Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. július 31., szerda 9:08

Toril csapata nagy szarban lesz a kövi szezonban. nagyon sokan jöttek fel a C-ből amiből sajnos azt mondom hogy min. 1 csapatunk kiesik az idén. ha a castilla akkor sajnos mindketten. egyszerűen kevésnek érzem őket a másodosztályra és a C-t meg a harmadra , ha ennyi a feljebb lépő. de nagyon ne legyen igazam és idén is a barca B előtt végezzen a castilla.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

centeno
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:14

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: centeno » 2013. július 31., szerda 9:06

sajnos nem láttam az eddigi felkészülési meccseket. meg tudná valaki mondani, hogy modricot mennyit és milyen poszton játszatta ancelotti? nekem van egy rossz érzésem a mai hírrel kapcsolatban, mert már többször felmerült neve a lehetséges távozók között és sokszor úgy tűnik, hogy a spanyoloknál nem annyira egyértelműen pozitív az ő megítélése, mint mondjuk itt a fórumon.

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. július 31., szerda 8:40

ericco írta:Nos, az AS szerint AvB csak akkor hajlandó elengedni Bale-t, ha Modric is az üzlet része lesz, és a horvát visszatérhet a White Hart Lane-re :lol:
Szívből gyűlölöm a firkászokat, de tény, hogy kreatív egy bagázs. Modric meg szerintem teljesen érinthetetlen, CR után őt tartom a legjobb játékosunknak, akire a csapatnak épülnie kell a következő 3 évben. Igaz, hogy nagyon nehéz megtalálni a tökéletes pozíciót számára, viszont egy ilyen kincsért megéri törni Carlonak a fejét.
Különleges ember és labdarúgó.
Nem tudom, hogy van-e a fórumon olyan, aki nálam jobban szeretné Balet a csapatban látni, de még én sem cserélném el rá a horvátot. Még egy az egyben sem. És ez nem azt jelenti, hogy Modric többet ér, egyszerűen csak számunkra fontosabb.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 31., szerda 8:32

ericco írta:Nos, az AS szerint AvB csak akkor hajlandó elengedni Bale-t, ha Modric is az üzlet része lesz, és a horvát visszatérhet a White Hart Lane-re :lol:
Jó, hát ez már a nem tudtunk mára kitalálni nagyobb hülyeséget kategória :mrgreen: ... Várom ezt az augusztusi találkozót, mert hátha eldöntenék, hogy jön vagy marad, mert augusztus 5-én már azt fogjuk olvasni, hogy a fél csapat meg 200 milla :lol: ...

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. július 31., szerda 8:27

Nos, az AS szerint AvB csak akkor hajlandó elengedni Bale-t, ha Modric is az üzlet része lesz, és a horvát visszatérhet a White Hart Lane-re :lol:
Merci Zizou!

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. július 31., szerda 8:16

RealRaúl77 írta:
Toril csapata tizennégy új játékossal vág neki az új szezonnak.
Ki az a 14? Mert konkrétan egy igazolásra emlékszem, mint hír. (Könnyen lehet, hogy többről lemaradtam.) De gondolom a többség alsóbb csapatokból jött fel.
Feltehetőleg nem is volt sokkal több igazolás, viszont a C-ből jöhetnek fel többen is.
Mondjuk úgy érzem, hogy nagyon le fog gyengülni Toril csapata. A tehetségesebb embereket -végre- beszippantotta a nagy csapat, most Deriken és Jose Rodriguezen kívül nem is tudom, hogy van-e kiemelkedőnek tűnő ifistánk.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. július 31., szerda 6:47

Toril csapata tizennégy új játékossal vág neki az új szezonnak.
Ki az a 14? Mert konkrétan egy igazolásra emlékszem, mint hír. (Könnyen lehet, hogy többről lemaradtam.) De gondolom a többség alsóbb csapatokból jött fel.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1202
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2013. július 30., kedd 23:52

oroszisti írta:Nekem a kedvencem , az volt , mikor csere csapattal vertük a barcát , és Hegyi nem tudta már mit mondjon kínjában :lol: Felejthetetlen percek voltak azok . Persze akkor sem volt jó a Real , csak a barca annyit tudott :agree:

Hihetetlen elvakultan "értékelnek" ezek a "szakértők"... én is imádtam Hegyi urunkat.. csak ez ment 'ööööööö hát ööö azért ez a real mégse az a real mert ööö' és meg áll a tudomány... komolyan néha csak ülök a fotelba és nézek magam elé, hogy ezek az emberek komolyan gondolják ezeket a 'munkákat'? :mrgreen:
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. július 30., kedd 23:41

Nekem a kedvencem , az volt , mikor csere csapattal vertük a barcát , és Hegyi nem tudta már mit mondjon kínjában :lol: Felejthetetlen percek voltak azok . Persze akkor sem volt jó a Real , csak a barca annyit tudott :agree:
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. július 30., kedd 23:06

miró írta:
Puhl meg továbbra is remek,tele a feje szesszel,ez jó....ás a 3 védekezőről beszél....de azt azért észre kellene venni,hogy ha az ellenfél alig tud labdát birtokolni,és a félpályát olyan nehezen lépi át mint egy 8 hónapos csecsemő első lépései.....akkor ott NEM BESZÉLHETÜNK védekező feladatról,vagy felfogásról.
te nem hallottál még arról hogy középpályás védekezés?pont hogy azért nem tudják kihozni a labdát,mert 3 olyan középpályásunk volt aki egyből tudott szűrni,más kérdés hogy kaputól 35 méterre tartottuk a labdát,följebb már nem sikerült mert 1.,vagy nem voltunk elég pengék 2., lassuak voltunk fejben 3.,rossz döntéseket hoztunk.
Nem hallottam,azt sem tudom mi az.......de egyébként az mást jelent. A labdát nem hogy kihozni nem tudják,hanem megszerezni sem......(deffenzív real:))
a 35 méter az az ellenfél kapujától számított? Az nem a védekezés lételeme amiről beszéltek,hanem egy szervezett letámadás,az ellenfél térfelén,de ezt nem tudják a szakkomik,mert védekező funkciókról beszélnek.
Ha a mi kapunktól érted 35 méterre akkor az más,de itt ez nem jelent meg,mivel a másik térfélen folyt a játék.

A mi 3 kpásunk nem szűr "egyből" mert NINCS MIT szűrni.....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Gábe
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:26
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Zinedine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gábe » 2013. július 30., kedd 22:58

A Napoli nem lassít, újabb Real Madrid játékost költöztetne Olaszországba, név szerint Arbeloát. A hírek szerint De Laurentiis 12 millió eurót fordítana a transzferre. Korábban a csapat másik védőjét, Coentraót is szóba hozták Rafa Benítez csapatával.
A végén még Khedriát is elviszik :argue: :-@ :coffee:
kapusok: Casillas, López, Jesús
védők: Carvajal, Arbeloa, Varane, Pepe, Ramos, Albiol, Marcelo, Nacho
középpályások: Xabi Alonso, Illarramendi, Khedira, Casemiro, Modric, Özil, Isco
támadók: Ronaldo, Benzema, Jesé, Morata

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miró » 2013. július 30., kedd 22:55

Puhl meg továbbra is remek,tele a feje szesszel,ez jó....ás a 3 védekezőről beszél....de azt azért észre kellene venni,hogy ha az ellenfél alig tud labdát birtokolni,és a félpályát olyan nehezen lépi át mint egy 8 hónapos csecsemő első lépései.....akkor ott NEM BESZÉLHETÜNK védekező feladatról,vagy felfogásról.
te nem hallottál még arról hogy középpályás védekezés?pont hogy azért nem tudják kihozni a labdát,mert 3 olyan középpályásunk volt aki egyből tudott szűrni,más kérdés hogy kaputól 35 méterre tartottuk a labdát,följebb már nem sikerült mert 1.,vagy nem voltunk elég pengék 2., lassuak voltunk fejben 3.,rossz döntéseket hoztunk.
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

cart
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2013. július 30., kedd 22:51

Toky írta:Azt írta valaki (vagy többen is?), hogy az EL-ben a betömörülő védelmek ellen is megmutatta klasszisát. Ehhez képest egy fejes gól (egy 3-0-ás meccsen) és a Lyon elleni két szabadrúgás gólja nem túl sok. Elnéztem valamit (ezt komolyan kérdem)? Vagy aki követte Őt, az magyarázza már el, hogy ez miért ennyi egy 80+-os(?) játékosnál.
Ha megnézed, a Tottenham nem nagyon pörgött rá az EL szereplésre... Idegenben egy meccset sem nyertek meg az egész sorozatban. A hazai fellépéseket valamennyire kötelességből hozták, de a többivel nem nagyon foglalkoztak.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. július 30., kedd 22:50

Most megy a RM vs M City ismétlés a Sport2-őn.....érdekes látni,hogy a meccs előtt miket beszéltek,majd a félidőben hogy kanyarodott el a vélemény a 45 perccel előttitől.

Az nem is fontos,hogy egy Bognár Gyuri MÉG ott tart,hogy a madrid felállása kp-án egy védekezésre berendezkedett valami(4-3-3) ahol kp: essien-khedira és alonso......holott évek óta a szerep a feladat a lényeg,nem az elhelyezkedés vagy a felállás poziciója....de ezek még 1988ban élnek.

Nagyon komoly lehetőseink voltak......ott még nem jött ki a JM féle probléma,bár már elkezdődött,ugye ramos hirtelen a padon volt...ott kezdték el fúrni JM-t.

Azért ha ez az iker és ramos vs JM féle probléma nem lett volna,kiváncsi lennék a végére....mert szerintem döbbenetes lenne a különbség.

Bognár Gyuri szerint anno makelele egyedül játszotta azt amit itt alonso,khedira és essien..... :D ez is érdekes,mert 10 évvel ezelőtt még ez ehető,de ma már a foci más....jó lenne felébredni.


Puhl meg továbbra is remek,tele a feje szesszel,ez jó....ás a 3 védekezőről beszél....de azt azért észre kellene venni,hogy ha az ellenfél alig tud labdát birtokolni,és a félpályát olyan nehezen lépi át mint egy 8 hónapos csecsemő első lépései.....akkor ott NEM BESZÉLHETÜNK védekező feladatról,vagy felfogásról.

Mindegy,csak felhúzom magam.......
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. július 30., kedd 22:41

___Samy___ írta:most nem szításként írtam be ezt a hsz-t, csak csupán furcsa olvasni kb a bajnokság vége óta, hogy reus egyáltalán nem lenne rossz itt, közbe meg a bl elődöntő előtt nem volt 5 ember, aki ezen a véleményen lett volna
gondolom a két elődöntő sokakat befolyásolt
Ebben van valami, meg ugye a csoportkörnél, még a City volt a nagy ellenfél, a Dortmund meg le volt sajnálva :D Azt nem tudom, hogy hányan látták őt a Mönchengladbach-ban focizni, de aki igen, az már ott észrevehette, hogy abból a szőke gyerekből még lesz valaki.

Amúgy az a baj, hogy mindig repkednek a nevek, amikor egy adott csapat valahol jól szerepel. ... ezt kell hozni, azt kell hozni, mert csak... Persze, amikor nem ment a szekér a csapatnak, de az adott focista már ott tolta, akkor a kutya nem akarta volna leigazolni.

Kedvencem, amikor Shakiri volt a Bundesliga topicban "istenítve".... Hát igen. Egy BL győzelem sokat dob. Ha idén nyerünk, akkor Khedira már Puskásék magasságában lesz. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. július 30., kedd 22:40

persze ez mind igaz, de ha az ember nem ismer vkit, akkor nem értem miért kell róla véleményt nyilvánítani
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: eReMA » 2013. július 30., kedd 22:39

,na azt nézd meg azon a szkórefaxomon
:lol:

Na, többek között az ilyenekért olvasok már évek óta kitartóan...
Hát majd' kiprüszköltem a görögdinnyét :-D
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. július 30., kedd 22:34

___Samy___ írta:most nem szításként írtam be ezt a hsz-t, csak csupán furcsa olvasni kb a bajnokság vége óta, hogy reus egyáltalán nem lenne rossz itt, közbe meg a bl elődöntő előtt nem volt 5 ember, aki ezen a véleményen lett volna
gondolom a két elődöntő sokakat befolyásolt
Igazából ,ez mindig így van :mrgreen: Hirtelen változnak a fórumon a vélemények . Viszont ez érhető is , hiszen a legtöbb fórumozó , nem követi az összes bajnokságot meccsről meccsre , nincsenek tisztában minden játékos tudásával . Ezért könnyen is befolyásolhatóak , na mindegy :D
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. július 30., kedd 22:30

most nem szításként írtam be ezt a hsz-t, csak csupán furcsa olvasni kb a bajnokság vége óta, hogy reus egyáltalán nem lenne rossz itt, közbe meg a bl elődöntő előtt nem volt 5 ember, aki ezen a véleményen lett volna
gondolom a két elődöntő sokakat befolyásolt
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. július 30., kedd 22:28

Toky:

bale alapvetően nem a TH góllövője, a góljai csak afféle bónusz,idén inkább u.n. irányítót játszott(de inkább hívjuk kötetlennek),na azt nézd meg azon a szkórefaxomon,hogy hogy van-e még hátravont támadó,vagy mozgató játékos aki ennyit termelt,és azt is hogy ebből mennyi sorsdöntő gól volt.

De tényleg nem szabad 60 fölé menni,nem azért mert bale nem ér annyit,hanem mert senki a két UFO-n kivül.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 229 regisztrált és 0 vendég