Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sander » 2013. augusztus 3., szombat 11:45

realistahuni írta:
Akkor nézném meg amikor CR vág nekik 3 gólt és simán lefocizzuk őket.
Mi még azért nem vagyunk annyira felpörögve, hogy megalázzuk a cselszit. Maximum egygólos győzelemre jók vagyunk. Viszont a bayern idén is a dortmund kivételével mindenkit lemosott a pályáról.
Engem soha nem igazán érdekeltek a felkészülési mérkőzések. Lehet hogy most valakinek nagyon megy aztán a szezonban meg abszolut nem. Messze menő következtetéseket nem érdemes levonni. Az említett példád is remekül alátámasztja. A Bayernnek nem voltak azok megfelelő ellenfelek és amikor meg jött egy olyan aki egy lapon van vele (vagy legalább a közelébbe) simán lefocizta a Bayernt.
Ezek a felkészülési mérkőzések semmi másra nem jók mind hogy egy kis erőnlétet és tapasztalatot gyűjtsön a társaság.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2013. augusztus 3., szombat 11:42

Én ezzel csak arra gondoltam, hogy mióta elment, nem először szúrt oda CR-nek Mourinho, szóval én nem lepődtem meg.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 3., szombat 11:35

szövegkörnyezet
Most megtaláltam a teljes Mou interjút, akit érdekel.
http://www.espn.co.uk/football/sport/story/227259.html
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. augusztus 3., szombat 11:31

Zsombor írta:Hát én ebben a Ronaldós nyilatkozatban sem találok semmi kivetnivalót. Nyílván oda akart bökni egyet ezzel CR-nek, de szerintem teljesen igaza van, nem érdemes egy lapon említeni a 2 játékost.
Miért kellene egy lapon emlegetni? Kurvára nem Cristiano hibája, hogy amikor ő alsótagozatos kisiskolás volt, ugyanazzal a családnévvel befutott egy brazil csodakölyök. Most dobja el ezért az apja nevét?

És miért kellene odaböknie? Főleg Mourinhótól furcsa ilyet olvasni, aki mindig többre tartotta az elhivatottságot a tehetségnél. Szerintem a NAGY Roni 28 fölött a maga 90+ kilójával masszívan padozott volna.

Szövegkörnyezeten sok múlhat, de elsőre ez sima kicsinyes suttyóságnak hat. Márpedig az Josétól soha nem állt messze. :)

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2013. augusztus 3., szombat 11:21

Hey, miért van tele az internet olyan szennyekkel, hogy Ronaldo megy a Junájtidbe vissza? :kivagyhe:
http://eurosport.yahoo.com/news/premier ... 03695.html
(Suarez jön, Ronaldo megy...WOTT??)
http://bleacherreport.com/articles/1724 ... edly-close
(közel az egyezség)
http://www.dailystar.co.uk/sport/footba ... -mega-deal
(mmiiiiivan? :( )
meg a NSO-n is volt vmi, csak nemtalálom...

ez viszont tetszik:
http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... nears.html
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. augusztus 3., szombat 11:11

meghát ha vki a brazil Ronaldoról beszél sajnos ki kell egészíteni h nem Cristiano. Ennyi csak a történet.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2013. augusztus 3., szombat 11:01

Hát én ebben a Ronaldós nyilatkozatban sem találok semmi kivetnivalót. Nyílván oda akart bökni egyet ezzel CR-nek, de szerintem teljesen igaza van, nem érdemes egy lapon említeni a 2 játékost.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. augusztus 3., szombat 10:51

én a másikba se találok semmi extrát...
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. augusztus 3., szombat 10:50

nemtudom mi a bajotok ezzel a nyilatkozattal.
Azzal semmi, inkább ezzel.
2000-ben voltam először edző, de előtte nagy kluboknál dolgoztam asszisztensként. 30 éves koromban edzettem Ronaldót, nem Cristianót, az igazit, a brazil Ronaldót” – nyilatkozta Mourinho.
Akkor nézném meg amikor CR vág nekik 3 gólt és simán lefocizzuk őket.
Mi még azért nem vagyunk annyira felpörögve, hogy megalázzuk a cselszit. Maximum egygólos győzelemre jók vagyunk. Viszont a bayern idén is a dortmund kivételével mindenkit lemosott a pályáról.
Love football, hate antifa.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. augusztus 3., szombat 10:47

Mike írta:nemtudom mi a bajotok ezzel a nyilatkozattal. Bale és Carlo irányába is tisztelettel beszél, az meg nagyon is igaz h az ő Madridjába jobban illett volna.
“2000-ben voltam először edző, de előtte nagy kluboknál dolgoztam asszisztensként. 30 éves koromban edzettem Ronaldót, nem Cristianót, az igazit, a brazil Ronaldót” – nyilatkozta Mourinho.


Ezzel a nyilatkozattal van bajunk. :roll:

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. augusztus 3., szombat 10:42

Mourinho: “A tavalyi szezonban kértem a klubtól, hogy igazolják le Balet, de nem volt lehetséges. Úgy néz ki, hogy ugyanez történik idén is, és elégedett vagyok, mert ő egy fantasztikus játékos. Persze ezek a számok óriásiak, és rajta lesz a nyomás, hogy bizonyítsa, megérte. Fantasztikus játékos, és úgy gondolom, ahogy az én Real Madridom játszott, könnyen beilleszkedett volna. Nem tudom Carlo mit gondol, de ő egy tapasztalt edző, és biztos, hogy a legjobbat hozza ki belőle
nemtudom mi a bajotok ezzel a nyilatkozattal. Bale és Carlo irányába is tisztelettel beszél, az meg nagyon is igaz h az ő Madridjába jobban illett volna.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sander » 2013. augusztus 3., szombat 10:37

Realista24 írta:
Jól van zsozé te megint megmondtad. Már alig várom, hogy lássam azt a tahó beképzelt pofáját, amikor a bayern elteszi az ötödiket a szuperkupán a favágó csapatának.
Jó eséllyel adhatunk neki egy pofont az USA-ban, ha sikerül túllépniük, és döntőbe jutniuk, és mi is megverjük az Evertont.
Akkor nézném meg amikor CR vág nekik 3 gólt és simán lefocizzuk őket.
Akkor majd mondhatja hogy az ő Madridja így meg úgy... Eddig nem voltam ellene de kezdi kihúzni a gyufát :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 3., szombat 10:31

Jól van zsozé te megint megmondtad. Már alig várom, hogy lássam azt a tahó beképzelt pofáját, amikor a bayern elteszi az ötödiket a szuperkupán a favágó csapatának.
Jó eséllyel adhatunk neki egy pofont az USA-ban, ha sikerül túllépniük, és döntőbe jutniuk, és mi is megverjük az Evertont.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. augusztus 3., szombat 10:27

Jól van zsozé te megint megmondtad. Már alig várom, hogy lássam azt a tahó beképzelt pofáját, amikor a bayern elteszi az ötödiket a szuperkupán a favágó csapatának.
Love football, hate antifa.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 3., szombat 10:26

A közeljövőben úgy sem hiszem h lesznek nagy költekezések. A védelem még jópár évig megvan, a kp-ra is megvannak az emberek hosszútávra, ha CR hosszabbít akkor előre se kell senkit venni. Az meg úgy nem lenne rossz ha két év alatt visszahozza az árát, és akkor a maradék 50 milliót már könnyen fizetjük ki.
Valahogy így, itt az elkövetkező években max. a távozó emberek pótlásáról kell majd gondoskodni; e tekintetben is véleményem szerint elsősorban a középpályán (Gündogan és a többiek azért nincsenek elfelejtve) lesznek majd komolyabb mozgások; idén pedig max. Coentrao utódját kell még megtalálni!
én a helyében tuti a premier ligue-t választanám.
Portugál edzővel dolgozhat ráadásul, biztos kezdőként és ami lóvét akasztanak most Bale eladásával ha okosan igazolnak, nagyon jó lehet a Tottenham. Olvastam, hogy lehet viszik Eriksent is az Ajaxból, ha tud tovább fejlődni ő is baromi nagy játékos lesz figyeljétek meg.
Ezzel is nagyon egyetértek! :mrgreen:
Wenger: Bale bid makes mockery of FFP regulations
Wengernek meg nagyon savanyú a szőlő /nem kicsit frusztrált az öreg :lol: :mrgreen: :lol::lol: /, pedig annak idején neki is meg volt az esélye beleülni a "tutiba"! :-* :smile:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára madridronie 2013. augusztus 3., szombat 10:29-kor.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2013. augusztus 3., szombat 10:01

Az egy dolog, hogy nekünk kényelmes lenne bevonni az üzletbe, de a játékosnak is van beleszólása a dolgokba
Nem hiszem, hogy annyira ellenére lenne a londoni csapat.
Volt róla szó, hogy visszamegy esetleg a Benficába, én a helyében tuti a premier ligue-t választanám.
Portugál edzővel dolgozhat ráadásul, biztos kezdőként és ami lóvét akasztanak most Bale eladásával ha okosan igazolnak, nagyon jó lehet a Tottenham. Olvastam, hogy lehet viszik Eriksent is az Ajaxból, ha tud tovább fejlődni ő is baromi nagy játékos lesz figyeljétek meg.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. augusztus 3., szombat 10:00

szombat, 09:29 “2000-ben voltam először edző, de előtte nagy kluboknál dolgoztam asszisztensként. 30 éves koromban edzettem Ronaldót, nem Cristianót, az igazit, a brazil Ronaldót” – nyilatkozta Mourinho.
feltehetjuk a kerdest, hogy miert utaljak ennyien Mourinhot. Biztos sokan irigyek is ra, de rengetegen az ehhez hasonlo nyilatkozatai miatt. En vagyok a jo, a tokeletes, az artatlan, a special one, el unico, en mar ezt elertem, azt elertem.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. augusztus 3., szombat 9:51

A Marca szerint a Real Madrid és a Tottenham 100 millió euró körüli összegben fog megállapodni Balet illetően. Most pedig már arról folynak az egyeztetések, hogy ezt a spanyolok miként egyenlítsék ki. Pérez terve az, hogy öt részletben törlesszenek, és az első részlet nem lehet több 25 millió eurónál.
na ez így már jobban tetszik. Bár levihetnénk Ronaldo vételára alá, meg egy 10-20 milliót kiválthatnánk pár sörmeccsel :mrgreen:

A közeljövőben úgy sem hiszem h lesznek nagy költekezések. A védelem még jópár évig megvan, a kp-ra is megvannak az emberek hosszútávra, ha CR hosszabbít akkor előre se kell senkit venni. Az meg úgy nem lenne rossz ha két év alatt visszahozza az árát, és akkor a maradék 50 milliót már könnyen fizetjük ki.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. augusztus 2., péntek 22:29

oroszisti írta:
szilamer írta:Egyébként mi az oka , hogy Coentrao menni akar?
Gondolom nem akarja a lelátóról nézni a meccseket . Jött Carvajal , Arbeloa vagy ő fog padozni. Valószínűleg még itt Arbeloát előnyben részesíteni Ancelotti , mivel Arbeloa mindkét szélen tud játszani. (más kérdés , hogy szarul)
Én nem engedném el ,de ha menni akar , akkor fölösleges itt tartani . De ő is hülye , ha a Totthanembe megy , mert bármelyik top klubba beférne ...
Szegény Fabio, a Realt és a Bayernt leszámítva, szerintem is bárhol STABIL kezdő lenne, így kétlem, hogy a Spurst fogja választani. Az egy dolog, hogy nekünk kényelmes lenne bevonni az üzletbe, de a játékosnak is van beleszólása a dolgokba, ez nem Amerika. :D

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. augusztus 2., péntek 22:19

szilamer írta:Egyébként mi az oka , hogy Coentrao menni akar?
Gondolom nem akarja a lelátóról nézni a meccseket . Jött Carvajal , Arbeloa vagy ő fog padozni. Valószínűleg még itt Arbeloát előnyben részesíteni Ancelotti , mivel Arbeloa mindkét szélen tud játszani. (más kérdés , hogy szarul)
Én nem engedném el ,de ha menni akar , akkor fölösleges itt tartani . De ő is hülye , ha a Totthanembe megy , mert bármelyik top klubba beférne ...
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 180 regisztrált és 0 vendég