Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2013. augusztus 25., vasárnap 12:46

A Marca szerint az Arsenal szeretné kihasználni Bale Madridba történő igazolását, és elcsábítaná Di Maríát. Wenger ezért egy 30 millió eurós ajánlattal készül az argentin szélsőért, aki azonban nem szeretné elhagyni a Real Madridot. A madridi klub elengedné a játékost, így most a londoni klubbon a sor, hogy meggyőzzék Di Maríát, hogy a váltás előnyös lenne számára.
De miért olyan nehéz ezt DiMaríanak felfogni, hogy itt nem fog csak kevés időt kapni... na mind1, szerintem januárig maradjon (addig eldől, h Bale bevál-e vagy se) és akkor majd ő akar lépni. it's simple, dude! B-)
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. augusztus 25., vasárnap 12:09

weeni írta:
Mythos90 írta:Bale azért a Tottenham-ben sem érte el az 1meccs/1gól átlagot.

CR se úgy jött hogy megvolt neki a MU-ban... De a többit adom... Bár nem hiszem hogy a nyomás rossz hatással lesz rá, szerintem pont az a fajta akit ez inkább tuningol. Aztán majd meglátjuk!
De neki azért volt már egy 42 gólos szezon a háta mögött. Mellesleg rekordigazolás, meg aranylabda ide vagy oda, szerintem senki nem gondolta volna, hogy CR 4 éves madridi pályafutása után már arról kell beszélnünk, hogy vajon hány év kell még neki, hogy megdöntse Raúl gólrekordját.

weeni
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 1:10
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: weeni » 2013. augusztus 25., vasárnap 12:02

Mythos90 írta:Bale azért a Tottenham-ben sem érte el az 1meccs/1gól átlagot.

CR se úgy jött hogy megvolt neki a MU-ban... De a többit adom... Bár nem hiszem hogy a nyomás rossz hatással lesz rá, szerintem pont az a fajta akit ez inkább tuningol. Aztán majd meglátjuk!

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. augusztus 25., vasárnap 11:44

Az az első probléma, hogy Bale ára túl magas lesz, emiatt egy óriási teher kerül a gyerek vállára azzal, hogy mindenki Cr-rel fogja őt összehasonlítani, sokan kudarcnak fogják elkönyvelni ha nem éri el az 1meccs/1 gól átlagot. Bale egyértelműen erősítés lesz a csapat számára.
Bale azért a Tottenham-ben sem érte el az 1meccs/1gól átlagot. Ha a spanyoloknak egy kis eszük is van, akkor ezt nem várják el tőle, pláne úgy, hogy továbbra is Ronaldo lesz a gólfelelős. Az egyetlen feladata, hogy pótolja Di Maria hiányosságait és az ellenfél védői legalább annyira koncentráljanak arra az oldalra is, mint CR oldalára. Így CR is szabadabb lesz, többször kerülhet lövőhelyzetbe, ami ugye a statisztikában nem fog megmutatkozni, de azért ez valamilyen szinten a walesi érdeme is lesz. Én azt várom el tőle, hogy hajtson minden meccsen, mint az állat illetve, hogy a ballábas szabikat ő végezze el (és jól). Én azt sem bánom, ha csak 10 gólig jut el a szezonban, ha abból 5-6 pontot-pontokat, esetleg továbbjutást érő találat. és ebben ő nagyon jó, a kiélezett helyzetekben nem remeg meg a lába, amikor a legnagyobb szükség van rá, akkor tud villantani. Ez most CR-en és néha Benzemán kívül nincs meg nagyon a többiekben. Az egyetlen dolog amitől tartok, hogy az új közeg, a rekordösszeg, a hatalmas médiafelhajtás rossz hatással lesz a teljesítményre.

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2013. augusztus 25., vasárnap 11:40

madridronie írta: Morata (akit már Jesé is simán beelőz és nem szint Khedirával egyetemben)!
Én azért még nem könyvelném el Morata-t a nem szint kategóriába. Fiatal még, most úgy néz ki, hogy megkapja a lehetőséget, megnézzük él-e vele. Egyébként én látok benne fantáziát.
Jo neked, mert en semmit se latok benne. Jese meg talan, de Morata nekem abszolut semmi extra, nem tudom miert nyomatjak ennyire mindenhol... (lehet megkovezni ezert a velemenyert)

Cséká
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 7:44
Kedvenc játékosaid: Zidane, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cséká » 2013. augusztus 25., vasárnap 10:45

Hát nem tudom, én annyira szeretnék bízni Benzema-ban, sokszor gondoltam úgy, hogy na most, most kell robbantania, de kisebb nagyobb fellángolásik jutott csak. Azt érzem, hogy két dolog az, ami gátat szab neki, egyrészt nem egy Ronaldo féle teperős játékos, sokszor motivációs gondokkal küzd (ez még alakulhat), másrészt nem igazán a saját posztján játszatják (ez nem hiszem, hogy alakulni fog), ő nem befejező, egy kicsit hátrébb lenne a helye, csak hát olyan poszt egy van nálunk, az is foglalt. Emellett még így is top 10-es csatár szerintem, akivel előrébb lennénk, az tényleg max. Suarez. Neki örülnék, bár akkor Benzema nem sok lehetőséget kapna...
madridronie írta: Morata (akit már Jesé is simán beelőz és nem szint Khedirával egyetemben)!
Én azért még nem könyvelném el Morata-t a nem szint kategóriába. Fiatal még, most úgy néz ki, hogy megkapja a lehetőséget, megnézzük él-e vele. Egyébként én látok benne fantáziát.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. augusztus 25., vasárnap 10:35

DM-et 30 milláért remélem elengedjük, ő is tudja itt kezdő nem lesz már, Bale már így is 99%, hogy a miénk. Aztán, ha Özil is megy hát oké, télig kihúzzuk talán a CR, Bale, Jesé hármassal. Vagy akár a Castillat is megerősíthetnénk az értük kapott pénz töredékéből, aztán hátha találunk egy tehetséges szélsőt akit majd felhozunk a nagycsapathoz. Amúgy is a Castillanak elég sovány a mostani névsora.
Love football, hate antifa.

markopolo18
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2013. augusztus 25., vasárnap 9:54
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: markopolo18 » 2013. augusztus 25., vasárnap 10:30

Sziasztok! Az az első probléma, hogy Bale ára túl magas lesz, emiatt egy óriási teher kerül a gyerek vállára azzal, hogy mindenki Cr-rel fogja őt összehasonlítani, sokan kudarcnak fogják elkönyvelni ha nem éri el az 1meccs/1 gól átlagot. Bale egyértelműen erősítés lesz a csapat számára. Ma jelenleg körülbelül 5 olyan játékos van akiknek érkezése óriási löketet adhat bármelyik csapat számára, Bale egy ilyen játékos. Az ára nem azért ilyen magas, mert ő valójában ennyit ér, hanem egyrészt mert ezek a játékosok mind mozdíthatatlanok, hiszen jelenlegi klubjaik szeretnék megtartani őket, másrészt mert a futball piacon valami brutális szinten eltorzultak az árak, részben a sejkek megjelenésének köszönhetően, akik bármikor lazán bárkire elköltenek 35-40 millió eurókat (, részben nekünk köszönhetően). A másik amiről akartam írni, az egy teljesen más téma. A fórumon mostanság elég gyakori téma, hogy kit küldünk el hova mennyiért. Sokan közületek elküldenétek Özilt, Khedirat, Di Mariat, Benzemat. Ez az amit nem szabad megtenni. Nézzétek meg a Bayernt, mennyi zseniális játékosuk ül a padon, (akár Robbent) és világos lesz, hogy a Bayern ereje nem csak a precízségben rejlik, hanem abban, hogy bő keretük lévén mindig a 11 legjobb formában lévő játékos tud játszani, kialakult egy egészséges versenyhelyzet ( persze ha valaki nem hajlandó "versenyezni" a helyért, akkor azt el kell küldeni), na meg egy ilyen keret kimeríthetetlen taktikai lehetőségekkel kecsegtet. Szóval szerintem nem szabad túlzásba esni itt a játékosok eladásával sem.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 25., vasárnap 10:03

olyannyira nem távozik, hogy jelenleg is a szerződéshosszabbításon dolgoznak és nem elképzelhetetlen az sem,hogy innen fejezi be a pályafutását.
Jaja, erről van itt is cikk, hogy még az új év előtt meglesz az aláírás, legalábbis erre törekednek a felek. A játékos maradni akar, a klub akarja, hogy maradjon. Egyszerű deal.

Az már más kérdés, hogy több helyen is azt olvasni, hogy ez a hét vízválasztó lesz Özil és Karim esetében is Bale miatt. Továbbá Wenger elmondta, hogy azért sem sikerült leigazolni Suarezt, mert egy másik csapat mellett elkötelezte magát>egyből a Realt hozták fel, mint másik csapatot. Plusz nyomatják, hogy Karim kevés, nem lesz elég, stb.

Özilre látok valamennyi esélyt, hogy távozzon, olyan 30-40%-ot, Kariméra idén nullát. Azt viszont nem zárom ki, hogy ha nem úgy muzsikál, ahogy kéne, akkor télen újra előveszik a lehetőségét, hogy igazoljanak egy csatárt.

Megdolgozik a pénzéért a sajtó rendesen, az egyszer biztos.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. augusztus 25., vasárnap 9:57

[quote]Karim eladásáról a jelenlegi felhozatal és piaci helyzetben még ezek után is fölösleges beszélni.[/\uote]

Tegnap olvastam a másik oldalon az ügynöke nyilatkozatát, olyannyira nem távozik, hogy jelenleg is a szerződéshosszabbításon dolgoznak és nem elképzelhetetlen az sem,hogy innen fejezi be a pályafutását.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 25., vasárnap 9:55

Karim eladásáról a jelenlegi felhozatal és piaci helyzetben még ezek után is fölösleges beszélni.
Nagyon igazad van, ezért írtam "akár csak felvetés gyanánt is".
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 25., vasárnap 9:49

Karim eladásáról a jelenlegi felhozatal és piaci helyzetben még ezek után is fölösleges beszélni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 25., vasárnap 9:46

Állítólag DM-ért beigérkezett az Arsenal 1 30millás ajánlattal...
Amit a klub nagyon szívesen el is fogadna! B-) Egy normális világban ez is lenne az alap menet --> Coentrao (aki alapból menne), Di María, Kaká (akik Bale érkezésével valóban létszám fölöttiek), majd végül Morata (akit már Jesé is simán beelőz és nem szint Khedirával egyetemben)! :-* Na és ezt követően lehetne Karim és Özil eladásáról akár csak felvetés gyanánt is beszélni .... :coffee:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. augusztus 25., vasárnap 9:38

MorataMartin írta:Szerintetek van még rá esély, hogy nem igazoljuk le Balét? :'( Nem akarom h idejöjjön főleg nem ennyi pénzért. :-@ Olyan jól és szimpatikusan igazoltunk eddig. Spanyolokkal, saját nevelésekkel, okos igazolásokkal töltöttük fel a keretet. Erre megint hozni akarunk egy túlértékelt játékost, akiért meg ráadásul rekordösszeget fizetnénk. Nem akarom h ezzel az igazolással megint felerősödjön a Real elleni hangok, hogy mi csak igazolni tudunk aztán belebukunk. Mert Balebe csak belebukni fogunk, ha nem nyerjük meg a Balet v. Ő maga nem hoz Ronaldo-szintű szezont. Ezek miatt nem akarom Balét. És persze, azért mert elvenné a helyet az egyik kedvencem Jesé elől.
Látom könnyen elhiszed a Sportt1 és a hasonló véleményű médiák hülyeségeit.

Bale pedig túl van értékelve? Elég vicces ezt úgy olvasni, hogy a legtöbb embernél egy futóbolond baloldali vonal szélsőnek van megbélyegezve
Géci írta:Állítólag DM-ért beigérkezett az Arsenal 1 30millás ajánlattal...
Arsenal 30 milliót fizetne? Kacsa

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 25., vasárnap 9:13

Állítólag DM-ért beigérkezett az Arsenal 1 30millás ajánlattal...

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 25., vasárnap 0:02

Egyrészt továbbra sem erről szól a fáma (ezt nem vitatja szerintem senki B-) ); másrészt mert azalatt a 3-4 év alatt a csapat úgy fejlődött??? :hmmm: Casillason át Cristianoig minden egyes játékosunk és ezzel együtt az egész csapat játéka végtelenül leegyszerűsödött és 1 év után semmit nem fejlődött (az eredményesség és a statisztika ugye már más tészta, szokás itt előszeretettel hangoztatni), lehet ezt szépíteni, de ez a baromi nagy igazság --> ehhez jöttek a kirobbanthatatlan kedvencek és a bérelt helyek (Varane-on kívül egyébként ki fejlődött még?). :roll: Ezek után csodálkozunk, hogy a Madridi élet és a Real körüli felhajtás egy újabb fiatal tehetséget negatív irányba fertőzött meg már nem először és nem is egyedüliként a csapatból! :coffee: Ha itt a nullkilométeres emberek pár meccs alatt rögtön a piedesztálra kerülhetnek, egy 31 éves Kaká esélyt kaphat még a bizonyításra, avagy az össz-vissz 2-3 hónapot (a 3 évből) magasan teljesítő Di Maríanak képesek sok mindent elnézni (sőt akár még könnyen maradhat is), ahogy az igencsak hullámzóan teljesítő (és akkor elég finom volt kedvenc ide-oda) Karimnak is, akkor úgy vélem a világ legnagyobb szégyene lenne, ha a 25-höz közelítő Mesutról most azonnal lemondanánk!
Szerk.: Új edző, új korszak, ahol az újonnan érkezőkhöz és a többiekhez hasonlóan ő is megérdemel még egy utolsó esélyt, amire tetszik vagy sem (sokaknak természetesen nem) Cristiano mögött igenis a leginkább rászolgált a támadó harmadból az elmúlt 3 év alapján! :shifty:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
dzsihad91
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2013. augusztus 24., szombat 23:59

MorataMartin írta:Szerintetek van még rá esély, hogy nem igazoljuk le Balét? :'( Nem akarom h idejöjjön főleg nem ennyi pénzért. :-@ Olyan jól és szimpatikusan igazoltunk eddig. Spanyolokkal, saját nevelésekkel, okos igazolásokkal töltöttük fel a keretet. Erre megint hozni akarunk egy túlértékelt játékost, akiért meg ráadásul rekordösszeget fizetnénk. Nem akarom h ezzel az igazolással megint felerősödjön a Real elleni hangok, hogy mi csak igazolni tudunk aztán belebukunk. Mert Balebe csak belebukni fogunk, ha nem nyerjük meg a Balet v. Ő maga nem hoz Ronaldo-szintű szezont. Ezek miatt nem akarom Balét. És persze, azért mert elvenné a helyet az egyik kedvencem Jesé elől.
Van egy tanácsom.Szard le mindet.Kit izgat a sok divatdrukker véleménye akik troll fociról, meg a még színvonaltalanabb NSO-ról értesűlnek,Hegyi és Sándor Tacticus faszságaira verik ki.A Real Madrid a valaha volt legeredményesebb klub csapat,ezért a Real Madrid a legtehetősebb is.Tehetősebb az araboknál is mert bár mostanában nem fut a szekér de azt a preszízst amit összefociztak az itt játszók 110 év alatt, sehogy se lehet lerombolni, még Calderonnak se sikerült.Útálni mindig fognak minket és ha CR élő adásban szívátültetést vállalna a bernabeuban egy beteg kisgyereknek, akkor is üvöltené a tömeg, hogy de Messinek 4 aranylabdája van.Szokj hozzá, írígység,gyűlölet...de igazából ha bárki felidegesít nézd meg ezt a vidit, mutass benekik és igyál egy sört.

http://www.youtube.com/watch?v=tqCzZSWecuc

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 24., szombat 23:40

Én is azonosulni tudok galactikossal,özil nem fejlődött ki úgy ahogy a tudása alapján kellett volna,vagyis ahogy vártuk.
Egyrészt továbbra sem erről szól a fáma (ezt nem vitatja szerintem senki B-) ); másrészt mert azalatt a 3-4 év alatt a csapat úgy fejlődött??? :hmmm: Casillason át Cristianoig minden egyes játékosunk és ezzel együtt az egész csapat játéka végtelenül leegyszerűsödött és 1 év után semmit nem fejlődött (az eredményesség és a statisztika ugye már más tészta, szokás itt előszeretettel hangoztatni), lehet ezt szépíteni, de ez a baromi nagy igazság --> ehhez jöttek a kirobbanthatatlan kedvencek és a bérelt helyek (Varane-on kívül egyébként ki fejlődött még?). :roll: Ezek után csodálkozunk, hogy a Madridi élet és a Real körüli felhajtás egy újabb fiatal tehetséget negatív irányba fertőzött meg már nem először és nem is egyedüliként a csapatból! :coffee: Ha itt a nullkilométeres emberek pár meccs alatt rögtön a piedesztálra kerülhetnek, egy 31 éves Kaká esélyt kaphat még a bizonyításra, avagy az össz-vissz 2-3 hónapot (a 3 évből) magasan teljesítő Di Maríanak képesek sok mindent elnézni (sőt akár még könnyen maradhat is), ahogy az igencsak hullámzóan teljesítő (és akkor elég finom volt kedvenc ide-oda) Karimnak is, akkor úgy vélem a világ legnagyobb szégyene lenne, ha a 25-höz közelítő Mesutról most azonnal lemondanánk!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. augusztus 24., szombat 23:30

MorataMartin írta:Szerintetek van még rá esély, hogy nem igazoljuk le Balét? :'( Nem akarom h idejöjjön főleg nem ennyi pénzért. :-@ Olyan jól és szimpatikusan igazoltunk eddig. Spanyolokkal, saját nevelésekkel, okos igazolásokkal töltöttük fel a keretet. Erre megint hozni akarunk egy túlértékelt játékost, akiért meg ráadásul rekordösszeget fizetnénk. Nem akarom h ezzel az igazolással megint felerősödjön a Real elleni hangok, hogy mi csak igazolni tudunk aztán belebukunk. Mert Balebe csak belebukni fogunk, ha nem nyerjük meg a Balet v. Ő maga nem hoz Ronaldo-szintű szezont. Ezek miatt nem akarom Balét. És persze, azért mert elvenné a helyet az egyik kedvencem Jesé elől.
bár a hozzászólás egy részét nehezen értelmezem, de a kiemelt résszel kár is foglalkozni, régóta kár már..
Nem illik.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. augusztus 24., szombat 23:30

moratamartin.....eléggé keveset láttál még a fociról,de idővel ez változhat.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 147 regisztrált és 0 vendég