Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. április 25., csütörtök 14:09

2-3 nagyobb név eltakarítására.
A kezdőből, igen. Sokkal több nem kell, báááár. A védelem Carvajallal adott. A középpálya az érdekes, én konkrétan Modricon kívül mindenkit kiszórnék belőle. Alonsot is. Ha robbantani kell, kkor egyszerűen egy 31 éves játékossal már nem lehet számolni, köré építeni a dolgot. Tehát legalább két, ladbabiztos, sokat mozgó játékos kéne oda. :hmmm:
Özil-t úgyse rakják ki.

De akárhogy nézem, nem feltétlenül vna itt gond a játékosállománnyal. Azért ezek komoly emberek baszki! Nem tudok mást mondani, edzés és taktika kérdése a dolog. Nem futnak a játékosok, de azt a keveset, amit megtesznek, azt se jó felé. Tegnap is olyan volt, mintha emberhátrányba lennénk. Nem fut elég ember a labda felé, persze jó eséllyel nem is ez van gyakorolva, hiszen az ívelgetés a lényeg, valahogy CR-ig elrúgni a labdát. Még tök ugyanezzel a kerettel is illene sokkal jobban játszani, persze ha olyan lenne a játékosok hozzáállása is. Mert azzal is komoly gondok vannak, de zt már párszor kifejtettem, az egész rendszer elhibázott kicsit...

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2013. április 25., csütörtök 14:08

Pellegrini miféle logika alapján jönne vissza egy olyan klubba, ahol a vezetőség az újraigazolását megelőzően 3 évvel bocsátotta el? Valószínűleg volt ideje kiismerni a Madridot, ennyi szerintem elég is ahhoz hogy soha az életben ne kívánkozzon vissza!

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: istimester » 2013. április 25., csütörtök 13:56

Nem. Az egy dolog, hogy Mou felelős a csapat felkészítéséért, de nem szabad túllépni ilyen könnyen a játékosok felelősségén sem. A hiányzó belső profizmust és hozzáállást nem lehet semmilyen motiváló beszéddel pótolni.Ezért kell a takarítás. De finomhangolás legyen és ne eszetlen költekezés.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2013. április 25., csütörtök 13:50

akár Torilt is Karankaval
persze, meg beavis és buttheadet. fingani nem mernének egy nagy csapat ellen. darabokra szedné őket a média is.
Mondjuk nekem Valdano pont nem hiányzik.
Akinek igen, az csak neveket fúj. Valdano kétszer megbukott. Hagyjuk őt.
Én továbbra is hierrot tartanám megfelelőnek. Minden tekintetben tiszteletet érdemlő és megfelelő lenne.
Vajon szóba hoznak-e minket újra Pellegrinivel?
Jó opciónak tartom (de nem első számúnak), megfelelő háttérrel. Ha ő lesz a csapat agya, edzője, úgy hogy beton klub van mögötte, akikkel lehet érdemben egy irányba haladni.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. április 25., csütörtök 13:47

Na jólvan. Továbbra is durva, hogy a játékosok mit nem képzelnek magukról. Az oké, hogy Mounak is megvan a felelőssége, de a pályán mégiscsak a játékosok szartak bele. Ezek után inkább kussolni kene és nem azon elmélkedni, hogy kivel akarnak dolgozni. Most elsősorban egy 2008as féle Barca takarításra van szükségünk, 2-3 nagyobb név eltakarítására. Nem szétrombolni a csapatot, csak megfelelően finomhangolni. Remélem az egyik távozó Di Maria lesz.
pont pont vesszőcske,és sajnos megint vissza kanyarodhatunk oda,hogy ezért az edző a hibás. Ő irányít. Nem először láttunk ilyen hozzáállást a srácoktól,Mourinho feladata a csapat irányítása,megszervezése,egyben tartása,taktika kidolgozása és a játékosok felkészítése. Valamit kurvára elrontott,ha ebből a pályán semmit nem látott vissza... :roll: Mourinhoval együtt az egész csapat megbukott,vajon mennyit sikerül törleszteni ebből jövőhéten? Kíváncsi leszek.

Abban viszont egyetértek,hogy takarítani kell. Túl sok a zsoldos,kevés a klubért elkötelezett játékos,Lopez,Varane,Ramos,CR,és talán még Xabi,akik tényleg kiteszik a szívüket a pályára... Pepe is,csak megköszönni tudta a Dortmundba kiutazó madridi szurkolók támogatását,a pályán akkora fostalicska volt,hogy hihetetlen. Legalább 2 gólban benne volt.

Pepét eladnám,eddig a teljesítményével pótolta a mentális hiányosságait,de mivel lett egy Varaneunk,így feleslegessé vált,ráadásul már 30 éves. Carvajal szépen visszajön,így lesz két balhátvédünk,két jobbhátvédünk,Varane-Ramos páros hátul,Albiol maradhat 4. számúnak,hozni kell egy 3. számú védőt.
Középpályán: Khedira mehet a Chelsea-be,Mourinhoval együtt,hozni kell a helyére a Pogba/Vidal párosból az egyiket,de leginkább utóbbit. Ő is zsoldos,de legalább megdolgozik a pénzért. Modric/Xabi felváltva,de leginkább Modricot kell erőltetni. Di Maria mehet amerre lát,a helyére kell hozni Reust. Mehet érte egy 37 millió eurós ajánlat,ha már Götze is annyiba került...
Özil maradhat szervezni,CR baloldalon. Benzema maradhat,de csak 2. számú csatárnak,a kezdőbe hozni kell Agüerot vagy Cavanit. Higuaín eladásából fedezni lehetne (egy részét,ha nem az egészet). Kaká is mehet amerre lát,Callejón marad gondolom,mert saját nevelés és spanyol. Morata is maradhat 4. számú csatárnak. CR csereembere Jesé. Lopez/Casillas a kapuban. Oszt csókolom.
Mondjuk nekem Valdano pont nem hiányzik.
Nekem se,pezsgőt bontottam,hogy eltávolították a vezetőségből. Maximum edzőnek tudom elképzelni,de akkor meg a nyilatkozataitól szenvednék... Amilyen szar sablon szövegeket le tud nyomni... :mrgreen: Hülyét kapnék...
:goat:

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: istimester » 2013. április 25., csütörtök 13:37

Mondjuk nekem Valdano pont nem hiányzik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62623
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 25., csütörtök 13:35

Vajon szóba hoznak-e minket újra Pellegrinivel? :-)
Most elsősorban egy 2008as féle Barca takarításra van szükségünk, 2-3 nagyobb név eltakarítására
Kérdés, hogy meg merik-e tenni. :hmmm:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2013. április 25., csütörtök 13:34

ancelotti is.. kurvára nem leszünk vele előrébb. :(

tudom,hogy nincs..

de valami spanyol edzőt szeretnék,teljesen spanyol stáb,régi nagyokkal megtámogatva vagy spanyol játékosokat legalább.
+ valdano aki nekem nagyon hiányzik.

Kérdés, hogy meg merik-e tenni.
lassan amúgy benzema is érintett lesz a dologban..vele is mi lett bzki. :wtf:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára flori 2013. április 25., csütörtök 13:36-kor.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: istimester » 2013. április 25., csütörtök 13:32

Na jólvan. Továbbra is durva, hogy a játékosok mit nem képzelnek magukról. Az oké, hogy Mounak is megvan a felelőssége, de a pályán mégiscsak a játékosok szartak bele. Ezek után inkább kussolni kene és nem azon elmélkedni, hogy kivel akarnak dolgozni. Most elsősorban egy 2008as féle Barca takarításra van szükségünk, 2-3 nagyobb név eltakarítására. Nem szétrombolni a csapatot, csak megfelelően finomhangolni. Remélem az egyik távozó Di Maria lesz.


U.i: Jelen pillanatban egyértelműen López a Real Madrid kezdő kapusa. Pont.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. április 25., csütörtök 13:30

De Ancelotti lesz. Ő viszont egy dologban biztos hogy Mourinhora hasonlít. Hogy ha jövőre bl elődöntőt játszunk és idegenben kezdünk, akkor egy biztonságos x-ért fog menni. Amit megint csak megszívunk. Nem fogja a keret előnyeit, a játékosok és a klub filozófia szerint alakítgatni a csapatát. Megint a keretnek kell majd alkalmazkodni az edző elképzeléseihez.
Nem baj,ha megelégszik majd az X-szel,de legalább olyan középpályánk lesz,amilyen Mourinho alatt egyszer sem volt. És szervezettebbek leszünk. Akkor,bátrabban lehet rámenni az X-ra,de olyan gyenge mentalitással,koncentráltsággal és bűnszar középpályával természetes,hogy mindig oboa volt a vége,ha beálltunk védekezni.
:goat:

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2013. április 25., csütörtök 13:27

Laudrupot favorizálnám, ősz óta ezen a véleményen vagyok.
De Ancelotti lesz. Ő viszont egy dologban biztos hogy Mourinhora hasonlít. Hogy ha jövőre bl elődöntőt játszunk és idegenben kezdünk, akkor egy biztonságos x-ért fog menni. Amit megint csak megszívunk. Nem fogja a keret előnyeit, a játékosok és a klub filozófia szerint alakítgatni a csapatát. Megint a keretnek kell majd alkalmazkodni az edző elképzeléseihez.
Josét cserélünk Carlora, ha mákunk van di mariat lucas mourara és ehhez hasonlók. Embereket cserélünk és nem sport koncepciót. Úgyhogy jövőre semmivel nem leszünk erősebbek ezek alapján. A keret minőségét tekintve talán. De nem ez kell a 10.hez, számtalanszor bebizonyosodott már. Bajnokság meglehet...eddig is meg volt a normál időközönként...de ez a sok szarházi zsoldos, legyen az edző ill. játékos nem hal meg a sikerért...a real madridéért biztos nem, maximum a sajátjukért.

Iker kell a kapuba akárki akármit mond, a világ legjobbja, de nem csk-ként. Ronaldo legyen a csk, ramos meg ha nem áll mögé akkor takarodjon, mert ő csk-nak hülye mint a segg. Hát kinek kellett volna a legjobban küzdenie ha nem neki?
Normális szakmai stáb kell. Nem egy szem önfejű mourinhot kell kirakni a csapat élére egy lekvár karankaval! Meg 3 éve azt nézni hogy az erőnléti edző mint valami elmebeteg rohangál, üvölt a kispadnál, közbe meg mourinho combját simogatja...mit tesz ő is hozzá a sikerekhez? Ki van fulladva az összes játékosunk már a szezon eleje óta.
Özil is azóta szar mióta végig játssza a meccseket 1,5 éve.(Bár ez nála csak az egyik ok) Mert tudja, hogy 90 percre kell beosztani az erőt, csak éppen nem bírja...hát csoda, hogy 60percekre eltűnik? Hiába van leszálkásítva, ez nem modell verseny.

Most carloval meg az olasz bandájával mi fog megoldódni? meg pl. bale-el? parasztvakítás, a real madrid nem így lett real madrid...perez kell, hierro kell sportigazgatónak. laudrup kell. összhang kell. egy cél kell. aki mellébeszél, aki sír, akinek nem tetszik goodbye.
nem ilyen szartarisznya ökörpörkölt zsoldosok lelkét egyengetni, akiknek nem elég a fizu, meg magányosak meg mittomén milyen bajaik vannak ezeknek.
Húú

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. április 25., csütörtök 13:27

Azért tegnap elszaladt pár emberrel a ló az igazolások terén.
Mielőtt bejelentették Götzét, azelőtt semmi nem volt, aztán egy kis pánik, hogy ki marad nekünk, most meg már totál káosz van.
Még mindig elég lenne egy Vidal középre, Modric kezdőbe, Kaká helyett valaki fiatal, akivel számolni lehet Özil helyett. (neki is jót tenne egy kis padozás)
Jhv be jön vissza a német légiósunk, illetve szerintem mindenképp lesz egy-két sztárigazolás Bale/Neymar illetve Aguero személyében.
A mostani játékosok maradhatnak, de a legtöbb embernek annyira nincs vetélytársa a padon hogy már egyáltalán nem kell hajtaniuk, ami rohadt nagy probléma.

Avatar
stormcorner
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:13
Kedvenc játékosaid: Raul,Guti,Benzema,Varene
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: stormcorner » 2013. április 25., csütörtök 13:16

CS0ki írta:Hát Ancelotti szinte már biztosnak vehető...Nem tudom. Ezek szerint marad ez a vonal, ami volt. Koncepció nélküli összevásárolt csapat, akiknek néha le fog esni pár kupa a játékosok minőségének köszönhetően.
Talan tud hozni magaval egy ket ertelmes jatekost,ha nem mas legalabb ennyi hasznunk legeyn abbol,h idejon :-) a mai csapatbol az egyik felet eladni,a masikat meg padra verni :ike: es lassunk vmi tamadobb csapatot egy ertelmes kozeppalyaval vegre :| plz Carlo :salute:

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. április 25., csütörtök 13:14

Zidane tökéletes opció lenne. Van tekintélye. Hallgatnak rá és megcsinálják amit mond. Ezen kívül hihetetlen szeme van az játékosokhoz és biztos, hogy a legjobb igazolásokat hajtaná végre. Gyakorlatilag feltudna nekünk építeni egy világverő Madridot. Viszont nem tudom mennyire ért a taktikai részéhez a dolgoknak. :hmmm: Nagy fába vágni a fejszéjét meg nem érdemes. A Monaconál most van pénz és akarnak egy jó edzőt valamint a régi hírnevet akarják. Az elnök helyében nem sokáig gondolkoznék és megpróbálnám Zidanet elhozni.

Karanka nem opció. Legalább is nem hiszem.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 25., csütörtök 13:12

Kercsó írta:
Kerlon írta:Lenne tökös és dobna be valakit a mély vízbe.
és mégis kit lehetne bedobni a mély vízbe?
Karanka? Morientes? Laudrup?

habár a dán, már tud úszni.
Akár, akár Torilt is Karankaval. Egy stábot összeállítani, akik ismerék a Real terhét... Segítőnek én pl Gutit is eltudnám képzelni. Karankat mindenképpen marasztalnám, mert ő átlátja a jelenlegi helyzetet, amire épülni kéne.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. április 25., csütörtök 13:07

Kerlon írta:Lenne tökös és dobna be valakit a mély vízbe.
és mégis kit lehetne bedobni a mély vízbe?
Karanka? Morientes? Laudrup?

habár a dán, már tud úszni.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2013. április 25., csütörtök 13:07

Lenne tökös és dobna be valakit a mély vízbe
egy Karanka - Zidane kettőst szívesen megnéznék :-)
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. április 25., csütörtök 13:06

Jó lesz ide Ancelotti. Ő legalább tud igazolni. A védelemmel nem lesz problémánk és mivel a támadószekció is jó lesz, így végre láthatunk szép mérkőzéseket. Amitől viszont félek, hogy nem tud motiválni és a játékosokkal erős viszonyt kialakítani. Nem az a tipusú ember akiért megdöglenél a pályán. :roll:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 25., csütörtök 13:04

CS0ki írta:Hát Ancelotti szinte már biztosnak vehető...Nem tudom. Ezek szerint marad ez a vonal, ami volt. Koncepció nélküli összevásárolt csapat, akiknek néha le fog esni pár kupa a játékosok minőségének köszönhetően.
Perez se tanul minden hibájából... Most is olyan embert keres, aki képes fél év alatt csapatot csinálni, de ilyen nincs. Lenne tökös és dobna be valakit a mély vízbe.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. április 25., csütörtök 12:57

Hát Ancelotti szinte már biztosnak vehető...Nem tudom. Ezek szerint marad ez a vonal, ami volt. Koncepció nélküli összevásárolt csapat, akiknek néha le fog esni pár kupa a játékosok minőségének köszönhetően.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 88 regisztrált és 0 vendég