Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 17., hétfő 9:39

Kerlon írta:Most már csak Bale-t kéne likvidálni. Amúgy meg tuti, hogy valakit eladunk, mert 80-90 millió van a kiadás oldalunkon, amit nem hiszem, hogy elbír a büdzsé. Remélem nem Benzema vagy Isco, mert akkor Danilot nagyon megutálom főleg, ha ilyen nulla teljesítmény rak le továbbra is az asztalra.
Ahogy azt már annyiszor megbeszéltük, hiába 30 milla mondjuk Kovacic, ha 6 évre ír alá, akkor csak 5 millió számít bele ebbe az évbe. Ugyanígy a többi.
Na most Kovacic vagy beválik vagy nem, ez már a játékosmegfigyelőink képességeit fogja mutatni.
A hírek szerint Rafa kérte, szerintem a megfigyelők a bahamai válogatottat figyelik hazai pályán természetesen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. augusztus 17., hétfő 9:37

Én sem ismerem, de nagyon remélem nem támadónak képzelik el (ebben mondjuk 99%-ban meg vagyok győződve, az a poszt fullos, míg Illaráék tipliznek).

Erről beszélek/beszélünk évek óta, hogy nem csak Pogba/Vidal létezik a piacon, kell legyenek hasonló arcok, akiket nem akkor kell megvenni, amikor befutottak, hanem időben fel kell fedezni. Na most Kovacic vagy beválik vagy nem, ez már a játékosmegfigyelőink képességeit fogja mutatni.

Remélem beválik, de minimum tehermentesítésre legyenek jók Casemiroval.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. augusztus 17., hétfő 9:37

Most már csak Bale-t kéne likvidálni. Amúgy meg tuti, hogy valakit eladunk, mert 80-90 millió van a kiadás oldalunkon, amit nem hiszem, hogy elbír a büdzsé. Remélem nem Benzema vagy Isco, mert akkor Danilot nagyon megutálom főleg, ha ilyen nulla teljesítmény rak le továbbra is az asztalra.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. augusztus 17., hétfő 9:33

Realista24 írta: Igazából, ha megnézzük, 21 éves, Modric 30 lesz, ha minden jól megy, akkor egyértelmű a helyzet.
Nekem is az. Jövőre elpasszoljuk 50-ért a manchesternek és jön Ilkay Gündoganinnyo. :mrgreen:
numberone1 írta:es ezt nem ellenszenvbol.
Hát persze. :D

James szerintem be lesz betonozva a következő években, mint Bale.
Nem illik.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27367
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. augusztus 17., hétfő 9:31

numberone1 írta:Labdaval is eleg gyorsnak tunik.....ha 1v1-t megtudja nalunk is csinalni akkor meg nyerhetunk vele. De nekem nem tunik Modric v Kroos cserejenek inkabb szerintem Iscoval es Jamessel fog harcban lenni az egyik tamado helyert. Szerintem Jamest fogja idovel kiszoritani...es ezt nem ellenszenvbol.
Kétlem, hogy James vagy Isco cseréje lenne... a gyerek nem támadó, legalábbis én úgy tudom. Szóval Modric és Kroos helyén fog játszani. Ennek lenne értelme. James és Isco alapból küzdeni fognak egymással, mert Bale valószínűleg alapkezdő lesz.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 17., hétfő 9:30

numberone1 írta:Labdaval is eleg gyorsnak tunik.....ha 1v1-t megtudja nalunk is csinalni akkor meg nyerhetunk vele. De nekem nem tunik Modric v Kroos cserejenek inkabb szerintem Iscoval es Jamessel fog harcban lenni az egyik tamado helyert. Szerintem Jamest fogja idovel kiszoritani...es ezt nem ellenszenvbol.
Nem nagyon vágom Kovacic srácot, csak olvasgatok róla, és figyelem mások véleményét, de eddig egy ember sem hasonlította James posztjához. Ha már valakihez, akkor Iscóhoz, de sokkal inkább a csodaduó alternatívájaként emlegetik őket.

Igazából, ha megnézzük, 21 éves, Modric 30 lesz, ha minden jól megy, akkor egyértelmű a helyzet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. augusztus 17., hétfő 9:28

Labdaval is eleg gyorsnak tunik.....ha 1v1-t megtudja nalunk is csinalni akkor meg nyerhetunk vele. De nekem nem tunik Modric v Kroos cserejenek inkabb szerintem Iscoval es Jamessel fog harcban lenni az egyik tamado helyert. Szerintem Jamest fogja idovel kiszoritani...es ezt nem ellenszenvbol.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. augusztus 17., hétfő 9:18

Zsombor írta:Rendben lesz ez az igazolás, jobb mint az eddigi cserék, csak azt is remélem, hogy szépen, okosan lesz felépítve, és nem kallódik el. Bár rhunival volt egy kis nézeteltérésünk a future Modric jelző miatt, nagyon remélem hogy Kroos és a horvát mellett sokat fog tanulni. Előtte a jövő. Én szurkolok neki.
Igazából nekem is ennyi ellenszenvem volt a gyerekkel kapcsolatban, de most lényegében örülök az érkezésének. Főleg, ha tényleg jó lesz beugrós 3-nak a középpályára.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2015. augusztus 17., hétfő 9:01

Kovacic
Nagyon csípem a srácot, szerintem ahhoz képest, hogy milyen fiatal, kegyetlen gyors és magabiztos, ha arról van szó, hogy labdát kell vezetni akár 3-4 emberen keresztül is. Ezek a lyukba indulások és betörések Modricra emlékeztetnek, viszont a labdával való forgás és a passzstilus inkább Kroosra és hát láss csodát épp tőlük tanulhat. Csak persze legyen hivatalos teljesen. :salute:

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2015. augusztus 17., hétfő 8:37

kapor_89 írta:Mi a helyzet a kiegészítő emberekkel: Vazquez, Cheryshev? Ők maradnak akkor? Benz alternatívája marad Jesé? Asensio és a tinisztárunk megy kölcsönbe?
A hírek szerint Vazquez és Cheryshev is marad a klubnál, mivel Benitez számít rájuk,
Jesé csak akkor lesz Benzema alternatívája ha nem sikerül csatárt igazolni, itt hozzá kell tenni, hogy a francia maradása sem biztos,
Asensio kölcsönbe fog menni egy elsőosztályú csapatba, ami Odegaard illeti, egy évet még lehúz a Castilla-ba.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. augusztus 17., hétfő 8:19

Horvát is,kozèppályás is fiatal is...kèsz a sikertortènet,mindenki hepi...èn hadd legyek minimum szkeptikus...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2015. augusztus 17., hétfő 5:35

Mi a helyzet a kiegészítő emberekkel: Vazquez, Cheryshev? Ők maradnak akkor? Benz alternatívája marad Jesé? Asensio és a tinisztárunk megy kölcsönbe?

Gotti_sr4
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2015. április 25., szombat 13:05
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos #4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gotti_sr4 » 2015. augusztus 17., hétfő 1:58

Realista24 írta:Na, ránéztem az Inter honlapjára, akkor pukkanthat a pezsgő.
Szóval azokról a hírekről kérdezték, amik arról szóltak, hogy Kovacic a Realba igazol, és erre válaszolta ezt, hogy sajnálja az egész klub, de meg kellett tenniük.

Közben az AS
AS | Real Madrid will announce Kovacic's signing today [Monday], he will cost €30M & play in Modric position.

:happy: :happy: :happy:

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. augusztus 17., hétfő 1:50

Nem igazán ismerem, de egyáltalán nem árt a kp-ra az erősítés.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. augusztus 17., hétfő 1:40

Rendben lesz ez az igazolás, jobb mint az eddigi cserék, csak azt is remélem, hogy szépen, okosan lesz felépítve, és nem kallódik el. Bár rhunival volt egy kis nézeteltérésünk a future Modric jelző miatt, nagyon remélem hogy Kroos és a horvát mellett sokat fog tanulni. Előtte a jövő. Én szurkolok neki.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. augusztus 17., hétfő 1:20

+ így Verrattira sem kell 60 milliókat kiszórni az ablakon jövőre, ugye wZoLee7? :D
Hogy volt merszed? :D
Így jövőre tuti nem, majd ha Modric már nem lesz...addig meg ellesz a PSG-ben. Vagy ha Bale tiplizik akkor simán elfér

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 17., hétfő 0:53

Ha már Pogba és Kovacic
https://pbs.twimg.com/media/CMkHZiKWcAEgFtw.jpg
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. augusztus 17., hétfő 0:39

palesz77 írta:Na meg mint írtam most hoztuk el a törököt, enyén telített lett Pogba posztja - jövőre meg még kölcsönből jön is vissza Denis és Halilovic is, melléjük ott lesz Samper.. (Igen, ezekkel próbálom nyugtatni magam.. )
A csikokat eladjatok opcioval, meg kolcsonbe, es less is hely a tarajosnak. :)
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. augusztus 17., hétfő 0:33

Realista24 írta: Hagyjad már, done deal. 1 évig ott marad, aztán megkapjátok.
Nem hiszem hogy az lenne, akkor Barto mindenki képébe belenyomta volna, hogy ő meg tudta szerezni a franciát, de miután látványosan nem jött össze az egyezség, rögtön hoztuk Ardát. Annyit sikerült csak elérni, hogy ne idén adják el, jövőre meg ha elkezdődik a licitháború érte, nem hiszem, hogy mi nyerjük meg. Legalábbis remélem, miután a PSG és a City is rárepül majd - szerintem az angolokkal járna ő a legjobban amúgy, ott veszettnagy király lehetne. Na meg mint írtam most hoztuk el a törököt, enyén telített lett Pogba posztja - jövőre meg még kölcsönből jön is vissza Denis és Halilovic is, melléjük ott lesz Samper.. (Igen, ezekkel próbálom nyugtatni magam..:D )

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 17., hétfő 0:24

palesz77 írta:
Realista24 írta: Nektek sem lesz rá Pogba 80 millája, meg a nettó tíz milliós fizetése miatt. :shifty:
Bartoék idén már befürödtek Pogbával, remélem emiatt rá se megyünk jövőre, vagy hasonlóan sikeresek lesznek a tárgyalások..:lol: (Sajnos tartok tőle, hogy nem így lesz. :( )
Hagyjad már, done deal. 1 évig ott marad, aztán megkapjátok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 256 regisztrált és 0 vendég