Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Fenomen
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2013. május 17., péntek 23:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenomen » 2013. augusztus 14., szerda 10:07

Igazad van, tényleg nincs meg a helye, de azért maradnia kell, ha nem jön Bale, mert bármikor beüthet egy sérülés, vagy a rotálás miatt is fontos lenne.

De ha Bale jön, akkor Özilt el kéne passzolni.

Khedira is maradjon már a seggén, ha csak nincs lezsírozva Kondogbia.

(Szerintem amúgy az év végén ki lesz penderítve mind a két német. :roll: )
özil eladásáról gondolkodni a nagy betűs időpocsékolás, akkora kedvenc spanyoloknál, mint a legnagyobbak szinte.
Ezek a dolgok hamar meg tudnak változni. Lásd Mourinho esete.

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: DavieS » 2013. augusztus 14., szerda 10:06

özil eladásáról gondolkodni a nagy betűs időpocsékolás, akkora kedvenc spanyoloknál, mint a legnagyobbak szinte.

kizárt hogy eladnánk. :roll:
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. augusztus 14., szerda 9:34

Fenomen írta:Csak akkor engedjük el Özil-t, ha már Bale 100%, hogy jön, addig maradnia kell.

(Ha elmenne egébként az MU-ba, sztem hatalmasat bukna az emberünk egyébként.)
Párszor felvetettük, hogy Özilnek ebben a rendszerben egyszerűen nincs helye. KP-ra kevés védekezésben, szélen meg saját maga sem szeret játszani. Picit létszámfelülivé vált, csak a jobb szélen tudja őt Ancelotti "erőltetni", ahol nem teljesít jól. Ezért a 45 millió € körüli ajánlat több, mint kecsegtető. Bale érkezésétől függetlenül is elmehetne, mivel jobb szélre ott van Di Maria, Jesé, esetleg Ronaldo is, akik minimum Özil szintjét hozni tudnák, sőt.
Merci Zizou!

Nika91127
Hozzászólások: 2641
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2013. augusztus 14., szerda 9:29

Fenomen írta:Csak akkor engedjük el Özil-t, ha már Bale 100%, hogy jön, addig maradnia kell.

(Ha elmenne egébként az MU-ba, sztem hatalmasat bukna az emberünk egyébként.)
Akkor eladnánk Özilt az MU-nak 45-50ért,Mou vinném Khedirát a Chelseabe mondjuk...35ért :mrgreen: :mrgreen: és akkor Bale árának a nagy része zsebben lenne :agree:

Avatar
Fenomen
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2013. május 17., péntek 23:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenomen » 2013. augusztus 14., szerda 9:26

Csak akkor engedjük el Özil-t, ha már Bale 100%, hogy jön, addig maradnia kell.

(Ha elmenne egébként az MU-ba, sztem hatalmasat bukna az emberünk egyébként.)

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. augusztus 14., szerda 9:02

kedira meg özil is mehet a fenébe :mrgreen: :happy: :iszunk:
jönne bél és készen is vagyunk :D
Kép
Kép
Kép

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. augusztus 14., szerda 9:01

Nika91127 írta:Ennek mekkora lehet a valóságtartalma? Szerintetek megérné eladni?
Nem hiszem, hogy elengedik. Nagyon népszerű Madridban, és szerintem ő maga sem akar váltani.
A második kérdésedre a válaszom pedig az, hogy azonnal. 45 millióért? Magam csomagolnék be neki.
Khedira pedig milyen sportember már? Nem hajlandó megküzdeni a helyéért? Helyes :mrgreen:
Merci Zizou!

Nika91127
Hozzászólások: 2641
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2013. augusztus 14., szerda 8:39

Siro López, a Punto Pelota újságírója szerint a Manchester United a következő napokban ajánlatot fog tenni Mesut Özilért. López szerint az angol klub 45-50 millió euró közötti összeget fog ajánlani a német középpályásért.
Ennek mekkora lehet a valóságtartalma? Szerintetek megérné eladni?

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. augusztus 14., szerda 0:55

Marci írta:MARCA megint szavaztatja a népet :

http://www.marca.com/debate/2013/08/381 ... s3810.html

Komolyan nem értem az Özil - Modric összehasonlítást. 63-16? Hol élnek ezek? :|
A probléma már eleve ott kezdődik, hogy kettejüket vetik össze. Modric-ot inkább Isco-val, vagy Khedirával kellene akkor.

Avatar
Marci
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 1:00
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Marci » 2013. augusztus 14., szerda 0:26

MARCA megint szavaztatja a népet :

http://www.marca.com/debate/2013/08/381 ... s3810.html

Komolyan nem értem az Özil - Modric összehasonlítást. 63-16? Hol élnek ezek? :|

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. augusztus 13., kedd 23:02

Ez igaz természetesen.Akkor inkább úgy mondanám,hogy soha nem lesz Ronaldo,Ronaldinho vagy Beckham közelében.
Nem egyéniség,bármekkora focista is.[/quote]
Ha az egyéniség alatt magának az embernek a személyiségét érted, akkor viszont Beckhamet se nagyon lehetne ezzel a névsorral párosítani. :lol:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. augusztus 13., kedd 22:59

Marci írta:
Azért aki ilyen cégekkel dolgozik együtt, mint az Adidas, Pepsi, Gilette, EA Sports, stb, arra mindent lehet mondani csak azt nem, hogy nem nagy a marketing értéke. Illetve nem tudom, hogy vannak a mezeladások, de szerintem ott is simán benne van a top5-ben.
Ez igaz természetesen.Akkor inkább úgy mondanám,hogy soha nem lesz Ronaldo,Ronaldinho vagy Beckham közelében.
Nem egyéniség,bármekkora focista is.
Marketing ugyileg Beckham vezet valami 40 millioval evente, Ronaldo es Messi pedig 30-35 korul vannak. Az meg, hogy nem egyeniseg? bullshit. Lehet nem szeretni vagy akar utalni is, de azt hulyeseg el nem ismerni, hogy a vilag egyik legjobb focistaja.

Avatar
Marci
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 1:00
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Marci » 2013. augusztus 13., kedd 22:29

De baleről,többet ne.....hagyjuk. Nem ide való
Pedig az eddigi "tapasztalatok" alapján azt mondanám,hogy azok durrantak pozitívabbat,akikkel nulla elvárás volt,vagy totál ellenszenv.
Például Modric,Higuaín,Di María (első évében azért elég durva volt),Varane,talán Isco vagy éppen Bale lesz.(utóbbi kettő homály még természetesen.)

Másik oldalról éppen Kaká v. Benzema sajnos.
aki meg az utálat alapja,attól a szép csel is max egy botlás csak jó helyre pattant a labda és jó felé indult a játékos.....
Jót tett neki ez a felhajtás Bale körül.Mintha egy kicsit beleszürkült volna a José-érába.
Hajt rendesen,kidolgozza a belét és ő tényleg kezdő akar lenni.
Remélem visszakapjuk az elsőéves Di Maríát,mert piszok nagy hasznunk lenne belőle.
Azért aki ilyen cégekkel dolgozik együtt, mint az Adidas, Pepsi, Gilette, EA Sports, stb, arra mindent lehet mondani csak azt nem, hogy nem nagy a marketing értéke. Illetve nem tudom, hogy vannak a mezeladások, de szerintem ott is simán benne van a top5-ben.
Ez igaz természetesen.Akkor inkább úgy mondanám,hogy soha nem lesz Ronaldo,Ronaldinho vagy Beckham közelében.
Nem egyéniség,bármekkora focista is.

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. augusztus 13., kedd 22:16

(Mondjuk Messinek sincs semmi,de ez lényegetelen.)
Azért aki ilyen cégekkel dolgozik együtt, mint az Adidas, Pepsi, Gilette, EA Sports, stb, arra mindent lehet mondani csak azt nem, hogy nem nagy a marketing értéke. Illetve nem tudom, hogy vannak a mezeladások, de szerintem ott is simán benne van a top5-ben.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. augusztus 13., kedd 22:15

Másik akiről még szót ejtenék az Di María.Végtelenül megutáltam az utóbbi 1,5 - 2 évben,mert tényleg egy haszontalan játékos lett,de úgy érzem Ancelotti megtalálhatja neki a megfelelő helyet,a támadó hármas mögött.
Rendkívül jó dokkmunkás,nagyon gyors,és könnyedén be tud segíteni a védekezésben.Talán jót tenne neki is egy kis "letisztulás",mint Ronaldonál mert tényleg hajmeresztően buta néha,pedig a képességei alapján minimum egy Robben szint.
Dm egy rendkívül jól használható játékos,egy nagyon nagy dobás ha kizárólag arra használjuk,amiben jó. Sajnos Dm sokszor détárinak hiszi magát ....de azt nem tudja. :D Az meg hogy tavaly haszontalan volt....hát az,nem is kicsit,marha idegesítő volt a játéka,de sokan ezt elmondhatják magukról a madridból,csak aki kedvenc attól elnézik a mihasznaságot....aki meg az utálat alapja,attól a szép csel is max egy botlás csak jó helyre pattant a labda és jó felé indult a játékos.....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. augusztus 13., kedd 22:10

Megkockáztatom,hogy Bale jobban érzi az egyérintő,mint Ronaldo
szerintem jobb lehet mint ronaldo idővel,de ezt félve merem leírni,mert ostoba vaknak tartanak akkor.

De baleről,többet ne.....hagyjuk. Nem ide való :lol: :lol: :lol: :lol: beszéljünk másról....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Marci
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 1:00
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Marci » 2013. augusztus 13., kedd 22:04

oké hogy bale ütne mint az ipari áram

Az a nagyon érdekes,hogy ezt itt tényeg nagyon sokan nem látják.
Ez a srác háromszor akkorát ütne,mint az ipari áram.Tényleg nagyon le van itt nézve,de nem tudom hogy nem lehet észrevenni,hogy ez valóban a jövő párosa?Akkora abbahagyjátok a meccsek nézését?Tessék nyugodtan,mert tényleg ez lesz a foci jövője tetszik,nem tetszik.
Prototipus emberek lesznek a jövő nagy klasszisai,letisztult csillogó gépek,mint Ronaldo vagy Bale.
Lehet,hogy nem pörgeti a farkán a labdát(márpedig biztos vagyok benne hogy tudja),de ilyen lövőtechnikával,sebességgel és akaraterővel nem nagyon láttam még játékost.Aki balhátvédből ilyen emberré válik,hogy a pálya minden részén bevethető gyilkilógép arra tényleg csak kalapot lehet emelni.
Nem kontrajátékunk lesz?Megkockáztatom,hogy Bale jobban érzi az egyérintő,mint Ronaldo és kétszer olyan jók a távolilövései.
Kontrajátékunk lesz? Gyors, jó lő és jó munkás is,neki nem büdös visszafutni védekezni,nem úgy mint Özilnek például.
Magam előtt látom a képet,ahogy a rettegett Piqué Bartraval az oldalan várja a "kontrát" a két szélen Bale-el,meg CR-el. :)

A másik oldal meg az,hogy én sem értek egyet az árával.Az a duma elég szar,hogy nem a mi kasszánkból veszik ki,de ez kicsit azért összetettebb dolog.Egy az,hogy 3(2,3 inkább) Vidalt lehetne rajta venni,és lehet előrébb jutnánk,másik meg soha nem lesz akkora marketing értéke,mint Kakának,Messinek vagy Ronaldonak.(Mondjuk Messinek sincs semmi,de ez lényegetelen.)
Egyszerűen nem eladható figura,lehet akármilyen focista.Ez a szív benne a 11-es levédetve elég gáz próbálkozás,kb 10 év is ünnepeletek így,nem hinném hogy valaki megvenne egy ilyen pólót például.
Világbajnokságon\Európabajnokságon ugy nem játszhat majd,nem is egy szép gyerek.. Maximum Perez tudja majd valami brandet köré építeni,de nehéz lesz.Most is egyszerűen csak azért "sztár",mert a Real foglalkozik a leigazolásával,de alapvetően senkit nem érdekelne,mert nem médiafigura és nem pörgeti halomra a nőket.

ADD: Azt még azért hozzátenném a "Bale nyalásomhoz",hogy nagyon sajnálnám ezzel Jesét,mert akkor tényleg nem lesz itt jövője,pedig a legígéretesebb srác az elmúlt 10 évben.

Másik akiről még szót ejtenék az Di María.Végtelenül megutáltam az utóbbi 1,5 - 2 évben,mert tényleg egy haszontalan játékos lett,de úgy érzem Ancelotti megtalálhatja neki a megfelelő helyet,a támadó hármas mögött.
Rendkívül jó dokkmunkás,nagyon gyors,és könnyedén be tud segíteni a védekezésben.Talán jót tenne neki is egy kis "letisztulás",mint Ronaldonál mert tényleg hajmeresztően buta néha,pedig a képességei alapján minimum egy Robben szint.

Kicsit sokszor hasonlítottam Ronaldohoz a dolgokat,de ki máshoz lehet itt? :D

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. augusztus 13., kedd 21:49

Kerlon írta:
BBeno írta:nagyon nem tetszik hogy csak morata és nacho írt alá a felnőtt csapathoz.

ott van jesé akivel várnak mert ha jön Bale akkor jobb neki kölcsönben a malagánál

de ott van casemiro aki még mindig a 26-os mezt hordja és felreppennek a pletykák hogy kölcsönbe küldenénk... minek? jó itt ahol van. annyira nem vagyunk tele szűrőkkel hogy elküldjük a felkészülés egyik legjobbját.
Jesé és Cheryshev is aláírt 2017-ig és elvileg mindketten a nagy csapathoz tartoznak.
erre céloztam:
Morata es Nacho ma délelőtt aláírták az első csapatban való szerepléshez szükséges dokumentumokat, így immáron hivatalosan is a felnőtt kerethez tartoznak.


gondolom ilyet jesének és casemironak is alá kell írnia és én szerintem idáig ez még nem történt meg de valaki cáfoljon meg.
szerintem az hogy aláírtak még nem jelenti azt hogy a felnőtt kerethez tartoznak.

persze ez egy olyan téma ami full nem érdekes csak már kezdem unni a bale témát. nem bale-lel vagy levy-vel van gondom. csak a szituval.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. augusztus 13., kedd 21:45

BBeno írta:nagyon nem tetszik hogy csak morata és nacho írt alá a felnőtt csapathoz.

ott van jesé akivel várnak mert ha jön Bale akkor jobb neki kölcsönben a malagánál

de ott van casemiro aki még mindig a 26-os mezt hordja és felreppennek a pletykák hogy kölcsönbe küldenénk... minek? jó itt ahol van. annyira nem vagyunk tele szűrőkkel hogy elküldjük a felkészülés egyik legjobbját.
Jesé és Cheryshev is aláírt 2017-ig és elvileg mindketten a nagy csapathoz tartoznak.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. augusztus 13., kedd 21:44

A baj az, h ez a zsidó Levy szórakozik velünk :kivagyhe: ...egy kicsit eltévesztette a szerepét... és Pereznek télleg jobban úgy kéne viselkednie, mint aki a Realt képviseli...
A Levy pont azt csinálja, amit ebben a helyzetben csinálnia kell...Hülye lenne 80-ért elengedni, ha kaphat érte 100-at is. Mivel lóvé meg van dögivel, a pénzre nincs ráutalva, ráadásul már hasznosan valószínűleg el sem tudná költeni. Perez meg szintén azt csinálja amit kell. Alkudozik, aztán ha Levy nem enged, köszöni szépen és elsétál. Majd jövőre visszamegy egy kisebb ajánlattal. Aztán, ha akkor sem megy, 2 év múlva meg egy még kisebbel...Ha még így se megy, majd elhozza ingyen és röhög a markába (Már ha egyáltalán még célpont lesz a wales-i). Persze addig valamelyik újgazdag csapat beleszólhat a dolgokba, de akkor se lesz semmi...Ha nem Bale jön, jön majd más.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 105 regisztrált és 0 vendég