Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62853
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 7., szombat 8:06

Dybala korábbi interjúban elmondta hogy Karimra nez fel, sokat nézi, mert nagy játékos.

JOHET!!!!!
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. január 6., péntek 15:57

Amúgy így a jövőre tekintettel itt felmerültek a hova igazolnánk kérdések. Szerintem a franciákra kellene odafigyelni, mert mintha egy jó generáció lenne kialakulóban. Monacoban rendre feltűnik egy-egy fiatal, idén én Lemarra leszek kíváncsi. Meg ugye Fabinho beérett, de a "párja" Bakayoko is jól tolja. Ez a számunkra mind számottevő lehet (szélső+vkpk). Lyonban Tolisso gyerek stb.

Pepe meg akkor kihúzhatta a gyufát. :hmmm: Pedig nagyon hazahúzott a szíve, de gondolom Mendessel is beszélt azóta. :shifty:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62853
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 6., péntek 14:21

Pepe továbbra is offon van a keretből. :hmmm:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62853
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 6., péntek 14:13

A Marca szerint Zidane-nak kell Dybala, heti jelentést kap a teljesítményéről.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. január 6., péntek 13:57

Realista24 írta:
Kerlon írta:A két évet nem én hoztam fel, de a példánál maradtam. Amúgy egyetértek, ha két évekre alapozunk, akkor nagyjából mindegy. Marianot sajnálom, mert a Morata féle dolgot szerintem is lehozná, fele ennyire ellenszenves viselkedéssel. Kár, hogy stílusra ő sem a Benzema féle vonalat képviseli, viszont az sem baj, ha megvan a változatosság. Én egy Morata-Dybala cserét mindenképpen jó ötletnek találnék még kisebb ráfizetéssel is. James távozása esetén is jó lenne, de akkor meg túl sokan lennének a posztra, posztokra. Esetleg lehetne 442 felé mozdulni. Benzema, C, Dybala, (Morata), Mariano elég baráti lenne.
4-4-2 felé, ha elmegyünk, akkor Cé lesz az egyik a kettőből. És ő még itt lesz 2-3 évig.

Olvasom a mostani ZZ meccs előtti interjút, öröm és bodottág olvasni.
Igazából mindegy, így is úgy is fix hely lesz. Szerintem jól variálható lenne, illetve mostanában ebben teljesedett ki ő is a legjobban. Múltkor nagy CR belháborúban is arra gondoltam, hogyha ennyire leépülőben van és szarik a szél játékra, akkor egy olyan taktikát kidolgozni, amiből még ki lehet aknázni amiben C jó maradt. Az egyik ilyen felállás a 442(441 Atleti ellen) Portugál módra szerintem. Esetleg 352...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

kiserik
Hozzászólások: 5836
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2017. január 6., péntek 13:53

Realista24 írta:
Kerlon írta:A két évet nem én hoztam fel, de a példánál maradtam. Amúgy egyetértek, ha két évekre alapozunk, akkor nagyjából mindegy. Marianot sajnálom, mert a Morata féle dolgot szerintem is lehozná, fele ennyire ellenszenves viselkedéssel. Kár, hogy stílusra ő sem a Benzema féle vonalat képviseli, viszont az sem baj, ha megvan a változatosság. Én egy Morata-Dybala cserét mindenképpen jó ötletnek találnék még kisebb ráfizetéssel is. James távozása esetén is jó lenne, de akkor meg túl sokan lennének a posztra, posztokra. Esetleg lehetne 442 felé mozdulni. Benzema, C, Dybala, (Morata), Mariano elég baráti lenne.
4-4-2 felé, ha elmegyünk, akkor Cé lesz az egyik a kettőből. És ő még itt lesz 2-3 évig.

Olvasom a mostani ZZ meccs előtti interjút, öröm és bodottág olvasni.
Cé mindenképp az egyik lesz a 11-ből, de 442-ben talán több hasznát lehetne venni 2-3 évig. Ideális megoldás lenne mellé egy Benzema/Dybala páros, akik az összjátékban is kiválóak, de szükség esetén a kaput is el-el találgatják. Mariano pedig lehetne a tökéletes negyedik, Cé cseréje. Ez a négyes kiegészítve a Bale/Asensio illetve Lucas/Dembele szélekkel, megtámogatva a Kroos/Llorente Modric/Kovacic középpályával ütős lehetne még pár évig, és elindulna a csapat egy olyan úton, aminek a végén egyszerűbb pótolni a Cé Benzema pakkot.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62853
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 6., péntek 13:26

Kerlon írta:A két évet nem én hoztam fel, de a példánál maradtam. Amúgy egyetértek, ha két évekre alapozunk, akkor nagyjából mindegy. Marianot sajnálom, mert a Morata féle dolgot szerintem is lehozná, fele ennyire ellenszenves viselkedéssel. Kár, hogy stílusra ő sem a Benzema féle vonalat képviseli, viszont az sem baj, ha megvan a változatosság. Én egy Morata-Dybala cserét mindenképpen jó ötletnek találnék még kisebb ráfizetéssel is. James távozása esetén is jó lenne, de akkor meg túl sokan lennének a posztra, posztokra. Esetleg lehetne 442 felé mozdulni. Benzema, C, Dybala, (Morata), Mariano elég baráti lenne.
4-4-2 felé, ha elmegyünk, akkor Cé lesz az egyik a kettőből. És ő még itt lesz 2-3 évig.

Olvasom a mostani ZZ meccs előtti interjút, öröm és bodottág olvasni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. január 6., péntek 13:18

A két évet nem én hoztam fel, de a példánál maradtam. Amúgy egyetértek, ha két évekre alapozunk, akkor nagyjából mindegy. Marianot sajnálom, mert a Morata féle dolgot szerintem is lehozná, fele ennyire ellenszenves viselkedéssel. Kár, hogy stílusra ő sem a Benzema féle vonalat képviseli, viszont az sem baj, ha megvan a változatosság. Én egy Morata-Dybala cserét mindenképpen jó ötletnek találnék még kisebb ráfizetéssel is. James távozása esetén is jó lenne, de akkor meg túl sokan lennének a posztra, posztokra. Esetleg lehetne 442 felé mozdulni. Benzema, C, Dybala, (Morata), Mariano elég baráti lenne.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62853
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 6., péntek 13:11

nyilván nem bonyolult, de Asensio, Lucas már alapból pótlék. Benzemanak meg nagyon nincs értelmes alternatívája. Két év múlva meg akár jöhetnek együtt is. Addigra szerintem C és Benzema is leepul bőven. Bale meg lehet lerokkan.
Két év? Addig lesz hatvan másik játékos, akit felkapnak, hozható lesz, stb.
Egyet tudok elképzelni, Dybala in, James out. És akkor a leírtak szerint lesz két hasonló stílusú támadó az ő és Karim személyében. Illetve lenne ugyebár. Moratát is ki lehetne kukázni, Mariano köröket ver rá minden téren.

Viszont ezt a dealt akkor mindenképpen meglépném, ha címet védünk, esetleg triplázunk. A keret zöme háromszoros bl győztes lenne, stb.stb, szükséges ilyenkor a keret frissen tartása.

A középpálya adott, Kovacicnak van még másfél éve beérni, hogy megfelelő lesz-e Modric utódjának.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. január 6., péntek 13:02

ateeemadrid írta:
Amúgy milyen logikai úton jutottál el a csatár kérdéstől a szélső/tkp-ig?
Nem olyan bonyolultan, egyszerűen akármelyikőjük jönne, nyilvánvalóan a támadóharmadba érkezne. Dybala szerintem kevés lenne középre, plusz Benzemától sem válnék meg még jó ideig.

Inkább hoznám Dembelét mondjuk 2 év múlva, Cé öregszik, majd szép lassan átvenné a helyét. Nagyjából így képzeltem.

Kp-ra egyébként én se nagyon hoznék senkit, a Modric Kroos Kovacic 3-ashoz fogható minőség nem nagyon van jelenleg, Casemiro Isco és Llorrente pedig teljesen korrektek a padra.
nyilván nem bonyolult, de Asensio, Lucas már alapból pótlék. Benzemanak meg nagyon nincs értelmes alternatívája. Két év múlva meg akár jöhetnek együtt is. Addigra szerintem C és Benzema is leepul bőven. Bale meg lehet lerokkan.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4479
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2017. január 6., péntek 12:22

Amúgy milyen logikai úton jutottál el a csatár kérdéstől a szélső/tkp-ig?
Nem olyan bonyolultan, egyszerűen akármelyikőjük jönne, nyilvánvalóan a támadóharmadba érkezne. Dybala szerintem kevés lenne középre, plusz Benzemától sem válnék meg még jó ideig.

Inkább hoznám Dembelét mondjuk 2 év múlva, Cé öregszik, majd szép lassan átvenné a helyét. Nagyjából így képzeltem.

Kp-ra egyébként én se nagyon hoznék senkit, a Modric Kroos Kovacic 3-ashoz fogható minőség nem nagyon van jelenleg, Casemiro Isco és Llorrente pedig teljesen korrektek a padra.

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Chris » 2017. január 6., péntek 12:14

Szerintem abszolút komplett játékos. Nem tudok más fiatal csatárt mondani, akivel jobban járnánk a jövőben.
Szerintem ez itt a kulcs, mármint hogy valóban én sem tudnék nála jobbat előszedni. És ez ma elég a 80 milliós árcédulához nem is mondanám, ez alapján, hogy túlárazott lenne. Nem tudom, hogy a mezőny egyenlítődött így ki vagy a véletlen játéka, de nincs az a dominancia ami pár éve volt, hogy 1-2 játékos viszi a hátán a csapatot. Egy Ronaldo, Dinho, Kaká, CR, Messi kaliber aki más szintet képvisel. Bár pl. Messi most is megcsinálja ezt, tehát nem arról van szó, hogy hirtelen mindenki ennyire jó lett és eltűntek a különbségek.

Volt egy időben Hazard, akiben én láttam a lehetőséget, de "csak" egy kiváló játékos lett a sok közül. Aztán minden évben próbálják a CR, Messi páros mellé odatenni a harmadikat, Lewa, Griezmann volt ilyen mostanság de mindenki tudta sztem, hogy ez rövid intervallumban lehetett csak igaz, de jó messze voltak egy csúcs CR-től, Messitől. A másodvonalban a Suarez, Neymar, Bale hármasban sztem megvan a lehetőség, hogy felérjen hozzájuk, de ők is csak rövidebb időszakokban nyújtják az extrát.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62853
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 6., péntek 12:05

Azt irtam Kerlon hogy ha kell es van ra lehetőség.
Ha nem all fent egyik sem, akkor megmarad a pénz.

Az érvek a BBC ellen meg jók amiket írsz, de te is tudod hogy alapkezdők amíg itt vannak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. január 6., péntek 12:03

ateeemadrid írta:Jó gyerek Dybala, de szerintem túl van fújva kicsit. Én személy szerint nem hoznám, jó lesz nekünk a Dembelé srác a Dortmundból 1-2 év múlva.
Amúgy milyen logikai úton jutottál el a csatár kérdéstől a szélső/tkp-ig?

Dybala szerintem CR és Bale közép tökéletesen passzolna. Ő is szeret visszajárni labdáért, sokat elmozogni szélre, remekül teszi-veszi. Tényleg nm a villámléptűek táborát képzi, de ahogy írták előttem robbanékony és alacsony súlypontú, ezért elnyomni se olyan egyszerű. Egyetlen hátrány a fejjáték, pozíciós játék, ami ugye Benzemának se ment eleinte, mára meg talán a legjobb és két védővel a nyakán is lehalászik mindent a levegőből. Az meg szerintem abszolút badarság, hogy 10-es lenne, inkább árnyékék. 1v1-et bátran meghúzza és remek bal lába van.
Realista24 írta:Nem érzem azt ezek alapján hogy nagyobb szükségünk van ra mint Marianora mondjuk.
En továbbra is azt vallom amit évek óta. Ha. A középpálya rendben van, akkor az eleje másodlagos. En a középpályára erősítenek pénzt nem számolva minden alkalommal amikor csak kell es vagy lehetőség nyílik ra. Pláne amíg Cr es Bale itt van.
Ez nem ér meg 100 milliót, nem fejlodne vele a keret. Szerintem. Egy Morata/James Dybala csere egy az egyben, azt mondom ok. Talan.
CR öreg, Bale sérülékeny, Benzema hangulat ember. Komoly alternatíva szerintem már ráférne a támadó hármasra. Középpályára kit hoznál? Szerintem oda most van 5 jó játékosunk és Llorrentet lehet hozzá csapnám még.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3159
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2017. január 6., péntek 12:01

Adom amit R24 ír.
Előre olyan embert kell, hozni aki képességben és stílusban megfelelő a Madrid számára.
De a fazont a kp adja és a taktika, stílus amit a csapat képvisel, amit az edző megvalósít.
AS | Zidane az idei 27 merkőzésből csupán két alkalommal tudta kirakni ugyanazt a kezdő tizenegyet.
Zidane ezt leszarja. Zidane így is nyer. Zidane faszagyerek. Legyél olyan mint Zidane.... (taktika topic :D )

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4479
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2017. január 6., péntek 11:49

Jó gyerek Dybala, de szerintem túl van fújva kicsit. Én személy szerint nem hoznám, jó lesz nekünk a Dembelé srác a Dortmundból 1-2 év múlva.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62853
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 6., péntek 11:48

Nem érzem azt ezek alapján hogy nagyobb szükségünk van ra mint Marianora mondjuk.
En továbbra is azt vallom amit évek óta. Ha. A középpálya rendben van, akkor az eleje másodlagos. En a középpályára erősítenek pénzt nem számolva minden alkalommal amikor csak kell es vagy lehetőség nyílik ra. Pláne amíg Cr es Bale itt van.
Ez nem ér meg 100 milliót, nem fejlodne vele a keret. Szerintem. Egy Morata/James Dybala csere egy az egyben, azt mondom ok. Talan.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. január 6., péntek 11:38

Én tavaly néztem nagyon sokat. Mármint az előző szezonban. Ősszel sokat volt sérült, nem is nagyon játszott. Sokat megy a vita, hogy akkor ő mégis milyen poszton játszik. Többen írták, hogy ő igazából 10es és Isco stílus. Szerintem nem. Amolyan fals 9es, trequartista. Tottihoz tudnám hasonlítani. Nálunk Benzema szerpkörben tudnám elképzelni. Azt sem mondanám, hogy lassú. Mert nem villámléptű, de robbanékony, jó az indulósebessége és mélyen van a súlypontja ezért jól is szlalomozik. Technikás, az egyik legokosabb csatár és jól is teszi-veszi. Viszonylag jól is érkezik. Nagyon jó a lövő technikája. Szerintem abszolút komplett játékos. Nem tudok más fiatal csatárt mondani, akivel jobban járnánk a jövőben.

Az viszont igaz, hogy ha marad a Juvéban akkor lehet megáll a fejlődésben és rengeteget kell/kellene majd érte fizetni. Jövőre is meglehetne ütni azt a Morata-Dybala cserét ha jobban bele gondolok, mert még tovább bővülne a varjációs lehetőség, meglenne Karimnak és neki is a játékpercei.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4947
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. január 6., péntek 11:19

Realista24 írta:Nem tudom. Dybala, idén lesz 24 éves. Két év múlva 26. A Juventusban sokat nem fog szerintem fejlődni a következő két évben (Pogba is ott rontotta el, hogy amikor léphetett volna, aláírt, aztán egy centit nem ment előre), az árát most is 90 millióra lövik be, most fog hosszabbítani.

Most még nem hoznám, két év múlva (bár persze nem tudom mi lesz) nem látok rá reális esélyt, hogy 100 körül fizessünk érte. Mit tud ő amúgy, amiért így fel lett kapva? Azon kívül, hogy a Juve jól nyomja a marketinget megint.
De olyan írjon lehetőleg, aki néz is Juve meccseket.
Nagy játékintelligencia, jó rúgótechnika. Ezekben kiemelkedik de semilyen előrelépést nem jelentene (szerintem) , főleg, hogy hasonlóan Iscohoz nem túl atlétikus alkat, sebessége se az igazi és nem is tudom hova férne be a kezdőbe. Ahogy írtad, a Juve jól nyomja a marketinget.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62853
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 6., péntek 10:59

Nem tudom. Dybala, idén lesz 24 éves. Két év múlva 26. A Juventusban sokat nem fog szerintem fejlődni a következő két évben (Pogba is ott rontotta el, hogy amikor léphetett volna, aláírt, aztán egy centit nem ment előre), az árát most is 90 millióra lövik be, most fog hosszabbítani.

Most még nem hoznám, két év múlva (bár persze nem tudom mi lesz) nem látok rá reális esélyt, hogy 100 körül fizessünk érte. Mit tud ő amúgy, amiért így fel lett kapva? Azon kívül, hogy a Juve jól nyomja a marketinget megint.
De olyan írjon lehetőleg, aki néz is Juve meccseket.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 182 regisztrált és 0 vendég