Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 25., vasárnap 16:24

most ha jönne Bale és eladnál 4-5 játékost is (Coe, DM, Kaká, Morata + Özil) az csak 20 fős keret. az meg nem jó. nincs olyan. kevés. még ha Denis maradna is akkor is kevés
Anis, picit megint eltévedtél :) ; senki nem akar(t) itt eladni ennyi embert, ha visszaolvasol pár oldalt rájössz, hogy milyen összefüggésben, mivel (illetve kivel --> segítek Özil) kapcsolatban került ez hsz. a virtuális papírra! B-)
Ennyire biztos Bale érkezése? Sehol egy hivatalos bejelentés, de kb "mindenhol" azt látni, hogy már 100% a Madridé.
-->
mert tényleg az.
felhúztak egy pódiumot a bernabeuban + a hivatalos shopban ott volt bale (11) utána leállt az oldal majd elszedték balet. és bale nem játszik a tottenhamben, még az előszezonban sem játszott.
+ Elhagyta Londont és jelenleg is Spo.-ban tartózkodik, Marbella-n várja a transzfer hivatalos bejelentését.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2013. augusztus 25., vasárnap 16:20

Vicc ez a Bale dolog már. Mondják már ki nyíltan hogy mi van...
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. augusztus 25., vasárnap 16:16

Galacticos írta:
RealRaúl77 írta:Ennyire biztos Bale érkezése? Sehol egy hivatalos bejelentés, de kb "mindenhol" azt látni, hogy már 100% a Madridé.
mert tényleg az.
felhúztak egy pódiumot a bernabeuban + a hivatalos shopban ott volt bale (11) utána leállt az oldal majd elszedték balet. és bale nem játszik a tottenhamben, még az előszezonban sem játszott.
jönni fog, szerintem olyan 90millió euro lesz, cr ára alatt. :)
plussz még magán gépen érkezett spanyolo.-ba...és nem nyaralni :D

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 25., vasárnap 16:15

horesz93 írta:
dannen írta:a marca szerint kedden vagy szerdán lesz a bejelentés .
Marca tegnapra írta a hivatalos bejelentést... :coffee:
Értelemszerűen holnap bejelentik és kedden meg bemutatják, hogy minél hamarabb munkába tudjon állni. Gondolom én...

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. augusztus 25., vasárnap 16:14

Anis írta:
wZoLee7 írta:CA meg úgy van vele Bale is játszhat ott, szóval van még remény a kis orosznak
bár játszhat ott, játszott is ott, de x éve. Bale már támadó. Láttam én már sok helyen olyat, hogy Bale-CR balos, de az lehetetlen - szerintem. Marci-CR balos és Carva-Bale jobbos az a realitás.
hát igen, de én csak arra céloztam, hogy ha sem marci sem arbeola, de még csak carvajal sem bevethető bal oldalon..akkor mehetne Bale, feleslegesnek tartom hogy most még valakit leigazoljanak, egy újabb coentraot aki jó meg minden, több 10 millióért aztán a padot melegítse, egyszer csak megunja és tovább álljon...de egyébként teljesen igazad van, Bale támadó, és támadó ként van rá szükség

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. augusztus 25., vasárnap 16:12

RealRaúl77 írta:Ennyire biztos Bale érkezése? Sehol egy hivatalos bejelentés, de kb "mindenhol" azt látni, hogy már 100% a Madridé.
mert tényleg az.
felhúztak egy pódiumot a bernabeuban + a hivatalos shopban ott volt bale (11) utána leállt az oldal majd elszedték balet. és bale nem játszik a tottenhamben, még az előszezonban sem játszott.
jönni fog, szerintem olyan 90millió euro lesz, cr ára alatt. :)

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1363
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Buitre » 2013. augusztus 25., vasárnap 16:11

horesz93 írta:Marca tegnapra írta a hivatalos bejelentést...
:lol: épp ezt akartam írni én is. Így én is meg tudom jósolni előre, ha mindennap azt mondom, hogy holnap..

horesz93
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 21:42
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, KTE

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: horesz93 » 2013. augusztus 25., vasárnap 16:09

dannen írta:a marca szerint kedden vagy szerdán lesz a bejelentés .
Marca tegnapra írta a hivatalos bejelentést... :coffee:
----------------Courtois/Lunin
Carvajal/Vazquez---Militao/Nacho---Alaba/Rüdiger---Mendy/Miguel
------Casemiro/ Tchouaméni
Valverde/Modric-----Kroos/Camavinga
Rodrigo/Asensio----Vinicius/Hazard
------Benzema/RdT

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1363
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Buitre » 2013. augusztus 25., vasárnap 16:06

az öltözőben az előszezoni jókedv már tovaszállt, a játékosok szomorúan és aggódva konstatálják az eseményeket, amiket két csapattársuknak át kell élniük
:lol: :lol:

ezeket élvezem a legjobban. Biztos közvéleményktatást végzett a játékosok körében a marca...

erre utalhatott X. Alonso is:
Néha elég viccesek az öltözői pletykák
Ancelotti remekül nyilatkozott egyébként az ügyet illetően.
No juega Iker, ni Diego; juega el portero del Real Madrid
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Buitre 2013. augusztus 25., vasárnap 16:07-kor.

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Banán » 2013. augusztus 25., vasárnap 16:05

'98 óta vagyok Madrid drukker, de emlékeim szerint arra nem sok példa volt, hogy hétvégén történt meg a bejelentés. Holnap lesz hivatalos. Amúgy üdv mindenkinek!

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. augusztus 25., vasárnap 15:54

Ennyire biztos Bale érkezése? Sehol egy hivatalos bejelentés, de kb "mindenhol" azt látni, hogy már 100% a Madridé.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1363
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Buitre » 2013. augusztus 25., vasárnap 15:53

miVida írta:de hát most mi olyan nehéz Ancelottinak ebben? ha el bírja dönteni, ha nem, hogy ki a jobb kapus, nem keserítheti meg két jó kapus karrierjét!! Miután Casillas rendbejött, állást kellene foglalnia az edzőnek, hogy kit favorizál, és a 'rosszabbikat' opciós joggal élve eladni, és nem egymás cseréjének meghagyni!
Szerintem adjuk el Lópezt (opciós visszavásárlási joggal), és ha nem jön be Casillas, akkor visszavesszük és Casillas mehet...
de most minek szítani a hangulatot feleslegesen?

López nem akar elmenni, le is nyilatkozta még a nyáron. Eleve amikor idejött, szerintem ő is azzal számolt, hogy amint Casillas felépül, visszakapja a helyet a kezdőben, és ő (azaz DL) mehet a padra. Tehát ha Iker fog végül az idén védeni, DL gond nélkül fog ülni a padon. A kérdés úgy tevődik fel, hogy mi van, ha Ancelotti mégis DL mellett dönt (a rotálás hülyeség)?

petiamadridista
Hozzászólások: 5272
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. augusztus 25., vasárnap 15:40

Ha jön Bale (most már nemtudom mi tart még ennyi ideig, miért kell várni a hivatalos bejelentésre.. na mind1..)
szal, ha jön a wales-i, akkor is max csak 1 játékost adnék el. És az vagy Kaká vagy Di Maria közül lenne (persze most úgy kalkuláltam, hogy Coentrao mindenképpen megy ígyis -úgyis)
Kell a hosszú pad, a sok variációs lehetőség.
Ez adja egy csapat igazi erejét.
Most, minden posztra lenne legalább 2 nagyon komoly játékosunk. Az hatalmas erőssége lehet egy clubnak.
Ha kiesik Isco, akkor Özil simán tud olyan teljesítményt lehozni, hogy kiosszon pár gólpasszt, azért erre bármikor képes volt, jó kis zsugás. Vagy Di Maria is el tud dönteni egy Betis, vagy Granada szintű ellenfél ellen 1-1 meccset. Kaká is jó (csak nagyon magas a fizetése) arra, hogy gyenge csapatok falát feltörje. És sorolhatnám még ezeket így posztonként.
Kell a bő keret.

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. augusztus 25., vasárnap 15:24

madridronie írta:
Állítólag DM-ért beigérkezett az Arsenal 1 30millás ajánlattal...
Amit a klub nagyon szívesen el is fogadna! B-) Egy normális világban ez is lenne az alap menet --> Coentrao (aki alapból menne), Di María, Kaká (akik Bale érkezésével valóban létszám fölöttiek), majd végül Morata (akit már Jesé is simán beelőz és nem szint Khedirával egyetemben)! :-* Na és ezt követően lehetne Karim és Özil eladásáról akár csak felvetés gyanánt is beszélni .... :coffee:
most ha jönne Bale és eladnál 4-5 játékost is (Coe, DM, Kaká, Morata + Özil) az csak 20 fős keret. az meg nem jó. nincs olyan. kevés. még ha Denis maradna is akkor is kevés. Castillát meg még jobban kifosztani nem lehet, nekik is bent kell maradni. akkor még 3 játékost igazolnánk vagy mifene? másrészt meg ki maradna cserének? CR és Bale alapkezdő, középre Isco és esetleg Modric és ez ki is fújt. Denis számomra nem tényező. 4 játékossal 3 posztra? (+ max Jesé a szélen)

Nem fog mindenki elmenni. Özil / Di Maria egyikének maradnia KELL!
de Kakát bárkinek már egy minimális összegért is odaadnám csak vigyék el.
wZoLee7 írta:CA meg úgy van vele Bale is játszhat ott, szóval van még remény a kis orosznak
bár játszhat ott, játszott is ott, de x éve. Bale már támadó. Láttam én már sok helyen olyat, hogy Bale-CR balos, de az lehetetlen - szerintem. Marci-CR balos és Carva-Bale jobbos az a realitás.
miVida írta:Szerintem adjuk el Lópezt (opciós visszavásárlási joggal), és ha nem jön be Casillas, akkor visszavesszük és Casillas mehet...
Ilyen nem lesz. Kell két minőségi kapus. már tavaly ősszel is kellett volna.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 25., vasárnap 15:20

miVida írta:http://eurosport.yahoo.com/news/premier ... 27984.html

sorry, ezt csak most láttam...
DE MIÉRT ERŐSKÖDNEK MÉG MINDIG A HALFEJŰEK????? :-@ mi az, h Ronaldo says: "I want United return?" - minek hazudozni összevissza? :-@
A következő héten ezekre lehet számolni, mert ki kell találni valamit, ha már itt van Bale...

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2013. augusztus 25., vasárnap 14:47

http://eurosport.yahoo.com/news/premier ... 27984.html

sorry, ezt csak most láttam...
DE MIÉRT ERŐSKÖDNEK MÉG MINDIG A HALFEJŰEK????? :-@ mi az, h Ronaldo says: "I want United return?" - minek hazudozni összevissza? :-@
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2013. augusztus 25., vasárnap 14:39

de hát most mi olyan nehéz Ancelottinak ebben? ha el bírja dönteni, ha nem, hogy ki a jobb kapus, nem keserítheti meg két jó kapus karrierjét!! Miután Casillas rendbejött, állást kellene foglalnia az edzőnek, hogy kit favorizál, és a 'rosszabbikat' opciós joggal élve eladni, és nem egymás cseréjének meghagyni!
Szerintem adjuk el Lópezt (opciós visszavásárlási joggal), és ha nem jön be Casillas, akkor visszavesszük és Casillas mehet... :|
de most minek szítani a hangulatot feleslegesen? :kivagyhe:
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. augusztus 25., vasárnap 14:01

besteve7 írta:Én úgy vagyok vele, hogy egy kapusnak sérlülés után illik visszaadni a helyét miután felépült, hogy be tudja bizonyítani, hogy alkalmas-e még a feladatra. Ez itt nem történt meg, ami szerintem nem fair.
Fuggetlenul attol, hogy most Casillasrol van szo.
Van egy kapusod, aki egy ideje nem teljesit ugy, ahogy azelott. Megserul. Jon a helyere egy masik kapus, aki elete formajaban ved, kivaloan helyettesiti. Elkezdodik az uj szezon. Kit raksz be a kapuba? A regi kapusodat, aki elegge forman kivul van vagy az ujat, aki a rendelkezesere allo fel evben remekul teljesitett.
(amugy meg ha jol emlekszem, akkor Lopez is ugy kerult ki a Sevilla kezdojebol, hogy volt par gyengebb meccse, kapott egy piros lapot, az ot helyettesito Palop pedig jol teljesitett)

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. augusztus 25., vasárnap 13:40

besteve7 írta:
Kyller írta:Mintha Lopez nem érne sz*rt se, mintha nem köszönhetnénk neki semmit...
Jön a rinya Ikertől, hogy el akar menni (mármint ha igaz). Én azt hittem ő egy igazi madridista, és hogy harcos, képes küzdeni a helyéért...Kezdem azt hinni, hogy nem így van. Bevallom, sose volt kedvencem, de tiszteltem, és nagyon jó kapusnak tartom. De ezek után aligha fogja belopni magát a szívembe, hogy enyhén fogalmazzak. Ő is csak egy jóllakott kis rinyagép...Ez a véleményem.
Én úgy vagyok vele, hogy egy kapusnak sérlülés után illik visszaadni a helyét miután felépült, hogy be tudja bizonyítani, hogy alkalmas-e még a feladatra. Ez itt nem történt meg, ami szerintem nem fair.
Alapesetben itt is ez lett volna, csak hát ugye Jóska...

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2013. augusztus 25., vasárnap 13:25

Kyller írta:Mintha Lopez nem érne sz*rt se, mintha nem köszönhetnénk neki semmit...
Jön a rinya Ikertől, hogy el akar menni (mármint ha igaz). Én azt hittem ő egy igazi madridista, és hogy harcos, képes küzdeni a helyéért...Kezdem azt hinni, hogy nem így van. Bevallom, sose volt kedvencem, de tiszteltem, és nagyon jó kapusnak tartom. De ezek után aligha fogja belopni magát a szívembe, hogy enyhén fogalmazzak. Ő is csak egy jóllakott kis rinyagép...Ez a véleményem.
Én úgy vagyok vele, hogy egy kapusnak sérlülés után illik visszaadni a helyét miután felépült, hogy be tudja bizonyítani, hogy alkalmas-e még a feladatra. Ez itt nem történt meg, ami szerintem nem fair.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 119 regisztrált és 0 vendég