Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62889
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 18., kedd 9:46

Kovacic érkezésével a lényegi rész szerintem le is zárul idénre, a felesleges játékosok távoznak még, esetleg De Gea jön, de szerintem csak jövőre fog Ő is.
Most azt írják, hogy jövőhét végén fog érkezni. Sztem továbbra is ő lesz az augusztus 31-ei transzferünk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2015. augusztus 18., kedd 9:25

ott van backupnak Arbeloa, Nacho, Danilo de még Cherysev is. Mondjuk kinek mennyire kielégítőek ők.

Abba nem annyira jó belegondolni, hogy mondjuk egy Bayern vagy Barca ellen Arbeloa van ott, de nem lehet minden posztra két azonos képességű ember. Nacho szerintem eléggé vállalható teljesítményt nyújt többnyire mindegyik hátvéd poszton, meg Danilo is reméljük összekapja magát. Hátulra akkor sem kell ember, ha lelépne Coentrao. Ráadásul amilyen sérülékeny, sajnos nincs sok jelentősége, hogy itt van, stabilan nem is lehet rá számítani.


Kovacic érkezésével a lényegi rész szerintem le is zárul idénre, a felesleges játékosok távoznak még, esetleg De Gea jön, de szerintem csak jövőre fog Ő is.

Ezzel nem is lenne baj, ha Bale nem lenne beton kezdő. Úgy a kezdőcsapat és a pad is megfelelő minőségű és mennyiségű lenne.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. augusztus 18., kedd 9:24

Az ő képességeit pazarlás lenne ott hátul kamatoztatni ti tudatlanok.
Nem illik.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. augusztus 18., kedd 9:23

morientes írta:balet ki ne hagyd.
na jah, őt nem lehet kihagyni :lol:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. augusztus 18., kedd 9:20

hinném hogy vennénk balhátvédet ha elmenne Coentrao, ott van backupnak Arbeloa, Nacho, Danilo de még Cherysev is. Mondjuk kinek mennyire kielégítőek ők.
balet ki ne hagyd.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. augusztus 18., kedd 9:06

Szerintem a Babát akartuk, csak Mourinho lecsapott... :lol:

Nem hinném hogy vennénk balhátvédet ha elmenne Coentrao, ott van backupnak Arbeloa, Nacho, Danilo de még Cherysev is. Mondjuk kinek mennyire kielégítőek ők.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. augusztus 18., kedd 8:59

Realista24 írta:Coentrao ingyen és 7 milliós opció...ezt még a Milan is megirigyelné :lol: :lol:

Nachoról is olvasni, hogy akarja az Inter.

Pato - Wolfsburg hírek vannak közben.
De ugye nem Alex Sandrot akarják újabb 30 millióért a Portóból a helyére?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. augusztus 17., hétfő 23:51

Vosztok írta:Rendes cserecsatárunk még mindig nincs
Láttad játszani Jesét az előszezonban? Bőven elég cserének.

Vosztok
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2015. augusztus 3., hétfő 15:41
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema, Ibrahimovic, Cantona, Griezmann
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea
Tartózkodási hely: Stirling, Skócia

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Vosztok » 2015. augusztus 17., hétfő 23:17

Rendes cserecsatárunk még mindig nincs
https://youtu.be/nmOE4AtDRDk
https://youtu.be/35_YJNHFkWA

Navas - Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo - James/Bale, Modric, Kroos, Isco - Benzema, Griezmann

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9613
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. augusztus 17., hétfő 22:01

Realista24 írta:
Asszem KAG miatt buktam egy kort :D

Sorry, Sorry :mrgreen:
ZIDANE

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. augusztus 17., hétfő 21:34

KAG írta:Lövőkében annyira nem.
Persze minden másban aláírom

Na jó... Gagonak vagányabb haja volt :mrgreen:
Lovokeben persze hogy nem,nem arra gondoltam.Redondonak aze volt lovotechnikaja B-)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. augusztus 17., hétfő 21:20

Dehogy lenne defenzív...egy Lucas-Casemiro lenne defenzív. :lol:
Nem illik.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. augusztus 17., hétfő 21:15

palesz77 írta:De volt egy esernyője, talán emlékszel is rá, fuh az mekkora volt jesszusom..
Az nem, hogy őszinte legyek. :hmmm: Főleg a löbbölése maradt meg amit az Augustin-nak, vagy kinek adott már a 2. félidőben, a jobb oldalon. Csak már kisodródott a srác és csak az oldalhálót találta el.
palesz77 írta:de pl ha csak Kroossal együtt lenne, az szerintem kicsit defenzívebb lenne, mint kéne.
Defenzívebb, de egy normális világban nem is lenne feltétlen gond belőle, mert előttük Isco varázsolna. Meg azért ha muszáj, akkor meg tud elég szépen indulni Kroos is. Legalábbis szerintem nem lenne semmi gond egy Kroos-Verratti duóval sem. Ha "csak" Kroos-Kovacic duóm lenne, akkor nekem mindenféleképp kéne melléjük egy ember középre, aki megadja a stabilitást.
palesz77 írta:akkor nálam egyértelműen Xavira hajazna, csak nála lényegesen több megindulással.
Igen, talán hasonlít a játéka az övére is. Csak több kockázatot vállal, meg ahogy írod te is, többet indul meg.
palesz77 írta:Ezt a videót szeretem. Bár nem olyan jó, mint az enyém..
Ha róla nézek videókat valahogy ez az első, amit meglesek. :) De linkeld a tiéd is, azt szerintem még nem láttam. :)
palesz77 írta:Erre meg simán "rá lehet nevelni" szerintem úgy, hogy ne veszítsen az értékeiből. Mondom, nem sok kiindulási alapom van vele kapcsolatban, de ellenetek is hátrébb játszott, és egész sok olyan megindulása volt, amivel tök faszán kihozta a lasztit, és a passzai is rendre ültek. Nála szerintem annyi a kérdés, hogy tudja-e majd azt hozni, amit ellenetek is, vagy berosál-e, és Illarra 2.0 lesz. Ha hozza azt, akkor fejlődés nélkül is egész jó kiegészítő lehet belőle, nektek meg arra most égető szükségetek van.
Biztos lehet rajta csiszolni, Isco is rengeteget fejlődött ebben. Alap hangon amúgy örülök is, hogy jön, mert tehetséges. Csak ha most emiatt dobjuk a Verratti témát, akkor hülyét kapok, mert ahogy írtam, nálam sokkal inkább Ő lenne a "Modric utód" és vele stabilabbnak érezném a kp-t. Aztán lehet olyat fog mutatni a horvát mélyebben is, hogy majd csak lesek. :)
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62889
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 17., hétfő 21:04

Coentrao ingyen és 7 milliós opció...ezt még a Milan is megirigyelné :lol: :lol:

Nachoról is olvasni, hogy akarja az Inter.

Pato - Wolfsburg hírek vannak közben.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8473
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2015. augusztus 17., hétfő 20:59

Ha már nem tudtuk megszerezni se Verrattit, se pl Vidalt, legalább tényleg nem egy szerencsétlen lesz idehozva, hanem egy olyan akiből még nagy játékos is lehet...
Bigliától a hideg is kirázott....

Nekem Verratti kellett volna igazán, így hogy ő nem jött sztem jó választás Kovacic.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. augusztus 17., hétfő 20:54

M1Ö írta:Nem játszott olyan jól mint a Barca ellen pl, de nekem tegnap is nagyon tetszett a játéka. Egyértelműen kiemelkedik a PSG-ből.
Ja persze, nem azt mondom, őt még rosszul nemigen láttam játszani.. :D Csak tegnap tök átlag szintjét hozta szerintem, nagyobb kiugratása se volt talán - volt 3, amik nem is jöttek be, ezek maradtak meg. De volt egy esernyője, talán emlékszel is rá, fuh az mekkora volt jesszusom.. :salute:
M1Ö írta:Mozog Ő bőven hosszában is. Talán nem annyit mint Modric, de Kroos-nál pl biztosan többet. Álom trió lenne. :mrgreen:
Én is ezt írtam múltkor pont, hogy valahol a kettő között van szerintem. Triónak jók lennének az biztos, de pl ha csak Kroossal együtt lenne, az szerintem kicsit defenzívebb lenne, mint kéne.

u.i.: Amúgy ha valakihez hasonlítanom kéne a mai labdarúgók közül, akkor nálam egyértelműen Xavira hajazna, csak nála lényegesen több megindulással. Nagyon sokszor ugrott már be róla az öreg, ezért is komálom annyira..
Ezt a videót szeretem. :D Bár nem olyan jó, mint az enyém.. :Đ
M1Ö írta:De nem is jár vissza olyan mélyen mint Modric, az is biztos. Már egy videóból is látszik, nemhogy egy meccsen. Nézz meg először egy Modric videót, hogy legtöbbször a mi 16osunk jobb sarkáról indul. Kovacic-tól én ilyet még nem láttam. Nálam inkább Isco féle. Kroos és Modric előtt lenne az igazi és nem az egyik helyett.
Erre meg simán "rá lehet nevelni" szerintem úgy, hogy ne veszítsen az értékeiből. Mondom, nem sok kiindulási alapom van vele kapcsolatban, de ellenetek is hátrébb játszott, és egész sok olyan megindulása volt, amivel tök faszán kihozta a lasztit, és a passzai is rendre ültek. Nála szerintem annyi a kérdés, hogy tudja-e majd azt hozni, amit ellenetek is, vagy berosál-e, és Illarra 2.0 lesz. Ha hozza azt, akkor fejlődés nélkül is egész jó kiegészítő lehet belőle, nektek meg arra most égető szükségetek van.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. augusztus 17., hétfő 20:42

M1Ö írta:Nem 1-1-ben ugyanaz, de nekem rengeteg szituban Ő jut róla eszembe.
[urlhttps://www.youtube.com/watch?v=fzNgQ8vrjnA][/url]

A mozgása, dinamikája, gondolkodása, 1 vs.1-jei, mind-mind Modric-os. Legalábbis sokkal inkább mint Pirlo-s, szerintem.
Mozog Ő bőven hosszában is. Talán nem annyit mint Modric, de Kroos-nál pl biztosan többet. Álom trió lenne.
Bocs, már nem tudtam szerkeszteni a videót.

https://www.youtube.com/watch?v=fzNgQ8vrjnA
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62889
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 17., hétfő 20:35

R.M.C.F írta:
Realista24 írta:Ha már Pogba és Kovacic
https://pbs.twimg.com/media/CMkHZiKWcAEgFtw.jpg
Cső góré!
Nem tudod egy cigiszünetben leforditani a kifejezéseket?
Kifizetem....:)
Asszem KAG miatt buktam egy kort :D
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. augusztus 17., hétfő 20:35

palesz77 írta:Mondjuk szerintem tegnap pont nem volt kiemelkedő meccse, én is néztem.
Nem játszott olyan jól mint a Barca ellen pl, de nekem tegnap is nagyon tetszett a játéka. Egyértelműen kiemelkedik a PSG-ből.
palesz77 írta:És meg is állapítottam ismét, hogy nem Modric utód ő, nem sok megindulása volt tegnap sem. Baromi jó játékos, de inkább keresztben mozog a pályán, mint hosszában.
Nem 1-1-ben ugyanaz, de nekem rengeteg szituban Ő jut róla eszembe.
[urlhttps://www.youtube.com/watch?v=fzNgQ8vrjnA][/url]

A mozgása, dinamikája, gondolkodása, 1 vs.1-jei, mind-mind Modric-os. Legalábbis sokkal inkább mint Pirlo-s, szerintem. :)
Mozog Ő bőven hosszában is. Talán nem annyit mint Modric, de Kroos-nál pl biztosan többet. Álom trió lenne. :mrgreen:

[quoteÉn is így látom. Verratti inkább hajaz Kroosra nálunk (keresztbe mozog inkább a kp-n)][/quote]

Mennyivel máshogy látja 1-1 ember ugyanazt a játékost, furcsa. :)
hosszában játssza be a területet, ezért is jön az le a videók alapján, hogy tkp, de nem az
De nem is jár vissza olyan mélyen mint Modric, az is biztos. Már egy videóból is látszik, nemhogy egy meccsen. Nézz meg először egy Modric videót, hogy legtöbbször a mi 16osunk jobb sarkáról indul. Kovacic-tól én ilyet még nem láttam. Nálam inkább Isco féle. Kroos és Modric előtt lenne az igazi és nem az egyik helyett.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. augusztus 17., hétfő 20:25

palesz77 írta:És meg is állapítottam ismét, hogy nem Modric utód ő, nem sok megindulása volt tegnap sem. Baromi jó játékos, de inkább keresztben mozog a pályán, mint hosszában. Kovacic ellenetek inkább emlékeztetett Modricra, de az olasznál szerintem sem jobb - bár őt eleget nem láttam, de Verrattit igen -, nem nagyon van olyan fiatal középpályás, akinek nagyobb jövőt jósolnék, mint neki.
Én is így látom. Verratti inkább hajaz Kroosra nálunk (keresztbe mozog inkább a kp-n), míg Kovacic Modricra a pályán bejárt terület alapján (hosszában játssza be a területet, ezért is jön az le a videók alapján, hogy tkp, de nem az :D ).


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 234 regisztrált és 0 vendég