Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

nusser
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2013. június 4., kedd 12:02
Kedvenc játékosaid: Redondo, Raúl, Guti
Kedvenc csapatod: szerinted?1PCJ1

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nusser » 2013. július 5., péntek 20:51

de akkor is a jelent kell összehasonlítani, és jelenleg jobb az argentin (akinek azért köszönhetünk egy bajnoki címet részben, mondhatni...) szóval egy minimális tisztelet megilleti...mondom ezt úgy, hogy nem különösebben kedvelem.

Amúgy ez az U21-s Eb szerintem kicsit túl lett hypolva...nem akkora dolgok zajlottak ott, amitől az ott jelenlévők így felértékelődtek volna...

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Press » 2013. július 5., péntek 20:50

Géci írta:Illara szerintem Alonso posztra jött + valószinű, hogy Casemiro is
Casimiro szerintem VKP, ergo megvan Khedira alternatívája is. Aztán ki tudja, lehet hogy ő lesz a mi Pogbánk :mrgreen: De Alonso, Modric, Illarra egyértelműen más poszt, mint a német meg a brazil. uh az első kettőből is egy és a második háromból is egy lehet csak kezdő. Na itt jön majd Ancelotti, hogy eldöntse, h ki padozzon: Alonso mester, 30 millás baszk vagy 35 (?) milliós horvát. Nehéz, nehéz.. :hmmm:
Géci írta:Meg már youtubon is van 1 Welcome to Real Madrid vidi :mrgreen:
Akkor nyitjuk is a topicot :lol:

Kondogbia meg úgy sem jön már, sőt, szerintem ezzel le is tudtuk az átigazolásokat idénre. Max egy csatár jönne, de az szemétség lenne Morataval szemben. Benzema meg jó lesz, nem kell lehordani, idén ott lesz a csapat mellett Zidane, majd vele megdumálja a lelki gondjait azt annyi.
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
Gábe
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:26
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Zinedine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gábe » 2013. július 5., péntek 20:50

Elment Mou, azt hogy megindultak a spanyol igazolások :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
kapusok: Casillas, López, Jesús
védők: Carvajal, Arbeloa, Varane, Pepe, Ramos, Albiol, Marcelo, Nacho
középpályások: Xabi Alonso, Illarramendi, Khedira, Casemiro, Modric, Özil, Isco
támadók: Ronaldo, Benzema, Jesé, Morata

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. július 5., péntek 20:47

Ha Kondogbia ES illarra is erkezik en ket felallast tudok elkepzelni

1. Kisebb csapatok ellen
-----------------Xabi/Illarra-------
--------Modric---------------------
JK------------KTK--------------CR
--------------Benz-----------------
a JK es KTK posztokra Isco, Ozil es Di Maria palyaznak

2. Kozep es nagy csapatok ellen
-----------------Xabi/Illarra-------
----Kondogbia---------------------
------------------Modric-----------
JK-------------------------------CR
--------------Benz-----------------
a JK az lehet Ozil, Isco, Di Maria

Az elso felallas hasonlitana arra amit ev vege fele lattunk, amikor Xabi - Modric kozeppalya volt. Ez kis csapatok ellen eleg is, viszont BL-be vagy akat egy Valencia, Atletico Madrid ellen keves. A masodik felallas viszont vedekezobb, BL-be lehetne nyomatni. Persze ezt se ugy kepzelnem el, hogy egesz evben az elso szerint jatszunk, jon az MU es hirtelen a masodik tokeletesen fog mukodni. Azt is be kell gyakorolni mondjuk a valencia, atletico, malaga csapatok ellen.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sentry » 2013. július 5., péntek 20:44

nusser írta:
Mike felállása meg... gyakorlatilag komoly csapatok ellen mi lennénk az új seven up... mert sem özil, sem isco, sem ronaldo nem szokta kivenni a védekezésből a részét...

de persze ez csak az én véleményem, de kíváncsi vagyok mit fog nyomni ancelotti ( mindig volt a csapataiban egy buldog) rem szép dolgoknak örvendhetünk idén.
Sokakkal nem értek egyet. Ok hogy CR nem védekezik sokat, meg Özil sem. De ha az edző azt mondja, hogy védekezz, mert az IS a feladatod (ok CR nem fog, de ő megteheti), akkor védekeznie kell. Ha nem akkor kikerül.

Szóval az okés, hogy a meglévő játékosokhoz kell egy jó taktikát kitalálni, de olyan nincs hogy az edző azt mondja pl Özilnek, hogy vissza kell zárnia félpályáig és területet védeni, vagy embert fogni, és Ő nem hajtja végre akkor tuti, hogy lesz következménye.

Szóval azért ez nem olyan egyszerű, hogy ha Özil játszik akkor nem védekezik. Ha meg ilyen a mentalitása takarodhat a francba, de nem csak Ő, más is. Az van amit az edző mond! :)

Amúgy ha igazak a pletykák, akkor már nálam most jobb edző az olasz mint a portugál, aki hozott egy Khedirát meg egy Modricot (szerintem csak rábólintott, nem ő kérte a horvátot) 3 év alatt a középpályára, úgy hogy a vak is látta, hogy ott van a legnagyobb problémánk.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. július 5., péntek 20:43

.igazából mindenben veri Moratát
Vagy semmiben. :)
Elég nehéz ezt úgy megállapítani, hogy az egyik hét éve kergeti a labdát a felnőtteknél, a másik meg talán idén lesz véglegesen is az első keret tagja.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. július 5., péntek 20:42

Gyakorlatilag az összes spanyol lap lehozta, hogy meg van az egyesség a Rea lMadrid és a Real Sociedad között, 30 millió euró+áfa, ami közel 39 millió eurót tesz ki, Illarramendi 5 évre 2,4 millás fizut kaphat.

kb 82 millió eurós mínuszba vagyunk már, kíváncsi leszek mekkora veszteséggel fogjuk zárni az átigazolási szezont.
tippem 30-40 millás mínusz, ha valami csoda fogytán jönne Bale akkor ennek a duplája lesz.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

nusser
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2013. június 4., kedd 12:02
Kedvenc játékosaid: Redondo, Raúl, Guti
Kedvenc csapatod: szerinted?1PCJ1

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nusser » 2013. július 5., péntek 20:42

"Én a fiatalok közzül egyedül Moratát nem tudom nagyon hova tenni, bár szerintem a Higuain szintet tudja hozni simán..."

hát persze:D:D:D lassan higuan egy féllábú üregi pocok szintjén lesz...hagyjuk már. Higuan a BL-ben nem bizonyított sajnos...de a spanyol bajnokságban igenis jó csatár volt, technikailag, fizikailag..igazából mindenben veri Moratát. Fel nem foghatom akik láttak castilla meccseket mit láthatnak a srácba...callejon is jobb nála. A helyzetkihasználása Moratának meg talán rosszabb mint Higunak, az hogy a castilla csak ott végzett ahol, abban nagy szerepe van a Morata Jesé kettős rengeteg elpuskázott helyzetének...más , hogy jesében van potenciál.
Higu meg lőtt gyönyörű gólokat, szóval azért térjenek már észhez akik abszolút 0 ként kezelik a srácot....nem véletlenül adnának érte majd 30 millát...sőt a bajnokságban mert ott bizony francia barátunk nudli...más kérdés, hogy játszó csapatba jobb a francia, csak ő nem 9-s.


Az a baj a buldog a csapatban volt mindig, de én nem akarok már Khedirát nézni...

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5866
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2013. július 5., péntek 20:41

Galacticos írta:
morata, jesé, isco, carvajal, illarramendi... jim szerint már eldurrant. :mrgreen:
hát igen, lassan már Albiolt sem kell a csapatba követelnem
mert nélküle is rengeteg "hazai" játékos lehet a pályán :lol:

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: adamzz » 2013. július 5., péntek 20:38

Toti írta:
( mindig volt a csapataiban egy buldog)
ezt a szerepet khedira magára fogja vállalni, érzem. :mrgreen:
ja, a tuniszi pitbull majd lehozza.

Egyébként Illaramendi nekem kajakra ugyanaz mint Xabi Alonso, a mozgása is elég komolyan hasonlit az öregére. Tőlem jöhetne, 30-ért is, viszont Kondogbiát is el kell hozni mert kell egy labdaszerző kp-s. 4-3-3-ban a középső hármas lehetne akkor egy: Modric-Illaramendi-Kondobia padon: Kazsimér,Xabi,tunézia hercege. Mindenkinek lenne alternativája, lehetne rotálgatni. Azért egy kipihent Xabi kezdene a nagyobb meccseken de a BL csoportkörben meg a liga 36fordulóján több szerepet kaphatna Illaramendi.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 5., péntek 20:35

nusser írta:de persze ez csak az én véleményem, de kíváncsi vagyok mit fog nyomni ancelotti ( mindig volt a csapataiban egy buldog) rem szép dolgoknak örvendhetünk idén.
Erre várok én is. Pontosabban ezért bizakodok még 1 kp-s érkezésében :shifty:

Bár emlékszem mikor talán 1 hónapja a marca bevágott 1 cikket Ancelotti féle Milánis felállást az akkori kerettel és Khedirát úgy irták mint Gattuso :lol: :lol: :lol:

Amúgy már az AS és a Marca is tény ként közli Illarával a megállapodást!
Meg már youtubon is van 1 Welcome to Real Madrid vidi :mrgreen:

Szerk.:
Hu tényleg valaki tud valami Varane-ről, mert elvileg már fel kellet volna épólnie :kivagyhe:

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. július 5., péntek 20:34

a felállásom működne, kb 2 év együttjátszás után. Nem írtam sehol h jövőre ezt kell játszatni. Csak egy lehetőség, meg az igazolások alapján összeállított csapat.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. július 5., péntek 20:33

Én örülnék Illaramendinek!Tetszik ez a játékospolitika!Jó fiatal,spanyol játékosokat a Reálban látni!Remélem hogy 15-éig lerendezzük az összes igazolást és így az egész keret együtt tudna lenni!

Kivéve kb a komplett védelem. :lol:

Casillas, Arbeloa, Albiol, Ramos, Marcelo + Jesé... :/


Még Samit kibaszarinthatnánk és jöhetne Kondogbia és egész elégedett lennék. :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Los Blancos 2013. július 5., péntek 20:35-kor.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. július 5., péntek 20:26

( mindig volt a csapataiban egy buldog)
ezt a szerepet khedira magára fogja vállalni, érzem. :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

nusser
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2013. június 4., kedd 12:02
Kedvenc játékosaid: Redondo, Raúl, Guti
Kedvenc csapatod: szerinted?1PCJ1

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nusser » 2013. július 5., péntek 20:16

a barcasok x éve együtt játszanak összevannak szokva....

továbbá pont idén nyírták ki a csapat védekezésüket fizikálisan és taktikailag is...igaz ahhoz a védelmük komolyan hozzátett...

Mike felállása meg... gyakorlatilag komoly csapatok ellen mi lennénk az új seven up... mert sem özil, sem isco, sem ronaldo nem szokta kivenni a védekezésből a részét...

de persze ez csak az én véleményem, de kíváncsi vagyok mit fog nyomni ancelotti ( mindig volt a csapataiban egy buldog) rem szép dolgoknak örvendhetünk idén.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 5., péntek 20:09

Hu! Mi ez a hiröbleny kérem :D ...!

Illara szerintem Alonso posztra jött + valószinű, hogy Casemiro is igy viszont tényleg kicsi rá az esély, hogy jön jövőre Gündogan. Bár Güneogan az fentebb játszik nem? :hmmm:
Én a fiatalok közzül egyedül Moratát nem tudom nagyon hova tenni, bár szerintem a Higuain szintet tudja hozni simán...
Higuval kapcsolatban egyre több hir van, hogy órák kérdése és hivatalosan is az Arsenal játékosa, ami ránk is fér mert kell a zsé :D
Ádan-os hir lepett meg legjobban mert pár napja olvastam valahol, hogy az Elche csapatához igazolt :kivagyhe:
Kondogbiában azért titkon biztam... Meglep, hogy Zizu nem húzta még be a kis franciát :D

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2013. július 5., péntek 20:08

Kyller írta:És ki fog védekezni?
Mindig ezzel jön mindenki baszki. CSAPATSZINTEN kell védekezni, mint ahogy a Barca játékosai is csinálják. Iniestáék már az ellenfél tizenhatosánál szűkítenek, aztán a felezővonalnál már ki van kényszerítve a rossz passz. Nem látod ott se szerelni Messit a saját tizenhatosánál, ahogy Alexist se, de csapatszinten olyan presszing van, hogy beroppantják az ellenfelet.

R.M.C.F. gyere és magyarázd már el bővebben, kérlek, mert én most lusta vagyok hozzá :D :coffee:

Avatar
Kyller
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 7:55
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Higuain, Ramos, Alvaro Recoba
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kyller » 2013. július 5., péntek 20:04

Mike írta:na akkor elmondom mi lesz

--------Illarramendi----------
------Isco--Özil--Modric-----
---------Karim--CR-----------

a 4 kps folyamatosan közel egymáshoz, ezzel a felhozatallal csak így lehet megoldani a kps védekezést. A nem lehetetlen ugye, lásd Barca, csak rohadnagy összeszokottság kell hozzá, épp ezért nem is fog menni.


És ki fog védekezni?






:mrgreen: :mrgreen:

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. július 5., péntek 20:00

na akkor elmondom mi lesz

--------Illarramendi----------
------Isco--Özil--Modric-----
---------Karim--CR-----------

a 4 kps folyamatosan közel egymáshoz, ezzel a felhozatallal csak így lehet megoldani a kps védekezést. A nem lehetetlen ugye, lásd Barca, csak rohadnagy összeszokottság kell hozzá, épp ezért nem is fog menni.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

horesz93
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 21:42
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, KTE

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: horesz93 » 2013. július 5., péntek 19:59

Én örülnék Illaramendinek!Tetszik ez a játékospolitika!Jó fiatal,spanyol játékosokat a Reálban látni!Remélem hogy 15-éig lerendezzük az összes igazolást és így az egész keret együtt tudna lenni! :)
----------------Courtois/Lunin
Carvajal/Vazquez---Militao/Nacho---Alaba/Rüdiger---Mendy/Miguel
------Casemiro/ Tchouaméni
Valverde/Modric-----Kroos/Camavinga
Rodrigo/Asensio----Vinicius/Hazard
------Benzema/RdT


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 198 regisztrált és 0 vendég