Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. augusztus 2., péntek 9:37

madridronie írta:
Ők heten kiegészülve Nacho, mint 4. hátvéd, és egyben Jolly joker is, mivel a két szélső poszton is bevethető, és Cheryshev duóval, több mint tökéletes. Ugyanakkor pont az utóbbi miatt érzem azt, hogy lesz még távozó, Coentrao személyében. Szerintem a padozás sem tetszik neki, és ezen kívül nem hiába hozták fel az oroszt a nagyokhoz, hogy aztán 3. számú balhátvédként semmit se játsszon. Igaz bevethető az egész baloldalon kb, elől, középen, és most már úgy néz ki hátul is, és hozzáteszem nem is rossz egyébként. Nem sok sót enne meg hátul, ha Coentrao maradna, előle meg már így is sokan vagyunk. Ezért érzem én úgy, hogy a portugál távozni fog, és Denis lesz Marcelo mögött.
Állítólag (AS) most, hogy a klub meghosszabbította a szerződését szívesen eligazolna 1 év kölcsönbe, hogy biztos helye legyen a jövő évi orosz vb. keretben, amit maga Capello papa is bőszen támogatna!
Az lenne a legjobb neki is, meg nekünk is. Csak túl sokat cikkeznek/tek (mostanában mintha nem olvastam volna), hogy a portugál távozik, távozni akar, ez keresi, meg az, vagy bevonnák egy üzletbe, etc.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 2., péntek 9:19

Ők heten kiegészülve Nacho, mint 4. hátvéd, és egyben Jolly joker is, mivel a két szélső poszton is bevethető, és Cheryshev duóval, több mint tökéletes. Ugyanakkor pont az utóbbi miatt érzem azt, hogy lesz még távozó, Coentrao személyében. Szerintem a padozás sem tetszik neki, és ezen kívül nem hiába hozták fel az oroszt a nagyokhoz, hogy aztán 3. számú balhátvédként semmit se játsszon. Igaz bevethető az egész baloldalon kb, elől, középen, és most már úgy néz ki hátul is, és hozzáteszem nem is rossz egyébként. Nem sok sót enne meg hátul, ha Coentrao maradna, előle meg már így is sokan vagyunk. Ezért érzem én úgy, hogy a portugál távozni fog, és Denis lesz Marcelo mögött.
Állítólag (AS) most, hogy a klub meghosszabbította a szerződését szívesen eligazolna 1 év kölcsönbe, hogy biztos helye legyen a jövő évi orosz vb. keretben, amit maga Capello papa is bőszen támogatna!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. augusztus 2., péntek 0:04

433-ban illetve 3 középpályásnál az elöl lévőknek szinte csak letámadni kell. Nem nagyon kell védekezniük, mert tolódik a 3-as a pálya szélességében. Ezért jó védekezésben is, mert ha felmegy a szélső, akkor lehet zárni a helyére. Meg stb. Szóval CR max letámad, ahogy Benzema és Özil is... persze visszaléphetnek.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. augusztus 2., péntek 0:02

sonic írta:Amugy erdekes hogy Ancelotti pont a minap nyilatkozta hogy Ronaldonak nem kell visszajarnia vedekezni. Csodalkoztam is hogy ezt igy kijelenti nyiltan... Majd meglatjuk.

Szerintem azért lesznek olyan meccsek, ahol CR-nek is vissza kell járnia. BM, BVB, Barca, Juve, stb.ellen azért nem árt ha CR is besegít.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. augusztus 1., csütörtök 23:38

Amugy erdekes hogy Ancelotti pont a minap nyilatkozta hogy Ronaldonak nem kell visszajarnia vedekezni. Csodalkoztam is hogy ezt igy kijelenti nyiltan... Majd meglatjuk.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

pulci
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pulci » 2013. augusztus 1., csütörtök 23:01

Szerintem az üzleti részt bízzuk Perezre nem lenne itt ha nem tudná mit csinál (múltkor azt olvastam, hogy Neymar már visszahozta az árát mezeladásokból -sajnos linket nem találom) ha csak arra gondolok, hogy sok ismerősöm aki nem nézi Pl-t nem is ismerte Balet most viszont már mindenki tudni fog róla és ha teljesít is milliószámra fognak fogyni a 11-es mezek és ez csak egy része az üzletnek...

Arról nem is beszélve, hogy ő tud védekezni is ha sikeresek akarunk lenni el kell felejteni, hogy ronaldo meg benz álldogáljanak csak elől majd többiek megoldják ilyen nincs a modern fociban a védekezés a csatároknál és széleken kezdődik ennek Ancelotti biztos tudatában van és remélem sikerül is megvalósítani!!!

Remélem jövő héten sikerül lezárni Bale ügyet és akkor szeptemberig lesz elég idő beépíteni és egy elképesztően ütőképes csapatunk lesz végre erős paddal is!

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. augusztus 1., csütörtök 22:31

Amugy tegnap pont akartam irni a taktikai topicba, le is irtam, aztan inkabb toroltem ... pontosan azt irtam le, hogy lehet sokan huylesegnek fogjak tartani, de nagy az esélye annak is, hogy ha jon Bale, akkor lehet hogy Benzema fogja magát a padon találni, es felállunk csatár nélkuli rendszerben ....
A 3 KKP az ugye adott .... Elol meg 3 tamadobb szellemu jatekos .... es Bale ha annyira univerzalis, hogy a szelen jatszott, majd vegul mar az egy szem csatar mogott TKP volt, akkor valahogy ugy is lehetne, hogy csatar nelkul, valami ilyesmit:

---------------Casillas/Lopez---------------
Carvajal---Varane----Ramos------Marcelo
-------------Khedira/Casemiro-------------
------Illarra-----------------------Modric----
Ozil/Isco-----------Bale----------C.Ronaldo

Tudom, hogy a taktikai topikban lenne a helye, de hat itt volt rola szo, ezert ide irtam. Nemtudom, mennyire fekudne Balenek az a hely, de valami hozzaerto szakerto leirhatná, hogy ez a rendszer mukodne e vagy sem :)
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. augusztus 1., csütörtök 22:09

Kerlon írta:Szerintem Benzema szívének és önbizalmának nem tenne jót, ha állandóan C-t meg B-t tapsolhatná ... Így is rengetegszer kedvtelen az ember... Főleg, ha nem jön neki össze valami. Kellene neki is egy kis reflektorfény meg taps vihar a Santiagoban...
Eloszor teljesitsen, lassuk rajta hogy kuzd a palyan es egy ido utan lesz reflektorfeny meg taps vihar is.

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miró » 2013. augusztus 1., csütörtök 20:38

Kellene neki is egy kis reflektorfény meg taps vihar a Santiagoban...
érje el hogy legyen neki.
Szerintem Benzema szívének és önbizalmának nem tenne jót, ha állandóan C-t meg B-t tapsolhatná ...

kit érdekel benzema ha menne a csapatnak,ne hogy már körbe kelljen sz*pkodni azért hogy jó kedve legyen...
ne h már a csapat legyen benzemáért.
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. augusztus 1., csütörtök 20:27

mohaola írta:Ami az árát illeti közel sem biztos hogy ennyiért fog jönni amit a lapok kitalálnak, valamivel el kell adni az újságot, és mivel ha nem Bale átigazolásával illetve rekord összegről szóló cikkel, biztos viszik mint a cukrot,
szerintem 70-80 millió körüli összeg lesz az amiért el fogjuk hozni.

Ha minden igaz akkor Coentrao kimaradt a keretből izomsérülés miatt, lehetséges nem akarják kockáztatni a sérülést mivel Bale üzlet részese lesz a portugál?
70-80+DM és Coentrao. Valami ilyesmi lesz a vége...hát nem olcsó mulatság az biztos. Bár a walesi egy személyben pótolja mindkettőt. Ha belegondolok amúgy, hogy baloson lesz egy Marcelo-CR duó, a jobboson meg Carvajal és Bale...hát ütni fog, mint az ipari áram.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 1., csütörtök 20:22

Bale átigazolásával illetve rekord összegről szóló cikkel
Én továbbra is azt mondom; 100X-szor inkább ilyen kellemes problémáink legyenek, meg a hasonló kaliberekről mennyen a megtehetjük és megéri/nem éri meg vita; mint mikor állandó jelleggel csak a "noname" arcokkal hoztak össze minket (illetve ne adj' isten még fizettünk is értük), mert ugye minden nagyágyú kiröhögött bennünket és beintett a Calderón érában vagy mikor akár csak említés szintjén is felmerülhettek ilyen Lucas Bigliak a José korszakban! B-)
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. augusztus 1., csütörtök 19:58

Ami az árát illeti közel sem biztos hogy ennyiért fog jönni amit a lapok kitalálnak, valamivel el kell adni az újságot, és mivel ha nem Bale átigazolásával illetve rekord összegről szóló cikkel, biztos viszik mint a cukrot,
szerintem 70-80 millió körüli összeg lesz az amiért el fogjuk hozni.

Ha minden igaz akkor Coentrao kimaradt a keretből izomsérülés miatt, lehetséges nem akarják kockáztatni a sérülést mivel Bale üzlet részese lesz a portugál?
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: adamzz » 2013. augusztus 1., csütörtök 19:37

Kerlon írta:Szerintem Benzema szívének és önbizalmának nem tenne jót, ha állandóan C-t meg B-t tapsolhatná ... Így is rengetegszer kedvtelen az ember... Főleg, ha nem jön neki össze valami. Kellene neki is egy kis reflektorfény meg taps vihar a Santiagoban...
alapból kedvelem a franciát, de volt négy éve arra,h reflektorfényben legyen. 1db Higuain volt vele egy poszton és nem tudta egyértelműen kiszoritani őt(persze ez a szar rotálás hibája is). Ez a Real Madrid, türelemből itt van a legkevesebb. Azért ne igazoljuk le Bale-t,hogy a francia érezze a törődést? Az élet kemény.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 1., csütörtök 19:29

És akkor kanyarodjunk vissza ahhoz hogy nem az árát sokallják a népek.Pedig pont hogy az általad leírtak alapján lalapján is az jön le,hogy tulajdonképp még is ez a legnagyobb bibi.Az ára.
De ez kinek bibi (csak azoknak, akik nem értenek egyet ezzel az üzlettel és transzferrel itt meg más fórumokon ilyen-olyan okból)??? Mert hogy a jelek szerint a Real Madridnak, az elnöknek és az edzői stábnak (vagyis akiké a felelősség és az elszámolási kötelezettség a sociók irányába) ez egyáltalán nem jelent problémát (hozzáteszem valószínűleg nem véletlenül), sőt; innentől kezdve ....
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. augusztus 1., csütörtök 19:27

Remy írta:
Kerlon írta:Az biztos, hogyha jön Bale, akkor valakinek lőttek elöl. Benzema is veszélyben lesz, mert a két szél minimum elfog vinni a szezonban 80 gól körül.... Igaz ő is produkált már ilyet, de akkor általában Higuaínnal nem egyszerre voltak a pályán. Vagy kijön az, hogy itt Ronaldo a nagy király és Bale teljesítménye marad el jóval a várttól.
Amúgy engem nem érdekel, ha a CR-Bale páros szerez mondjuk 80 gólt, és Benzema csak 20-at (minden sorozatot egybevéve), HA akkor szerzi, amikor szükség van rá. Az volt sokáig a baja a csapatnak, ha CR nem szerzett gólt, akkor erőlködés lett a vége, és reménykedni kellett, hogy valaki belője a kapuba a labdát.

Azt akarom látni, hogy a játékosok kisegítik egymást. Ha nem megy CR-nek, akkor menjen a többieknek stb stb. Lényeg, hogy ne CR-től függjünk.
Szerintem Benzema szívének és önbizalmának nem tenne jót, ha állandóan C-t meg B-t tapsolhatná ... Így is rengetegszer kedvtelen az ember... Főleg, ha nem jön neki össze valami. Kellene neki is egy kis reflektorfény meg taps vihar a Santiagoban...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. augusztus 1., csütörtök 19:25

Kerlon írta:Az biztos, hogyha jön Bale, akkor valakinek lőttek elöl. Benzema is veszélyben lesz, mert a két szél minimum elfog vinni a szezonban 80 gól körül.... Igaz ő is produkált már ilyet, de akkor általában Higuaínnal nem egyszerre voltak a pályán. Vagy kijön az, hogy itt Ronaldo a nagy király és Bale teljesítménye marad el jóval a várttól.
Amúgy engem nem érdekel, ha a CR-Bale páros szerez mondjuk 80 gólt, és Benzema csak 20-at (minden sorozatot egybevéve), HA akkor szerzi, amikor szükség van rá. Az volt sokáig a baja a csapatnak, ha CR nem szerzett gólt, akkor erőlködés lett a vége, és reménykedni kellett, hogy valaki belője a kapuba a labdát.

Azt akarom látni, hogy a játékosok kisegítik egymást. Ha nem megy CR-nek, akkor menjen a többieknek stb stb. Lényeg, hogy ne CR-től függjünk.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 1., csütörtök 19:22

Remy írta:Én már úgy vagyok vele, hogy nem érdekel az ára, nem érdekel, hogy Coentrao vagy DM játékjogát passzoljuk át érte, csak legyen már hivatalos. Senkinek nem jó az amikor a levegőben lóg egy átigazolás.

Óriási hátrányt jelent az, ha ismét augusztus végéig húzódik a szerződtetése valamelyik játékosnak. Jöjjön és Ancelotti alakítsa a csapatot. Ez a legfontosabb.
Nekem is ez a bajom, hogy már rég itt kéne lennie... Annyi nyugtat kicsit, hogy a Konf kupáról visszatértek is még 3 napja edzenek szóval hátha nem lesz vészes, ha 1 max 2 héten belül csatlakozik... És nagyon remélem, hogy bele fog illeni a játék képébe... Csapatjáték terén, ilyen Benzema szintre számitok, de nagyon remélem, hogy CR-el szétszedik a kaput...

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. augusztus 1., csütörtök 19:20

Csak azt, hogy nem elég jó egy ekkora összeg kifizetéséhez
Azért mert ekkora összeg kifizetéséhez talán csak Ronaldo elég jó ma,esetleg Messi...
És akkor kanyarodjunk vissza ahhoz hogy nem az árát sokallják a népek.Pedig pont hogy az általad leírtak alapján lalapján is az jön le,hogy tulajdonképp még is ez a legnagyobb bibi.Az ára.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 1., csütörtök 19:13

Ami annyiból fog állni hogy elől CR és Bale lecserélhetetlen lesz
Cristiano az lesz, ez egészen biztos (a teljesítménye miatt, amit 4 éve konstansan hoz), de hogy Bale is, arra azért mérget nem vennék világrekord, óriási zsé ide vagy oda --> lsd. Kaká!
középen Isco és Özil néha néha Kaká fogja cserélgetni egymást, míg elől Benzema...
Jelen pillanatban azt mondanám, hogy a walesi érkezésével Karimnak lesz itt a legmelegebb a pite ......., ha nem lendül hamar formába! Egyébként meg én továbbra is bízom benne, hogy a cél, a követendő példa és a minta a vezetőink szemei előtt a tavalyi Bayern München, ami bármit képes volt játszani (keret bősége, minősége miatt) és mindig az éppen aktuális ellenféltől, illetve a játékosai formájától, tudásától függően alakította a csapatát, a taktikát és a felállást is! :)
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. augusztus 1., csütörtök 19:13

Az biztos, hogyha jön Bale, akkor valakinek lőttek elöl. Benzema is veszélyben lesz, mert a két szél minimum elfog vinni a szezonban 80 gól körül.... Igaz ő is produkált már ilyet, de akkor általában Higuaínnal nem egyszerre voltak a pályán. Vagy kijön az, hogy itt Ronaldo a nagy király és Bale teljesítménye marad el jóval a várttól.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 194 regisztrált és 0 vendég