Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. október 23., vasárnap 1:27

Nagyon nem tudnék átállni Nike-ra,bántaná a szemem.Remélem sikerül megegyezni végül.

Csináltak már érdekes mezeket adidasék nekünk de összességében azért frankó mezeink voltak mindig is.A tavalyi garnitúra szerintem tökéletes volt.Idén meg a hazai és a harmadik számú lett atom.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. október 23., vasárnap 0:40

Kassai Viktor es csapata ott lesz a Klubvilagbajnoksagon, ok kepviselik majd Europat. Oriasi dolog, hatalmas buszkeseg! (Akar szeretjuk Kassait akar nem, ez oriasi dolog!)
:goat:

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi* » 2016. október 22., szombat 13:00

amugy ha mar focicipo, nem tudja valaki, hogy neymarnal hogy jott kepbe a jordan? tudom tudom nike kotodes meg minden de foci es jordan?
ami amugy (szerintem) a legminosegibb (sport)cipoket rakja ossze, jelenleg egy 5ost nyuzok es fantasztikus bar az ara is igen szep :D
Kép

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2016. október 22., szombat 12:02

Hát cipő terén az adidas tényleg nem olyan jó mint a Nike. Esetleg a jó kis adidas bőr csukák amik még jók meg a sala... Én mint ruha jobban bízok az adidasbab de ez lehet azért van mert régi vágású gyerek vagyok :D
De azért mert nekem van egy véleményem nem kell le harapni a fejem

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. október 22., szombat 11:53

Nem akartam beszállni ebbe a mezkérdésbe, de nálam is a tradicio számít. Hozzá szoktam hogy melyik csapat miben nyomja, de teljesen felborult a trend, az arsenal lejött a nike-ról, a MU is a juve is... Ellenben a franszia 11 meg az adidasrol, ami azért döbbentett meg, mert Nemetország után ott kezdték el gyártani először licenc alapján vagy negyven éve...
Szóval nem lennék meglepve ha mi is váltanánk, de azért kicsit bántana.
Ami a minőséget illeti, szerintem, mivel hogy, nekem is van mindkét cégtől jópár ruhadarab cipő meg egyebek, nem nagyon látok különbséget. Nekem személy, szerint egyébként a nike jobban bejön, ha a realt nem számitom, fiatalosabb.

Igazán minőséget akar valaki akkor az az under armour, (asszem a spurs tolja abban), vagy az NB de meg a Joma is nagyon minőségi cuccokat gyárt, ezek meg nincsenek ugy felhigitva mint a két nagy, persze az ázsiojuk sem akkora.
Na ennyit a divatrol :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. október 22., szombat 10:08

Géci írta:Hát szerintem az adidas minőségben veri a niket, de ha váltanak akkor sem bőgöm el magam. A másik meg az hogy én szeretem az adidas mezeinket, bár az hogy nekem tetszik az egy dolog... :mrgreen:
A Nike semmivel nem olcsóbb mint az Adidas, másrészt az Adidas meg semmivel nem minőségibb mint a Nike, ugyan az a kínai kisfiú varrja fel a pincében a Pipát, amelyik a 3 csíkot. :lol: :lol:
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. október 22., szombat 10:05

Géci írta:Hát szerintem az adidas minőségben veri a niket, de ha váltanak akkor sem bőgöm el magam. A másik meg az hogy én szeretem az adidas mezeinket, bár az hogy nekem tetszik az egy dolog... :mrgreen:
Nem és nem. Minőségben szerintem már rég jobb a Nike, innovatívabbak voltak egy ideje, de az adidasnak klasszikusabb hatása van (Európában). Csak szerintem az adidas pont ezt veszítette el igazán. Elég megnézni az új generációs cipőiket. A Nike meg semmivel nem lesz olcsóbb, jelentősen biztos nem. 1-2 euró meg mit számít 100 eurónál.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2016. október 22., szombat 9:54

Hát szerintem az adidas minőségben veri a niket, de ha váltanak akkor sem bőgöm el magam. A másik meg az hogy én szeretem az adidas mezeinket, bár az hogy nekem tetszik az egy dolog... :mrgreen:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. október 22., szombat 9:37

lehet azért várunk Pepével, mert kell a hely a fiataloknak :hmmm:
Van a castillaba hely, nem lehet az egész elsőcsapat 18-20 éves spanyol...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. október 22., szombat 9:24

Nem csoda. Volt talán 5 meccsuk együtt. De ott a két újonc is. Szerintem jobb adottságúak is, mint Nacho.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
terry76
Hozzászólások: 165
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 21:59
Kedvenc csapatod: RM
Tartózkodási hely: Nyugat Magyarország

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: terry76 » 2016. október 22., szombat 7:07

Azzal ,hogy az alap Ramos és Varane az a baj, hogyha Ramos sèrült ,vagy eltiltott, a Varane Nacho belső páros komoly meccsen súlytalan.Ezért kell Pepe.Gondolom nem kér óriási fizetést,padon elvan ,nincs jobb opció.Mèg mindíg benne van 2 év, és ha nem is topp 10 es védő már ,de a 15 .be bent van.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. október 21., péntek 22:53

Jim írta:lehet azért várunk Pepével, mert kell a hely a fiataloknak :hmmm:

Nacho sem játszik, és 2 igéretes középső védőnk kölcsönben van
+ igazolni is fogunk oda valamikor..
Miért igazolnank? Az alap Ramos és Varane. 3 évre még tuti. Llorente már rutinosnak mondható spanyolban. Vallejo szépen beepult a Frankfurtba, jövőre mehet akár erősebb csapatba, de akár maradhat is. Ezek fényében Pepe távozhat és a pótlása is biztosított. És még Nacho is léphet akár. Felesleges arra a posztra költeni, főleg, hogy Pepet is lehet marasztalni. Amivel a kölcsönben lévők még fejlodhetnek egy évig. Max komoly sérülés, teljesítmény hanyatlás indokolná. Varane meg egyre jobb ahogy folyamatosan játszik.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. október 21., péntek 22:49

Jim írta:lehet azért várunk Pepével, mert kell a hely a fiataloknak :hmmm:

Nacho sem játszik, és 2 igéretes középső védőnk kölcsönben van
+ igazolni is fogunk oda valamikor..
Attól maradhat még egy szezont nyugodtan, 100% hogy nem balhézna a játéklehetőség miatt. A legfrissebb hírek szerint egyébként hamarosan bejelentik az új szerződését, nem variálnak többet. Nacho viszont szerintem 1-2 szezonon belül el fog menni. :-(
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2016. október 21., péntek 22:31

lehet azért várunk Pepével, mert kell a hely a fiataloknak :hmmm:

Nacho sem játszik, és 2 igéretes középső védőnk kölcsönben van
+ igazolni is fogunk oda valamikor..

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sebydani » 2016. október 21., péntek 21:57

Köszi Veidt. :agree: Azért megnézem spanyolul is, nézni jó lesz, a csattanót meg úgyis tudom előre :) B-)
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. október 21., péntek 21:56

sebydani írta:Srácok, megnéztem a honlapon, a filmet a Tizenegyedikről, csak a spanyol RMTV adja, az angol műsorában más szerepel. Felirat vajon lesz hozzá vagy ne nagyon számítsak rá? :hmmm:
Nem hiszem, különben adná az angol is. De utólag biztosan készül majd hozzá, ahogy a Tizedik jeleneteihez is.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sebydani » 2016. október 21., péntek 21:51

Srácok, megnéztem a honlapon, a filmet a Tizenegyedikről, csak a spanyol RMTV adja, az angol műsorában más szerepel. Felirat vajon lesz hozzá vagy ne nagyon számítsak rá? :hmmm:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. október 21., péntek 21:30

Ha olyan a stílus, akkor még jól is áll a gallér (ugye a 11-12-es mez pl.), de nekem az idein egyáltalán nem jön be. Nem véletlenül szebb a lila meg a fekete mezünk is.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi* » 2016. október 21., péntek 21:28

adom samy, plusz a kibacott gallert felejtsek mar el vegre :lol:
Kép

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. október 21., péntek 21:26

Egyszer minden véget ér.

Nekem amúgy teljesen mindegy milyen márkajel van a mezen, csak a mez legyen szép, egyszerű és letisztult. Nem pink, meg piros, meg tökömtudja milyen.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 79 regisztrált és 0 vendég