Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 26., péntek 17:41

BBeno írta:Ancselotti szerződése lejár év végén de meghosszabbítható ha a csapat 1-3-ban végez. Carlo dönt hogy hosszabbít-e.
aha akkor meg jol is johetunk ki belole.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 26., péntek 17:37

Lejár a szerződése. Bár talán olvastam olyat, hogy van benne egy záradék, hogy bajnoki cím esetén egy évvel meghosszabbodik. Minden esetre azért el lehet Őt hozni. Ha hajlik a váltásra, illetve kijelenti, hogy szeretne Madridba jönni, akkor nem hiszem, hogy komoly akadályt gördítenek elé.
Erre francia források alapján,csak azt tudom mondani,hogy a tulajdonos nem akarja Ancelottit elengedni,mindezt egy franciaországban széleskörben kedvelt,sportrádióban hallottam.Nívós adó,szakmai,nem bulvár.

Szintén ez az adó szavaztatta meg hallgatóit,kivel mennének szivesebben sörözni,Cristiano Ronaldoval,vagy Lionel Messivel :-)
Messi:2%
Ronaldo:98%
:lol: :lol: :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. április 26., péntek 17:34

Ancselotti szerződése lejár év végén de meghosszabbítható ha a csapat 1-3-ban végez. Carlo dönt hogy hosszabbít-e.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 26., péntek 17:27

cart írta:Ez a sok hír alapján én is valószínűnek tartom, hogy Mourinho a Chelseanél fog kikötni. Viszont ebben az esetben nem tudom, hogy minek engedné el Ancelottit a PSG.
Mindketto ki lesz vasarolva a szerzodesebol, igy talan nem lesz akadaja. Remelmetoleg Abra is pengetni fog.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. április 26., péntek 17:23

minek engedné el Ancelottit a PSG
Lejár a szerződése. Bár talán olvastam olyat, hogy van benne egy záradék, hogy bajnoki cím esetén egy évvel meghosszabbodik. Minden esetre azért el lehet Őt hozni. Ha hajlik a váltásra, illetve kijelenti, hogy szeretne Madridba jönni, akkor nem hiszem, hogy komoly akadályt gördítenek elé.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2013. április 26., péntek 17:16

Ez a sok hír alapján én is valószínűnek tartom, hogy Mourinho a Chelseanél fog kikötni. Viszont ebben az esetben nem tudom, hogy minek engedné el Ancelottit a PSG.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 26., péntek 17:11

___Samy___ írta:de most ez csak utólagos "okoskodás", most azt látni, hogy egy pár olcsóbb ember bevált egy szinttel fentebb is, de nehogy azt hidd, hogy minden ilyen árú játákos így lesz
kár olyan helyen variálni, ahol jók vagyunk világviszonylatban is
josé meg nem az a fajta ember, aki viszi magával a játékosait a következő klubjához, ez a carvalho-essien duó is ritkaságba megy

Ez osszetett dolog De Marci moge boven boven jok lettek volna. Es azert egy Lionban es Bordoban kezdo szintu jatekos, asszem valogatottak is(vagy voltak), nem hinnem, h akkora kockazat lett volna.
Vitte volna az emberit akit csak lehetett volna az interbe is, csak Abra(vagy az utodja) nem engette oket.

szerk:
a és mit szólnátok edzőnek Mancininek? :mrgreen: :mrgreen:
Johet ha vissza hozza Havi Dzsit :mrgreen:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. április 26., péntek 17:10

A Mou-Chelsea házasság biztos, mint ahogy Ancelotti érkezése is 99%. Hogy miért mondom ezt? 3 éve mi is tudtuk április közepén, hogy Mourinho jönni fog, annak ellenére, hogy nem volt hivatalos.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 26., péntek 16:59

Sierra írta:Na és mit szólnátok edzőnek Mancininek? :mrgreen: :mrgreen:
Na az is oszt' meg tudja magyarázni a bizonyítványt... :lol:
Egyébként játékosnak kiváló volt,edzőnek viszont középszerűnek(sem) mondható.

Különben is,Balotelli idegileg már teljesen tönkrevágta :lol: :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. április 26., péntek 16:51

Na és mit szólnátok edzőnek Mancininek? :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. április 26., péntek 16:49

morientes írta:
Mernék egy közepes összegben fogadni rá, viszont addig ne nagyon várjunk bejelentéseket míg tart a szezon, legalábbis az érdemi része. (kupadöntô)
Minden jel arra felé mutat,de azért....a citynél sem tartok lehetetlennek egy edzőváltást,Manchini nagyon nem OK arra felé.Aztán ott a PSG.Ha Ancelotti ide jön,Mou simán mehet oda is.Vagy ott a Monaco über pénzügyi háttérrel,ahol adózni sem kell,bár igaz hogy az orosz befektető harcol a francia szövetséggel,pont emiatt.
Aztán még az is lehet hogy marad :mrgreen: :lol:Szvsz... :hmmm:
Személy szerint úgy vagyok vele, hogy lehet a PSG bármilyen jó és potenciális egyeduralkodó Franciaországban, nagy visszalépésnek tartanám.
Ha igazak a híresztelések, hogy Jose legfontosabb célja elfoglalni idôvel a MU kispadját, kizártnak tartom a Cityt is.
A Monaco pedig nekem egy nagyon homályos projektnek látszik, meglepne a dolog.
Ezzel a logikával jutottam el a Chelseahez, amirôl azért masszívan cikkeznek is.
Na de lehet, hogy túlsakkoztam és "jövôre veled ugyanitt" lesz.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 26., péntek 16:42

Mernék egy közepes összegben fogadni rá, viszont addig ne nagyon várjunk bejelentéseket míg tart a szezon, legalábbis az érdemi része. (kupadöntô)
Minden jel arra felé mutat,de azért....a citynél sem tartok lehetetlennek egy edzőváltást,Manchini nagyon nem OK arra felé.Aztán ott a PSG.Ha Ancelotti ide jön,Mou simán mehet oda is.Vagy ott a Monaco über pénzügyi háttérrel,ahol adózni sem kell,bár igaz hogy az orosz befektető harcol a francia szövetséggel,pont emiatt.
Aztán még az is lehet hogy marad :mrgreen: :lol:Szvsz... :hmmm:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. április 26., péntek 16:32

de most ez csak utólagos "okoskodás", most azt látni, hogy egy pár olcsóbb ember bevált egy szinttel fentebb is, de nehogy azt hidd, hogy minden ilyen árú játákos így lesz
kár olyan helyen variálni, ahol jók vagyunk világviszonylatban is
josé meg nem az a fajta ember, aki viszi magával a játékosait a következő klubjához, ez a carvalho-essien duó is ritkaságba megy
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. április 26., péntek 16:30

morientes írta:
A Chelseanek nincs jo balhatvedje jelenleg, konnyen benne van a pakliban, h Jose vinni akar magaval par jatekost.
Miért olyan biztos hogy Mourinho a chelseabe tart?Semmi bejelentést nem hallottam erről... :hmmm:
Mernék egy közepes összegben fogadni rá, viszont addig ne nagyon várjunk bejelentéseket míg tart a szezon, legalábbis az érdemi része. (kupadöntô)

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 26., péntek 16:29

A Chelseanek nincs jo balhatvedje jelenleg, konnyen benne van a pakliban, h Jose vinni akar magaval par jatekost.
Miért olyan biztos hogy Mourinho a chelseabe tart?Semmi bejelentést nem hallottam erről... :hmmm:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. április 26., péntek 16:27

numberone1 írta:
A Chelseanek nincs jo balhatvedje jelenleg, konnyen benne van a pakliban, h Jose vinni akar magaval par jatekost.
Pont emiatt lenne nekünk jó, ha Jose tényleg ott folytatná, van pénz dögivel.
Szerintem, ha azt mondja Abrának, hogy neki kell egy Khedira-Coentrao pakk, simán kaphatunk értük 55-60 milliót.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 26., péntek 16:20

___Samy___ írta:még a végén kiderül, hogy mindenki jobb
egy nagyon korrekt védősorunk lehet a nyáron, kár lenne ebbe belenyúlni ilyen szintű eladásokkal, meg amúgy sem ez élvez prioritást, legalábbis remélem
nem ezt irtam. Nekem ezzel a transzferrel volt gondom anno(na meg DM-vel is). Csak nezd meg egyik 5 milla masik 30misi, szerinted mindegy?
A Chelseanek nincs jo balhatvedje jelenleg, konnyen benne van a pakliban, h Jose vinni akar magaval par jatekost.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. április 26., péntek 16:19

___Samy___ írta:garay kötve hiszem, hogy visszajönne 3-4. számú embernek, ha az MU-ban fix kezdő lehet
Pont ezért írtam ôt az egyetlen kérdôjelként. Pedig jobb védô, mint Albiol vagy Carvalho, és szerintem, ha jobban sikerül az elsô madridi kiruccanása, talán a MU hívásának ellenére is visszajönne, de nem így történt. Viszont 50%-ban még mindig a mienk, ezért merek reménykedni. Kicsit sérülékeny és nem egy Silva, de azért ügyes.

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miró » 2013. április 26., péntek 16:18

azért kurva jó hogy április végén gyakorlatilag teljes káosz van az egész csapaton bellül..
ezt meg lehet köszönni mounak..

szerk.
Tényleg nem a hátsó alakzat megreformálása az elsôdleges prioritás, de pár igazolásnak örülnék:
Carvajal(Arbeloa)-Varane(Pepe)-Ramos(Garay)-Marcelo(Coentrao) plusz a joker, Nacho, aki mindenhol tud játszani. Szép is lenne, és Garay kivételével teljesen esélyes.
igen ezt adom,kicsit átestünk a ló túloldalára...ramos szar,pepe szar mindenki szar...
carvajal illetve egy csere belső védő kell és finito,nincs másra szükségünk fejbe ramost rendbevágni,ill egy új szezon biztos jobbá fogja tenni,varane alapkezdő és tökéletes.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miró 2013. április 26., péntek 16:21-kor.
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. április 26., péntek 16:16

garay kötve hiszem, hogy visszajönne 3-4. számú embernek, ha az MU-ban fix kezdő lehet
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 87 regisztrált és 0 vendég