Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. augusztus 15., hétfő 6:17

Dzsi jól beszél. De én még annyit hozzátennék, hogy jó lenne már innen visszavonultatni egy legendát. Talán Zidane volt az utolsó ilyen. CR lehetne a kovetkezo, jó lenne nem olyan helyzetbe hozni őt is, hogy elvagyodjon innen. Tett ő már annyit ezért a klubbert, hogy innen vonulhasson vissza.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. augusztus 15., hétfő 1:22

Na legalabb van meg valaki aki osztja a velemenyemet. Dzsi jobban leirta azt amire en is gondoltam :)
:goat:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. augusztus 15., hétfő 0:36

Veidt írta:
El Unico írta: De! Cristiano Ronaldonal jobban senki nem tudja, mit jelent a Real Madrid.
Nem akarok kotekedni, de azert nehogy mar...
Carvajal 10 eves koraban mar itt volt, Nacho is 11, stb. Ok azok, akik tudjak hogy mit jelent a Real Madrid.
Pedig Cé és a klub között sokkal több párhuzamot találni mint barmely eddigi játékosunknál,Zidane és Ramos az akik még a klub védjegyeit cipelik a személyiségükben is.

Persze nem azt mondom,hogy Cé nagyobb madridista mint Carvajal, de a faszi minden tulajdonsága szinte az amiért én a Real Madridot választottam.Az arroganciától egészen a folyamatos maximalizmusig, a szupersztár státusz, a csillogás ami negativ és pozitív értelemben is részei a klubnak, a rengeteg hater a sok irigy ez mind Cr,ez mind a Real Madrid,ez mind mi vagyunk...

Elfogadom azok véleményét akik rábólintanábak 200 millára, de hatalmas baromságnak tartanám.Egyrészt a mai viszonylatban 200 millából már nem tudsz venni egy keretnyi játékost,másrészt nincs is minőség a piacon amivel pótolni tudnánk egy ekkora kalibert,harmadrészt rohadtul nem csak az aranytojást tojó tyúkot adnánk el.Az öltözőt is kiherélnénk vele mivel rohadtul nem mind1 szerintem a csapatnak,hogy Cé pályán van vagy nincs,ha szarul is játszik fontos a jelenléte a pályán,meg amúgy is Ramossal ők ketten ennek a csapatnak a vezérei.Kedvelem Bale-t de kétlem,hogy ha ráhárulna a Cr szerep azt a terhet eltudbá viselni,sőt ha el is tudná nem tudná azt a szintet hozni soha.Ha meg hoznánk konkrét utódnak valami túlárazott hazardot vagy mittudomén az akkora blama lenne,hogy nézni se bírnám.

+azt se felejtsük el higy van pénzünk,ilyen kamikaze akciókra semmi szükségünk nincs,ha annyira kellett volna Pogba Pereznek kifizette volna 120at Pogbáért vagy a 150et Neymarért...

És a legfontosabb,hogy míg Raul a végét járta Cr csúcson van,nem olyan mint 27 évesen de basszus,50gól... Biztosak vagyunk benne,hogy az 50 gólját majd kitermeli a csapat? Lehet,de azokkal a gólokkal mi lesz amik menetrendszerűen jönnek 7 éve amikor csak tőle lehet várni valamit? Hány bajnoki szolt annyirol,hogy Cé vert 1-2-3 gólt és a meccs szépen lecsorgott? A rangadókról nem is beszélve...

Csúcson van 10 éve és ki tudja meddig? Nem tudhatjuk, nem néz ki szarul,legalábbis nem úgy mint Raul, és ha mondjuk most lepasszoljuk befoltozzuk valami zs megoldással meg a készpénzel amit érte kaptunk aztán kiderül,hogy volt még benne szufla úgy 36-7 éves koráig? Én ezt a kockázatot nem vállalnám be...

Nem fontosabb mint a csapat,lesz utána is sikeres Real Madrid de azért saját magunkal ne csesszünk már ki,legalább hozzon le 1-2 30 gólos szezont mielőtt eladnánk csak a pénzért.Nincs csődközelben a klub, és Cé jelenleg a megfizethetetlen kategória a csapatunkból.Szerintem
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. augusztus 15., hétfő 0:06

El Unico írta: De! Cristiano Ronaldonal jobban senki nem tudja, mit jelent a Real Madrid.
Nem akarok kotekedni, de azert nehogy mar...
Carvajal 10 eves koraban mar itt volt, Nacho is 11, stb. Ok azok, akik tudjak hogy mit jelent a Real Madrid.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. augusztus 14., vasárnap 23:55

wZoLee7 írta:de hogy 3-4 év múlva nem lesz csúcs abban én biztos vagyok.
De nem arról van szó, hogy 3-4 év múlva eladnád-e 240ért, hanem idén. Én sem passzolnám el, még ennyiért sem. Tavaly egyébként elgondolkodtam rajta, hogy nem biztos, hogy kell ő nekünk, de basszus... már sokadjára cáfolt ránk. Valaki írta, hogy eladná és nyomatná helyette Asensio-t. Értem én hogy örülünk neki, meg lehet majd egyszer alapember, lesz is szerintem, mert van kakó a srácban. De per pill elég sokat gyengülnénk egy CR-Asensio cserével.


Bár ha jönne helyette egy Agüero-Verratti pakk, akkor erősen elgondolkodnék :mrgreen:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. augusztus 14., vasárnap 23:50

El Unico írta: De! Cristiano Ronaldonal jobban senki nem tudja, mit jelent a Real Madrid.
Anno Raulnal jobban sem tudta senki sem mit jelent a Real es lattuk, h mi lett a vege.

Amig Perez lesz, addig nem kell aggodni CR fanoknak. Tisztelem amit elert es halasak lehettunk, h itt van/volt...de remelem nem kallodik el egy fiatal sem, mert erinthetelen es lecserelhetetlen lesz meg vagy 2 evig.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. augusztus 14., vasárnap 23:47

Azért szerintem volt amikor a saját érdekét a csapaté elé helyezte, bőven...és ezzel semmit sem akarok elvenni az érdemeiből, de hogy 3-4 év múlva nem lesz csúcs abban én biztos vagyok.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. augusztus 14., vasárnap 23:40

Nem azt mondom, hogy a Real Madrid matol legyen Cristiano Ronaldo FC, nem szeretem ot jobban mint a Real Madridot, es egyetertek abban hogy a klub minden jatekos felett all.

De! Cristiano Ronaldonal jobban senki nem tudja, mit jelent a Real Madrid. Valahanyszor palyara lepett, mindig a gyozelemert futballozott, elsosorban mindig azt akarta, hogy a csapat nyerjen. Azert, hogy kozben elvezi ha az o munkajaval nyer a csapat es o a foszereplo, nem hibaztathato, egyreszt azert mert ennek koszonheti az osszes sikert, masreszt mert millioszor tette boldogga a Real szurkolokat, o az aki millioszor kepviselte a Real Madridot, es o az aki kepes (volt) tartani a lepest Messivel, sooooot!
Valahol presztizskerdes ez a dolog, es szerencse, hogy a Real Madridnal nem ugy gondolkodnak, mint itt nehanyan. Ha mar ennyire a penzre megy ki a jatek, hogy jobban jarunk a 240 millioval mint egy 3X eves sztarallurokkel teli jatekossal, akkor feltennem a kerdest, hogy vajon CR mennyi penzt hoz a konyhara csak azert mert a mi csapatunkban jatszik? Vajon hany ember megy ki a meccsekre azert hogy lassa ot jatszani? Vajon mennyi penzt koszonhetunk az o nevenek amit az Adidastol kapunk? Ahogyan irtatok is, ez penz is, de sokkal de sokkal tobbet nyerunk azzal hogy a csapatunkban tudjuk, mint azzal hogy eladjuk. Nem lehet parhuzamot vonni peldaul Raul es kozte, eg es fold a ketto. CR meg 3-4 ev mulva is csucs lesz, lehet sot biztos hogy csokkeni fog a hatekonysaga a kapu elott, es biztos hogy jatekban sem lesz jobb mar, de a legnagyobb idiotasag lenne ot eladni. Ezt biztosra veszem.
34 evesen is ugyanugy fog harcolni a sikerert mint most vagy 20 evesen. Nem azert mondom ezt, mert jovobe latok vagy mert a legnagyobb spanom es hetvegente egyutt dumalgatunk Marokkoban egy uveg bor melllett, hanem mert nem erezni rajta hogy megunta volna ezt az egesz futballnak nevezett dolgot. Van egy csomo cel amit meg kituzhet maga ele, amit a Real Madridnal erhet el. Es azt gondolom hogy ha mar nem lesz szint es megunta, vagy egyszeruen csak nem lesz kepes kiemelkedni a csapatbol es a mezonybol, akkor vagy visszavonul vagy elmegy levezetni.
:goat:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. augusztus 14., vasárnap 23:16

Realista24 írta:
Fuentealbilla írta:Óriási az a 22 CR szavazat... grat :)
Erre szokták azt mondani, hogy valaki 100 ftért az anyját is eladná
Kapsz egy warnt, mert ugyan Cére nyomtam, de anyámat nem adnám el anyádért + 240 milliárdért sem.
23, sajnos nem nyomtam rá pedig akartam, utána meg már nem lehetett. 240-ért, valakit aki 30 felett van, mindig kezdő, túlságosan sok a feszültség körülötte? Oké, meglövi a góljait, de nekem senki ne mondja hogy szeretne olyannal játszani aki minden kisérletem után a legnehezebb activity feladványt is elmutogatja a pályán az helyett h a játékkal törődne. 240 millió! Innen fog vissza vonulni, mert innen fog. Többszörösen megérte minden cent amit érte fizettünk. Nem a kedvencem, de maximálisan tisztelem őt azért amit a pályán és azon kívül megtesz. Viszont én a Real Madridért szurkolok, és tudom, hogy ha CR azt mondaná hogy én holnaptól a PSG játékosa leszek, vagy vissza megyek a MU-be egy utolsó 2 évre, megköszönném az eddigieket és lehetne tolni Asensiot. 240-ből azt vesszük meg a kp-ra akit akarunk, stabilak maradunk ha Luka kiesik akkor is.

Az se rossz ha marad, továbbra is tartom ez a világ legjobb kerete, a kezdő beton kemény, a pad is jó. Eladunk egy Jamest, még igazolni se kell mert megvagyunk.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2016. augusztus 14., vasárnap 22:49

Fuentealbilla írta: Zsombor: de erre szokták
Nem. Én nyertem. Pont.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. augusztus 14., vasárnap 22:46

Ebből lesz az, hogy Perez eladja Iscot és hozza Sissokhot. :mrgreen:

//remélem nem

James el, Alaba in, fasza minden. Morata már úgyis marad, ez van.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. augusztus 14., vasárnap 22:42

Az AS továbbra is hisz abban, hogy megvesszük Alabát, 50 után a 65öt is visszadobták a németek, a 80ból nem engednek.
Azt hiszem itt az ideje feláldozni Jamest.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. augusztus 14., vasárnap 22:12

Realista24 írta:
MesQueUnClub írta:Azért Ibrának a fizikumához és állóképességéhez az is hozzátesz, hogy szabadidejében (kickboxol?) asszem.
Fekete öves taekwondos. Bár lehet azóta mást nyomat.
Tudtam én, hogy valami intenzív küzdősport ezért nem is voltam benne biztos, egyébként ha már MU, Pogba meg kickboxolni szeret, Rooney meg boxolni, tehát legrosszabb esetben így vagy úgy de megverik az ellenfelet. :lol: :lol: :lol: :lol:

Itt épp Tompót akarja! :D
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. augusztus 14., vasárnap 22:04

Fuentealbilla írta:Óriási az a 22 CR szavazat... grat :)
Erre szokták azt mondani, hogy valaki 100 ftért az anyját is eladná
Kapsz egy warnt, mert ugyan Cére nyomtam, de anyámat nem adnám el anyádért + 240 milliárdért sem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2016. augusztus 14., vasárnap 22:00

Chris írta:
Óriási az a 22 CR szavazat... grat :)
Erre szokták azt mondani, hogy valaki 100 ftért az anyját is eladná
Mintha CR nem lebegtette volna meg a távozását pár éve mielőtt fizetésemelést kapott... Én egyébként azért nyomta rá, mert erős kétségeim vannak, hogy CR nem visszahúzó ember lesz e a közeljövőben. Gondolok arra, hogy lecserélni nem lehet, közben a képességei egyre kopni fognak, ő meg egyre frusztráltabb lesz. Nem tudom, hogy fogja kezelni a visszaesést. Sokszor sok mindenre rácáfolt már, remélem 2-3 jó év még benne van, csak azért ez évről-évre egyre inkább ott fog lebegni vele kapcsolatban. 240 millió meg még most is döbbenetes összeg. (Más kérdés, hogy ez megint felboríthatná a piacot, ami hosszú távon nem feltétlen kifizetődő)
Természetesen minden lehet. Talán szebb is lenne ez a befejezés mint a szokásos Real féle játékosbúcsúztatási politika, de szerintem CR pontosan tudja, hogy mikor elég, hogy mikor nem lesz szint már és magától fogja kérni a távozását akár amerikába akár máshova ha nem érzi már azt, h TOP és, hogy sikeressé teheti a Realt.
Elméleteket lehet gyártani ki mitől fél a személyiségével kapcsolatban én meg a személyiségével kapcsolatban pont az ellentét olvasom le. Nem hiszem koloncként akar majd itt tengődni.

Zsombor: de erre szokták

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. augusztus 14., vasárnap 21:58

MesQueUnClub írta:Azért Ibrának a fizikumához és állóképességéhez az is hozzátesz, hogy szabadidejében (kickboxol?) asszem.
Fekete öves taekwondos. Bár lehet azóta mást nyomat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. augusztus 14., vasárnap 21:47

Azért Ibrának a fizikumához és állóképességéhez az is hozzátesz, hogy szabadidejében (kickboxol?) asszem.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. augusztus 14., vasárnap 21:37

Ibra nem extraklasszis és messze nincs annyi kilométer és munka a testében, mint Cének.
Nem illik.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. augusztus 14., vasárnap 21:36

Ha jó lesz a csapat továbbra is, ha dominálni fogunk, ha egyben leszünk évekig, akkor az a 4 év annyira nem irreális. Csak ehhez az kell, hogy Modricot tehermentesíteni tudjuk a kor előrehaladtával, és itt most nem feltétlen a padoztatásra gondolok. Csak egy dolog jut eszembe. Pirlo a Juvéban. Egy hasonló forgatókönyv itt is jó lenne.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. augusztus 14., vasárnap 21:34

Nézve, hogy Ibra még mindig extraklasszis 34 évesen, lehet, hogy vígan elfocizik csúcsszinten évekig.
Csak Ibrának nem szar a térde és soha nem hozott olyan szintet mint Cé. Na meg az elmúlt x évben meg sem volt erőltetve a bugyli bajnokságokban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 83 regisztrált és 0 vendég