Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
niden6
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:35
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Alonso, Varane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: niden6 » 2013. augusztus 23., péntek 23:51

Az Arsenal csomagban szeretné megszerezni Benzemát és Di Maríát. Angol források szerint a két játékosért, nem kevesebb, mint 76 millió fognak kínálni.
Nem 7,6 milliót kínáltak értük? :mrgreen:

Viccet félretéve, úgysem veszik meg őket...

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. augusztus 23., péntek 23:39

miVida írta:amúgy mi ez már, hogy mindenki a Real Madrid játékosaival akarnak ékeskedni?
az hogy aki nálunk csak csere az a világ legtöbb csapatában stabil kezdő is lehetne vagy kulcsfigura.
és ennek inkább örüljünk mert így nem ár alatt viszik el őket.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9200
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. augusztus 23., péntek 23:31

szerintem egyertelmu, hogy Benzema nem elado. Di Mariaert es Ozilert pedig szepen lehet licitalni. a kikialtasi ar 40 millio

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2013. augusztus 23., péntek 23:05

ha annyira 76ot akarnak adni, akkor vigyék DiMaríát, de nem muszáj Benzemától is megszabadítaniuk... :mrgreen:
amúgy mi ez már, hogy mindenki a Real Madrid játékosaival akarnak ékeskedni?... télleg a Real Madrid két selejtével akarnak hódítani? mi sem vagyunk hülyék, hogy mindenkit eladjunk. Benzema kell, és marad! DiMaríát vigyék 30ért!
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Chris » 2013. augusztus 23., péntek 22:59

Ha Bale jön, akkor Özilt vagy DM-et jó pénzért el lehetne passzolni vagy az Arsenalnak vagy az MU-nak, elég szorítja őket az idő így egy 40 körüli összeggel Bale ára is elfogadhatóbb lenne. Nem beszélve, hogy a Napolinak is igencsak jó pénzért sikerült eladni a scrácokat.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. augusztus 23., péntek 22:29

Kerlon írta:36-ért vihetitek is az argentint. Na jó 30 is elég csak vigyétek. :D
a két német jómadárt kéne valami csomagban elpasszolni, illetve egy dél-amerikai csomagot is szívesen feladnék kaka-dm párossal. ínyencek számára lehetne variálni a kettő tartalmát
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. augusztus 23., péntek 22:15

Az Arsenal csomagban szeretné megszerezni Benzemát és Di Maríát. Angol források szerint a két játékosért, nem kevesebb, mint 76 millió fognak kínálni.
36-ért vihetitek is az argentint. Na jó 30 is elég csak vigyétek. :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2013. augusztus 23., péntek 22:04

Géci írta:Én azért számítottam ma 1 bejelentésre, de elég nagy a csend...
Lamela, hogy áll a Spursnél? Van egy olyan érzésem, hogy arra kell várni...-.-
Meglepő, de ezek szerint Mourinho szívózik velünk :hmmm:
http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... -move.html
(mivel feljebb licitált a Chelsea Willian-ért a Spursnél, így nincs aki helyettesítse Bale-t a Tottenhamnél, so addig nem adják el...
mondjuk engem ez nem nagyon izgat... nyugodtan alszok ha nem jelentik be ma, úgyis csak jövő héten kerülne be a csapatba, addig meg, chill, bro B-)
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2013. augusztus 23., péntek 21:28

Savant írta:Balenek akkor látnám értelmét, ha nem lenne Di Maria, Kaká, Jesé....
Közülük max 1 távozik, ha távozik... és jön Bale. És akkor még Özilről nem is beszéltünk.


Kakának monnyuk szerintem annyi jut, hogy Valdebebasban az edzésen tilitolizhat. Maximum. Ha rajtam múlna speciel akkor még ennyi se.
Ezek a játekosok csak akkor jók ha bale elleb kell érvelni amúgy meg a fórum 99% a elküldené őket persze jesét nem de jesére bízni egézz szezont majdnem akkora életveszély mint moratara bízni

Avatar
Savant
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:05
Kedvenc játékosaid: Carlos, Zidane, Ronaldo; Jordan, Shaq, Ibaka
Kedvenc csapatod: Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Savant » 2013. augusztus 23., péntek 21:23

Balenek akkor látnám értelmét, ha nem lenne Di Maria, Kaká, Jesé....
Közülük max 1 távozik, ha távozik... és jön Bale. És akkor még Özilről nem is beszéltünk.


Kakának monnyuk szerintem annyi jut, hogy Valdebebasban az edzésen tilitolizhat. Maximum. Ha rajtam múlna speciel akkor még ennyi se.
CRISTIANORONALDO

Ricsárd, Bayern-Barcelona BL elődöntő:
"A Barcelona nem szokott foglalkozni a játékvezetőkkel!"
:mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62852
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 23., péntek 20:46

legendary írta:
Benzema se szerzett annyi gólt, mint a Lyonban.
Az ilyen kommentek nagyon veszélyesek. Sokan meglátják, rögzítik, és hangoztatják, holott... :shutup:
Legalább néznél utána.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 23., péntek 20:44

Én azért számítottam ma 1 bejelentésre, de elég nagy a csend...
Lamela, hogy áll a Spursnél? Van egy olyan érzésem, hogy arra kell várni...-.-

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. augusztus 23., péntek 19:39

Kakát meg már sokszor kitárgyaltuk de egyszerűen nem értem hol akar itt játszani max. ilyen gálameccsen juthat neki szerep mint tegnap talán 5-10 meccsen kaphat szerepet.
Én megértem, hogy csábító a 10 millás fizetéssel kihúzni még évekig így 30 felett de inkább menne el aprópénzért milanba jóval kevesebb fizuért de talán játszhatna ahelyett, hogy itt koptassa a padot...
Szerintem őt már ezek nem érdeklik. Nyert vb-t, bl-t, pár bajnokságot, aranylabdát. Én még abban sem vagyok biztos, hogy annak idején bármiféle ambícióval érkezett volna ide. Megkapta az álomfizetést, aztán hello.

pulci
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pulci » 2013. augusztus 23., péntek 19:32

Szerintem Iscoval kapcsolatban abban egyetértünk, hogy nagyon,nagyon jól jártunk, és tehetségéhez és korához képest jó áron hoztuk el Illarránál pont ellentétes a szituáció reméljük csak rövid távon!
Kakát meg már sokszor kitárgyaltuk de egyszerűen nem értem hol akar itt játszani max. ilyen gálameccsen juthat neki szerep mint tegnap talán 5-10 meccsen kaphat szerepet.
Én megértem, hogy csábító a 10 millás fizetéssel kihúzni még évekig így 30 felett de inkább menne el aprópénzért milanba jóval kevesebb fizuért de talán játszhatna ahelyett, hogy itt koptassa a padot...

Bale úgy tűnik még lehet hétvégén érkezik ezzel nyilván Di Maria, Özil helye válik kérdésessé én mégsem adnám el őket mert most tényleg nagyon jó a padunk is de lehet Iscoval is rotálni őket és bármikor bekövetkezhet egy sérülés is!
Ha esetleg jönne egy 40+ milliós ajánlat akkor egyikük eladását meg lehet gondolni de csak ebben az esetben!!!

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9200
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. augusztus 23., péntek 19:24

Mythos90 írta:Iscoban az a különleges, hogy ugyanúgy kiveszi a részét a védekezésben, mint a támadásban. Még ha nem is szerez sok labdát, rengeteg fut, és zavarja az ellenfelet. Illetve a támadásnál is rengeteget tűnik fel a középkörben, vagy akár a saját térfelünkön. Na ez tavaly a 4-2-3-1 idején Özillel középen képtelenség volt.
Kaká szerintem is létszámon kívüli, tavaly is az volt, pedig akkor még nem volt se Isco, se Bale (itt van már? :mrgreen: ).
Kakaval az a gond, hogy minden csapat latja, hogy milyen allapotban van, talan paran meg is probalnak leigazolni, de a hatalmas fizeteset senki nem akarja allni.

Pont ez a szem Iscoban, hogy Ozillel ellentetben o MEGPROBAL vedekezni. Igaz, hogy sok labdat elszor vagy sokszor nem jon ossze a szereles, de egyelore latszik rajta, hogy akar. (barcsak Benzeman es Ozilen is latszana ez az akaras... :kivagyhe: )

Amugy pont most figyeltem, hogy a jelenlegi keretben Ramos rugta a harmadik legtobb golt a Real szineiben.
1. CR 201 gol;
2. Benzema 88
3.Ramos 41
4.Kaka 29
5.Ozil 27
6.Di Maria 25
7.Marcelo 17
8.Khedira 8
9. Xabi 6
10. Pepe 5

Ha ev vegere lenne egy hasonlo, en dosztig eleg lennek: Ronaldo 50, Benzema 30, Bale 25.

petiamadridista
Hozzászólások: 5272
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. augusztus 23., péntek 19:22

Benzema se szerzett annyi gólt, mint a Lyonban, pedig itt "nem kell annyit vállalnia". Pont ez a hátulütője is, hogy nem is szabad.
Benzema egy gyengébb ligából jött.
És amikor Madridban ment a csapatnak, akkor ő is lövöldözgetett rendesen.
Az a poén, hogy pl ha a két legjobb Lyon-i évét, és a két legjobb madridi évét összehasonlítjuk, akkor Madridban termelékenyebb. Vagy legalábbis semmivel sem gyengébb, mint Lyonban.
Csak a Realban nem tűnik fel...
De pl Cronaldo bőőven több gólt verdes most mint a ManU-s éveiben.
Ha Bale be tudja lőni magát egy 25-30 gól közötti átlagra, az doszta elég lesz.

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. augusztus 23., péntek 19:05

Daffius írta:
Mythos90 írta:Már csak azért is, mert ha jól csalnak szemeink, akkor idén már 2 helyett 3 középső középpályással toljuk.
Én ezt nem vettem észre. Előző meccsen is volt Benzema, CR, Isco, Özil a támadó harmadban. A nagy átalakítás még várat magára, mert maga a felállás eddig hasonlít José-ra, csak Özil ki jobbra DM helyett, Isco meg középre.
Próbálta a 3 KP-t igen, már meg nem mondom, de talán a Bournemouth és a PSG (?) ellen. De nem igazán jött be, zavarták eléggé egymást a srácok.

Egyébként mi a véleményed Kaka-ról? Őt is megtartnád?
Iscoban az a különleges, hogy ugyanúgy kiveszi a részét a védekezésben, mint a támadásban. Még ha nem is szerez sok labdát, rengeteg fut, és zavarja az ellenfelet. Illetve a támadásnál is rengeteget tűnik fel a középkörben, vagy akár a saját térfelünkön. Na ez tavaly a 4-2-3-1 idején Özillel középen képtelenség volt.
Kaká szerintem is létszámon kívüli, tavaly is az volt, pedig akkor még nem volt se Isco, se Bale (itt van már? :mrgreen: ).

Avatar
Daffius
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2013. augusztus 23., péntek 16:52
Kedvenc játékosaid: Zidane, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Daffius » 2013. augusztus 23., péntek 18:55

Mythos90 írta:Már csak azért is, mert ha jól csalnak szemeink, akkor idén már 2 helyett 3 középső középpályással toljuk.
Én ezt nem vettem észre. Előző meccsen is volt Benzema, CR, Isco, Özil a támadó harmadban. A nagy átalakítás még várat magára, mert maga a felállás eddig hasonlít José-ra, csak Özil ki jobbra DM helyett, Isco meg középre.
Próbálta a 3 KP-t igen, már meg nem mondom, de talán a Bournemouth és a PSG (?) ellen. De nem igazán jött be, zavarták eléggé egymást a srácok.

Egyébként mi a véleményed Kaka-ról? Őt is megtartnád?

Avatar
Daffius
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2013. augusztus 23., péntek 16:52
Kedvenc játékosaid: Zidane, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Daffius » 2013. augusztus 23., péntek 18:51

Galacticos írta:illarramendi addig meg csak tanulhat tőle.
Akkor vettük volna meg jövőre. Illaramendivel egy gond van, mégpedig amit a saját edzője is mondott, hogy a hosszú átadásokban még fejlődnie kell. Ha valamit tud Xabi az a hosszú precíz labdák amivel átrakja a súlyt a másik térfélre. Hátul nincs szükség a 200+ köröm passzra meccsenként. Sajnálom hogy csak fél meccs ereéig láttam a felkészülésen, mert abból nem lehet következtetni. De az U21-en is ugyanazt tolta, passzolgatott hátul. Biztos van Carlo-nak valami hatalmas terve amibe pont beleillik, kíváncsian várom.
A másik meg az ára. Perez papa már akkor is tudta hogy ha kell eladja a Bernabeut teltházastól hogy elhozza Bale-t. Akkor meg minek kiadni ennyit érte?

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. augusztus 23., péntek 18:21

Abból a pénzből pedig megpróbálnék egy csatárt hozni, max Eto'o-t a padra (bár nagyon nem szívesen, de ha Isco itt lehet akkor ő is).
Az szép lenne, ha visszatérne, biztosan telt-házas bemutatást kapna. :mrgreen:
Valóban sok a középpályás, de mivel Xabi megint megsérült, még így sem biztos, hogy elegen leszünk. Casemiro szerintem full perememberként érkezett, aki majd a kupákban tolhatja a kicsik ellen, illetve a bajnokikon időhúzócserének tökéletes, viszont a formája (tehetsége) alapján bőven ott van a kezdőcsapat közelében. Emellett Modric sem fog tudni minden meccsen játszani (sajnos), úgyhogy megfelelő rotáció mellett, szerintem pont jó ez a létszám. Már csak azért is, mert ha jól csalnak szemeink, akkor idén már 2 helyett 3 középső középpályással toljuk.
Benzemának szerintem ez az utolsó lehetősége, ha nem teljesít megfelelően, jövőre biztosan érkezik egy Falcao szerű arc. De mivel a potenciál megvan benne, ezért 1 évet még mindenképpen érdemel. Özil dettó. Balhátvéd valóbban kellene, de Bale-lel együtt már így is fullos a keret, szóval Nacho/Arbeola végszükség esetén talán megoldja a feladatot, de az biztos, hogy Marcelora úgy kell vigyázni, mint a hímes tojásra. A középhátvédeknél valóban para a 3 (4?) ember, de én nem vagyok biztos benne, hogy Casemiro nem tudna ott játszani a lazább meccseken. Szóval megfelelő rotációval azért bőven megoldható a dolog, a váratlan sérülésekre meg egyik csapat sem tud felkészülni, lás tavaly Barca.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 143 regisztrált és 0 vendég