Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. augusztus 9., péntek 12:13

nem értem ezt a "nincs jobb oldalunk" témát...

Nem is játszunk szélsőkkel. Özil sem az, Ronaldo sem azt játsza már, Isco is hiába van inkább a bal oldalon, neki sem szélső feladatai vannak. Bal oldalunk azért létezik mert Marcelo bejátsza. Mikor Carvajal volt a jobboson nem volt semmi probléma azon az oldalon se.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 9., péntek 12:06

Igazából azt, hogy a barcába milyen szerepet toltött be pontosan nem tudom... Én 98-tól követem viszonylag normálisan a focit amikor megláttam Zizut a VB-n, de akkor még a Juve szineiben játszott ugyebár... A lényeg, hogy azóta vagyok Madridista ahogy leigazolta a Real és akkor Figó jobboson játszott papiron, de feltűnt ugyan ùgy a baloson is. A támadószekcióban konkrétan mindenki kötetlen mozgot, és ez kezd most is kialakulni nagy valószinűseggel Zizu hatására, de az is lehet, hogy Ancelottiéra... A lényeg, hogy a bekkeken kívül nem hiszem, hogy itt bárki is vonalszelső lenne...

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. augusztus 9., péntek 11:44

de Figó sose volt az a kimondottan vonalszélső és nagyon jól mozgott befelé annak ellenére, hogy jobb oldalra volt ő is pakolva. 
Mert a barcelonaba nem is szélsőt játszott,de amit leírtál Géci,az úgy rendben van nálam.És akkor mèg Jesét is ki lehet próbálni a jobb oldalon,Toril asszem játszatta is ott néha,mivel Mou kijelentette,hogy az ő csapatában az ún. "hamis kilences" nincs.Aztán kiderült,hogy Jesé esetében szélsö sincs... :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
grofs
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2013. augusztus 6., kedd 10:27

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: grofs » 2013. augusztus 9., péntek 11:31

Géci meglátás szerinte teljesen helytálló. Elég lesz Özil a jobboson 60 percig, aztán jön Di Maria (ha éppen nem vezeti bele mindenkibe a labdát) akkor a gyorsaságával jól kiegészíti majd Carvajalt, nem is beszélve, hogy Di Maria védekező játéka klasszisokkal jobb, mint Özilé

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 9., péntek 11:00

Hát, ha Özil-Arbeloa lesz a jobboson akkor kuka, de, ha Özil-Carvajal akkor az még el is fog menni... Erre a Salgado féle korszakot jut eszembe. Salgadó gyorsasága, szívósága, és dupla tüdeje miatt elbírta, és szerintem Carvajal is elfogja...a lényeg, hogy Figó elég jól tolta Salgadóval, de Figó sose volt az a kimondottan vonalszélső és nagyon jól mozgott befelé annak ellenére, hogy jobb oldalra volt ő is pakolva. Azért sem értem ezt amùgy, mert Özil a Werderben elég sokat tolta jobboson, de szerintem annyira nem lesz vészes... Bale viszont szerintem már nem jön idén, amivel nincs is semmi baj. Ennyiert meg ne is jöjjön. DM se annyira agyhalott mostanság és akár ő is tud ott lenni...

Avatar
balakal
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2013. május 7., kedd 22:00
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Khedira, Arbeloa, Bajzát
Kedvenc csapatod: Szpari
Tartózkodási hely: BP

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: balakal » 2013. augusztus 9., péntek 10:59

"Eközben Cheryshev elhagyta a csapatot és Capello hívására csatlakozott az orosz válogatotthoz, amely augusztus 14-én játszik barátságos mérkőzést Észak-Írországgal."

Apróság, de az Észak-Írország - Oroszország meccs VB-selejtező lesz. :)

Reaper's Scythe
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. május 25., szombat 9:05

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Reaper's Scythe » 2013. augusztus 9., péntek 10:58

Megvagyunk mi nélküle is,bár így elég egyoldalas lesz a csapat.

Ezt már többen írták, de én nem értem miért. Ha nem Özil játszik a jobboson, akkor simán jók vagyunk ott is. Pl egy Carvajal - Di Maria széllel támadásban és védekezésben is jók lennénk + ott van még Jesé, Isco és CR is, akik tudnak jobb oldalon játszani. A legjobb az lenne, ha Özil tudna azon a poszton normálisan játszani, nehogymár ezen a szinten ne tudjanak új posztot megtanulni a játékosok. Meg a mai fociban nincs már olyan, hogy valaki csak egy poszton bevethető, mert akkor az ne a Real Madridban játsszon.
Nagyon remélem, hogy az öreg Mesut összekapja magát végre.. :roll:

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2013. augusztus 9., péntek 10:43

A The Guardian szerint Daniel Levy két esetben hajlandó elengedni Balet. Az egyik, hogy Pérez 100 millió fontot (116 millió eurót) fizet a walesi játékosért. A másik lehetőség pedig az, hogy a Real Madrid 100 millió eurót utal át a Tottenhamnek, valamint Moratát is átengedi a londoni klubnak.
Most kellene búcsút inteni Balenek mert már nagyon,de nagyon unom a pofátlanságukat... :agree:
Maradjon a walesi Londonban majd akkor lenne nagy balhé,ha most bejelentené Perez,hogy köszönjük szépen,de ez Levy miatt nem fog létrejönni ez az üzlet... :roll:
Megvagyunk mi nélküle is,bár így elég egyoldalas lesz a csapat. :hmmm:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Press » 2013. augusztus 9., péntek 10:38

Realista24 írta:Kondogbiát vinné a PSG is. Nem ártana megvenni a srácot, még akkor is, ha a következő idényt nem nálunk tölti. :roll:
Casemiro. :D
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 9., péntek 10:32

Kondogbiát vinné a PSG is. Nem ártana megvenni a srácot, még akkor is, ha a következő idényt nem nálunk tölti. :roll:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. augusztus 9., péntek 8:22

Úgy fest a dolog, hogy ez a Bale story egész augusztus végéig el fog húzódni, Perez nyilatkozata után számomra nyilvánvaló, hogy nem fogunk 100 millió eurót vagy a feletti összeget fizetni érte,
közbe a Marca szerint Levy kész e hónap végéig elhúzni az ügyet, minél több lóvét akasszon le rólunk, az As szerint a legújabb név akit a Tottenham szeretne bevonni az üzletbe nem más mint Jesé.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

Avatar
grofs
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2013. augusztus 6., kedd 10:27

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: grofs » 2013. augusztus 9., péntek 8:12

Mi a fene, Perez bátyó bekeményített, de így is kell. Nehogy már mi legyünk mindig a fejős tehenek. Bale legfeljebb jól :argue: Levynek. :mrgreen:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. augusztus 8., csütörtök 22:05

Toky írta:
ikarus93 írta:http://www.sport1tv.hu/Hirek/2013/08/08/lab_spanyol_eu8

Ezt olvastátok? Kiváncsi vagyok mi lesz belőle.
De aki jobban képben van, az lenne szíves leírni nekünk, hogy mi ez a 96-os Bernabéu ügy, amit emleget a cikk?
Engem is erdekelne :)

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. augusztus 8., csütörtök 21:32

:mrgreen: vagy ezt!

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. augusztus 8., csütörtök 21:16

dannen írta:
hala_madrid írta:valaki tudna dobni egy linket arról amikor CR hez beszaladt az a srác. köszi
http://www.youtube.com/watch?v=R4IwD1odmLg
de kíváncsi lennék rá, hogy mit mondott neki :mrgreen:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

hala_madrid
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 14:08
Kedvenc játékosaid: Iker, Sergio Ramos, Özil, CR7, R9, Zidane, Marcelo, Raul, Redondo, Guti, Luka, Robinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF, MTK Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hala_madrid » 2013. augusztus 8., csütörtök 20:55

valaki tudna dobni egy linket arról amikor CR hez beszaladt az a srác. köszi
Modric - Kroos

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. augusztus 8., csütörtök 20:31

Csak érdekességképpen, a múltkori témához, miszerint Bale lekerült a Spurs twitteréről: http://spurs.blog.nepsport.hu/archives/ ... _VIGYAZAT/

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. augusztus 8., csütörtök 20:22

ikarus93 írta:http://www.sport1tv.hu/Hirek/2013/08/08/lab_spanyol_eu8

Ezt olvastátok? Kiváncsi vagyok mi lesz belőle.
Szerintem sem lesz belőle semmi. De akkor ilyen alapon miért nem vizsgálják a ManU-t vagy az Arsenalt? A többiről nem tudok, de a ManU pont annyira csak sportegyesület mint mi. :roll:
A Real Madrid C.F. egy sportegyesület több szakággal, ezen felül rendelkezik pár tulajdonnal (Real sziget és idővel talán szálloda is, ami a stadion RÉSZE lesz), amikből pénz folyik be. Ezt semmilyen szabály nem tiltja, és a fő profilunk még mindig a sport... Ezen felül azt sem értem, hogy mi köze lenne az EU bármely bizottságának vagy milyének egy ország sportegyesületéhez. Az EU tudtommal csakis országokat vizsgálhat, vagy cégeknél monopolhelyzetet. (De a Real még mindig nem cég, és nincs is monopolhelyzetben. :roll: )
Az meg, hogy óriási adósságokat halmoztunk fel, és nem felelünk meg az FFP-nek... Ajánlom a cikk írójának figyelmébe a Real tavalyi(?) zárszámadását (vagy kész van már az idei?). ~350-ről lementünk ~190 millióra(?) úgy, hogy semmi lejárt tartozásunk NINCS(!). Továbbá a Financial Fair Play tudtommal még mindig az UEFA szabálya, ami egy független szervezet az EU-tól. :roll:
Jah, és már most is érvényes rájuk az FFP...
Komolyan nem értem a cikket. :kivagyhe:

De aki jobban képben van, az lenne szíves leírni nekünk, hogy mi ez a 96-os Bernabéu ügy, amit emleget a cikk?

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2013. augusztus 8., csütörtök 19:24

Bale-ről van valami új infó? Jön vagy marad a Tottenhambe?
Szerintem a legjobb döntés az lenne, ha maradna még 1 évet a Tottenhambe, aztán bebizonyítaná idén, hogy megéri a pénzét, mondjuk egy PL gólkirályi címmel, és akkor kifizetné a Madrid akár a 100 milliós árát is.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. augusztus 8., csütörtök 18:53

morientes írta:
Kis rávilágítás: nem a keretek minőségéről volt szó, hanem inkább a presztízsről, amiben kétségkívül ez a 4 csapat jóval a többi felett áll. Lehet, hogy a MU játék színvonalban persze 13/14-ben gyengébb lesz, de ők azért mindig ott vannak a toppon. Új gazdagék meg majd 5-10 év múlva lehetnek ott a toppon normális eredmények mellett.
Simán levágtam,mire gondolsz,a juvet csak a középpályájuk miatt tettem ide,de hozzá is tettem,hogy azért,amennyire sokan bevoltak sz :cens: va tőlük az elmult szezonba,igen csak csalódást keltő volt az a garnitúra...
Miért keltett volna csalódást? A bajnokságot magabiztosan húzták be, a bl-ben pedig az elmúlt 20 év legjobb Bayern-je ellen estek ki. Ne legyen senkinek se kétsége afelől, hogy a tavalyi bajor csapat ellen mi is lefőttünk volna szépen, mint a kávé (még az egy szinttel alacsonyabban lévő Dortmunddal sem bírtunk).


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 137 regisztrált és 0 vendég