Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. július 27., szombat 23:11

És tegyük hozzá, hogy már(!) nem számít a csapatteljesítmény az elismeréshez
csak a vaktyúkoknál számított.......mint owen esetében is,amikor a pool 5 trófeát szerzett(köztük 3 mikiegér kupa volt),és owen aki az év egyik felében még a kezdőbe sem fért be mert szar formában volt,aranylabdás lett,mindössze a média felszopása miatt........egy VAK egyébként.
Láttam ,néztem.....hülledtem.....pár méterről élőbe pár edzésen,edzőmeccsen,egy ostoba,a focihoz igazán mérhetetlen ostoba valaki.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
TheodoriK
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 17:59
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheodoriK » 2013. július 27., szombat 23:03

Ronaldo sem nyerheti meg szerintem. :)
És tegyük hozzá, hogy már(!) nem számít a csapatteljesítmény az elismeréshez (amúgy én is az egyéni elismeréshez írtam). Mikor még nem vonták össze a France Football Balon d'Or-ját a FIFA Év játékosa díjjal, akkor a felkért újságíróknak ki volt adva (még tavaly előtt is, ha jól tudom) egy értékelési szempontlista, hogy mi a fontosabb. Ezért kellett volna Sneijdernek nyernie, amikor az Interrel triplázott. (És ha nincs a FIFA, nyert is volna.)
Erről hallani sem akarok. :) Azért csak nem fognak 7-8 aranylabdát oda adni Messinek. Komolyan mondom ez a 4 is nehezen emészthető. De bele sem akarok gondolni egy 7-8-as számban. Annak ellenére sem, hogy elismerem kiemelkedő játék tudását. De azért ez már túlzás.
Na de ha így lesz és ez csak egy sima gólkirályi címmé degradálódott akkor meg szüntessék meg az aranycipőt pölö... Messi egész szezonban fontos meccsen csak a Milan elleni visszavágón hozott értékelhető prodoktumot persze mellé lőtt xy gólt a getafének.. de ne ez legyen már csak szempont.
Igazad van abban, hogy Figo azon a télen kapta az aranylabdát, amikor leigazoltuk. De tudtommal Figonak is komoly marketingbevételei voltak. Pont a különböző cégekkel kötött szerződések lévén. :)
Beckhamhez meg marketing tekintetében senkit, ismétlem senkit nem lehet abban az időben egy lapon említeni. Ma már lehet(ett) Kakát vagy Ronaldot, Messit említeni, de akkor tudtommal senki nem volt ilyen "mértékű" reklámarc.
Voltak igen. Coca Cola,Nike,DBG stb. De Ljungberg is pózolt alsó gatyeszban meg neki is volt szerződése ilyen olyan cégekkel még sem kelt el 60 M-os összegekért. Mondjuk Figonak volt egy kivásárlási ára is ha jól emlékszem.
Na mindegy...


Persze, hogy plusz bevétel lesz (remélhetőleg nem is kevés, és a hotelből származó bevétel jóváírható az UEFA FFP-ben is), de először még a rá szánt költségeknek is meg kell térülni (hitel + komoly kamatok), ezekkel a beruházásokkal még jobban megnőnek a kiadásaink is (létesítmény fenntartás, bérek). Időbe telik, amíg ez rendesen megtérül és szó szerint pluszt jelent.
Ugyanezt gondolom. Részben le is írtam ezt, szóval nem ismétlek :)
Azért nem hiszem, hogy a ManU bánta volna, ha Beckham marad náluk. Mégha el is adták. Azt nem tudom, hogy mennyi volt hátra a szerződéséből. Meg azt se felejtsük el, hogy Róla neveztek el egy spanyol adószabályt is, ami azóta talán meg is szűnt, vagy lett rá felső határ. Ezt Morientes jobban tudja. :D
Félre értettük egymást. Azt akartam mondani ezzel, hogy Beckhamet sem akarta ELADNI a MU. :)
Azt hiszem 2 éve volt még a szerződéséből. De nem esküszöm meg rá.
Adó ügyekben nem vagyok otthon. Mint írtam azóta se értem miért tudtuk 35-ért elhozni... :)

Ugyan ezt nem nekem írtad, de ez így nem igaz.
Neymar játékjogát két részre kell bontani. Az egyik része (fele?) volt egy konzorcium (bankok és/vagy vállalatok) és a Santos kezében. Velük szűnt volna meg 1 év múlva a szerződés. Ők kaptak valami 17-25 millió között, nem emlékszem most.
A játékjogának másik része viszont a Neymar família (apuci) kezében volt. Ha a Barca meg akarja venni Neymart 1 év múlva, akkor apucinak akkor is fizetni kellett volna. Ezért kenték meg 10 millióval, hogy egy év múlva legalább a Santosnak ne kelljen fizetni, addig Neymar senkivel semmit nem ír alá. Ebbe köpött bele Pérez, ezért kellett végül a Santosnak is fizetniük. A maradék +30-40 millió meg apuci zsebébe ment. Ez 1 év múlva is annyi lett volna, mivel az előszerződésben ennyit írtak bele a korábbi 10 mellé.
Magyarul résztulajdonos volt a Santos. Ezt illetve amit írtál értem is. Ki kellett fizetni a vállalatokat meg a Santost.
Na de, hogy lehet már az Neymar apjánál a fia játékjoga? 16 évesen megvette a gyerektől egy doboz jégkrémért vagy mi? Számomra ez a része felfoghatatlan. (erre várnék esetleg magyarázatot) Szerintem szimplán ki akartak húzni egy nagyobb aláírás pénzt attól a klubtól amelyik végül szerződteti legyen az a barca a REAL vagy a B.M. Szerintem kb mind1 volt Neymarnak. Oda ment ahol a legtöbbet kapja ilyen olyan formában.
HALA MADRID!
(1999-2013)

Kép
__C. Ronaldo____Benzema___Ricardo Kaka__

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. július 27., szombat 22:36

TheodoriK írta:Sajnos jelenleg nincs reális esélye senkinek aranylabdát nyernie Messin illetve Rolandon kívül. Én pl. veszettül csodálkoznék ha idén Bayernes nyerné pedig hát tripláztak mindent megnyertek. Még sem játékos egy aki Messihez ill. Ronaldhoz fogható. Ez továbbra is egyéni elismerés nem csapat...
Ronaldo sem nyerheti meg szerintem. :)
És tegyük hozzá, hogy már(!) nem számít a csapatteljesítmény az elismeréshez (amúgy én is az egyéni elismeréshez írtam). Mikor még nem vonták össze a France Football Balon d'Or-ját a FIFA Év játékosa díjjal, akkor a felkért újságíróknak ki volt adva (még tavaly előtt is, ha jól tudom) egy értékelési szempontlista, hogy mi a fontosabb. Ezért kellett volna Sneijdernek nyernie, amikor az Interrel triplázott. (És ha nincs a FIFA, nyert is volna.)
TheodoriK írta:Viszont Figo nem volt aranylabdás mikor érkezett és nem is érzem, hogy kirivóan nagy reklámpiaccal rendelkezett. Legalábbis nem Beckham szintűvel. Voltak azért szerződései cégekkel ... de nem volt akkora reklámarc.
Igazad van abban, hogy Figo azon a télen kapta az aranylabdát, amikor leigazoltuk. De tudtommal Figonak is komoly marketingbevételei voltak. Pont a különböző cégekkel kötött szerződések lévén. :)
Beckhamhez meg marketing tekintetében senkit, ismétlem senkit nem lehet abban az időben egy lapon említeni. Ma már lehet(ett) Kakát vagy Ronaldot, Messit említeni, de akkor tudtommal senki nem volt ilyen "mértékű" reklámarc.
TheodoriK írta:Persze nőttek a költségek. De nyilván nem azért hozta létre a Real parkot sem a stadionbővitést/ujjáépitést mert költeni akar. Gondolom ezekből hamarosan plusz bevételt akarnak generálni.. persze idő amig beérik (ha beérik)
Persze, hogy plusz bevétel lesz (remélhetőleg nem is kevés, és a hotelből származó bevétel jóváírható az UEFA FFP-ben is), de először még a rá szánt költségeknek is meg kell térülni (hitel + komoly kamatok), ezekkel a beruházásokkal még jobban megnőnek a kiadásaink is (létesítmény fenntartás, bérek). Időbe telik, amíg ez rendesen megtérül és szó szerint pluszt jelent.
TheodoriK írta:Szerintem annó Beckhamet sem akarta a MU mégis 35-ért elhoztuk (számomra azóta is érthetetlen módon olcsón)
Azért nem hiszem, hogy a ManU bánta volna, ha Beckham marad náluk. Mégha el is adták. Azt nem tudom, hogy mennyi volt hátra a szerződéséből. Meg azt se felejtsük el, hogy Róla neveztek el egy spanyol adószabályt is, ami azóta talán meg is szűnt, vagy lett rá felső határ. Ezt Morientes jobban tudja. :D
TheodoriK írta:Viszont szerintem nem hülyeség ide keverni Neymar igazolását. Le van tojcsizva, hogy hány felé ment az a 60 milla. Annyi volt és pont 1 évvel az előtt, hogy ingyen megszerezhető lett volna.
Ugyan ezt nem nekem írtad, de ez így nem igaz.
Neymar játékjogát két részre kell bontani. Az egyik része (fele?) volt egy konzorcium (bankok és/vagy vállalatok) és a Santos kezében. Velük szűnt volna meg 1 év múlva a szerződés. Ők kaptak valami 17-25 millió között, nem emlékszem most.
A játékjogának másik része viszont a Neymar família (apuci) kezében volt. Ha a Barca meg akarja venni Neymart 1 év múlva, akkor apucinak akkor is fizetni kellett volna. Ezért kenték meg 10 millióval, hogy egy év múlva legalább a Santosnak ne kelljen fizetni, addig Neymar senkivel semmit nem ír alá. Ebbe köpött bele Pérez, ezért kellett végül a Santosnak is fizetniük. A maradék +30-40 millió meg apuci zsebébe ment. Ez 1 év múlva is annyi lett volna, mivel az előszerződésben ennyit írtak bele a korábbi 10 mellé.

Avatar
TheodoriK
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 17:59
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheodoriK » 2013. július 27., szombat 21:10

még jó hogy az eléggé komoly érv hogy komoly marketing értéke van. egy 60milliós játékosnál vagyegy 85milliósnál már igen is számít az hogy hány bögrét tudsz vele eladni.
neymar 60millióját meg amúgy is hülyeség idekeverni mert ott az egy teljesen másmilyen transzfer volt, kenőpénzekkel, és a játékos játékjoga sem csak a santos kezében volt, ott sok helyre ment szét a lóvé, a santos 25milliót látott a neymar üzletből...
Komoly persze. Nem is mondom, hogy nem de azért túlzásba sem kell esni. Kicsit komolyabb reklámszakembert fogadunk Bale mellé aki mindig jól beállítja a séróját meg fizet neki a klub egy szoli bérletet és máris nagy reklám arc lesz Bale :Đ
Viszont szerintem nem hülyeség ide keverni Neymar igazolását. Le van tojcsizva, hogy hány felé ment az a 60 milla. Annyi volt és pont 1 évvel az előtt, hogy ingyen megszerezhető lett volna.
HALA MADRID!
(1999-2013)

Kép
__C. Ronaldo____Benzema___Ricardo Kaka__

Avatar
TheodoriK
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 17:59
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheodoriK » 2013. július 27., szombat 21:04

Azért valahol jogos az összehasonlítás. Galacticos nem azt mondta, hogy kötelező valakinek nyernie aranylabdát, különben az illető egy senki, és nem ár csak 30 milliót. Ő azt állítja (vagy ha nem, hát kijavít :D ), hogy azok az játékosok, akik ebben az árkategóriában mozognak (80+), azoknak
1. van komoly egyéni (aranylabda) és csapat szintű (BL) elismerése,
2. és rendelkezik komoly marketing bevétellel. (Bár madridione és az Adidas most kéz a kézben elkezdte felfuttatni, de CR-rel nem csak a Nike áll szerződésben, szóval van még hova fejlődni. Meg kínait sem árthat tanulni. :mrgreen
Valahol jogos. De továbbra is tartom, hogy inkább nem mint igen :) Ezt már indokoltam. Sajnos jelenleg nincs reális esélye senkinek aranylabdát nyernie Messin illetve Rolandon kívül. Én pl. veszettül csodálkoznék ha idén Bayernes nyerné pedig hát tripláztak mindent megnyertek. Még sem játékos egy aki Messihez ill. Ronaldhoz fogható. Ez továbbra is egyéni elismerés nem csapat...
Többet, de nem kétszerest. Ha jól emlékszem, talán 1,3-1,4-szerest. Régebben (talán a bajnoki cím után) volt egy rövidhír erről, hogy Pérez újratárgyalta velük a szerződést a Nike miatt. A Bwint és a Fly Emirates-et azért nem jó példa összehasonlítani, mert utóbbi mögött tudtommal arab van, akár csak a sejkesedett csapatok mögött. Úgyhogy ne számolj ezzel a kétszerezéssel. Azzal számolhatsz nyugodtan, hogy Zidane és Figo mennyiért jött (az infláció és egyebek okán), de rájuk is állt az, amit Galacticos írt, hogy aranylabda és marketing.
Meg ugye az sem mellékes, hogy nem csak a bevételek nőttek meg, hanem a kiadások is jelentősen. (Real Madrid park, stadion és környéke újjáépítése, Real Madrid városban a beruházások, a játékosok fizetése a sejkek és adóváltozások miatt, a Real Madrid akadémiák szerte a világban, infláció, gazdasági válság stb.) Illetve a jövőben a bevételek kb. harmadát adó TV-s közvetítési díj is valószínűleg töredékére eshet vissza.
Na... ha már azt a 40-et szorzom 1,4-el meg szorzom az arab és orosz milliárdok által felvert piaci árakat és a Real faktort is hozzá veszem. Sajnos kijön az a 80-85 M amiért jelenleg úgy gondolom hozható Bale.
Valóban ebben az aspektusban nem volt jó példa a mezszponzor. Ezt adom.
Viszont Figo nem volt aranylabdás mikor érkezett és nem is érzem, hogy kirivóan nagy reklámpiaccal rendelkezett. Legalábbis nem Beckham szintűvel. Voltak azért szerződései cégekkel ... de nem volt akkora reklámarc.
Persze nőttek a költségek. De nyilván nem azért hozta létre a Real parkot sem a stadionbővitést/ujjáépitést mert költeni akar. Gondolom ezekből hamarosan plusz bevételt akarnak generálni.. persze idő amig beérik (ha beérik)

Szerintem ez a szorzó most nem azért van, mert mi vagyunk a Real Madrid, hanem mert Bale-t nem akarja a Tottenham eladni. De ha már "muszáj", akkor Levy azt akarja, hogy elmondhassa majd, hogy ők nevelték ki a legdrágább játékost.
Szerintem annó Beckhamet sem akarta a MU mégis 35-ért elhoztuk (számomra azóta is érthetetlen módon olcsón)
Ez csak egy példa h valóban nem mindig jön ki a Real szorzó. Mint az ilyen nagy igazolásokat általában így véleményem szerint ebben az esetben is döntő tényező, hogy Bale mennyire áll ki amellett, hogy igen is a Real mezét akarja felhúzni. Ha kiáll ezért "olcsóbb" lehet valamennyivel, ha csak nyammog akkor sokba fájhat...

Attól tartok az esetleges hoppon maradást mással is lehet majd magyarázni, mint Bale "nem érkezésével". Ahogy az is igaz, hogy ha jön sincs garancia a sikerekre. Tudom, hogy ezt Te is tudod, csak az a sugalmazás szerűség ott a végén... :)
Természetesen tudom és tisztában vagyok vele. Kb az idei szezont is meg lehet magyarázni 2 tucat dologgal. Nyilván jövőre is meg lehet majd ha ugy alakul. De talán az egyik fő dolgot mert biztos vagyok benne ha nem hozzuk Bale-t és bukunk jövőre az fog menni itt nyáron, hogy most már Perez nem sza..zhat minden áron el kell hoznia ha nyeni akarunk. (persze ezzel nem értek egyet.)
HALA MADRID!
(1999-2013)

Kép
__C. Ronaldo____Benzema___Ricardo Kaka__

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. július 27., szombat 20:03

jó lenne...
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 27., szombat 20:01

őőőőőőő izé Megy a meccs topic nem lesz? :kivagyhe:

Cobra11
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 18:13
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2013. július 27., szombat 19:37

Valaki tud valamit Sahinról? 100% hogy Dortmund?

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 27., szombat 19:29

Guti.HaZ. írta:Nem kötekedés volt, de mintha újraélném ugyan azt a napot minden nap.
Azééééé :angry: :mrgreen:

Amúgy nyugi nekem is... Főleg, hogy most olvastam 1 Spurs magyar szurkolói oldalt amin arról irnak, hogy:

A Real házibulvárja, a Marca leporolta a tavaly nyári "Modric-idézeteket", és a neveket, ill. a dátumot kicserélve, de lényegi változtatás nélkül felhasználta annak illusztrálásaként, hogy Bale mennyire ki van borulva amiatt, hogy neki a Spurs-ben kell fociznia. Európa sportújságírói mellesleg csukott szemmel benyalták a Marca "exkluzív tudósítását" a Levy irodájában történt fiktív magánbeszélgetésről a Frei Tamás hitelességét tükröző idézetekkel együtt.

Ezzel szemben a nagy többség szarik arra a minapi interjúra, amit Bale adott a Match of The Day magazinnak. Ebben többek között arról beszél, hogy a Spurs-nek minden esélye megvan a BL-indulás kiharcolására, sőt magasabbra is helyezhetjük a lécet, hiszen a Paulinho-kategóriás igazolások tovább növelik a már most is izmos keret erejét. Mindvégig többes szám első személyben utalva a Spurs-re.

Mellesleg a Real és a Spurs tavaly együttműködési megállapodást kötött. Ezt szem előtt tartva még kiábrándítóbb az arisztokraták viselkedése. Egyébként, ha Bale eligazol tőlünk valahova az elkövetkezendő egy-két évben, akkor szerintem szinte biztos, hogy Madrid lesz a célállomás, és nem is bánom ezt - amikor Bale kérni fogja, akkor engedjük csak el a megfelelő áron.


És ilyenkor jön az, hogy akkor mi van a 80 millás ajánlattal :kivagyhe: ... Szóval kezd nekem sok lenni ez a Bale saga maradjunk annyiban :shutup:

Avatar
Guti.HaZ.
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti,Ronaldo(#9),Claude Giroux
Kedvenc csapatod: RealMadrid, RealBetis, PhiladelphiaFlyers, BostonBruins
Tartózkodási hely: Szekszárd
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Guti.HaZ. » 2013. július 27., szombat 19:17

Géci írta:
Guti.HaZ. írta:Ezeket naponta százszor leírják. Mindenki tisztában van vele. Felesleges ugyan azt szajkózni heteken át. Lerágott csont, huszadszorra ugyan az a kör nem túl izgalmas. Nincs olyan aspektusa a Bale projektnek, amiről ne lett volna szó tízszer. Innentől kezdve ugyan azt a párbeszédet elkezdeni minden nap szerintem marha unalmas. Tényleg nincs más hír?
NZedgével volt 1 beszélgetésünk a témáról... Vagy fórumon ezt nem szabad!? :kivagyhe:
Nem kötekedés volt, de mintha újraélném ugyan azt a napot minden nap.
"You don’t gamble to win. You gamble so you can gamble the next day."
Bert Ambrose (1896–1971)

https://www.facebook.com/fogadoblog/ :coffee:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 27., szombat 19:15

Jövőre mindkét csapatom előrébb fog végezni a maga bajnokságában, mint a tieid. :agree: :mrgreen:
Mondjuk nekem má az is furcsa,hogy valakinek két kedvence van... :roll: a valenciat én is csípem,de kedvencemnek nem mondanám...mert olyan csak egy van....csak 1...
Meg mivan ha összekerül a két kedvenc?Akkor melyiknek szorítotok? :)
Mondjuk GT-t ez a veszély nem fenyegeti :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. július 27., szombat 19:11

Géci írta:
Guti.HaZ. írta:Ezeket naponta százszor leírják. Mindenki tisztában van vele. Felesleges ugyan azt szajkózni heteken át. Lerágott csont, huszadszorra ugyan az a kör nem túl izgalmas. Nincs olyan aspektusa a Bale projektnek, amiről ne lett volna szó tízszer. Innentől kezdve ugyan azt a párbeszédet elkezdeni minden nap szerintem marha unalmas. Tényleg nincs más hír?
NZedgével volt 1 beszélgetésünk a témáról... Vagy fórumon ezt nem szabad!? :kivagyhe:

Kérdésedre reagálva,tényleg nincs más hír. :mrgreen: Illetve van,Kondogbia. Szerintem érthető,hogy sokakat foglalkoztat a Bale ügy,persze sok a lerágott csont,unalmas már a téma,de érthető,hogy erről hangos a fórum így a strand szezonban. :D

Na a mai kezdő egész kellemes. :)

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 27., szombat 19:09

Diego López, Carvajal, Pepe, Nacho, Coentrao, Khedira, Modric, Isco, Özil, Cristiano Ronaldo és Benzema.
AZ EDDIGIEK alapján ezt a kezdőt eltudnám viselni sokszor az alap védelemmel.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 27., szombat 19:03

Guti.HaZ. írta:Ezeket naponta százszor leírják. Mindenki tisztában van vele. Felesleges ugyan azt szajkózni heteken át. Lerágott csont, huszadszorra ugyan az a kör nem túl izgalmas. Nincs olyan aspektusa a Bale projektnek, amiről ne lett volna szó tízszer. Innentől kezdve ugyan azt a párbeszédet elkezdeni minden nap szerintem marha unalmas. Tényleg nincs más hír?
NZedgével volt 1 beszélgetésünk a témáról... Vagy fórumon ezt nem szabad!? :kivagyhe:

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. július 27., szombat 19:01

GT37 írta: :D
Jövőre mindkét csapatom előrébb fog végezni a maga bajnokságában, mint a tieid. :agree: :mrgreen:
A Barka tuti nem. :mrgreen:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. július 27., szombat 18:53

MorataMartin írta:GT37 drága barátom most nézem h te a barca mellett a Spursnek szurkolsz, ez az jelenti h Isten egymás ellen teremtett minket, mert a 2. kedvenc csapatom az Arsenal! :D (Nem besszólasnak szántam csak gondoltam megemlítem :D )
Na, még egy dupla ellenség. B-) :D
Jövőre mindkét csapatom előrébb fog végezni a maga bajnokságában, mint a tieid. :agree: :mrgreen:

MorataMartin
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. július 27., szombat 18:39

GT37 drága barátom most nézem h te a barca mellett a Spursnek szurkolsz, ez az jelenti h Isten egymás ellen teremtett minket, mert a 2. kedvenc csapatom az Arsenal! :D (Nem besszólasnak szántam csak gondoltam megemlítem :D )

Avatar
Guti.HaZ.
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti,Ronaldo(#9),Claude Giroux
Kedvenc csapatod: RealMadrid, RealBetis, PhiladelphiaFlyers, BostonBruins
Tartózkodási hely: Szekszárd
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Guti.HaZ. » 2013. július 27., szombat 18:30

Géci írta:A sejkeknek köszönhetően irgalmatlan felmentek az árak
Géci írta:nem lepődnék meg, ha Levy direkt arra menne, hogy rekord vásár legyen belőle...
Ezeket naponta százszor leírják. Mindenki tisztában van vele. Felesleges ugyan azt szajkózni heteken át. Lerágott csont, huszadszorra ugyan az a kör nem túl izgalmas. Nincs olyan aspektusa a Bale projektnek, amiről ne lett volna szó tízszer. Innentől kezdve ugyan azt a párbeszédet elkezdeni minden nap szerintem marha unalmas. Tényleg nincs más hír?
"You don’t gamble to win. You gamble so you can gamble the next day."
Bert Ambrose (1896–1971)

https://www.facebook.com/fogadoblog/ :coffee:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. július 27., szombat 17:59

Nzedge írta:on: Szerintem is Bale-nek most kéne dobbantania a Spurstől. Nekem van egy megérzésem,hogy jönni fog és nem rekord összegekért. :roll:
Sajnos szerintem is menni fog, de az biztos, hogy kaszálni fogunk érte, mint az atom. Rekordösszeg lesz ebből.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. július 27., szombat 17:56

morientes írta: Az viszont biztos érdekli,hogy ő e a legfontosabb a csapatban,vagy sem.Persze ha Bale lenne a világ legdrágább igazolása,akkor se hiszem hogy madridba körülötte forogna a világ.(remélem hogy nem)
Amúgy meg az is egy dolog hogy ki került a világon a legtöbbe,meg az is hogy ki a legértékesebb a világon.Az meg nem Bale... :)
Bale is tudja, hogy Cé a legfontosabb játékos a csapatban és szerintem nem lenne kifogása ez ellen, mivel már nyilatkozta is és látszik is rajta, hogy Ronaldo a példaképe, szóval simán megférnének együtt.(szerintem jobban összepasszolnának, mint a Neymar-Messi páros, de majd eldől, ha tényleg jön a walesi)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 118 regisztrált és 0 vendég