Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. augusztus 15., csütörtök 13:27

Én eddig azt se olvastam, hogy Özil verné az asztalt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. augusztus 15., csütörtök 13:09

Tudtommal Benzema nem sír a fizetésemelésért
Lehettem volna egyértelműbb. Nem Benzemára értettem, mivel nem sír a szája. Özil és Di Maria irányába kritizáltam.
Leírtam én is -->
Sry, nekem nem jött le elsőre :)
Amúgy Benzema még rá fog szolgálni a magasabb fizetésért ;) de most még előbb bizonyítson.
Én is érzem. Tényleg. Szerintem maga Karim is érzi, hogy most vagy soha.
Amúgy mezőnyben hajt, megjátsza a labdát, érezhetően bizonyítani akar... Ahogy RvN mondta Higuaínnak anno, a gólok majd jönni fognak szinte maguktól :kacsint:
Merci Zizou!

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 15., csütörtök 13:02

A Barca is valami polgári szerződésen keresztül kerülte meg ezt a szabályt, amibe a FIFA már nem szólhat bele.
Leírtam én is -->
elvileg max. szóban köteleződhet el másnak az ügynökén keresztül (ugye végül a Barca is ezzel takarózott, terelt nemzetközileg Neymar ügyben --> az egy más kérdés, hogy a gyakorlatban ennek írásos formája is volt :roll: :-* )!
A Santos felé csupán egy szóbeli megállapodás volt kommunikálva mindvégig a Barca és Neymar részről is (nehogy bebukjanak a FIFA előtt)--> nyilatkozta is az egyik Santos-os igazgató, miközben Neymar és a Barca között a valóságban már megköttetett egy polgári (elő)szerződés! Na most az eddigi hírek szerint vélhetően a Real és Bale között szintén meg van az egyezség (bár előszerződésről eddig nem írtak, szóltak a pletykák; nem lennék meglepve ha valami papír azért lenne), de ez független attól az állítólagos szóbeli megállapodástól, ami Bale és a Tottenham elnöke között jött létre, amit ugye Levy most nyáron szépen felrúgott pont úgy ahogy 2 évvel (a szempontunkból akkor szerencsére, máskülönben Luka már rég a Chelsea játékosa lenne :roll: B-) ) korábban Modric esetében is! Én ezért kérdeztem, hogy a Madridnak és Pereznek ugyan kivel és mit kellett volna aláírni még, amikor a klubváltás lehetősége a BL. és egy komoly ajánlat (elég esetleges, főleg decemberben még) függvénye volt? Ezt max. Bale-nek és az ügynökének lehetett volna esélye még tavaly nyáron a szerződésébe foglaltatni, amikor hosszabbított (nem tudom pontosan mikor történt --> a Real érdeklődése előtt vagy után); vagy esetleg később (decemberben, amikor aktuálissá vált a dolog) a Levy-vel köttetett szóbeli megállapodást írásba foglaltatni, ami azért valljuk be elég szokatlan és érdekes lett volna lévén egyrészt 2016-ig elkötelezte magát, másrészt egy kölcsönösen "barátinak" mondható viszony mellett elvileg egy ilyen manőver feleslegesnek is tűnik (hozzáteszem gentlemanok között --> na itt bukott meg a történet és Bale ezért van most kiakadva Levy-re)!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2013. augusztus 15., csütörtök 13:00

Toky írta:
ericco írta:Ezt pedig nagyon adom. Már így is annyit keresnek, amiről a legtöbb ember álmodhat csak, közvetlen közelükben a Bernabeu munkásai sem keresik hülyére magukat szerintem, ők pedig képesek sírni a milliós fizetésemelés miatt, mikor még évek vannak hátra a szerződésükből, ráadásul megfelelő teljesítmény sincs mögöttük.
Tudtommal Benzema nem sír a fizetésemelésért, pedig az Ő esetében jó pár klub lenne, amelyik a jelenleginél többet adna Neki. És ha jól tudom Neki is csak 2 év van hátra a szerződéséből, ahogy Khedirának vagy Ronaldonak. És ahogy Ronaldo is, még Ő is az olcsóbb adókulccsal adózik.
Arról nem is beszélve, hogy ha meg akarjuk tartani a legjobbjainkat (nem Özilre gondolok :mrgreen: ), akkor fel kell készülni arra, hogy magasabb bért adunk, mert az újgazdag klubok megadnák nekik azt, és ott még a marketingbevételeiket is megtarthatják.
Majd akkor kell fizut emelni, amikor jön az ajánlat, addig meg jó nekik az ami van :-*
Hanem most Bale fizetését kell hogy Ronaldoé alatt tartsuk, nehogy besértődjön.
Amúgy Benzema még rá fog szolgálni a magasabb fizetésért ;) de most még előbb bizonyítson.
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 15., csütörtök 12:54

Tudtommal Benzema nem sír a fizetésemelésért, pedig az Ő esetében jó pár klub lenne, amelyik a jelenleginél többet adna Neki. És ha jól tudom Neki is csak 2 év van hátra a szerződéséből, ahogy Khedirának vagy Ronaldonak. És ahogy Ronaldo is, még Ő is az olcsóbb adókulccsal adózik.
Arról nem is beszélve, hogy ha meg akarjuk tartani a legjobbjainkat (nem Özilre gondolok :mrgreen: ), akkor fel kell készülni arra, hogy magasabb bért adunk, mert az újgazdag klubok megadnák nekik azt, és ott még a marketingbevételeiket is megtarthatják.
Nem sír Karim szája, persze. Mire sírna? :) Nem váltotta meg a világot, ezért is jár egy pacsi neki, hogy legalább annyi esze van, hogy nem verik az asztalt, mint annó és most is páran. Nem Cére gondolok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. augusztus 15., csütörtök 12:48

ericco írta:Ezt pedig nagyon adom. Már így is annyit keresnek, amiről a legtöbb ember álmodhat csak, közvetlen közelükben a Bernabeu munkásai sem keresik hülyére magukat szerintem, ők pedig képesek sírni a milliós fizetésemelés miatt, mikor még évek vannak hátra a szerződésükből, ráadásul megfelelő teljesítmény sincs mögöttük.
Tudtommal Benzema nem sír a fizetésemelésért, pedig az Ő esetében jó pár klub lenne, amelyik a jelenleginél többet adna Neki. És ha jól tudom Neki is csak 2 év van hátra a szerződéséből, ahogy Khedirának vagy Ronaldonak. És ahogy Ronaldo is, még Ő is az olcsóbb adókulccsal adózik.
Arról nem is beszélve, hogy ha meg akarjuk tartani a legjobbjainkat (nem Özilre gondolok :mrgreen: ), akkor fel kell készülni arra, hogy magasabb bért adunk, mert az újgazdag klubok megadnák nekik azt, és ott még a marketingbevételeiket is megtarthatják.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. augusztus 15., csütörtök 12:30

madridronie írta:Na ja, csak hogy egy élő szerződéssel rendelkező játékos a FIFA szabályok szerint az aktuális klubja tudta nélkül nem írhat alá semmit
A Barca is valami polgári szerződésen keresztül kerülte meg ezt a szabályt, amibe a FIFA már nem szólhat bele.
hehe írta:tessék béellt nyerni, tessék győzni, nem pedig kislányként picsogni meg csapkodni fürdőskurva módján, amikor teljesíteni kéne.
Ezt pedig nagyon adom. Már így is annyit keresnek, amiről a legtöbb ember álmodhat csak, közvetlen közelükben a Bernabeu munkásai sem keresik hülyére magukat szerintem, ők pedig képesek sírni a milliós fizetésemelés miatt, mikor még évek vannak hátra a szerződésükből, ráadásul megfelelő teljesítmény sincs mögöttük.
Merci Zizou!

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. augusztus 15., csütörtök 12:09

Realista24 írta:Karim 4,5 nettóban. Özilnél 5 millióra emlékszek.
Az igen. Amúgy én ennyit adnék Balenek is, aztán 1 év után megmondanám, hogy teljesítmény függvényében kaphat többet. Benzema meg Özil dettó.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. augusztus 15., csütörtök 12:01

kaká is aranylabdás, világbajnok, béellgyőztes meg minden, amikor aláírta a szerződést, senki nem tudta, hogy ekkora flop lesz a sérülések miatt.
de anno ő is megérdemelte a pénzt, amit kapott, mai napig nem értem mit rezeg itt a fél banda, hogy 10 milliót vagy mennyit keres a semmiért.
de a többi játékos, a keret nagy része, akik még lófaszt nem értek el, pláne nem egy adott bajnokság legjobb játékosává választották őket, mint pl bélt, azok nem tudom mire fel pofáznak most, hogy több pénzt akarnak.
tessék béellt nyerni, tessék győzni, nem pedig kislányként picsogni meg csapkodni fürdőskurva módján, amikor teljesíteni kéne.
Kép
Kép
Kép

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. augusztus 15., csütörtök 11:52

hehe írta:teljesen érthető lenne, ha bél kapna egy 6-7 millát, ha benz meg özil ennyit kapnak.
a csapatban csak casillas, ramos és céronaldo kereshet többet, mint bél, az eddigi teljesítményeik miatt.
Na meg Kaká :mrgreen:

Egyébként azt csak álmodtam, hogy Neymar 15 milliót keres a Barcában majd? Ebből következik, hogy Messi is legalább ennyit kell kapjon.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 15., csütörtök 11:47

a csapatban csak casillas, ramos és céronaldo kereshet többet, mint bél, az eddigi teljesítményeik miatt.
A hírek szerint Özil is emeltetni akar, 1-1,5 millióval.

Mondjuk nem tudom mennyire hiteles ez az öt milliós dolog, kicsit soknak tűnik. Nekem valamiért 3,5-4 rémlik, hogy ezt akarják ötre emeltetni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. augusztus 15., csütörtök 11:44

Realista24 írta:
Özil meg Benzema mennyit keresnek? A nettó vagy bruttóra gondolok, amit a klub ad nekik.
Karim 4,5 nettóban. Özilnél 5 millióra emlékszek.
teljesen érthető lenne, ha bél kapna egy 6-7 millát, ha benz meg özil ennyit kapnak.
a csapatban csak casillas, ramos és céronaldo kereshet többet, mint bél, az eddigi teljesítményeik miatt.
Kép
Kép
Kép

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. augusztus 15., csütörtök 11:42

Hihetetlen mit kergetik. Miért kell most? Miért nem jó később? Ha jönni akar úgysem hosszabbít nem? Eddig remek munkát végzett Perez, nálam 5-ös. De ez nem tetszik. Nagyon nem.
Ebben egyetértünk.Egyszer már megszivta Neymaral.Úgy látszik nem tanult belőle.Hagyni kell a francba,aztán ha annyira létszükséglet,akkor jövőre hozni.A választást megnyerte,tehàt nem kell kampányolni,sportszakmailag Carlo mester szerint is felesleges,aztán ahogy olvasni lehet,feszkót is generálhat a dolog öltözőn belül...szal nem értem...
A csapat erősödött,a kp rendbenlevőnek tünik,azt a jobb oldalt meg akkor meg kell hagyni Jesének,vagy DM-nek,akár Özilnek(mert más neki nagyon nem marad,úgytünik)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 15., csütörtök 11:37

Özil meg Benzema mennyit keresnek? A nettó vagy bruttóra gondolok, amit a klub ad nekik.
Karim 4,5 nettóban. Özilnél 5 millióra emlékszek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. augusztus 15., csütörtök 11:33

Özil meg Benzema mennyit keresnek? A nettó vagy bruttóra gondolok, amit a klub ad nekik.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 15., csütörtök 11:29

Perez már megtanulhatná, hogy a szóbeli egyességek semmire sem jók, sorban rúgják fel őket.
Hát igen, valóban egyre kevesebb az igazi gentleman, de azért akadnak még; akkor is ha manapság ugyan nagyítóval kell keresni őket! Az egy más kérdés, hogy Neymar és Levy többször bizonyította már, hogy ők nagyon nem ez a kategória, de ettől még ezt nem tudom az öregnek felróni!
Bár lehet ez a hír nem is igaz, de mégis... ami a papíron van, az a biztos.
Na ja, csak hogy egy élő szerződéssel rendelkező játékos a FIFA szabályok szerint az aktuális klubja tudta nélkül nem írhat alá semmit és elvileg max. szóban köteleződhet el másnak az ügynökén keresztül (ugye végül a Barca is ezzel takarózott, terelt nemzetközileg Neymar ügyben --> az egy más kérdés, hogy a gyakorlatban ennek írásos formája is volt :roll: :-* )! Az R24 által említett cikk szerint Levy is Baletől értesült (úriember módjára nem titkolózott és elmondta az elnöknek, mielőtt beindult volna a buli és komolyabb lépések történtek volna az ügyben) a Real Madrid konkrét megkereséséről miután előzetesen már korábban megegyeztek abban, hogy ha idén lesz BL. akkor marad még egy évet; ha meg lemaradnak a selejtezős helyről, akkor egy komoly ajánlat esetén szépen elengedi a walesit a Real Madridba! Szóval kivel és mit kellett volna írásba foglalni, amikor Bale-nek még 3 évig élő szerződése van és a klubváltás lehetősége is több függő tétel függvénye volt előzetesen még decemberben? :hmmm:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. augusztus 15., csütörtök 11:25

Realista24 írta:
Az szép. :shutup: :agree: Gondolom akkor nagy szeretettel fogják üdvözölni a többiek! :mrgreen: :lol:
Állítólag pár embert zavar, mondjuk én korábban azt olvastam, hogy 6 millió lesz a fizetése.
Ja, pl. Benzemát meg Özilt, akik inkább tennének le valamit az asztalra a duma helyett.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 15., csütörtök 11:05

Az szép. :shutup: :agree: Gondolom akkor nagy szeretettel fogják üdvözölni a többiek! :mrgreen: :lol:
Állítólag pár embert zavar, mondjuk én korábban azt olvastam, hogy 6 millió lesz a fizetése.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2013. augusztus 15., csütörtök 11:01

Hat évre, évi 9-10 millió, ezt írták korábban.
Az szép. :shutup: :agree: Gondolom akkor nagy szeretettel fogják üdvözölni a többiek! :mrgreen: :lol:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sander » 2013. augusztus 15., csütörtök 10:57

Egyre jobban azt érzem hogy ez a Bale üzlet nem lesz valami kifizetődő (sportszakmai szemmel) már persze ha jön :S


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 149 regisztrált és 0 vendég