Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2016. január 15., péntek 11:11

BBeno írta:roby carlos ma hoz dontest elvileg
van kb két hete leigazolni Neymart :lol:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. január 15., péntek 11:07

roby carlos ma hoz dontest elvileg. errol van valami bovebb info?
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lestat » 2016. január 15., péntek 10:46

Lehet nemfog menni Perez de a bünti tuti jön...lehet itt bámilyen fellebezés.
Barca sem úszta meg...mi miért úsznánk?
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. január 15., péntek 10:32

Pérez nem fog menni addig, amíg Zidane csillaga fényesen ragyog. Ez szerintem minimum 1 év (ha benne van, hogy megint szezon közben dobbant) de inkább 1,5 év lesz. Bár, ha a kopasz mester valamiért befuccsolna a brigáddal, akkor leszünk igazán nagy bajban, mert se edző, se játékosmozgás. Na akkor biztos elmenekül.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2016. január 15., péntek 10:24

Az is megérne egy misét, hogy 2005-ös ügyeket vizsgálgatnak, akkor létezett egyáltalán ez a szabályozás?

Na meg a spanyol szövetség mi a francot csinált, évekig szemet hunytak a dolgok felett, aztán meg jön a bünti a korrupt fifától? Csak spanyol klubok hibáztak? Az olasz emberkereskedelemmel minden ok?

Sok itt a kérdés, de nem hinném, hogy sikerülne eltörölni a büntit, és akkor meg nézhetünk ki a fejünkből. Amennyiben marad a bünti Pereznek mennie kell, ez a Barcánál is megtörtént, itt is az a minimum ha lemond a teljes vezetőség.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2016. január 15., péntek 9:32

amugy a zidane gyerekek kozul hogy serthettunk szabalyt? hat zizouek eleve itt laktak nem a gyerek miatt jottek madridba. pont forditva zizou miatt jartak a korosztalyos real csapatokban. nem ertem ezt
Őket más miatt vették elő gondolom. Nem megfelelő regisztráció hogy konkrétan mit jelent...

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. január 15., péntek 9:11

Egyébként ez a bajnokság kérdés is olyan, h a 2 klub toronymagasan a többi előtt van, a 20. század legjobbjának már megválasztották a madridot, így felesleges visszamenni 25 évet, maradjunk a realítás talaján és nézzek a 21. századot, a bajnoki címek aránya 5-7, hát ez marha nagy különbség, ebből már ki is derül hogy 15 év alatt, összesen 3szor nem a RM/Barca párosból került ki a győztes ez számomra azt fémjelzi, hogy mind2 klubnak egyformán fontos a bajnokság. Márpedig a 21. századból javítsatok ki ha tévedek de minimum 10 évet perez volt az elnök, ez alapján marhaság a kijelentés, hogy Péreznek nem fontos a bajnokság.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. január 15., péntek 8:46

Realista24 írta:
. Az, hogy honnan számoljuk a futball. Elvileg 1928-tól. Ti általában 54-től,
Igen, sokan, így nagyjából 50 évvel előzzük meg a Barcások 80%-át ebben a tekintetben.
13-at nyertek, megnéztem, 90 óta, hogy pontos legyek.
25 évről beszéltem, a 9 címből kiindulva szerintem te a mostani korszakra gondolsz
Én két évtizedről beszéltem. Szépen visszamentél 90-ig, amikor négy bajnokságot nyertetek, de akkor ne állj meg ott, hanem menj vissza 85-ig, amikor 5 bajnokságot nyertünk egymás után. Szeretem ezt a Barca matekot.

Ezt sem értem, 90-ig fektettünk hangsúlyt a bajnokságra, 90től már nem, mert jött Pérez, akinek a marketing a fontos? De hol volt akkor Pérez? Vagy a négy Barca bajnoki cím után már nem volt fontos a Barcának a bajnokság, azért nem nyert három évig vagy kicsit később öt évig?
R24, szerintem engedd el, úgyis csak a saját igazát akarja megmagyarázni. Nem fogod tudni meggyőzni, hogy nem gondolja jól.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. január 15., péntek 8:19

. Az, hogy honnan számoljuk a futball. Elvileg 1928-tól. Ti általában 54-től,
Igen, sokan, így nagyjából 50 évvel előzzük meg a Barcások 80%-át ebben a tekintetben.
13-at nyertek, megnéztem, 90 óta, hogy pontos legyek.
25 évről beszéltem, a 9 címből kiindulva szerintem te a mostani korszakra gondolsz
Én két évtizedről beszéltem. Szépen visszamentél 90-ig, amikor négy bajnokságot nyertetek, de akkor ne állj meg ott, hanem menj vissza 85-ig, amikor 5 bajnokságot nyertünk egymás után. Szeretem ezt a Barca matekot.

Ezt sem értem, 90-ig fektettünk hangsúlyt a bajnokságra, 90től már nem, mert jött Pérez, akinek a marketing a fontos? De hol volt akkor Pérez? Vagy a négy Barca bajnoki cím után már nem volt fontos a Barcának a bajnokság, azért nem nyert három évig vagy kicsit később öt évig?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. január 15., péntek 8:12

amugy a zidane gyerekek kozul hogy serthettunk szabalyt? hat zizouek eleve itt laktak nem a gyerek miatt jottek madridba. pont forditva zizou miatt jartak a korosztalyos real csapatokban. nem ertem ezt
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. január 15., péntek 8:06

en ugyanugy orulok majd annak a bajnoki cimnek is amit akkor fogunk szerezni mikor a katalanokat kizarjak a laligabol
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2016. január 15., péntek 8:00

Realista24 írta:Úgy gondolod hogy képben vagy a Reallal, pedig nem. Biztos azért volt a Capello fele bajnoki cím is, mert nem fontos a bajnokság. Az hogy hosszú ideje nem úgy alakulnak a dolgok ahogy szeretnénk, az mar más kérdés. A triplazasra mar igaz lehetne amit írsz, de a bajnokságra nem.

Illetve kicsit össze vannak keverve a dolgok. Az elmúlt 20 évben mi nyertünk mondjuk hatot vagy hetet most nem tudom pontosan, a Barca? Kilencet? Ez a nagy két évtizedes dominancia? Meg az egycsapatos bajnokság? Vagy ilyen alapon a BL is egycsapatos mert az elmúlt 10 évben ti nyertetek a legtöbbször? A focit nem 20 éve kezdtek, de ezt tudod nagyon jol.

Mindezek mellett elhiszem hogy a Barcanal fontosabb a bajnokság, mert csúnya lemaradásban vannak a legjobbhoz képest.
13-at nyertek, megnéztem, 90 óta, hogy pontos legyek.
25 évről beszéltem, a 9 címből kiindulva szerintem te a mostani korszakra gondolsz, pedig Messi meg a többi akkor még tolta kisautót az oviban. Dominancia 2005 után lett, amire te gondolsz.
Egy Kluivert, Rivaldo féle korszak küzdős meccseit sokkal jobb volt nézni, mint ma a kiegyenlítettség miatt. Nem véletlen, hogy a kedvencem egy 3:3-as Barca-Real meccs, nem más.
Én értem hogy a Madrid a 20. század legjobbja volt, de ha nem kapnak rendes elnököt, akinek nem a marketing a lényeg, akkor a 21. századról lemaradnak. Az, hogy honnan számoljuk a futball. Elvileg 1928-tól. Ti általában 54-től, de nem a Barca-ra gondoltam egycsapatos alatt, hanem hehe víziójára értettem, mert a Real Puskásék alatt játszott már egycsapatos játékot.
A BL meg maximum 3 csapatos. Az se nagy élmény, hogy minden évben tudod előre az egyik döntőst. De ez úgy néz ki nem mostanában fog változni a pénz miatt. Ilyen átigazolási eltiltásokkal akarnak kompenzálni a Fifa-nal, pedig csak a pénzeket kéne megfogni, de azt nem akarják, mert akkor nekik is kevesebb jut. Reform kell a focinak.
A németeknél van pénz, azért vannak tele, meg mindig is különös népség volt. Ott nem a tetőponton van a munkanélküliség.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2016. január 15., péntek 7:17

A bundesliga nem "egycsapatos"? Mégis megtelnek hétről hétre a stadionok..
A magyar bajnokság nem "egycsapatos"? Mégis megtelnek hétről hétre a stadionok..,(ja itt nem)
Nem biztos, hogy a "hánycsapatos" a bajnokság dönti el azt, hogy mennyire élvezhető. Szerinted a bayern drukkerek nem örülnek a bajnoki címnek áprilisban? :kivagyhe:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. január 15., péntek 6:34

Úgy gondolod hogy képben vagy a Reallal, pedig nem. Biztos azért volt a Capello fele bajnoki cím is, mert nem fontos a bajnokság. Az hogy hosszú ideje nem úgy alakulnak a dolgok ahogy szeretnénk, az mar más kérdés. A triplazasra mar igaz lehetne amit írsz, de a bajnokságra nem.

Illetve kicsit össze vannak keverve a dolgok. Az elmúlt 20 évben mi nyertünk mondjuk hatot vagy hetet most nem tudom pontosan, a Barca? Kilencet? Ez a nagy két évtizedes dominancia? Meg az egycsapatos bajnokság? Vagy ilyen alapon a BL is egycsapatos mert az elmúlt 10 évben ti nyertetek a legtöbbször? A focit nem 20 éve kezdtek, de ezt tudod nagyon jol.

Mindezek mellett elhiszem hogy a Barcanal fontosabb a bajnokság, mert csúnya lemaradásban vannak a legjobbhoz képest.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2016. január 15., péntek 1:34

Van lehetoseg arra h kikeruljunk a szankcio alol?? vagy hogy huzzuk az idot mint a Barca mult nyaron vagy mikor?
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2016. január 14., csütörtök 23:19

Realista24 írta:
Mentek a katalán ligába hogy egycsapatos bajnokságról beszélsz vagy csak megint sikerült egy kis arroganciát belevinni a kommentedbe?
Nem, a PL-be. :lol:
Ettől függetlenül a Real-nak Európa a porondja, nem a spanyol bajnokság, legalábbis jó ideje.
A 90-es évek óta nem fektetnek Madrid-ban nagy hangsúlyt a bajnokságra, összejött 6 győzelem, vagy 7? 25 év alatt, persze Perez miatt van ez is, hány éve rontja itt a levegőt? Nála úgysem volt prioritása a bajnoki címnek soha, csak a pénznek, és nincs, aki átvegye, ellenfél nélkül meg sosem megy el.
Amikor a 2000-es évek elején voltak még rendes csapatok mellettük, akkor egyik "nagy" sem dominált, a Barca-nál is volt egy ötéves csendélet a bajnoki cím terén, hiába játszottak ott már nagy nevek. Nem léptek el ketten a mezőnytől a tabellán, mint most, akkor megtörténhetett bármi a kis különbségek miatt, nyert a Depor, a Valencia, az Atletico is. Sokkal többet ért az a korszak, mint a mostani.

Csak arra a reagáltam volna, hogy hehe vágya egy komolyabb ellenfél kizárása,, most, amikor végre van valaki legalább, még talán a Barca-t is kizáratná, és akkor nyerne minden évben a Real 20 ponttal, ezt a hozzáállás sosem értettem meg a szurkolásnál, nagy élmény lenne a spanyol bajnokság nézése kihívások nélkül. Persze egyszer 50 évente poén lenne így megnyerni a bajnokságot, de állandóként nézhetetlenné válna, és nem a Real miatt, ha a Barca kerülne ilyen helyzetbe, akkor is.
Legutóbb a nagy veretlenségi sorozatoknál is leálltam ezekkel az alibi csapatok elleni meccsnézésekkel, pedig előtte, meg most is néztem minden másod, harmadosztályú klub elleni kupa meccset is. Aztán pár éve kezdett megtisztulni az alsóház (legalábbis kialakult egy körforgás, hogy, akik jöttek egy-két évig tűrhetőek voltak), talán a Rayo hozta az első minőségi változást. De amikor 1,001 oddsal, meg fogadásra alkalmatlan volt a csapat, akkor nem volt miről beszélni, nézhetetlen lett ilyen Elche-k meg, Osasuna-k ellen, akik minden-mindegy alapon futkostak a pályán küzdés nélkül. Persze lehetne mondani, hogy űrkorszakot él a két nagy csapat, de az elmúlt meccsek eredményei sem ezt támasztják alá. Meg nevetséges, amikor egy első osztályú meccsen 6 támadóval mennek rá az ellenfélre, mert úgysem kell védekezni. A múltkori meccsen is 6-an álltak a védőkkel egy sorban, biztos sok volt a kézilabda meccs a taktika előtt, vagy nem tudom, de a komolytalanság határát súrolja.

Az én tökéletes bajnokságomban az első 4-6 csapat között kiélezett lenne a küzdelem, persze nem úgy kell megoldani, mint most a PL-t, hogy mindenki lesüllyed egy konstans sz...r szintre, hanem minőségi játékot várnék el, mindjárt tele lenne a stadion minden második meccsen a legtöbb helyen. Ilyen volt még a 90-es években, a 2000-es évek elején a Liga, és a PL is, de sajnos nem erre tart a dolog.
Ja meg kéne pár játékvezető is, aki nem a kosárlabda meccsekre szakosodott az fontos, mert az most mennyei szintű.

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Norbii » 2016. január 14., csütörtök 22:39

áh, lucast amúgy is el kell felejteni úgy ahogy van, még akkor is ha "jól" menne neki. Medranból szerintem remek kp lesz. A real szinekben elég ügyesen mozgott azon a pár spanyol kupa meccsen, illetve getafeban sérülése előtt se volt ügyetlen.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. január 14., csütörtök 22:13

kecsu10 írta: Visszahozzak Lucas Silvat es minden problema meg is van oldva. Nagy kincs a gyerek. :coffee:
:lol: :lol: :lol:
Azt a bajnokságból is kitiltanák a klubot az eun kívüliek miatt. :D Ha csak nem James már nem számít annak. :D
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2016. január 14., csütörtök 22:10

Mike írta:
CS0ki írta:Gondolom az, hogy úgy igazoltunk 18(16?) év alatti eU-n kívüli játékosokat, hogy ide költöztettük a családot is, és konkrétan a foci miatt jött ide a brancs.
aha, tehát eu-n kívüliek számítanak, akiket a foci miatt költöztettünk át. Ez már csak azért is érdekes, mert minket valamiért 2005-ig visszamenőleg vizsgálnak. 10 év... nem is értem. Akkor már mehetnének visszább is az időben, mert a világ jelenlegi legjobb labdarúgója pontosan így került a mostani klubjához.
Mi se hozhattunk vissza kölcsönjátékost. Szóval igen, aki kell azt még most vissza kell hozni.
ha ez így van, kiváncsi leszek időben kapcsolnak-e az illetékesek. Amilyen amatőr dolgokat tudunk csinálni, biztos ezt is elbasszuk :lol:

Visszahozzak Lucas Silvat es minden problema meg is van oldva. Nagy kincs a gyerek. :coffee:
:lol: :lol: :lol:

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2016. január 14., csütörtök 21:33

Nem csodáltam volna, ha a kapuson kívül nem cserélünk egyébként.
Őszintén szólva nekem csupán De Gea esetleges újabb elbuktázása miatt lenne dühítő ez a kizárás. Minden más csak hab a tortán a jelenlegi kerethez képest...
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 78 regisztrált és 0 vendég