Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. június 15., csütörtök 22:00

15 évekről írtok, de elfelejtitek, hogy Raiola az ügynöke, aki három centért eladná az anyját is.
Óriási rizikó egy ilyen játékos leigazolása, és nem azért mert nincs meg benne a kellő potenciál, hanem körítés miatt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. június 15., csütörtök 22:00

Süti írta:Jól jött ez nekünk, szerintem ki kell használni.
Gondolod? Ezt is Perez intezte. :lol:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2017. június 15., csütörtök 21:57

Jól jött ez nekünk, szerintem ki kell használni. Nagyon hosszú időre megoldódhatna a kapuskérdés Navas utánra. Addig meg beépíthetjük 1 vagy 2 év alatt. :)
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. június 15., csütörtök 21:49

Realista24 írta:Évi nettó hat millióval csábítjuk egyébként, de a következő szezont még a Milannal töltené. Mondjuk nem értem mi értelme, ha úgyis padra vágják.
Most lehet olcsón megszerezni. Vagy egyáltalán, mert ha nem a Real, más igazolja le.
Mondjuk az egy év kölcsön Milánóban gyanús nekem, nem tudom, a szurklók hogy fogadnák.
De szerintem a vezetőség továbbra is De Geaban gondolkodik. Ha nem idén, jövőre.
Merci Zizou!

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. június 15., csütörtök 21:49

Viszont ha elhozzuk Navas es Casilla kozul az egyik lepni fog.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. június 15., csütörtök 21:39

Évi nettó hat millióval csábítjuk egyébként, de a következő szezont még a Milannal töltené. Mondjuk nem értem mi értelme, ha úgyis padra vágják.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2017. június 15., csütörtök 21:29

Mondjuk en azt is el tudom kepzelni, hogy nem a fizetessel volt neki problemaja, hanem a Milan egy teljesen irrealis kivasarlasi osszeget irt bele a szerzodesebe. O meg nem akarta evekre elkotelezni magat egy EL-ben harcolo csapat mellett, mikor a Real, a Juve meg a PSG erdeklodik felole.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. június 15., csütörtök 21:20

Galacticos írta:
Gascoigne írta:A nyari pletykak elott azt se tudtam, hogy a gyerek letezik. Ki talalta ki, hogy egy 18 eves kapus vilagsztar lenne, fel nem foghatom. Mit tudott eddig lerakni az asztalra egyaltalan? Mondom, nem tudok sokat rola, de el nem tudom kepzelni, hogy egy tapasztalatlan kolyokre akarnank bizni a kapunkat. Masik tema, hogy Volt-e egyaltalan olasz jatekos, aki bevalt a la ligaban.
Azert ezzel vitaba szallnek.
Casillas hany eves volt mikor ra lett bizva a poszt? Vagy mikor belett cserelve 2002ben?
Casillas sem volt világsztár, amikor rábízták a posztot. Egy kivételes képességű kapus volt, de akkoriban nem aggatták rá ezeket a jelzőket ilyen könnyedén, mint most. Szerintem ezt írja Gazza.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5146
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. június 15., csütörtök 21:12

Gascoigne írta:A nyari pletykak elott azt se tudtam, hogy a gyerek letezik. Ki talalta ki, hogy egy 18 eves kapus vilagsztar lenne, fel nem foghatom. Mit tudott eddig lerakni az asztalra egyaltalan? Mondom, nem tudok sokat rola, de el nem tudom kepzelni, hogy egy tapasztalatlan kolyokre akarnank bizni a kapunkat. Masik tema, hogy Volt-e egyaltalan olasz jatekos, aki bevalt a la ligaban.
pedig az lesz

az olasz témához meg megint nem kell messzire menni. Panucci, Zambrotta, Motta
teljesen mindegy ki milyen származású. épp 2szeres bl győztes Costa ricai kapusunk van. de az örökzöld britek nem illenek spanyolországba is sablon. itt van Bale meg McManaman elég eredményesek, ott volt Lineker eléggé csapatta ő is. játékos függő nem országé.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2017. június 15., csütörtök 20:58

Gascoigne írta:A nyari pletykak elott azt se tudtam, hogy a gyerek letezik. Ki talalta ki, hogy egy 18 eves kapus vilagsztar lenne, fel nem foghatom. Mit tudott eddig lerakni az asztalra egyaltalan? Mondom, nem tudok sokat rola, de el nem tudom kepzelni, hogy egy tapasztalatlan kolyokre akarnank bizni a kapunkat. Masik tema, hogy Volt-e egyaltalan olasz jatekos, aki bevalt a la ligaban.
Azert ezzel vitaba szallnek.
Casillas hany eves volt mikor ra lett bizva a poszt? Vagy mikor belett cserelve 2002ben?

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2017. június 15., csütörtök 20:51

A nyari pletykak elott azt se tudtam, hogy a gyerek letezik. Ki talalta ki, hogy egy 18 eves kapus vilagsztar lenne, fel nem foghatom. Mit tudott eddig lerakni az asztalra egyaltalan? Mondom, nem tudok sokat rola, de el nem tudom kepzelni, hogy egy tapasztalatlan kolyokre akarnank bizni a kapunkat. Masik tema, hogy Volt-e egyaltalan olasz jatekos, aki bevalt a la ligaban.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5146
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. június 15., csütörtök 20:42

igazából spekulálhatunk mindenről minden mennyiségben de még csak az egyik oldal verziója került ki, a teljes story úgysem lesz publikus de ha ilyen hirtelen fordulat van ott van zsíros háttérstory. minden előjel nélkül a nyár top3 átigazolása lehet és bárki veszi meg jól jár

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2017. június 15., csütörtök 20:30

tőle kitelik minden,
Azért annyi közel 100%-san kijelenthető, ha mikrofont dugnak a gyerek orra alá, akkor nem Raiola a végbelén keresztül felnyúlva mozgatja a száját és ad ki hangokat, hanem saját maga. A nyilatkozatai meg ismertek.

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Veidt » 2017. június 15., csütörtök 20:22

donor írta:Nem kell feltétlen elítélni és megbélyegezni mindenkit az első hírek hallatán. A drága ügynökét ismeri mindenki, tőle kitelik minden, és elég jól megy neki a rábeszélés is, lásd Pogba is inkább elment az EL-be vitézkedni.
Raiola az ügyfelei érdekeit és kívánságait nézi, ahogy minden komolyabb játékosügynök. Többek között Ibra is részletesen írt róla a könyvében, hogy milyen profi és hogy mindent megtesz a játékosaiért. Persze nem ma jött a falvédőről, van benne rafináltság bőven, de nem hinném, hogy bárkit is rávenne egy olyan dologra, amit nem akar. Meg egyébként ha Donnarumma annyira maradni akart volna, akkor az ügynöke sem tehet túl sok mindent...
donor írta: Az is lehet, hogy komoly ajánlat van a tarsolyában (nem tudom van e kivásárlási ára), így hülye lenne aláírni az új szerződést. Azért azt szögezzük le, hogy a Milan jelenleg egy olasz középcsapat. Most lehet, hogy elindul valami, de ki tudja mit hoz a jövő.

Én azt mondom várjuk ki az ügy végét, mielőtt véleményt alkotunk. (csak úgy bele gondoltam, hogy Taktabaszodán játszom, gyerek korom óta nekik szurkolok, és megkeres a világ 5-10 legjobb klubja, hogy velem képzelik el a jövőt, akkor mennyire ragaszkodnék a taktabaszodai csapatomhoz)
Nem is azzal van a baj hogy távozott, hanem hogy előtte milliószor hűséget fogadott a csapatának, ezzel a lépésével pedig hátba szúrta azt a sok millió embert, akikkel elhitette, hogy ő lesz a jövő nagy Milan-ikonja. Akik azért nem egy Taktabaszoda szintjén vannak...

Én nem vagyok amúgy szélsőségekre hajlamos ember, a Milan jövője is hidegen hagy, de -ahogy már többen írták előttem- ez egy végtelenül gerinctelen és aljas húzás volt Gigio részéről. Egyébként a Sky Italia szerint 5 milliós fizetést kapott volna... Fassone is azt nyilatkozta, hogy mindent megtettek, hogy maradjon.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

kiserik
Hozzászólások: 5828
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2017. június 15., csütörtök 20:16

Nem kell feltétlen elítélni és megbélyegezni mindenkit az első hírek hallatán. A drága ügynökét ismeri mindenki, tőle kitelik minden, és elég jól megy neki a rábeszélés is, lásd Pogba is inkább elment az EL-be vitézkedni. Az is lehet, hogy komoly ajánlat van a tarsolyában (nem tudom van e kivásárlási ára), így hülye lenne aláírni az új szerződést. Azért azt szögezzük le, hogy a Milan jelenleg egy olasz középcsapat. Most lehet, hogy elindul valami, de ki tudja mit hoz a jövő.

Én azt mondom várjuk ki az ügy végét, mielőtt véleményt alkotunk. (csak úgy bele gondoltam, hogy Taktabaszodán játszom, gyerek korom óta nekik szurkolok, és megkeres a világ 5-10 legjobb klubja, hogy velem képzelik el a jövőt, akkor mennyire ragaszkodnék a taktabaszodai csapatomhoz)

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27362
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. június 15., csütörtök 20:15

Mondjuk, ha Donna - Bappe kettős jönne idén, akkor Perez elég durván elhozná a jövő Madridját. Tele lennénk fiatalokkal. :|

Bár megmondom őszintén, kicsit fura ez a donna ügy. 18 éves, és már lehet, hogy most a pénz a legfőbb motiváló erő. Nem sok jót jelent...

Casillas meg elmegy majd a helyére.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Remy 2017. június 15., csütörtök 20:17-kor.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Ladislao Suarez
Hozzászólások: 889
Csatlakozott: 2014. május 23., péntek 11:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Ronaldo, Zidane, Raúl, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ladislao Suarez » 2017. június 15., csütörtök 20:12

Ha a Milan adott volna neki évi 4.5 millát és ez nem volt jó neki, akkor például a Madrid mennyit adna neki?
Vagy nem tetszett neki a Milan-projekt? Ezek után biztos, hogy összeboronálnak most vele minket még jobban.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5146
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. június 15., csütörtök 19:45

Remy írta:Remélem senki nem gondolja komolyan, hogy a Juve egy Szczesny-vel akarja betölteni a Buffon utáni űrt. :D
láttunk már furcsábbat is mint pl Makelele űrt Gravesennel csak hogy a háznál maradjunk :D

Szczesny egy anyagilag jó megoldás, a Romában jól is ment neki. mindegy kit visznek oda nem lesz Buffon, mint ahogy ide is hozhatunk akárkit nem lesz Iker. ez van. a lengyel 5-7 évig simán elvédhet jó szinten a seria a-ban és mindezt olcsón ami arrafele számít.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. június 15., csütörtök 19:43

Remy írta:Remélem senki nem gondolja komolyan, hogy a Juve egy Szczesny-vel akarja betölteni a Buffon utáni űrt. :D
hát a mai napig egészen biztos volt. lehet hogy raiola szólt a juvésoknak hogy álljatok meg pár napra mert intézek nektek egy donnát. én simán elhiszem ezt a verziót de az biztos hogy a lengyel valós utóda lett volna buffonnak. - amit amúgy én sem értek mert nagy lepkékre képes - .
nálunk most annyira stabilnak tűnik keylor helyzete hogy szerintem mi nem leszünk képben.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27362
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. június 15., csütörtök 19:40

Remélem senki nem gondolja komolyan, hogy a Juve egy Szczesny-vel akarja betölteni a Buffon utáni űrt. :D
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 167 regisztrált és 0 vendég