Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. július 24., szerda 15:48

BBeno írta:minél hamarabb pereznek intézkednie kell Bale ügyben mert ha nem engedik akkor 3 mp-en belül el kell hozni suárezt még az arsenal előtt. vagy BALE vagy SUÁREZ. de valamelyik kell.
Szerintem Madridban is hasonlóan gondolkodnak. Ha a Tottenham egy újabb, utolsó ajánlatot visszadob, és meg lesz az egyezség Higuaín ügyében, azonnal megy az ajánlat Suarezért. Ez nem jelenti, hogy el is fogadják, de ha már konkrét ajánlat érkezik, maga a játékos is bátrabban fogja kérni, hogy engedjék el. Eltarthat egy darabig, de jönni fog, ha ez a forgatókönyv lép érvénybe. Engem csak az aggaszt Suarezzel kapcsolatban, hogy a Konf. kupán keményen sz@rt bele az egészbe, nem a jobbik oldalát mutatta.
Merci Zizou!

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 24., szerda 15:40

Szerintem két véglet van: az egyik Remy a másik meg te. Te üldöznéd őket, Remy meg mindenáron itt tartaná. Amúgy én várnék a nyári teljesítményekkel és Jesé helyében már rég edzésbe álltam volna, ha ennyire szeretne a nagy csapatban bizonyítani... Ma meg Morata kaphatna centerben esélyt így, hogy Higuaín eltávozik maffiózónak.
Ma Benzema kezd sztm,aztán ha eleget fütyülték,akkor mondjuk bemehetne Morata... :mrgreen:
Én a magam részéről ahogy többször is mondtam,azon a véleményen vagyok,hogy legalább az őszön hadd kapjanak lehetőséget Benzema mögött ezek a fiatalok,s bár Morataban én sem látom bele azt a nagy világsztárt,de közèpcsapatok ellen jó lehet...Jesé meg szintén,ha annyira nagy spiller tényleg,akkor mutassa meg hogy kell Di Mariat kiszorítani,ha meg jön Bale,akkor jó lesz mögé tehermentesítőnek.
Persze ha jönne egy ajánlat bármelyikért,azt visszavásárlási opcióval átgondolnám.Ahogy Carvajal esetében történt anno.
Egyébként ha jönne a walesi,akkor tényleg lehet hogy csatár nèlkül állnánk fel,akkor Benzemanek megint nem lesz szerencséje,mint kvának a jámborélethez... :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. július 24., szerda 15:30

suárez kicsit kivan a liverpoolos életével. simán leszarja az egészet. lépne már minél hamarabb.

ezért mondom hogy minél hamarabb pereznek intézkednie kell Bale ügyben mert ha nem engedik akkor 3 mp-en belül el kell hozni suárezt még az arsenal előtt. vagy BALE vagy SUÁREZ. de valamelyik kell.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. július 24., szerda 14:20

én sem vagyok oda jeséért, de benne tényleg van lehetőség. simán eltudom képzelni hogy csereként lendületet visz a csapatjátékába.
Félreértés ne essék; nálam ez nem "oda vagyok, vagy sem az adott emberért" kérdés mielőtt itt valaki megint nekem esne azzal, hogy rühellem a 2 fiatalt --> egyszerűen jelen pillanatban kevésnek érzem őket egy Real Madridban (na nem kerettagnak; hanem valós alternatívát jelentő tényleges csereemberként)! Moratanál maga a "tehetség" is erőteljesen megkérdőjeleződik (a játék egyetlen egy elemében sem tűnik kiemelkedőnek, legjobb esetben is max. egy Sevilla, Valencia szintű csatár lehet belőle, de az sem itt), míg Jesé esetében egyszerűen a jelenlegi keret és a középpálya bősége (Di María, Kaká) miatt helyet sem nagyon látni a Real Madridban, pedig neki most tényleg percek kellenének! Nagyobb pénzben mernék fogadni, hogy ha a klub nem lenne velük kapcsolatban bizonyos mértékű kényszerhelyzetben, mind2 esetében a kölcsönszerződés, vagy visszavásárlási opcióval kötött eladás lenne preferálva a Real Madrid részéről is!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 24., szerda 14:08

madridronie írta:
Sajnos Jesé szerződése meghosszabbításának halogatása is arra enged következtetni, hogy a Bale transzfer még nincs lefutva...
A Los Angeles-i túra, alapozás előtt egyetlen egy szerződéshosszabbításra nem kell várni; csak úgy mint tavaly, Perez többek közt ezért is utazik a csapattal, hogy ezeket az új szerződéseket tető alá hozza (Cristiano, Jesé, Xabi Alonso, ?Özil?)! Ettől függetlenül én személy szerint továbbra is csodálom azt az illúziót, amit ez a 2 fiatal (Jesé, Morata, különösképp utóbbi) egy-két embernél kivált, tényleg sokan ki lehetnek éhezve egy új saját nevelésű sztár után, ami valahol érthető is, csak nálam ez köszönő viszonyban sincs a valósággal! A jelenlegi keretet és létszámot tekintve ezek az emberkék legjobb esetben jövőre is csak epizódszereplők (kerettagok ugyan, de a pluszt adó csere pozíciótól nagyon messze vannak) lehetnek kevéske játékperccel --> mind2 esetében szerencsésebb és vélhetően okosabb döntés lenne la. 1 év kölcsön, folyamatos játékkal és a fejlődés tényleges illúziójával, ahogy tették azt korábban az elődeik is, de persze egy U-21-es EB gólkirálynak és az U-20-as VB egyik kikiáltott "sztárjának" ez már degradál, ahogy pl. Cherysev is csatár létére inkább bohóckodik a bal bekk poszton, mint sem, hogy elfogadja a Malaga ajánlatát! Nyilván várjuk meg az előszezont és a többi, de ....... :roll: :coffee:
Szerintem két véglet van: az egyik Remy a másik meg te. Te üldöznéd őket, Remy meg mindenáron itt tartaná. Amúgy én várnék a nyári teljesítményekkel és Jesé helyében már rég edzésbe álltam volna, ha ennyire szeretne a nagy csapatban bizonyítani... Ma meg Morata kaphatna centerben esélyt így, hogy Higuaín eltávozik maffiózónak.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 24., szerda 14:04

én sem vagyok oda jeséért, de benne tényleg van lehetőség. simán eltudom képzelni hogy csereként lendületet visz a csapatjátékába.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. július 24., szerda 13:57

Sajnos Jesé szerződése meghosszabbításának halogatása is arra enged következtetni, hogy a Bale transzfer még nincs lefutva...
A Los Angeles-i túra, alapozás előtt egyetlen egy szerződéshosszabbításra nem kell várni; csak úgy mint tavaly, Perez többek közt ezért is utazik a csapattal, hogy ezeket az új szerződéseket tető alá hozza (Cristiano, Jesé, Xabi Alonso, ?Özil?)! Ettől függetlenül én személy szerint továbbra is csodálom azt az illúziót, amit ez a 2 fiatal (Jesé, Morata, különösképp utóbbi) egy-két embernél kivált, tényleg sokan ki lehetnek éhezve egy új saját nevelésű sztár után, ami valahol érthető is, csak nálam ez köszönő viszonyban sincs a valósággal! A jelenlegi keretet és létszámot tekintve ezek az emberkék legjobb esetben jövőre is csak epizódszereplők (kerettagok ugyan, de a pluszt adó csere pozíciótól nagyon messze vannak) lehetnek kevéske játékperccel --> mind2 esetében szerencsésebb és vélhetően okosabb döntés lenne la. 1 év kölcsön, folyamatos játékkal és a fejlődés tényleges illúziójával, ahogy tették azt korábban az elődeik is, de persze egy U-21-es EB gólkirálynak és az U-20-as VB egyik kikiáltott "sztárjának" ez már degradál, ahogy pl. Cherysev is csatár létére inkább bohóckodik a bal bekk poszton, mint sem, hogy elfogadja a Malaga ajánlatát! Nyilván várjuk meg az előszezont és a többi, de ....... :roll: :coffee:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. július 24., szerda 13:46

Realista24 írta:
Higuaínt már ma várják az orvosira Nápolyba. A SkyItalia értesülése szerint az argentin támadó már ma átesik a kötelező orvosi vizsgálatokon, és ezzel ő lesz a Nápoly harmadik igazolása a Real Madridból idén. A játékos gépe 14.40-kor landol Rómában.
Remélem átmegy rajta. :mrgreen:

Mondjuk stílszerű lett volna, ha ma játszik és a Lyon ellen búcsúzik.
És ha leserul? Vagy kihagy egy olyan ures kapus ziccert mint amit a BLben tett, az eletben nem veszik meg. Jobb nem kockaztatni ezt :mrgreen:

Ha Higu mellett meg DM-t is elviszik, akkor az mar tenyleg eleg jo ok felpattintani par sort.
jovore Khedira és Ozil miatt
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. július 24., szerda 13:39

az egy dolog hogy di maria, de benzema se sokáig lesz ott elől (főleg ahogy az utóbbi időben tolja). csatár nélkül fogunk játszani. cé-bale-isco-özil.

mrazo
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ramos, Varane, Guti, Casillas, Carlos, Raúl, Makelele, CR7, Persie, Ronaldinho, Iniesta, ...
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mrazo » 2013. július 24., szerda 13:39

Géci írta:Utóbbi 1-2 nap alapján egyre biztosabb, hogy jön Bale, de Jesével csatár ként is számolnak... Itt aki alatt rezeg a léc az DM és még talán Coentrao...
Sajnálnám őket! Mindkét játékost szeretem és bízom benne, hogy Ancelotti irányítása alatt/mellett lesz még keresni valójuk a csapatban ellenére annak, hogy az utóbbi egy évben nem villogtak különösebben! Habár hozzá kell tennem, hogy Coentrao-ra nekem sosem volt panaszom. Persze az is tény, hogy Marcelo Konföd. Kupás teljesítménye után nem sok babér terem neki, ha a brazil úgy fog játszani a bajnokságban is, illetve nem sérül le.

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. július 24., szerda 13:38

Di Marianak így valószínüleg meszeltek, de van egy olyan érzésem, hogy idén még itt lesz 10 meccset játszani. Jesé is kérdéses így nekem.
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

pulci
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pulci » 2013. július 24., szerda 13:37

Bale-ért áll. az amerikai túrán egy hét múlva fogjuk megtenni hivatalos ajánlatunkat ami nyilván közel lesz a 100 millióhoz :roll: és ha aug. közepéig nem köttetett meg az üzlet akkor szerintem nem lesz belőle semmi mivel a spursnek akkor legalább 3-4 minőségi játékosra kell lecsapnia ami olyan későn már szinte lehetetlen!!!

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 24., szerda 13:28

Realista24 írta:
Higuaínt már ma várják az orvosira Nápolyba. A SkyItalia értesülése szerint az argentin támadó már ma átesik a kötelező orvosi vizsgálatokon, és ezzel ő lesz a Nápoly harmadik igazolása a Real Madridból idén. A játékos gépe 14.40-kor landol Rómában.
Remélem átmegy rajta. :mrgreen:

Mondjuk stílszerű lett volna, ha ma játszik és a Lyon ellen búcsúzik.
Akkor ma rottyra iszod magad gondolom :D :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62845
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. július 24., szerda 13:27

Higuaínt már ma várják az orvosira Nápolyba. A SkyItalia értesülése szerint az argentin támadó már ma átesik a kötelező orvosi vizsgálatokon, és ezzel ő lesz a Nápoly harmadik igazolása a Real Madridból idén. A játékos gépe 14.40-kor landol Rómában.
Remélem átmegy rajta. :mrgreen:

Mondjuk stílszerű lett volna, ha ma játszik és a Lyon ellen búcsúzik.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 24., szerda 13:24

mrazo írta:
Géci írta:Elég veszett keret lesz itt, ha tényleg jön Bale :roll:
Lehet, hogy veszett keret lenne, de Bale helyett jómagam még mindig szívesebben látnám Jesé-t a felnőtt csapat tagjaként kifutni a pályára. Perez nem rossz a maga módján, és egy pillanatra elhitette velem, hogy új irányt vesz a csapatépítés, de nekem nem tetszik ez a hozzáállás. Mintha kötelező lenne minden évben százmillióért igazolni egy játékost. :/

Sajnos Jesé szerződése meghosszabbításának halogatása is arra enged következtetni, hogy a Bale transzfer még nincs lefutva...
Utóbbi 1-2 nap alapján egyre biztosabb, hogy jön Bale, de Jesével csatár ként is számolnak... Itt aki alatt rezeg a léc az DM és még talán Coentrao...

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27388
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. július 24., szerda 13:22

mrazo írta: Sajnos Jesé szerződése meghosszabbításának halogatása is arra enged következtetni, hogy a Bale transzfer még nincs lefutva...
Vagy Jesé még nyaral, és nem a szerződéssel foglalkozik. :) Hétfőn (?) már Madridban lesz, akkor sok minden kiderül.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
TheodoriK
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 17:59
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheodoriK » 2013. július 24., szerda 13:15

Egy kis humor ha már Bale újra felkapott téma lett.... :)

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/ ... 4348_n.jpg
HALA MADRID!
(1999-2013)

Kép
__C. Ronaldo____Benzema___Ricardo Kaka__

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1363
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Buitre » 2013. július 24., szerda 12:53

mrazo írta:...
ez egy igen jó első hsz volt :)

no mind1, lassan kiderül majd...

mrazo
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ramos, Varane, Guti, Casillas, Carlos, Raúl, Makelele, CR7, Persie, Ronaldinho, Iniesta, ...
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mrazo » 2013. július 24., szerda 12:46

Géci írta:Elég veszett keret lesz itt, ha tényleg jön Bale :roll:
Lehet, hogy veszett keret lenne, de Bale helyett jómagam még mindig szívesebben látnám Jesé-t a felnőtt csapat tagjaként kifutni a pályára. Perez nem rossz a maga módján, és egy pillanatra elhitette velem, hogy új irányt vesz a csapatépítés, de nekem nem tetszik ez a hozzáállás. Mintha kötelező lenne minden évben százmillióért igazolni egy játékost. :/

Sajnos Jesé szerződése meghosszabbításának halogatása is arra enged következtetni, hogy a Bale transzfer még nincs lefutva...

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2013. július 24., szerda 12:44

petiamadridista írta: De Bale is.. 80 millió euró felett??... Baszki :D
Hát ennyit aranylabdásokért szoktak adni..
Bale-nek meg volt eddig 1 igazán kiemelkedő szezonja..
Nem csodálom, hogy miért gúnyolják annak a Spurs-t, aminek..
hát igen anno Zizou volt 75 és holvan Bale hozzá képest? és ne mondja nekem senki, hogy ennyire meg annyira megérné mert az árát vissza hozná de maradjunk már a földön könyörgöm.. hetente küldeném a 25milliós ajánlatokat a spursnek.. egyszer csak rányomnának a dealre :mrgreen:
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 136 regisztrált és 0 vendég