Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. június 7., szerda 11:35

BlancoMark írta:Csak ezt szerintem sajnos keresztul fogja huzni Perez nert vegre nagyagyut akar hozni es penzt akar kolteni.
Hát ha nem elég neki ez az alaphangon 135 millió M'Bappéra, amivel megint a mi játékosunk lesz a világ ledrágábbja és csak azért is elkölt még 75 milliót DDG-re, akkor nem teljesen normális. :) Nekem abszolút kedvencem de Gea, de egyet kell értsek Ericco-val.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. június 7., szerda 11:35

BlancoMark írta:Igy van, ez lenne a tokeletes megoldas. Csak ezt szerintem sajnos keresztul fogja huzni Perez nert vegre nagyagyut akar hozni es penzt akar kolteni.
A Pénzt költse MBappéra, ne 75 millióért hozzon matracos kapust.
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62891
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. június 7., szerda 11:35

Gio? Ő sem mozdítható szerintem, ezek csak pletykák
Nem mozdítható? Fél év múlva szabadon tárgyalhat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2017. június 7., szerda 11:34

Magunkon segítenénk De Geaval. Elvolt már mondva ezerszer a hónapokban, hogy egy top3-as (már hányni tudok ezektől a topoktól) kapusról beszélünk, aki a karizmatikusságával morálisan sokat segítene a védelmen.
Mourinhonak elvennénk talán a legbiztosabb pontját a csapatban, ami után ő kivel tudná pótolni? Oblak? Nem hiszem hogy eladna az ATMA, ha meg igen akkor szinte annyi lenne, mint DDG.
Gio? Ő sem mozdítható szerintem, ezek csak pletykák. Amúgy meg hatalmas rizikó lenne ilyenkor bedobni egy PL-be + BL-be 18 évesen, lényegében semmi rutinnal.

Engem Navas az utólsó meccsein meggyőzött, még itt tartanám egy évet, de ha mindenképp kapust akar Perez igazolni, akkor De Gea.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4953
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. június 7., szerda 11:31

ericco írta:Továbbra sem igazolnám le De Gea-át. Drága, és csak a MU-nak segítenénk vele. Ráadásul bő nyállal leszopnánk Mourinhot is. Max 40 millió, egy centtel sem több.
Az olaszra opció, előszerződés, Navas még egy évig marad a kapuban és kész.
Igy van, ez lenne a tokeletes megoldas. Csak ezt szerintem sajnos keresztul fogja huzni Perez nert vegre nagyagyut akar hozni es penzt akar kolteni.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. június 7., szerda 11:23

Továbbra sem igazolnám le De Gea-át. Drága, és csak a MU-nak segítenénk vele. Ráadásul bő nyállal leszopnánk Mourinhot is. Max 40 millió, egy centtel sem több.
Az olaszra opció, előszerződés, Navas még egy évig marad a kapuban és kész.
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62891
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. június 7., szerda 11:19

RaúlCF írta:
wZoLee7 írta:A Don-os hírek tetszenek, csak az a bajom, hogy én továbbra is azt érzem, vagy marad a Milánban végleg, és részese lesz az építkezésnek, vagy megvárja Buffon visszavonulását és megy a Juveba.
Tény, hogy most olyan helyzetben vagyunk amikor mindenki szeretne a Realban játszani, kapust keresünk, ha meg ő is akarja a váltást akkor létrejöhetne az üzlet, csak ne Raiola lenne az ügynöke....
Juve elvileg megveszi Szczesny-t az Arsenaltól, legalábbis tegnap ezt írta a Skysports. Marca szerint meg Donnarummát felajánlották a Realnak. érdekes lesz mindenképp a vége. nem is De Gea ára miatt de vicces lenne beinteni Mou-nak és a Unitednek, elhozni Donnát és a kövi évben felváltva beszoktatni Navassal :coffee:
Indul a kapuskeringő(?) http://madridom.hu/?p=104781
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. június 7., szerda 11:17

wZoLee7 írta:A Don-os hírek tetszenek, csak az a bajom, hogy én továbbra is azt érzem, vagy marad a Milánban végleg, és részese lesz az építkezésnek, vagy megvárja Buffon visszavonulását és megy a Juveba.
Tény, hogy most olyan helyzetben vagyunk amikor mindenki szeretne a Realban játszani, kapust keresünk, ha meg ő is akarja a váltást akkor létrejöhetne az üzlet, csak ne Raiola lenne az ügynöke....
Juve elvileg megveszi Szczesny-t az Arsenaltól, legalábbis tegnap ezt írta a Skysports. Marca szerint meg Donnarummát felajánlották a Realnak. érdekes lesz mindenképp a vége. nem is De Gea ára miatt de vicces lenne beinteni Mou-nak és a Unitednek, elhozni Donnát és a kövi évben felváltva beszoktatni Navassal :coffee:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62891
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. június 7., szerda 11:12

Szavazás, úgyis aktuális :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. június 7., szerda 10:58

A Don-os hírek tetszenek, csak az a bajom, hogy én továbbra is azt érzem, vagy marad a Milánban végleg, és részese lesz az építkezésnek, vagy megvárja Buffon visszavonulását és megy a Juveba.
Tény, hogy most olyan helyzetben vagyunk amikor mindenki szeretne a Realban játszani, kapust keresünk, ha meg ő is akarja a váltást akkor létrejöhetne az üzlet, csak ne Raiola lenne az ügynöke....

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1266
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2017. június 7., szerda 10:51

Na csak előkerült megint az a szánalmas hülye piké, már vártam. Egyszer lenne rá módom csak, hogy úgy elverhessem, mint szódás a lovát. Szerencsére a klubunk sokkal kulturáltabban kezeli a kérdéskört mint mi, szurkolók sokan tennénk. A néhány Ramos féle tüskét (na meg persze a bajnoki ünneplés eufóriájában történt nem szép megnyilvánulásokat) leszámítva nem vesszük fel a kesztíűt az idiótával, ami jó. Ahogy a mondás tartja: jegyezd meg , fiam, ha szarral hadakozol, még ha megvívod is, magad is szaros lészesz.

Kétezerakárhányas bárszázhat ez itt, évek óta nincs bárszá, csak az elképesztő szerencse, hogy van egy Lionel Messijük. Csak ebben a szezonban csak az utolsó (utáni) percekben tizenvalahány pontot kapart össze nekik. Dobogó meglett volna enélkül ? Lehet. Más nem igazán. Maga mászkeránó mondta, hogy messi pótolhatatlan, meg nagyobb, mint a bárszá. Utóbbiért még ott sem koppintottak az orrára, úgyhogy talán egyet is értenek vele. Na itt a legnagyobb különbség. A Real Madrid mindenkinél nagyobb. Itt nem volt, nincs, és nem is lesz sosem olyan játékos, aki a klub fölé fog bármikor is nőni. Sem Puskás, sem R9, sem CR7, sem Mbappe, senki. Csapatunk van, amely Navasokból, Ramosokból, Modricokból, Ronaldókból, és más játékosokból áll.
Pep Guardiolát meg ne is emlegesse, mert semmit nem mutatott fel azóta, hogy eljött onnan. A Heynckess féle Bayernt leépítette, utána mindhárom spanyol csapat kiverte őket évenként a BLből (most a Carlo-féle BM ellen már megint jobban meg kellett szenvedni), és Angliában sem túl acélos a srác.
Inkább ez a piké gyerek emeljen egy szobrot messinek, aztán térdre, imára az egész csapat, hogy még sokáig ott lehessen, mert ha egyszer visszavonul (nem bánnám már), akkor aztán kutya világ lesz a kis egy embees csapatukra.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. június 7., szerda 10:09

Szegény frusztrált Mikiegér 4 év alatt 3 BL, innentől mind vergődhet, őszintén engem a 6 kupás szezonok nem hatnak meg, mi is ha behúzzuk a 2 szuperkupát meg a világkupát jó, ha nem úgyis jó.

Én csak azt szeretném, ha Piqé megérné azt, hogy a Barca 2-3 évig ne nyerjen még egy árva spanyol kupát sem, na azt a vergődést akarom látni, de szerintem ő lelépne akkor, nincs annyi gerinc benne hogy kitartson a rosszban is.

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. június 7., szerda 10:06

Mickey írta:
rashidm írta:Ez a Mr. Waka-Waka miről beszél? :lol: Mi volt 2011-ben, ami annyira nagy baj volt szerinte?

Szóra sem érdemes!

Piké csak a szokásos full kretént nyomja! :lol:
Pedig ahogy Kirk Lazarus mondaná: "sose nyomd fullba a kretént!" :lol:

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2017. június 7., szerda 10:02

rashidm írta:Ez a Mr. Waka-Waka miről beszél? :lol: Mi volt 2011-ben, ami annyira nagy baj volt szerinte?

Szóra sem érdemes!

Piké csak a szokásos full kretént nyomja! :lol:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. június 7., szerda 9:59

Ez a Mr. Waka-Waka miről beszél? :lol: Mi volt 2011-ben, ami annyira nagy baj volt szerinte?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62891
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. június 7., szerda 0:06

BBeno írta:attol felek en is hogy majd benzematol tanul :lol: :lol: :lol:
Inkább majd feljön a fórumra, hogy megnézze, mit tanácsolsz neki.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9614
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. június 6., kedd 23:56

BBeno írta:attol felek en is hogy majd benzematol tanul :lol: :lol: :lol:

Esőben majd együtt mennek le :mrgreen: :lol: :mrgreen:
ZIDANE

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. június 6., kedd 23:54

attol felek en is hogy majd benzematol tanul :lol: :lol: :lol:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Karim the king
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2016. október 13., csütörtök 14:25
Kedvenc játékosaid: Karim
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Karim the king » 2017. június 6., kedd 23:29

Akármit mondtok, engem emlékeztet ez a videó, a Lyonban játszó Karimra. Annyi, hogy Kylian valamivel gyorsabb, viszont Karim akkor tájt még 25ről is néha elkattant. Ezt még hiányolom a kisgyerektől. De nem baj, jövőre lesz majd kitől tanulni. :salute: :shifty:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. június 6., kedd 22:17

Zsombor írta:
H.E.H.E. írta:murinnyó 113 gbp-t ajánl bappéért.
Annyit még en is lerakok érte. :mrgreen:
Mennyi pénz jött össze anno Iniestára? :lol:
Merci Zizou!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 229 regisztrált és 0 vendég