla párossal
csak a poén kedvéért :lol:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. július 10., péntek 16:42

negredo is 30 volt. nem gondoltam volna hogy a city nyerni fog rajta még pénzt is.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62892
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 10., péntek 16:42

A hírek szerint DDG és RvP sem utazik a MU-val a felkészülésre.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 10., péntek 16:30

palesz77 írta:Nem tudom ez a jó topic-e, de szerintem jó lesz itt. Valaki mondta a napokban, hogy elég lagymatag ez az átigazolási szezon.. Eddigi top10 igazolás idén. Hát tényleg nem túl veretes névsor.. :hmmm: Kíváncsi leszek mikor robban az első igazán nagy bomba - már ha egyáltalán fog.
Rodrigo 30 milliós ára a legnagyobb bumm ezen a listán. :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. július 10., péntek 15:55

Nem tudom ez a jó topic-e, de szerintem jó lesz itt. Valaki mondta a napokban, hogy elég lagymatag ez az átigazolási szezon.. Eddigi top10 igazolás idén. Hát tényleg nem túl veretes névsor.. :hmmm: Kíváncsi leszek mikor robban az első igazán nagy bomba - már ha egyáltalán fog.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. július 10., péntek 12:27

Amúgy persze Houllier lesz az. Morientes már a kiejtésben segített. :D
Jaja,ő az,mondom én hogy ez a sietség :D Houllier természetesen :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3160
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2015. július 10., péntek 12:23

Tegnap feljött egy másik topicban Morata, csak nem akarok már oda offolni.

Ehhez csak annyit fűznék, hogy szerintem biztos hogy ő még vissza fog térni, mert egyébként fejlődő képes, nem tehetségtelen srác, főleg a korosztályát tekintve. Nem is tudok olyat aki jelenleg 21-22 éves korára többet tett le az asztalra a posztján. Bár nem tartom real madrid szintűnek...de a jelenlegi felhozatalt - akár európai szinten, akár madridi szinten, hogy kik jönnek szóba és kik játszanak itt (chicha, lorrente, stb.) - még nem is csak az valószínű, hogy egyszer vissza fog térni, de néhány év múlva még akár ÖRÜLHET is neki majd a nagy többség. Én még nem tudom egyelőre megítélni, főleg nem azt, hogy a jövőben mire viheti, de egyáltalán nem látom annak a futballistának akin röhögni kellene...persze akkor, ha a realitások talaján maradunk és nem az öreg ronaldoról, raúlról, baggioról meg nem tudom kikről álmodozunk. Mert ők nem lesznek mégegyszer. Legalábbis a foci nem ebbe az irányba megy.
Jól mutatja ezt, az is, hogy Ibra, Drogba, RVP, Etoo(?), Raúl játékosok 30 felett is többet adtak az európai focinak, mint a fiatal generáció tagjai, akár klubtársak is. Egyiket sem tudták 32-34 évesen KISZORÍTANI a kezdőből, nem hogy minimum hasonlót leadni.

Szumma: Morata bőven lehet a következő 8 év top5-ös csatára. Legalábbis egyelőre feltételezhetjük. Az hogy ez mennyire szomorú, az szubjektív.

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: András93 » 2015. július 10., péntek 1:20

Sierra írta:
morientes írta:egy bizonyos Gerard Ulliel nevű úriember
who? :lol: :lol:
Ő volt az, aki tavaly azt mondta, hogy teljesen megérdemelte Messi a vb-aranylabdát. Persze, mert a választóbizottság tagja volt. :lol:
Amúgy persze Houllier lesz az. Morientes már a kiejtésben segített. :D

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. július 9., csütörtök 23:33

morientes írta:egy bizonyos Gerard Ulliel nevű úriember
who? :lol: :lol:

Avatar
Marci
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 1:00
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Marci » 2015. július 9., csütörtök 23:25

A Marca szerint 180 fokos fordulat történt Casillas ügyében, mégis maradhat a kapus, mivel teljesen bedőltek a tárgyalások a felek között.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. július 9., csütörtök 15:39

Meg a csapatvédekezést ismét felhozta Pep első éveit idézőre, megtanultunk kontrázni, a pontrúgásokban baromi sokat fejlődtünk szintén.. Értem én, hogy itt full nímandnak tartják sokan, én se dobok hátast tőle, mert a támadásokat még nem annyira sikerült megkomponálnia - "MSN nyerje meg" szinten kívül -, de azért nem csak annyi szerepe volt, hogy pacsizott az épp lecserélt játékosokkal meccs közben.. :roll: 
Most nem Luchorol volt szó amúgy sem elsősorban,és igen,a meccsek 90%-át az MSN hozta le,de ha annyit dominált az a 10-15 kontra a szezonban,meg az a pár pontrúgás,hát legyen.
És grat LE-nek,természetesen,jó szezont futott,de nekünk ugye Benitez fontosabb,mert az évek óta látszik hogy mit művelt le a csapataival,kivéve a poolos időszak talán,de annak a csapatnak az alapjait egy bizonyos Gerard Ulliel nevű úriember fektette le,Rafanak csak le kellett aratnia a termést.
Szóval azt mondom,hogy nem érzek akkora megnyugvást,mint amikor Carlo mester jött,egy középszerű edző,akinek sem karizmája,sem tekintélye nem igazán van,de cáfoljon csak rám.
Luchohoz még annyit,hogy avval a kerettel kb egy Roberto Martinez,Rudy Garcis vagy egy Emeri is hasonló magasságokba juthatott volna,bár annyi fórja azért LE-nek van,hogy nagyon ismeri a klubot.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. július 9., csütörtök 14:39

realistahuni írta:
Az elkövetkezendő 1-2 hétben kell rájönnie majd, hogy egy Modrichoz hasonló játékos kell a kp-ra (igen, az olasz).
És ami még fontosabb hogy Balenek menni kell.
Most nem akarok júliusban megmondóemberkedni de amíg ő kezdő az minusz 1 ember, úgy meg nehéz bármit is nyerni.
valami hasonlóra gondolsz? :mrgreen:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. július 9., csütörtök 14:10

ericco írta:Idén a PSG eladja nekünk Verrattit mondjuk 50-60 millióért, cserébe jövőre mi átengedjük nekik CR-t 100 millió körül. Tuti erről tárgyalt Perez a sejkkel :Đ B-)
Hozzátok én aláírom :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 263 regisztrált és 0 vendég