Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 15., csütörtök 11:05

Az szép. :shutup: :agree: Gondolom akkor nagy szeretettel fogják üdvözölni a többiek! :mrgreen: :lol:
Állítólag pár embert zavar, mondjuk én korábban azt olvastam, hogy 6 millió lesz a fizetése.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2013. augusztus 15., csütörtök 11:01

Hat évre, évi 9-10 millió, ezt írták korábban.
Az szép. :shutup: :agree: Gondolom akkor nagy szeretettel fogják üdvözölni a többiek! :mrgreen: :lol:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sander » 2013. augusztus 15., csütörtök 10:57

Egyre jobban azt érzem hogy ez a Bale üzlet nem lesz valami kifizetődő (sportszakmai szemmel) már persze ha jön :S

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. augusztus 15., csütörtök 10:54

Hihetetlen mit kergetik. Miért kell most? Miért nem jó később? Ha jönni akar úgysem hosszabbít nem? Eddig remek munkát végzett Perez, nálam 5-ös. De ez nem tetszik. Nagyon nem.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 15., csütörtök 10:52

Esetleg ha mondjuk lesz egy 4-5 milliós fizetése.
Tényleg erről lehet hallani valamit? :hmmm: Remélem nem egy 8-10 milliós fizetéssel kezd,mert akkor C.Ronaldonak simán csapni kellesz majd a 18-20 milliós fizut. :agree:
Hat évre, évi 9-10 millió, ezt írták korábban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. augusztus 15., csütörtök 10:41

Na Levy ezt a szóbeli megállapodást rúgta fel a hírek szerint, és ezért van szarban Pérez.
Perez már megtanulhatná, hogy a szóbeli egyességek semmire sem jók, sorban rúgják fel őket. Bár lehet ez a hír nem is igaz, de mégis... ami a papíron van, az a biztos.
Merci Zizou!

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2013. augusztus 15., csütörtök 10:39

85 millió + Coentrao.
Szerintem meg lesz az üzlet.Bár ez szerintem nagyon sok érte.Esetleg ha mondjuk lesz egy 4-5 milliós fizetése.
Tényleg erről lehet hallani valamit? :hmmm: Remélem nem egy 8-10 milliós fizetéssel kezd,mert akkor C.Ronaldonak simán csapni kellesz majd a 18-20 milliós fizut. :agree:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 15., csütörtök 10:29

Egyébként az EC írja, hogy már decemberben aláírt Bale a Madridhoz és úgy gondolták, hogy a klubbal is meglesz hamar a megállapodás, mert megegyeztek, hogy ha nincs BL, akkor Bale léphet gond nélkül. Na Levy ezt a szóbeli megállapodást rúgta fel a hírek szerint, és ezért van szarban Pérez.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. augusztus 14., szerda 17:31

Bruma ügynöke lenyilatkozta, hogy akarjuk az ügyfelét. Az fix, hogy van a srácban fantázia, de még nagyon nem a jelen játékosa.

Csapjunk le rá és hagyjuk még Portugáliában 2 évig.

Raúl
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:44
Kedvenc játékosaid: Raúl, Benzema, CR7, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Raúl » 2013. augusztus 14., szerda 16:29

William Hill oddsok változása három nap alatt : Bale a Realba megy : 1.25 ről 1.86 ra
Marad a Spursben : 5.4 ről 1.91 re

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. augusztus 14., szerda 16:15

csóri maradt a sza..ban bár ez nekünk lehet hogy jobb mert ha idén sem mutat semmit benzema akkor jövőre jöhet teljesen nyugodtan suárez. a pooltól meg nem kell félni hogy bármennyire is esélyes lesz a bajnoki címre de a 4. hely sem lesz valami könnyű nekik.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 14., szerda 15:41

Suárez nem fogja elhagyni a Liverpoolt, megerősítette nekem. A szurkolók támogatása segített neki a döntésben. Valószínűleg új szerződést is alá fog írni” – twittelte ki Martin Charquero, a GolTV Latin American munkatársa.
Most már maga a játékos is megerősítette és lenyilatkozta, hogy marad szépen a se..én a Poolnál, majd jövőre! B-) :shifty:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. augusztus 14., szerda 13:13

Ilyesmit már több embertől is olvastam. Úgy írjátok, mintha Ronaldonak nem menne a játék kis területen és nem tudná fineszesen megoldani akár az egyérintőket akár a kis passzokat. Modric meg ő kb akiknek ez a legjobban megy és talán Isco is idevehető, már amennyit láttam belőle.
Idevenném még Marcelot mindenkèppen,Benzematol sem idegen az ilyesmi,valamint Özil,márha jól esik neki... :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. augusztus 14., szerda 13:03

Megkockáztatom,hogy Bale jobban érzi az egyérintő,mint Ronaldo és kétszer olyan jók a távolilövései.
Ilyesmit már több embertől is olvastam. Úgy írjátok, mintha Ronaldonak nem menne a játék kis területen és nem tudná fineszesen megoldani akár az egyérintőket akár a kis passzokat. Modric meg ő kb akiknek ez a legjobban megy és talán Isco is idevehető, már amennyit láttam belőle.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. augusztus 14., szerda 12:35

nem tudom ki írta már, hogy az ilyen játékosoké a jövő, mint bale vagy cr, és ebben igazat kell adjak
ezek a csúcsra járatott, képességeik határait feszegető bivalyok lesznek az elkövetkező években a meghatározó játékosok, és egy kicsit megnyugtató, hogy egy ilyen játékos, mint bale, ennyire szeretne itt kikötni

viszont én akkor sem érzem azt, hogy most lenne itt az ideje, hogy jöjjön, akármennyire kell a jobb oldalra egy megfelelő ember
az érkezése akkora felfordulást okozna a keretben, hogy lehet ezt 2 hét alatt nem tudná zidane meg ancelotti a legmegfelelőbben ellensúlyozni
az áráról meg a stílusáról meg már ismeritek a véleményemet, azt inkább most nem részletezném
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. augusztus 14., szerda 12:24

Megkockáztatom,hogy Bale jobban érzi az egyérintő,mint Ronaldo és kétszer olyan jók a távolilövései.
Haggyuk már...én még nem láttam Balet rövidpasszos,kényszeritős játékban,hogy milyen...de Ronaldot annál többször...az átlövésekkel meg,az a baj,hogy ha egy bekk beáll elé,vagy egy vkp,ami itt gyakoribb mint a pl-be,mert ott nagyobb területet hagynak egymásnak,akkor megnézem hányszor találja el a kaput...mint Ronaldo kb...
De jöjjön aztán mutassa meg,addig én nem tudom a spanyol ligába hova tenni...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 14., szerda 12:14

schranzer írta:Most nemtudom, hogy ez az Ancelottis "nemkell Bale" ez tenyleg valos e, vagy ezzel csak lejjebb szeretnék srófolni az árát ...
Itt a kulcsszó a létszükséglet. Magyarán így is tökéletes a keret, de ezt már több alkalommal is lenyilatkozta, hogy nagyon megvan elégedve a kerettel. Minap, volt is 1 cikk, hogy állítása szerint ez a legerősebb keret amivel valaha dolgozott ( vagy valami ilyesmi...). Amennyire emlékszem Ancelotti prezentációja után volt 1 közös ebéd, aminél elvileg volt szó Bale-ről és már ott is azt mondta Carlo, hogy amennyiben meg tudja szerezni hozza, de nélküle is erős a keret...
Én egyre biztosabb vagyok benne, hogy még marad, és jövőre opciós jogunk lesz rá, mert a Spursnek ezzel a kerettel még lenne is esély kikerülni jövőre a BL-re, de Bale nélkül tuti esélytelenek... :coffee:

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 14., szerda 12:03

Angol lapinformációk szerint maga Daniel Levy szivárogtatott ki tegnap egy feltételezett Manchester United ajánlatot Bale-ért. Korábban valóban létezett egy 70 millió fontos manchesteri megkeresés de ez jóval alulmúlja a Real Madrid által három hete kínált 85 millió eurót. Levy célja most is a játékos árának felhajtása, ahogyan azt már korábban megtette. Akkor egy állítólagos 98 milliós PSG ajánlatról beszélt de Madridban tudták, hogy ez fiktív és nem több, mint a Spurs első emberének legújabb húzása.
Szép próbálkozás, valahol abszolút érthető is --> kár, hogy a srác jelenleg /idén/ csak és kizárólag a Real Madridba menne és ezzel Levy is teljes mértékben tisztában van, a Madridról és Perezékről már nem is beszélve! :mrgreen:
Az meg a másik, hogy ha Bale igazán váltani szeretne, akkor nem ilyen "Most nem tudok róla beszélni..." nyilatkozatokat adna. Szóval szerintem érthető Levy hozzáállása a dolgokhoz,
Mert milyet kellene (gentlemanként és profiként szerintem így kell viselkedni az adott szituációban)? :hmmm: :coffee: Valóban sokkal szimpatikusabb és etikusabb lenne a jelenlegi klubjával szemben is, ha a sajtón keresztül üzengetne nap mint nap; lsd. Suárezt és az eldurvult helyzetét (a háttérben és személyesen meg nagyon egyértelműen elmondta már, hogy mit akar)! :-* Magát is és a 2 klubot is felesleges kellemetlenség(ek)nek tenné ki, ami vélhetően egyáltalán nem segítené a transzfer lezárását és a felek "baráti" viszonyát! Főleg AVB múltkori kifakadása óta érezhetően visszább vett a Real Madrid és a vezetők is (Perez, Carlo, Zizou egyaránt) talán nem véletlenül :roll: , mint ahogy a játékos, az ügynök és a családtagok sem (ki van nekik adva, nagyon helyesen) szólalnak meg az ügyben taktikai okból, elősegítvén a békés befejezést!
A The Telegraph szerint Ancelotti az amerikai turné alatt elmondta Péreznek, hogy Bale leigazolása nem létszükséglet. A lap továbbá arról is beszámol, hogy Bale csillagászati fizetése és átigazolási díja többek között Di Maríát, Benzemát és Özilt is zavarná, illetve emlékeztetnek Cristiano Ronaldo szavaira is; “Van véleményem Bale leigazolásáról, de nem mondom el
A Manchester ajánlatot fog tenni Özilért
Megy a kínlódás ezerrel a "Szigeten", kicsit savanyú az a szőlő; se Bale, se Cristiano, Özilről már nem is beszélve! :lol: :lol: :lol:
Khedira aggódik
Van is miért; legkésőbb jövőre szerintem neki is reszeltek és mehet szépen José után a Chelseabe! B-)
Egyedül Ramos és Iker volt az, akik úgymond örülnének az érkezésének (bár szerintem kapitányként bármelyik játékos esetén ezt mondanák).
Isco sem sírna, elég egyértelműen üdvözölte az ötletet! B-)
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. augusztus 14., szerda 12:01

Na hát elég érdekesen alakul a Bale történet. Ha valóban nincs szüksége Ancellotti-nak rá, akkor tényleg felesleges erőlködni, viszont ezek a "nem veszem magamra többet a Tottenham mezét" hírek azért eléggé zavarba ejtőek (még ha nagy valószínűséggel csak pletyka az egész). Persze lehet, hogy ezzel valóban csak az árát akarják csökkenteni, de ez szerintem akkor lenne ésszerű, ha a londoniaknak mindenáron túl kellene adniuk a játékoson, ami ebben az esetben nem így van, sőt. Ők szerintem inkább örülni fognak neki, ha végre leszállunk a srácról és hagyjuk őket, hogy a következő szezonra (a BL indulás megszerzésére) koncentrálhassanak. A másik, hogy ez a "megzavarná a csapatot" elmélet is elég érdekes, de ugyanakkor teljesen elképzelhető a számomra. A nyilatkozatok alapján szerintem egyértelmű, hogy CR nem igazán örülne az érkezésének. Az sem véletlen, hogy ugye elvileg az ő segítsége is kellett ahhoz, hogy Di Maria ne kerüljön átadólistára. Egyedül Ramos és Iker volt az, akik úgymond örülnének az érkezésének (bár szerintem kapitányként bármelyik játékos esetén ezt mondanák). Úgyhogy most már maradjon csak Bale a fenekén, aztán meglátjuk mi lesz jövőre. Még az is elképzelhető, hogy CR szerződéshosszabbításához is erősen köze van a walesinek. :hmmm:

Avatar
grofs
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2013. augusztus 6., kedd 10:27

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: grofs » 2013. augusztus 14., szerda 11:40

schranzer írta:Most nemtudom, hogy ez az Ancelottis "nemkell Bale" ez tenyleg valos e, vagy ezzel csak lejjebb szeretnék srófolni az árát ...
Szerintem idén tényleg nem kell.
Hátha összekapja magát Di Maria és kihozza magából azt amit tényleg tud, mert láthattuk, hogy neki is mennyit számít, hogy bíznak benne (másik ilyen Benzema).
Ha meg nem akkor jövőre jöhet Bale és mehet Di Maria, de ekkor már olcsóbb is lesz Bale illetve köv évben sem jutnak be a BL-be és akkor már Bale is hisztisebb lesz.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 76 regisztrált és 0 vendég