Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. július 17., vasárnap 14:43

madridronie írta:
Amúgy ti ilyenkor mit vártok? Nyaranta elköltünk 200 milliót új emberre?
Azt, hogy fejlődjünk, előrelépjünk! :ike: Na most ez sem az első BL. győzelmünk után nem történt meg, sőt mondjuk ki, azon a nyáron inkább gyengült a keret, mint ahogy tavaly is cserecsatár, és Marcelo csere nélkül maradt a kedvenc csapatunk, míg a középpályán egész évben hiányérzetünk volt! És akkor az olyan finomságokról, mint a DDG bukta, a Cheryshev blama és Carlo érthetetlen menesztése már ne is beszéljünk.

Idén meg eddig ...
Az jogos, hogy James-Di Maria elbaszott "csere" volt, de nem mondanám teljes kudarcnak az egészet. Marcelo "cseréjének" meg mindenki úgy számolt, hogy volt 3 jobbhátvédünk, akik közül 2-en beugorhatnak balra, ami nem várt volt az az, hogy Danilo ennyire suta és szerintem ez mindig benne van. Cheryshev blamat nem tudom, hogy hoztad össze az átigazolásokkal. Carlo volt szerintem az egyetlen blama, de ezt leírtam én is. Csak fura, hogy egy páran úgy írtok, mintha totál csőd lenne az egész.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2016. július 17., vasárnap 14:38

Amúgy ti ilyenkor mit vártok? Nyaranta elköltünk 200 milliót új emberre?
Azt, hogy fejlődjünk, előrelépjünk! :ike: Na most ez sem az első BL. győzelmünk után nem történt meg, sőt mondjuk ki, azon a nyáron inkább gyengült a keret, mint ahogy tavaly is cserecsatár, és Marcelo csere nélkül maradt a kedvenc csapatunk, míg a középpályán egész évben hiányérzetünk volt! És akkor az olyan finomságokról, mint a DDG bukta, a Cheryshev blama és Carlo érthetetlen menesztése már ne is beszéljünk.

Idén meg eddig ...
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. július 17., vasárnap 14:29

Pogbát ha bejelentik, tenném le a 80 misit Alabáért. Sok, de ez van. 3 posztot lefednénk vele, kp, bhv és szükség esetén khv.

Bár akit a BM nem akar eladni, azt nem fogja, de a játékost szerintem meg lehet győzni, a klub meg Robben sérülése után állítólag Sanéra rámenne még az utolsó pillanatban. Sok esélyt nem adnék a transzferre, de azért hátha.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. július 17., vasárnap 14:29

realistahuni írta:Kovacic ha jól tudom amúgy most önszántából van ott a kerettel, nem? Mivelhogy ugyanannyi szabadságot kaptak ketten Lukával az eb miatt. Motivációs problémák nem hinném hogy lennének, néhány tavaszi pletykával ellentétben, mostmár csak játszatni kéne a gyereket. Zidane ebben az egy dologban kellene észhez térjen végre.
Semmi baj nem volt azzal, amit Zidane a tavasszal csinált. Játszatta azokat, akiket ismert, aztán használta a legoptimálisabb 11-14 embert. Kovacic nem volt az, nem találta a helyét még a csapatban és önbizalma sem volt, de bízom benne, hogy tisztalapot kap ő is meg Isco is és mindkettő összekapja magát, mert ők bőven a használható játékosaink közé kell, hogy tartozzanak.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. július 17., vasárnap 14:27

Így utólag Kanté elvesztése mellett azt mondom, hogy Krychowiakért is kár, mert ő is nagyon jó megoldás lett volna Modric és Kroos közé, aki ráadásul a La Ligahoz is hozzászokott, illetve árban sem volt olyan vészes. Jó felépítés, technika, nem néger stb. :mrgreen:
Max padra lett volna jó, semmi többre.

Nekünk továbbra is a kezdőt kell motiválni, azt pedig tucatjátékosokkal nem lehet, mert kiröhögik őket, mint Benítezt.
Kovacic ha jól tudom amúgy most önszántából van ott a kerettel, nem? Mivelhogy ugyanannyi szabadságot kaptak ketten Lukával az eb miatt.
Igen, mondjuk Kova nem fáradt el az eb miatt, szóval szerintem súgtak neki.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2016. július 17., vasárnap 14:25

Kovacic ha jól tudom amúgy most önszántából van ott a kerettel, nem? Mivelhogy ugyanannyi szabadságot kaptak ketten Lukával az eb miatt. Motivációs problémák nem hinném hogy lennének, néhány tavaszi pletykával ellentétben, mostmár csak játszatni kéne a gyereket. Zidane ebben az egy dologban kellene észhez térjen végre.
Love football, hate antifa.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. július 17., vasárnap 14:23

Szerintem az is túlzás, hogy Casemiro a 4. Top 4 esetén még lecserélni se kéne, mert nem lenne akkora kontraszt, hogy valakiért fizessünk 60-120 milliót, hogy leváltsuk. Casemiro egy erőszakos, küzdeni akaró és védekezni tudó játékos, de mind fizikálisan, mind fejben lassú. Ezért szerintem elég sokan vannak, akik vagy ebben vagy abban megverik. Gomes mondjuk nem ilyen, mert szerintem. kb egy Ramires forma az arc, aki semmiben sem kiemelkedő, de jól robotol, viszont nekünk ilyenre nincs szükségünk.

Így utólag Kanté elvesztése mellett azt mondom, hogy Krychowiakért is kár, mert ő is nagyon jó megoldás lett volna Modric és Kroos közé, aki ráadásul a La Ligahoz is hozzászokott, illetve árban sem volt olyan vészes. Jó felépítés, technika, nem néger stb. :mrgreen:
madridronie írta:
ebben a negatív hozzáállásban erősen közrejátszik, hogy az elsőszámú célpontokat nem tudtuk megszerezni, és emiatt mindenki csalódott egy kicsit.
Nekem konkrétan a bajom az, hogy 3. éve gyakorlatilag értékelhetetlen a vezetés nyári produkciója, ami az eltiltás következtében akár mindjárt 4 évre, vagyis egy egész ciklusra is datálódhat. :kivagyhe:
Amúgy ti ilyenkor mit vártok? Nyaranta elköltünk 200 milliót új emberre? Tavaly egy rossz igazolásunk volt, az Benítez volt. Egyedül a csatár nem hozatala volt gázos, idén ezt megtettük. Most meg nem Casemiro alternatíva kell, hanem egy jobb ember. Szerintem továbbra is Alabaért kéne letenni azt a 80 mililót. Lényegében lenne balhátvéd csere is és ezzel két problémát oldottunk meg.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kerlon 2016. július 17., vasárnap 14:26-kor.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2016. július 17., vasárnap 14:22

ebben a negatív hozzáállásban erősen közrejátszik, hogy az elsőszámú célpontokat nem tudtuk megszerezni, és emiatt mindenki csalódott egy kicsit.
Nekem konkrétan a bajom az, hogy 3. éve gyakorlatilag értékelhetetlen a vezetés nyári produkciója, ami az eltiltás következtében akár mindjárt 4 évre, vagyis egy egész ciklusra is datálódhat. :kivagyhe:
Már van egy andre gomesünk, Kovacic a neve. Teljesen felesleges igazolás lenne, valszeg drágán is.
Kb. erről van szó; na meg arról, hogy Casemirónak ettől még ugyanúgy semmi alternatívája nincs.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. július 17., vasárnap 14:18

Nem tunik rossz jatekosnak, csak azert ennyire negativ mindenki, ahogy irtad is, mert Pogbahoz kepest sehol nincs a tag. Es nekunk egyetlen helyen kellene csak erositeni a galakezdoben, es pont oda nem jon olyan jatekos, aki kene (se Pogba se Kante).

Valahogy igy latom a dolgot (Kroos es Modric melle a 3. jatekos):
1. Pogba
2. Kanté
3. Alaba
4. Casemiro
...
Gomes
:goat:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4467
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2016. július 17., vasárnap 14:13

ziro4vr írta:Már van egy andre gomesünk, Kovacic a neve. Teljesen felesleges igazolás lenne, valszeg drágán is. Akkor ideje abban bízni, hogy Isco végre feljavul. :lol:
Én alapjáraton is Kovacicot preferálnám, szerintem elég, mellé 1 Kanté és perfekt lett volna. Viszont egyértelműnek tűnik, hogy Kovaciccal nem számol ZZ, legalábbis egyelőre, ezért reménykedtem egy ideig én is Pogbában, mert ezesetben kellett volna azért valaki.

Szóval én is azon a véleményen vagyok, hogy felesleges ez a Gomes gyerek, főleg ennyiért, akkor már inkább Kovacic. Viszont szerintem azért nem olyan gyenge, mint ahogy bevan állítva, ebben a negatív hozzáállásban erősen közrejátszik, hogy az elsőszámú célpontokat nem tudtuk megszerezni, és emiatt mindenki csalódott egy kicsit.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. július 17., vasárnap 14:09

Kerlon írta:Annyira nem veszem a szívemre, de mocskosul idióta mindenki, ha ez tényleg igaz. Akkor már tényleg Pogba 120ért
Prntscrn, mentés, felhőbe fel. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. július 17., vasárnap 14:07

Már van egy andre gomesünk, Kovacic a neve. Teljesen felesleges igazolás lenne, valszeg drágán is. Akkor ideje abban bízni, hogy Isco végre feljavul. :lol:
Nem illik.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8435
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2016. július 17., vasárnap 14:06

Hohoho, Mayoral mit keres a keretben?
Nem odaadtuk a Wolfsburgnak?

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. július 17., vasárnap 14:06

Realista24 írta:
Kerlon írta:Hol találom az előszezon menetrendjét? Most nézem a Sevilla hajnalban már meccset játszott.
http://www.realmadrid.com/en/football/schedule

Naptárnézetben van minden meccs, hónapokkal tudsz variálni.
Ty.
Realista24 írta:Padra való, tucat játékos, 10 milliós kiegészítő ember.

Kerlon fog agybajt kapni, amikor veszünk egy noname játékost mocskos drágán. Csak ezért megérné :lol:
Annyira nem veszem a szívemre, de mocskosul idióta mindenki, ha ez tényleg igaz. Akkor már tényleg Pogba 120ért.

Amúgy tényleg hihetetlen, hogy ilyen emberekre akarunk ennyit költeni és meg sem próbálunk kukázni a franciáktól.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kerlon 2016. július 17., vasárnap 14:07-kor.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. július 17., vasárnap 14:02

Padra való, tucat játékos, 10 milliós kiegészítő ember.

Kerlon fog agybajt kapni, amikor veszünk egy noname játékost mocskos drágán. Csak ezért megérné :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. július 17., vasárnap 14:01

Szerintem se védekezésben se támadásban nem kimagasló, bedobod középre és kész

rb_lint
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2015. február 17., kedd 11:42
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Kroos, Isco, James, Zidane, Lampard
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rb_lint » 2016. július 17., vasárnap 13:57

Ügyes gyereknek tűnik, habár sokat nem láttam játszani. Az ára az egyetlen baj. Egyébként neki mi az ideális poszt? Védekezésben mennyire jó?

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. július 17., vasárnap 13:53

Az a baj vele, hogy a képességeihez képest drágán fog jönni. Egyértelműen a padon fog ücsörögni, itt ott beugrik. Amikor láttam nem sok extrát csinált, meglássuk, valamit csak látnak benne...remélem

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4467
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2016. július 17., vasárnap 13:48

Amúgy ez az André Gomes miért van annyira lenézve itt? Láttátok sokszor játszani és szar volt vagy mi? Komolyan kérdezem, mert én tényleg csak pár alkalommal láttam, de pl. a Real elleni meccseken magasan a Valencia legjobbja volt. Plusz azért Zidane véleményében én azért eléggé megbízok.

Ettől függetlenül 60 körüli összegért tényleg röhej lenne.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. július 17., vasárnap 13:46

Gago, Khedira időket fogja idézni. Pedig már elhittük, hogy jó lesz a középpálya.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 242 regisztrált és 0 vendég