Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: istimester » 2013. augusztus 7., szerda 16:22

hehe írta:nézd már meg a hsz-em dátumát Ró-land.
Ez a hozzászólás azután született, hogy már több meccsen túl voltunk vele és a kollektiv hangok a legnagyobb csalódásnak kezdték nevezni. De nembaj, lényeg, hogy neked mindig igazad van pajti :shutup:

Továbbá:
Realista24 írta:
Foglalkozzatok a hírekkel, akinek meg baja van a másikkal rendezze le privát üzenetben, ha így sem megy, akkor használjátok a haragosok listáját.

Avatar
Mr. Bidé
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2013. augusztus 7., szerda 15:05
Kedvenc játékosaid: Maradona,Messi Jancsika Károly
Kedvenc csapatod: F.C.B. F.T.C.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mr. Bidé » 2013. augusztus 7., szerda 16:19

Raúl írta:Kíváncsi lennék, ha feltennétek egy olyan kérdést , hogy Bale jöjjön -e , vagy ne jöjjön 120 millióért , vajon mi lenne a válaszok aránya a fórumozók között... :hmmm:
Én megvenném :mrgreen:
Én arra lennék kíváncsi ha Cr-t kérdeznék meg erről mit válaszolna. Ez neki presztízs veszteség lenne ami azért rányomhatja a bélyegét kettőjük kapcsolatára.

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. augusztus 7., szerda 16:05

képesség hogy mehet tönkre?
ugyanúgy tud lőni, ahogy korábban. ez képesség.
teljesen más kérdés, hogy a sérülései miatt már nem fordul, hanem kanyarodik, nem gyorsul, hanem cammog.
és a lefordulás, gyorsulás nem képesség? :hmmm:
sosem voltak egymás után rendszeresen zseniális meglátásai, passzai, ő a milan kontrajátékában tudott élni, a válogatottban sem alkotott maradandót soha.
neki a sebessége volt a fő fegyvere, sosem volt extratechnikás, kis területen megélő kreatív játékos.
Ez így van, nem is tagadtam, hogy nem így lenne. Egyszerűen annyit mondtam, hogy Kakánál nem csak a fizikum ment tönkre, hanem minden erőssége. Ilyen helyzetben pedig lehet akármilyen zseni bármelyik játékos, a nagy karriernek annyi

Raúl
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:44
Kedvenc játékosaid: Raúl, Benzema, CR7, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Raúl » 2013. augusztus 7., szerda 15:56

Kíváncsi lennék, ha feltennétek egy olyan kérdést , hogy Bale jöjjön -e , vagy ne jöjjön 120 millióért , vajon mi lenne a válaszok aránya a fórumozók között... :hmmm:

Én megvenném :mrgreen:

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. augusztus 7., szerda 15:46

3.14sty írta:Sziasztok!

Volt szó valamilyen "csúcstalálkozóról" Perez és Levy között...
Mikor lesz/volt?

Köszi!
Ma lesz a nagy nap, délkörül találkoznak és tárgyalnak(magyar idő szerint este), elképzelhető, hogy a meccs kezdetére már valami kiszivárog a tárgyalásokról.
A Daily Mail szerint 115 millió eurót adnánk érte, viszont a Tottenham 120 millió eurót kér.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

3.14sty
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013. augusztus 5., hétfő 12:24
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Xabi Alonso, Roberto Carlos, Iker Casillas
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: 3.14sty » 2013. augusztus 7., szerda 15:32

Sziasztok!

Volt szó valamilyen "csúcstalálkozóról" Perez és Levy között...
Mikor lesz/volt?

Köszi!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 7., szerda 14:59

Befejeztétek?
Foglalkozzatok a hírekkel, akinek meg baja van a másikkal rendezze le privát üzenetben, ha így sem megy, akkor használjátok a haragosok listáját.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 7., szerda 14:53

És igaza van realistának,meg azoknak akik azt tartják,hogy abba a kombóba,ami kialakulóba van,neki semmi kresnivalója...
Mert pontosan mi is van kialakulóban??? Egyelőre szerintem max. annyi látszik, hogy többet szeretnénk majd birtokolni a labdát egy fiatalabb, labdaügyesebb középpályával (szemben Mouval) és hogy az eredmény mellett talán a tálalás sem lesz annyira lebutítva, mint a portugálnál, de egyébként .... :roll: :hmmm: :coffee: Az előszezon még javában tart és a keret sincs lezárva, szóval ebbe a képlékeny maszlagba még elég sok minden belefér és a végletek között bizony elég széles az a sáv, amelyben Carlo lavírozgathat majd kénye-kedve szerint!
Annyira birom,mikor valaki elmondja a véleményét,hogy miért nem szerencsés ha Bale ide igazol,vagy hogy mit várnak az emberek egy közel 100millios játékostól...akkor aztán süt a gyülölet az ellentábor hszeiből,akkor mindenki csak szörnyülködik hogy utálják Balet.....
Szerintem e témában egyik oldal sem különb a másiknál egy fikarcnyit sem! :)
eredeti témára visszatérve: nekem béltől vmi orbitális nagy futball kell, tavaszig kap tőlem türelmet, mégiscsak más ország, más foci, de onnantól kezdve vagy bizonyít, vagy kuka az egész. és nem csak én fogok röhögni rajta, a spanyol és szigetországi média apró darabokra fogja alázni, nem is beszélve a szurkolók és ellenszurkolók millióiról, akik rajta és perezen, a real madridon fognak röhögni, hogy ez? ez a szar fullátlag futógép ért 100 milliót?
Kockázatos? Az. (mint minden drága igazolás) Ennek ellenére, ezzel együtt is bevállalja a klub? Be. Innentől kezdve a felelősség csak és kizárólag a klubot és a vezetőit (a játékos felé ezzel együtt is max. az elvárások lehetnek nagyobb, de egyébként --> az már egy más tészta, hogy ezzel viszont majd elsősorban neki kell megküzdenie, ha bevállalja ezt a transzfert és ő láthatóan be fogja --> innentől kezdve töketlenségről beszélni /még akkor is ha Laca másképp értette B-) / fölösleges) terheli --> így ha ne adj' Isten bukik (nem fog, la. is én nagyon remélem és maximálisan drukkolni is fogok neki ezért; hisz a csapat, klub érdeke is ezt kívánja meg leginkább), akkor azt (bírálat, kritika, elégedetlenség, gúny, nevetés stb.) a vezetőségnek ugyanúgy viselnie kell majd (persze ha jogos), mint ha csak a sikerek jöttek volna /a Közgyűléseken, illetve a következő elnökválasztáson meg majd lehet szankcionálni a nem tetsző döntéseket/ --> erről szól az emberi felelősség, így szerintem felesleges ezt túlspilázni (a klubszeretetemet, illetve szimpátiámat nem ez fogja megingatni az is biztos)!
Én Bale mellett tenném le a voksom. Csak már látnám a bemutatását a Bernabeuban... :)
+ 1
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. augusztus 7., szerda 14:06

Amit belinkelt már valszeg akkor született, mire kiderült, hogy semmit sem ér Kaká nálunk
nézd már meg a hsz-em dátumát Ró-land.

de ugye mindenki a jövőbe látott, hogy mennyire lesz szar állapotban a sérülése vagy sem. sebaj.
azonkívül gratulálok, hogy te olyanért savazol engem, hogy egy brazil világbajnok aranylabdás érkezésének örülök, és nem egy kedira vagy higuájn szintű forma hatására kezdtem rángatni a dákómat.

hiába csűröd csavarod, ott van feketén fehéren, hogy mit gondoltam akkor és mit gondolok most kakáról.
És csak annyit állított, hogy nem egy zseni
:lol: :lol: :lol:
pont ez volt az amit már akkor sem értett meg a nagyja, hogy a magyar nyelvtudás hiánya vagy szimplán az agyi képességek szűk mivolta okán, azt nem tudom.
és most is ugyanez a lemez pörög... :lol:
Kép
Kép
Kép

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. augusztus 7., szerda 14:04

realmadridfan írta:Amit belinkelt már valszeg akkor született, mire kiderült,
Ott a dátum. Két hónappal Kaká ideigazolása után írta. És csak annyit állított, hogy nem egy zseni, és hogy a kontrázós taktika illik neki. Mint kiderült, már az sem. Persze, mint a fórum 99%-a, pozitívan fogadta a brazilt, főleg ilyen Sneijderek, Baptistak, stb után. Hittük, hogy Madridban képes megújulni, csak senki sem sejtette, hogy a milánóiak eltitkoltak egy elég komoly ágyéksérülést nála.
Merci Zizou!

ferni
Hozzászólások: 8249
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. augusztus 7., szerda 14:04

hehe:
"muhaha, conspiration theory in full motion.
mondtam én már az elején hogy lesz egy kaká+cronaldo pakkunk vagy nem mondtam?
muhaha, we gonna fuck everybody."

"muhaha, brazilgyerek jógyerek. "

"innentől nincs az a hülye, aki visszautasítja, hogy kakával egy csapatban, egy égretörő realban jácchat."

"olvasom a goal.com-on a reakciókat, sok majom szerte a világban azt hiszi, hogy a real madridnak vége - ők a 12 éves kategória, akik 2 éve néznek focit - illetve vannak azok, akik szerint kaká legjobb napjai már mögötte vannak (ez lehet, de lesznek fasza csapattársai, így nem egyedül kell erőlködni), meg innentől a reallal egyenesen a szakadékba vezet az út, és kaká eltűnik a süllyesztőben.
szóval tele van nyomorék szar hozzánemértő emberekkel ez a szánalmas világ.
mindenki bakaphatja. "

"reménykedjünk, hogy hasonló dolgokat látunk tőle itt a realban, mint zidanetól anno."

ami még megemlítendő, hogy hehe már akkor is aggódott Kaká egészségügyi állapota miatt.


:mrgreen:
hamar vissza lehet ám keresgélni :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ferni 2013. augusztus 7., szerda 14:08-kor.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. augusztus 7., szerda 13:44

Olasz lapértesülés szerint a Serie A-ban szereplő Juventus jövő nyáron a Real Madrid középpályásával, Xabi Alonsóval erősítené meg a keretét.


A Tuttosport értesülése szerint a spanyol válogatott játékos lehet az olasz klub következő nagy ingyenes igazolása, hacsak a 31 éves középpályás nem hosszabbítja meg 2014-ben lejáró szerződését a Real Madridnál.

A torinói együttes korábban Andrea Pirlót a Milantól, Paul Pogbát a Manchester Unitedtől, Fernando Llorentét az Athletic Bilbaótól szerezte meg hasonló módon.

A korábbi Liverpool-klasszist a „zebrák” már 2008 nyarán is meg szerették volna szerezni, de helyette a dán Christian Poulsen érkezett a Sevillától.

Xabi Alonsót Pirlo alternatívájaként is használhatják, tekintve, hogy a korábbi Milan-játékos 35 éves lesz a 2014–2015-ös idény kezdetére.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. augusztus 7., szerda 13:44

asszem h3x0rnak jár a pacsi, egyértelműen látszik, hogy nekem van igazam. :mrgreen: :iszunk: :rock: :happy:
Kép
Kép
Kép

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. augusztus 7., szerda 13:35

istimester írta:
hehe írta: mennyit kaptam én ezért anno, amikor jött és elmondtam, hogy kaká sosem volt szűk elit és zseni, mindenki lehülyézett.
Egy fenét mondtál el, úgy el voltál csöppenve a Kaká-Ronaldo párostól, mint annak a rendje.
Szerző: hehe Dátum: 2009.08.16. 12:24 írta:
nem tudom ti hogy vagytok vele, számomra eddig Kaká a legnagyobb csalódást keltő igazolásunk...
1. nem ítélnék ilyen hamar.
2. ám azt el kell mondani, hogy jelentősen túlértékelitek, túlértékeltétek. mindenki zidanehoz hasonlítja, de ő koránt sem egy korszakos zseni, mint a francia volt, még a brazilok között is - keményen fogalmazva - a legnagyobbak között csupán egy jó játékos, semmi több.
milannal 1 jó év, válogatottal egy jó konfödkupa, amúgy semmi.

engem a rengeteg labdakezelési hibája, tőle elpattanó labdája készít ki teljesen, mármár görbül a szám, hogy lefalábúzzam.

egy szó mint száz, ne zidane-t, és ne barcás ronaldinhot - hogy csak a posztján említsek néhány embert - várjatok tőle, amint beilleszkedik, megy majd a free-flowing sokpasszos foci, de valljuk be, a sebessége a legnagyobb fegyvere, ez pedig betömörülő csapatok, felállt védelmek ellen könnyen szomorkodásra adhat okot nektek, akik messiásként vártátok. én szóltam már akkor, amikor még kálderonka magyarázott az elnöki székből, meg most is elmondom.

ami biztos, hogy jelentősen javulni fog, mi több világklasszis játékos és ha formában van, ott van a tápláléklánc legteteje körül az 5 legjobb közt, de még így is messze elmarad pl zidane-tól, akihez ti méritek.

Avatar
TheodoriK
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 17:59
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheodoriK » 2013. augusztus 7., szerda 13:28

morientes írta:
Logikusan, azért az túlzás, a konklúziód az volt tegnap, hogy azért nem lesz sztár, mert "nincs töke hozzá". megmagyarázni már nem nagyon sikerült, hogy ezt miből szűrted le meg egyáltalán az érvnek sincs semmi értelme, már ne is haragudj.
De,de leírtam,volt aki értette is,azzal arra céloztam,hogy nincs meg benne az + ami igazán naggyá tehet valakit...aztán leírtam egy másik kommentbe hogy ha maradna a szigetországba,akkor ott a legnagyobbak egyike lehetne,de ha kimozdul onnan,akkor a dolog már necces...és így értettem hogy nincs elég töke,de úgy látszik neked csak ez az egy mondat jött át...

És legalább azért annyi logika van a mondandómban,mint mikpr istenítik a walesit,mert értelmes magyarázatot nem olvastam,hogy tulképp miért is?Csak hogy a PL legjobbja volt az előző szezonba,aztán annyi.Meg hogy "igazi vadló".Akkor viszont ajánlhatnám neki a prérit,a vadnyugaton...De mondom,jöjjön csak,mutassa meg,aztán már látom is magam előtt a mentségeket ha 1-1 meccsen flop lesz...
És igaza van realistának,meg azoknak akik azt tartják,hogy abba a kombóba,ami kialakulóba van,neki semmi kresnivalója...
De a legjobban azt tetszett,mikor azt olvasom,hogy már jobb mint Ronaldo,mert Béla védekezni,meg támadni,meg védeni sokkal jobban tud...
http://retronom.hu/files/images/plussz98.preview.jpg

Most már a + is megvan. Ez is igen ütős érv volt. Az ironizáláson túl majd próbáljatok egymással szemben érvelni is.

Meg győzni nem is kell senkit mert úgy sem fog menni. Ugyanis érvek mindkét állításra vannak.
Arra is , hogy miért nem válik be meg hogy miért nem illik ide meg éppen az ellenkezőjére is.

Én Bale mellett tenném le a voksom. Csak már látnám a bemutatását a Bernabeuban... :)
HALA MADRID!
(1999-2013)

Kép
__C. Ronaldo____Benzema___Ricardo Kaka__

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. augusztus 7., szerda 13:12

Logikusan, azért az túlzás, a konklúziód az volt tegnap, hogy azért nem lesz sztár, mert "nincs töke hozzá". megmagyarázni már nem nagyon sikerült, hogy ezt miből szűrted le meg egyáltalán az érvnek sincs semmi értelme, már ne is haragudj.
De,de leírtam,volt aki értette is,azzal arra céloztam,hogy nincs meg benne az + ami igazán naggyá tehet valakit...aztán leírtam egy másik kommentbe hogy ha maradna a szigetországba,akkor ott a legnagyobbak egyike lehetne,de ha kimozdul onnan,akkor a dolog már necces...és így értettem hogy nincs elég töke,de úgy látszik neked csak ez az egy mondat jött át...

És legalább azért annyi logika van a mondandómban,mint mikpr istenítik a walesit,mert értelmes magyarázatot nem olvastam,hogy tulképp miért is?Csak hogy a PL legjobbja volt az előző szezonba,aztán annyi.Meg hogy "igazi vadló".Akkor viszont ajánlhatnám neki a prérit,a vadnyugaton...De mondom,jöjjön csak,mutassa meg,aztán már látom is magam előtt a mentségeket ha 1-1 meccsen flop lesz...
És igaza van realistának,meg azoknak akik azt tartják,hogy abba a kombóba,ami kialakulóba van,neki semmi kresnivalója...
De a legjobban azt tetszett,mikor azt olvasom,hogy már jobb mint Ronaldo,mert Béla védekezni,meg támadni,meg védeni sokkal jobban tud...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2013. augusztus 7., szerda 12:57

mert ha logikusan leírom,hogy nekem miért ez a véleményem,pl Bale-ről
Logikusan, azért az túlzás, a konklúziód az volt tegnap, hogy azért nem lesz sztár, mert "nincs töke hozzá". megmagyarázni már nem nagyon sikerült, hogy ezt miből szűrted le meg egyáltalán az érvnek sincs semmi értelme, már ne is haragudj.
egészségedre, nem igazán érdekel, hogy ki mit gondol rólam
megint a könnyebb utat választottad, na mindegy, részemről befejeztem.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. augusztus 7., szerda 12:52

LOL, ezt pont tőled rendkívül hiteles, mikor te alázod be az általad nem kedvelt játékosokat ahol tudod. Knézytől nem sok jobb kommentátor volt, nem véletlenül volt hír napokig, mikor meghalt. a fia tényleg nem ért hozzá, csak a tour de france-hoz :lol:
én nem vok kommentátor. ő az éterbe köpte szét a sértéseit és az okoskodásait sokkal szélesebb kört butított vele.
ő nem kommentátorkodott, hanem a hozzánemértő módján analizált már meccs közben. nem az ő dolga, nem az ő feladata, nem az ő tudománya.
milyen jogon mond egy kommentátor véleményt akárkiről is?
+1, írod, hogy vissza lehet keresni, mert tudod, hogy senkit se érdekelnek az okoskodásaid annyira, hogy visszakeresse a 4 évvel ezelőtti dolgokat, így könnyű. én is emlékszem erre, amit isti mond.
egészségedre, nem igazán érdekel, hogy ki mit gondol rólam :lol:
Kép
Kép
Kép

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. augusztus 7., szerda 12:48

Annyira birom,mikor valaki elmondja a véleményét,hogy miért nem szerencsés ha Bale ide igazol,vagy hogy mit várnak az emberek egy közel 100millios játékostól...akkor aztán süt a gyülölet az ellentábor hszeiből,akkor mindenki csak szörnyülködik hogy utálják Balet.....
Ezért aztán fölösleges is vitatkozni,néha már azt érzi az ember,mintha lóval imádkozna,mert ha logikusan leírom,hogy nekem miért ez a véleményem,pl Bale-ről,azok az emberek,akik istenítik,ha mégoly valamennyi valóságtartalma van a mondandómnak,azt csak egyszerűen figyelmenkívül hagyják,mert nem illik bele az általuk megalkotott töképetes képbe...
Szépen kivágják a kerek egészből az általuk szemetszúró mondatokat,reagálnak rá,aztán így egész más értelme lesz az egésznek....
Egyszerű az egész:Megfogalmazod a kritikád?---------->Utálod Balet...Elég demagóg hozzáállás de hát ez van...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2013. augusztus 7., szerda 12:41

amúgy ha szted nem volt az az ember egy undorító féreg, ahogy röhögött azon az úszógyereken, aki majnem belefulladt a vízbe az olimpián, akkor te sem vagy jobb nála
LOL, ezt pont tőled rendkívül hiteles, mikor te alázod be az általad nem kedvelt játékosokat ahol tudod. Knézytől nem sok jobb kommentátor volt, nem véletlenül volt hír napokig, mikor meghalt. a fia tényleg nem ért hozzá, csak a tour de france-hoz :lol:
Egy fenét mondtál el, úgy el voltál csöppenve a Kaká-Ronaldo párostól, mint annak a rendje.
+1, írod, hogy vissza lehet keresni, mert tudod, hogy senkit se érdekelnek az okoskodásaid annyira, hogy visszakeresse a 4 évvel ezelőtti dolgokat, így könnyű. én is emlékszem erre, amit isti mond.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 83 regisztrált és 0 vendég