Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. augusztus 21., szerda 18:20

madridronie írta:Vagy talán esetleg azért, mert még így a többség által agyonszidott formájában is összességében jóval jobb, hasznosabb játékos a csapat számára, mint Di María!
Jobbszélső poszton? ezzel tudnék vitatkozni, de nem teszem. Egyezzünk meg annyiban, hogy oda egyikőjük sem megfelelő megoldás :) Mondjuk Bale akkor sem kellene ennyi pénzért :kivagyhe:
Merci Zizou!

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. augusztus 21., szerda 18:20

Az a 86 labdavesztes eleg soknak tunik. Ha jol emlekszek, akkor tavaly elott 50-60 kozott volt az atlag labdavesztes.
ja, elég soknak tűnik, viszont az, hogy tavaly 50-60 fele mozgott ez a szám, az erősen betudható annak, hogy a középpályát szinte nem is használtuk
sokszor volt az, hogy modric vagy isco, vagy ugye néha özil felpasszolta a labdát, majd visszakapta, és egyből próbálta indítani a beinduló embert, csak ugye ezt is sokszor lefülelték, mert még nem volt meg hozzá az összhang
egyébként ez egy nagyon veszélyes fegyver lenne, mert láttuk nem egyszer, hogy milyen az mikor összejön ez a kis összjáték
meg ugye isco is sok labdát elszórt, szóval szerintem ezt a számot simán le lehet vinni 70-re, vagy egy picit lentebb

amúgy tegnap megnéztem ismétlésen a meccs utolsó fél óráját, hát szerintem ezt a srácok nagyon elizgulták, rengeteg labdakezelési probléma volt olyan emberektől, akiktől ilyesmit nem is nagyon látni
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ___Samy___ 2013. augusztus 21., szerda 18:20-kor.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. augusztus 21., szerda 18:05

10 dolog, amin Ancelottinak javítania kell cikkhez
1. Nem volt összhang a széleken
Igaz, hogy nem jo az ha egyszerre mindket szelso vedonk tamad, viszont Carvajalnak azert is kellett sokat tamadnia mert jobb szelunk egyaltalan nem volt. Az osszeszokottsag hianya, hogy a ket szel nem kommunikal egymassal.
2. Modric és Khedira elől letámadnak, Pepe és Ramos visszahúzódnak
Nem az a gond, hogy Modric letamad, hanem hogy Khedira is. Egyszeruen meg kell neki mondani, hogy az a dolga, hogy hatul biztositson, a tamadasokat, megindulasokat pedig hagyja a tobbiekre. Persze, hogy Casemiro-val jobban mukodott a vedekezes.
3. Kiszámítható támadások kevés variációval
Ez nekem is feltunt, hogy szep ez a sok rovid passz, viszont neha kene egy varatlan oldal valtas, mert a Betis csapatabol szinte mindenki ott van a bal oldalon. Parszor ment is a keresztlabda Carvajalnak, de ebbol kene tobb.
4. A Madrid még mindig szenved a pontrúgásoknál
Legtobbszor az a baj, hogy Pepe es Ramos bealudnak es hagyjak meglogni az ellenfelet. Viszont Carvajalnak is ki kene talalni valami mas szerepet pontrugasokkor, mert szerintem eleg gyenge a fejjateka.
5. A baloldal túl sűrű, a jobboldal kihalt
100%-ig adom
6. Nagy labdabirtoklás, lassú tempó
Az a 86 labdavesztes eleg soknak tunik. Ha jol emlekszek, akkor tavaly elott 50-60 kozott volt az atlag labdavesztes.
7. Gondok a labdaszerzéssel
Khedira...
8. Özil nem érzi magát kényelmesen új pozíciójában
Pedig JELENLEG ez az egyetlen hely, ahol szerepelhet. Isco helyen keves vedekezesben, csak jobb szelen van hely szamara vagy csatar poszton. Viszont a masodik felidoben, amikor Isco es Ronaldo atjottek jobb oldalra, Ozil pedig balra, akkor jobban jatszott.
9. Cristiano, háttal a kapunak
Erros sokat nem tudok mondani. Par meccs mulva kiderul, hogy mennyire erzi az uj szerepet.
10. Sok a les
En ezt inkabb annak tudom be, hogy meg nem szokott ossze elegge a csapat, sokszor Marcelo vagy Benzema hamarabb ugrott ki a kelletenel, volt hogy Ozil tartogatta sokaig a labdat. Szerintem ez a sok lesrefutas idovel megoldodik.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 21., szerda 17:53

A helyzet az, hogy még mindig nem tudjuk pontosan mit is akar Ancelotti/mi lesz a felállás, taktika.
Ezt írtam én is tegnap -->
Előbb legyen itt a walesi + épüljön fel Xabi Alonso és Illarra is, hogy végre teljes képet kaphassunk Carlo, Zizou és Perez új Madridjáról és az elképzeléseikről! Mert onnantól kezdve minden újra indul (la.is a nyári előszezonban látottakhoz képest) ...

---------------Iker/D.López-------------
-------Varane/Pepe---S.Ramos--------
Carvajal/Arbeloa--------------Marcelo
----------------Xabi/Illarra---------------
----------Modric-----Isco/Özil----------
Bale-----------------------------Cristiano
----------------Karim----------------------

De nekem van egy sanda gyanúm (erőteljes tippem az igazolásokat látva), hogy valami ilyesmiben gondolkoznak! :hmmm: Így azért a jobb szél megtámogatva Carvajal-lal és Modric-csal, illetve egy 90+ millás Bale-lel picit másként fest reputáció tekintetében is, mint jelenleg! Arról nem is beszélve, hogy na onnantól kezdve lesznek csak igazán kötetlenek posztok már ami a támadó részleget illeti.
Ezen Casemiro, illetve Khedira már nem igen oszt-szoroz (főleg nem pozitív irányban)! :roll: :hmmm:
Ezért fölösleges ez a Marca cikk is, hiszen még semmi sem végleges, nincs itt Bale, Xabi, Illara még egy percet sem játszott (bár néhány dologban azért igazuk van)
Néhány dologban? Szerintem elég jól összeszedtek mindent, la.is az első meccsre kivetítve (jó cikk)!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. augusztus 21., szerda 17:42

Anthony írta:Főleg úgy, ha Isco berobban, mert akkor semmi szükség a walesire szerintem.
Ha CR átmenne a jobb oldalra, akkor Isco tolhatná a baloson, középen Modric, egy sorral hátrébb meg ott van Xabi, Illara, Khedira, Casemiro, és megvenném mondjuk Kondgobiát is.
Modric most a lehető legjobb helyen van. Előrébb már nem tudna annyira jól játszani
és a Betis elleni meccs alapján Isco is a lehető legjobb helyen van

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. augusztus 21., szerda 17:15

madridronie írta: Ez rendben is volna, ha az idei átigazolások és a jelenlegi csapatépítés ez irányba mutatna, de Illarra érkezése szerintem nem ezt támasztja alá! Ergo hol van az a vkp.??? :hmmm: Egyelőre azzal főzzünk, ami van és a rendelkezésünkre áll; az álmokat meg hagyjuk meg 2014 nyarára szerintem.
A helyzet az, hogy még mindig nem tudjuk pontosan mit is akar Ancelotti/mi lesz a felállás, taktika.
10 dolog, amin Ancelottinak javítania kell
Ezért fölösleges ez a Marca cikk is, hiszen még semmi sem végleges, nincs itt Bale, Xabi, Illara még egy percet sem játszott (bár néhány dologban azért igazuk van)

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 21., szerda 16:33

Én azon a poszton Iscoval és Modric-al számolnék, eggyel hátrébb meg Xabi(aki most kiesett)/Illara kéne párba legyen egy vkp-val. Modric szépen adogat onnan hátulról, de a védekezésünk bánja, a kapuhoz közelebb is tudna ő játszani.
Ez rendben is volna, ha az idei átigazolások és a jelenlegi csapatépítés ez irányba mutatna, de Illarra érkezése szerintem nem ezt támasztja alá! Ergo hol van az a vkp.??? :hmmm: Egyelőre azzal főzzünk, ami van és a rendelkezésünkre áll; az álmokat meg hagyjuk meg 2014 nyarára szerintem.
és megvenném mondjuk Kondgobiát is.
Kondogbia Del Nido szerint idén nem eladó!
Szerintem azért játszik Özil jobb oldalt, mert sokkal népszerűbb, mint DM. Csak sajnos az új taktikában már máshol nincs helye a németnek, viszont padra sem fogják őt rakni Di Maria kedvéért... majd ha jön a walesi, bár lehet akkor inkább csatár nélkül játszunk majd :hmmm: :roll:
Vagy talán esetleg azért, mert még így a többség által agyonszidott formájában is összességében jóval jobb, hasznosabb játékos a csapat számára, mint Di María!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

pulci
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pulci » 2013. augusztus 21., szerda 16:28

Xabi Alonso szegény érezni rajta már, hogy túl van a zeniten egyre sűrűbben elérik a sérülések :(
Azért így érthető, hogy nem adtuk el Khedirát, Illarra még sehol sincs Alonso úgy tűnik foly. sérült, Casemirora meg 1 felnőtt meccsel a háta mögött elég merész lett volna bízni a posztot :hmmm:
Meg volt az esély szerintem Kondogbiára is akár, de mi elhoztuk Illarrát aki reméljük gyorsan felépül!
Nem hinném, hogy igazolnánk még mást Bale-en kívül, eddig se számítottunk meghatározó emberként Alonsora meg kell oldani a posztot Casemiro, Modric, Khedira hármassal egyenlőre!

Avatar
grofs
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2013. augusztus 6., kedd 10:27

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: grofs » 2013. augusztus 21., szerda 16:27

csabi87 írta:
“A Barcelona elleni mérkőzés előtt kaptam ajánlatot. Három egymást követő mérkőzésen is megnéztek. Boldog vagyok, hogy a Real Madrid érdeklődik irántam. Ez egy álom, de a sorsom Isten kezében van. Ha mennem kell most, akkor megyek, ha nem, akkor később” – nyilatkozta a Santos játékosa, Alan Santos.
Ő ki,nem Santon.Amúgy nagyon vicces volt. :lol:
De, benéztem :D
De akkor legyen Santon a balhátvédünk :D

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2013. augusztus 21., szerda 16:24

“A Barcelona elleni mérkőzés előtt kaptam ajánlatot. Három egymást követő mérkőzésen is megnéztek. Boldog vagyok, hogy a Real Madrid érdeklődik irántam. Ez egy álom, de a sorsom Isten kezében van. Ha mennem kell most, akkor megyek, ha nem, akkor később” – nyilatkozta a Santos játékosa, Alan Santos.
Ő ki,nem Santon.Amúgy nagyon vicces volt. :lol:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8432
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. augusztus 21., szerda 16:22

grofs írta:
csabi87 írta:Xabi Alonsot sajnálom,hogy megint kidőlt. :(
Ki ez a Santosos srác? :hmmm:
Baleért meg bazi sok ez a pénz,de remélem befog válni.Én már nagyon kíváncsi vagyok rá,hogy mit fog alkotni a csapatban.Ha lesz egy olyan jobb oldalunk mint a bal,akkor nagyon nagyot húztunk vele.Középen akkor Iscoéknak megnyílik a terület,a gólszerzésre és az ütempasszokra Benzemának.
Santon a Newcastle balhátvédje (egyébként olasz, ha jól tudom). Elégé gyors és technikás is, persze nem Marcelo, de cserének szerintem alkalmas :)
15:37
“A Barcelona elleni mérkőzés előtt kaptam ajánlatot. Három egymást követő mérkőzésen is megnéztek. Boldog vagyok, hogy a Real Madrid érdeklődik irántam. Ez egy álom, de a sorsom Isten kezében van. Ha mennem kell most, akkor megyek, ha nem, akkor később” – nyilatkozta a Santos játékosa, Alan Santos.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. augusztus 21., szerda 16:20

csabi87 írta:Baleért meg bazi sok ez a pénz
Főleg úgy, ha Isco berobban, mert akkor semmi szükség a walesire szerintem.
Ha CR átmenne a jobb oldalra, akkor Isco tolhatná a baloson, középen Modric, egy sorral hátrébb meg ott van Xabi, Illara, Khedira, Casemiro, és megvenném mondjuk Kondgobiát is.

Avatar
grofs
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2013. augusztus 6., kedd 10:27

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: grofs » 2013. augusztus 21., szerda 16:19

csabi87 írta:Xabi Alonsot sajnálom,hogy megint kidőlt. :(
Ki ez a Santosos srác? :hmmm:
Baleért meg bazi sok ez a pénz,de remélem befog válni.Én már nagyon kíváncsi vagyok rá,hogy mit fog alkotni a csapatban.Ha lesz egy olyan jobb oldalunk mint a bal,akkor nagyon nagyot húztunk vele.Középen akkor Iscoéknak megnyílik a terület,a gólszerzésre és az ütempasszokra Benzemának.
Santon a Newcastle balhátvédje (egyébként olasz, ha jól tudom). Elégé gyors és technikás is, persze nem Marcelo, de cserének szerintem alkalmas :)

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. augusztus 21., szerda 16:17

Bale jo lesz ilyen Bayern, Barcelona v Britt top csapatok ellen. Kell az izom a csapatba, Iscoval és Modriccaliszonyu kreativ és kombinativ lett a kp, de kicsit sulytalan, ezert nem art egy erosebb fizikumu jatekost betenni aki tudna gajazni(meg ha szelso lenne is). Szerintem a CR-Benzema-Bale harmas nyomas alatt tudna tartani barmilyen erossegu csapatot.
Vissza a belso kp-ra....eddig Vidalt(v Gundogant) hoztam volna...ugy gondoltam vele meglenne tokeletes kp. Egy melysegi iranyitoval, b-to-b Vidallal és elottuk Modriccsal. DE Isco jatekat latvan teljesen atertekelodott bennem a kp osszetetele. Isco-Modric kreativitasban adja magat, viszont fizikalisan nem tul eros, mogejuk egy Pogba lenne a legjobb. A csapat vedekezes megmaradna, de sok terhet letudna venni a ket kreativ jatekosrol. Igy megoszlana a kreativitas és az ero a kp-n és a tamado szekcioban. Kreativ emberek a Isco-Benz-Modric harmas a fizikalisan erosebb a CR-Bale-Pogba lenne. Hozzajuk meg jonne egy Carvajal-Varane-Ramos-Marcelo vedelem.
Remelem jovore megprobaljuk Pogbat.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2013. augusztus 21., szerda 16:14

Xabi Alonsot sajnálom,hogy megint kidőlt. :(
Ki ez a Santosos srác? :hmmm:
Baleért meg bazi sok ez a pénz,de remélem befog válni.Én már nagyon kíváncsi vagyok rá,hogy mit fog alkotni a csapatban.Ha lesz egy olyan jobb oldalunk mint a bal,akkor nagyon nagyot húztunk vele.Középen akkor Iscoéknak megnyílik a terület,a gólszerzésre és az ütempasszokra Benzemának.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. augusztus 21., szerda 16:01

Azért játszik Özil is kényszerből a jobb szélen, mert minden OK.
Szerintem azért játszik Özil jobb oldalt, mert sokkal népszerűbb, mint DM. Csak sajnos az új taktikában már máshol nincs helye a németnek, viszont padra sem fogják őt rakni Di Maria kedvéért... majd ha jön a walesi, bár lehet akkor inkább csatár nélkül játszunk majd :hmmm: :roll:
Merci Zizou!

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8432
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. augusztus 21., szerda 16:00

h3x0r írta:
ferni írta:volt valami olyasmi, hogy Arbeloa meg Iker is azért nem játszott, mert válogatott meccsen voltak, tudom, hogy Ramos helyett nem volt alternatíva, de ennyi erővel Arbeloa meg Iker is játszhatott volna... főleg Casillasnál nem számíthatott sokat.
Arbeloa helyett volt mas alternativa? Igen. (Carvajal)
Casillas helyett volt mas alternativa? Igen. (Lopez)
Ramos helyett volt mas alternativa? Nem. Egyebkent nem is jatszott valami jol.
jól van na, szakadjunk már le erről, nem ez volt a mondandóm lényege.
ha Iker akkora formában lenne játszott volna a hétvégén.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. augusztus 21., szerda 15:45

ferni írta:volt valami olyasmi, hogy Arbeloa meg Iker is azért nem játszott, mert válogatott meccsen voltak, tudom, hogy Ramos helyett nem volt alternatíva, de ennyi erővel Arbeloa meg Iker is játszhatott volna... főleg Casillasnál nem számíthatott sokat.
Arbeloa helyett volt mas alternativa? Igen. (Carvajal)
Casillas helyett volt mas alternativa? Igen. (Lopez)
Ramos helyett volt mas alternativa? Nem. Egyebkent nem is jatszott valami jol.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. augusztus 21., szerda 15:43

madridronie írta:A másik gyöngyszem! Bale érkezésével Di María és Kaká valóban feleslegessé válik, de azért annyira nem vagyunk még királyok, hogy Özilt is lazán a Bernabéun kívül tudjuk, persze tudom hogy most Isco "az isten"meg minden, de azért na ... :sly: esetleg őt is egy csoda Castillas-sal pótoljuk majd nem? :rock:
Én azon a poszton Iscoval és Modric-al számolnék, eggyel hátrébb meg Xabi(aki most kiesett)/Illara kéne párba legyen egy vkp-val. Modric szépen adogat onnan hátulról, de a védekezésünk bánja, a kapuhoz közelebb is tudna ő játszani.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 21., szerda 15:15

madridronie írta:mindenesetre (minden rossz indulat nélkül) remélem Illara is egy kicsit hosszabb ideig sérült lesz, hogy Casemiro bizonyíthasson... (nemtom még mindig minet perkáltunk ki Illaramendiért 15nél többet


Ez is aranyos; az nem kérdés, hogy Casemiroval egy picit előrébb vagyunk (Khedirához képest), de ahogy látom a brazil barátunkat is szépen kezdjük túlmisztifikálni!
Nincs is ezzel semmi baj, de ilyet mondani, hogy remélem elhúzódik a sérülése... :roll: elég vicces! Pontosabban pont, hogy nem az :(


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 161 regisztrált és 0 vendég