Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. július 11., hétfő 1:44

Pepe odasúgása Kanténak sokatmondó volt valóban. Kíváncsi lennék mit mondhatott neki... :hmmm:
:goat:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2016. július 10., vasárnap 23:42

Na vége az EB-nek, holnap hétfő, jöhet Pogba és Kanté bejelentése. :mrgreen:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8080
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2016. július 10., vasárnap 20:45

Pogba az új Neymar.
Csak azt nem tudom Raiola és Mendes nem fognak hajba kapni az Old Trafford irodafolyosóin? :lol: :lol: :lol:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. július 10., vasárnap 20:40

El Maestro írta:Pogbáról lemondtunk. Nem fogjuk kifizetni Raiola ügynöki díját (25 millió euró), Juvenak pedig 120 millió üti a markát a franciáért cserébe. Nálunk pedig érvénybe lépett a B verzió, Andre Gomes 45-50 millió körül + ugye Kante 25 millió euróért.
Csak komplett hü@lyék veszik meg 120ert.
Jól tesszük......nem is ismerek a csapat vezetőségére...hogy átgondolt döntést hoz végre.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. július 10., vasárnap 20:38

ziro4vr írta:Legyen úgy.

Morata meg először fogja be a száját és bizonyítson. Fuckot mutató emberünk van elég.

Nem lesz csendben abban biztos lehetsz. A tudása szerény az arca nagy.....majd ül a padon minket meg baszogat érte a média majd.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. július 10., vasárnap 20:10

El Maestro írta:Pogbáról lemondtunk. Nem fogjuk kifizetni Raiola ügynöki díját (25 millió euró), Juvenak pedig 120 millió üti a markát a franciáért cserébe. Nálunk pedig érvénybe lépett a B verzió, Andre Gomes 45-50 millió körül + ugye Kante 25 millió euróért.
Hát akkor már inkább tolnám Kovat

Avatar
El Maestro
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modric, Marcelo, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Chicago Bulls

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: El Maestro » 2016. július 10., vasárnap 20:09

Pogbáról lemondtunk. Nem fogjuk kifizetni Raiola ügynöki díját (25 millió euró), Juvenak pedig 120 millió üti a markát a franciáért cserébe. Nálunk pedig érvénybe lépett a B verzió, Andre Gomes 45-50 millió körül + ugye Kante 25 millió euróért.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. július 10., vasárnap 20:06

Legyen úgy.

Morata meg először fogja be a száját és bizonyítson. Fuckot mutató emberünk van elég.
Nem illik.

Navamiro
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016. április 3., vasárnap 0:14

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Navamiro » 2016. július 10., vasárnap 20:02

ziro4vr írta:
Navamiro írta:Semmi értelme nem lenne kirakni csapatunk egyik legjobbját...
Nem csapatunk egyik legjobbja. A csapatnak az ő posztja kellett a bl-hez, nem Casemiro minősége. Kante jobb 10/8 mutatóban.
Majd akkor idejön és meglátjuk mit ér vele a csapat.

Morata meg marad, és mutatja a fuckot majd a károgóknak.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. július 10., vasárnap 14:02

ferni írta:
wZoLee7 írta:Szerintem őt is kolcson adjak majd, vagy marad h valaki golt is lojon
Marianoban sokkal több a fantázia, mint Mayoralban, én mindenféleképpen megnézném pár meccsen, akár 2. számú csatárnak is el tudom képzelni nyugodt szívvel, bár ahhoz oda kell tennie magát az előszezonban.
En is. Sot ezt is varnam Zidanetol. Morata el 60-70 millaert, az utanpotlas arcok kozul meg egy menne az elso csapattal az eloszezonban. Annyira amennyire Benzemat potolni kell siman jo lehet

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8466
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2016. július 10., vasárnap 13:56

wZoLee7 írta:Szerintem őt is kolcson adjak majd, vagy marad h valaki golt is lojon
Marianoban sokkal több a fantázia, mint Mayoralban, én mindenféleképpen megnézném pár meccsen, akár 2. számú csatárnak is el tudom képzelni nyugodt szívvel, bár ahhoz oda kell tennie magát az előszezonban.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. július 10., vasárnap 12:51

Szerintem őt is kolcson adjak majd, vagy marad h valaki golt is lojon

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2016. július 10., vasárnap 12:40

wZoLee7 írta:Na ha Mayoral lepett, akkor valoszinu h Morata marad
Még ott van Mariano is.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. július 10., vasárnap 12:35

Na ha Mayoral lepett, akkor valoszinu h Morata marad

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. július 10., vasárnap 12:26

wZoLee7 írta:
Ma olyanokat láttam hogy nem sikerült az orvosi szívproblémák miatt és lehet vége a karrierjének is.
Lucas?
Igen sajnos. En is olvastam.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. július 10., vasárnap 12:14

realistahuni írta:
Lucas Silva a Sportinghoz kerül kölcsönben, Mariano a felnőtt csapattal tart az előszezonra
Ma olyanokat láttam hogy nem sikerült az orvosi szívproblémák miatt és lehet vége a karrierjének is. :/
Lucas?

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2016. július 10., vasárnap 11:00

Lucas Silva a Sportinghoz kerül kölcsönben, Mariano a felnőtt csapattal tart az előszezonra
Ma olyanokat láttam hogy nem sikerült az orvosi szívproblémák miatt és lehet vége a karrierjének is. :/
Love football, hate antifa.

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: eReMA » 2016. július 10., vasárnap 9:28

El Unico írta:Ha a Juve kötsög lesz, akkor Kante fog jönni, mert bár még nem érett meg arra szintre, amin Pogba van, de nagy potenciál van benne, és már most ütős szintet képvisel, és jóval egyszerűbb, olcsóbb megszerezni.
Kante számomra is opciónak tűnik, ügyes gyerek, de vannak fenntartásaim vele kapcsolatban (is).
Elsősorban az, hogy túl vagyok már pár potenciális Makelele utódon, akikben sokan bíztak, mégis csak kevesen tudtak elérni a megfelelő szintre. Elég csak Lassra, M'Vilára, Songra, Fofanara stb. gondolni. Talán Matuidire lehet mondani, hogy nem tűnt el egy orosz "zs" ligában.
A másik, amitől tartok, hogy a Leicester csapatként volt annyira jó idén és egyénileg nem. Mint mondjuk a Dortmund (pl. Sahin leigazolása) vagy az Atléti (pl. Arda eddigi Barcás karrierje).

Egy szó mint száz, nagy előnye, hogy formában van, relatív olcsó, fiatal, franszoá és az, hogy hosszú-hosszú évek óta űzzük a középpálya azon posztjára az általában dilettáns embereket.
Casemiro felüdülés számomra, de jó lenne már belenyúlni egyszer a tutiba.
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

kiserik
Hozzászólások: 5837
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2016. július 10., vasárnap 6:50

Én már nagyon rég óta úgy vagyok, hogy akkor hiszek el egy átigazolást, ha megvan a mezzel pózolás, meg bemutató. A többi addig kamu.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. július 10., vasárnap 0:42

Zidane, amikor először hallatta a hangját, elhoztuk bagóért Varanet, francia honból. Azóta top10 védő, és minden klub elvinné, minden csapatban alap kezdő lenne, pech számára hogy van két tanár előtte, viszont ő pedig tökéletes korba érkezett, és játszani akar. Itt, Madridban, de tudja, hogy két komoly konkurenciája van, és bár tud játszani bőven, mégsem eleget.

Azóta Zidane vezetőedző lett és BL-t nyert egy szezonvégére kifáradt, lesajnált Madriddal. Ez az első átigazolási szezonja, minden az ő kezében van, Perez ad a szavára. És nem hozna el egy franciát az első átigazolási szezonjában? :D :D Ugyanmár.

És bárkivel fogadok bármiben, hogy vagy Pogba vagy Kanté velünk kezdi meg a szezont, most az újságok azt írnak amit akarnak, el kell adni, fociláz van, a franciák reflektorfényben, Pogba amúgy is ott volt, most meg pláne.

Ha a Juve rábólt az izmos ajánlatunkra, akkor Pogba itt lesz, kizártnak tartom, hogy elmenjen a MU-ba. Ha a Juve kötsög lesz, akkor Kante fog jönni, mert bár még nem érett meg arra szintre, amin Pogba van, de nagy potenciál van benne, és már most ütős szintet képvisel, és jóval egyszerűbb, olcsóbb megszerezni.

Morata maradni fog, ketten megoldják a csatár posztot. Amennyit a Juvéban padozott, és elviselte, azt Madridban is el fogja viselni, ha megkapja azt az elismerést és bizalmat Zidane-tól.

Én teljes mértékben nyugodt vagyok, Zidane is tudja, hol kell erősiteni a csapaton, és azt is, kivel. Mennek a tárgyalások, az EB ideje alatt biztosan nem lesz semmi, utána várhatóak a bejelentések, elmennek a vakációzni a játékosok, de már úgy, hogy minden el van intézve. :coffee:
:goat:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 140 regisztrált és 0 vendég