Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

el magico
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: el magico » 2013. augusztus 28., szerda 13:26

“Bale tiszteletlen volt a csapattársaival, amiért nem jelent meg az edzésen. Ha ő 100 millió eurót ér, akkor én megfizethetetlen lettem volna. Egyetlen angol játékos sem volt még sikeres a spanyol fociban” – nyilatkozta Stoichkov.
Ezt az embert annyira utálom, nem bírja ki, hogy ne szóljon be nekünk :roll: Nem k :cens: rva mindegy neki, hogy mit csinál Bale? Na meg nem tudom miért kezelik tényként ezt a 100 milliót... majd ha hivatalos lesz az üzlet, akkor lehet erről beszélni.

Avatar
Realjoe
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2013. május 7., kedd 0:31
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realjoe » 2013. augusztus 28., szerda 13:25

“Bale tiszteletlen volt a csapattársaival, amiért nem jelent meg az edzésen. Ha ő 100 millió eurót ér, akkor én megfizethetetlen lettem volna. Egyetlen angol játékos sem volt még sikeres a spanyol fociban” – nyilatkozta Stoichkov.
Ez a Stoichkov amekkora játékos volt,emberként úgy látszik ugyanakkora tahó is...Pfejjjj... :vivo:

Avatar
Marci
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 1:00
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Marci » 2013. augusztus 28., szerda 13:22

Istenem, ezek mindig csak velünk tudnak foglalkozni? Habár mindig is örök másodikak voltak, szóval jogos az erőlködés, valószínűleg tele lehet a gatyó. A héten még várom, hogy valamelyik nagyokos megszólaljon Casillas ügyben is. Jah és ráadásul hazudik is az angol játékosokat illetőleg. mesque un club
Azért az örök második az túlzás. :) Nem hinném,hogy tele lenne tőlünk,ne felejtsük el,még mindig mi vagyunk a kihívók.
Az meg tényleg igaz,hogy mindig foglalkoznak a csapattal,de addig jó,amíg nem érkezik rá ugyanilyen szánalmas válasz.
Tata is nem tudom mit erölteti ezt a dolgot.. 2 hete edző itt,de már mindenkit kiosztott.

Az angol játékosokkal meg bőven igaza volt, 1 volt aki bevált.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. augusztus 28., szerda 13:20

primrose írta:
“Bale tiszteletlen volt a csapattársaival, amiért nem jelent meg az edzésen. Ha ő 100 millió eurót ér, akkor én megfizethetetlen lettem volna. Egyetlen angol játékos sem volt még sikeres a spanyol fociban” – nyilatkozta Stoichkov.
Istenem, ezek mindig csak velünk tudnak foglalkozni? Habár mindig is örök másodikak voltak, szóval jogos az erőlködés, valószínűleg tele lehet a gatyó. A héten még várom, hogy valamelyik nagyokos megszólaljon Casillas ügyben is.

A bolgár hallott már Steve McManamanről? Iker ügyben meg előbb-utóbb Xavi beböfög majd megint valamit.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8353
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2013. augusztus 28., szerda 13:20

Kéretik Özil topikjában folytatni.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. augusztus 28., szerda 13:18

bármennyire bírom Özilt, vagy változtat, vagy köszi szépen 50 milla és könnyes búcsút veszünk tőle...most nem megy a szekér, ne hogy már ilyenkor akarjon fizetés emelést magának...mintha az az 50 milla nem lenne épp elég jó
ha ebben a szezonban marad, és jól fog játszani, akkor oké, egy hosszabbítás és némi emelés belefér, de nem most...amúgy meg már lassan nincs olyan nagyobb név amit az MU-val szóba ne hoztak volna

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. augusztus 28., szerda 13:13

“Bale tiszteletlen volt a csapattársaival, amiért nem jelent meg az edzésen. Ha ő 100 millió eurót ér, akkor én megfizethetetlen lettem volna. Egyetlen angol játékos sem volt még sikeres a spanyol fociban” – nyilatkozta Stoichkov.
Istenem, ezek mindig csak velünk tudnak foglalkozni? Habár mindig is örök másodikak voltak, szóval jogos az erőlködés, valószínűleg tele lehet a gatyó. A héten még várom, hogy valamelyik nagyokos megszólaljon Casillas ügyben is. Jah és ráadásul hazudik is az angol játékosokat illetőleg. mesque un club :lol: :coffee:
But he is a good boy...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 28., szerda 13:03

gyelőre érte sincs ajánlat. De ha érkezik is, a pletykák szerint annyira szar az emberünk, hogy a MU. 50 millát is megadna érte (picit morbid és érdekes nem :hmmm: ).
Higuért nem fizettek közel 40 millát? Úgy írod, mintha nem lennél képben a dolgokkal.
(40ről is szólnak a hírek, de látom itt is csak azt hiszed el, amit fel tudsz hozni érvként Özil mellett.)
Azt lehet, hogy nem fogják, vagy la.is nem úgy ahogy az apja szeretné, de a kontraktust és az időtartamát attól még simán meghosszabbíthatják! Különben egy ügynöknek, képviselőnek mi más dolga van, ha nem az ügyfelének minél jobb feltételeket kicsikarni (?), mindenhol ez megy tudtommal, itt meg ezért van savazva az öreg török, aki ráadásul még az apja is Özilnek.
Az a dolga igen, csak a hogyan nem mindegy. Öt, azaz ÖT millió eurót keres évente, annyit mint Ramos, aki azért nem keveset tett le a Real Madrid asztalára, mégsem sír emelésért, hosszabbításért, nem fenyegetőzik más klubok ajánlataival. Érdekes módon őt az egyik legjobbnak tartják a posztján, ezért kérés nélkül emelnének és hosszabbítanának vele. Özil pótolható, Ramos nem. Ilyen emberekre és képviselőkre nincs szükség Madridban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. augusztus 28., szerda 13:00

madridronie írta:a pletykák szerint annyira szar az emberünk, hogy a MU. 50 millát is megadna érte (picit morbid és érdekes nem )
Jah, Özil náluk kb. a ZS terv. Kell egy nagyobb nevet igazolniuk a szurkolók miatt, és Bale érkezése miatt látnak egy kis esélyt Özil távozására, szóval bepróbálkoznak egy ajánlattal. Nem is hiányposztra menne.
Merci Zizou!

Avatar
hugo
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2013. augusztus 23., péntek 16:19
Kedvenc játékosaid: H.Sanchez ; CR7 ; Varane
Kedvenc csapatod: RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hugo » 2013. augusztus 28., szerda 12:58

“Nekem nincs problémám egy ekkora árral, amíg a klub meg tudja fizetni. Senki egy szót sem szólt volna, ha a Madrid három játékost vesz 30 millióért fejenként. Hogy Bale megér-e 100 milliót, az teljesen más téma” – nyilatkozta Platini
Respect Platini. :)
Ez az egész már megint a Barca által generált sza*ból keletkezett. Mou elment, kellett valamivel szítani a tüzet, mert a Real Madrid a mindenkori tisztességtelen gonosz.
nehogymá a divatdrukkelek átpártoljanak
"I doubt Barcelona will make an offer, but they can save it because I wouldn’t accept." H.S.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 28., szerda 12:56

hogy nem érted, amit írok vagy nem akarod érteni.
Én pont azért beszélgetek Veled, mert szeretném megérteni.
ő is szar sőt szarabb, de érten nem jön ajánlat. özilért jön ajánlat, több pénzt is akar. még jó hogy róla beszélünk, úgyhogy ne keverj ide másokat.
Egyelőre érte sincs ajánlat. De ha érkezik is, a pletykák szerint annyira szar az emberünk, hogy a MU. 50 millát is megadna érte (picit morbid és érdekes nem :hmmm: ).
ha annyira hajlana a klub arra hogy meghosszabbítsuk a fizetését, akkor nem durcizna valószínűleg.
És honnan tudod, hogy nem fogják; Cristiano szerződését meghosszabbították már??? Karimét is ősszel fogják a tervek szerint, akkor miért állítunk be dolgokat tényként (?) :roll: , majd idővel szépen kiderül .......
De arról is írtak, hogy a klub nem kívánja me gemelni nettó két millió euróval a fizetését.
Azt lehet, hogy nem fogják, vagy la.is nem úgy ahogy az apja szeretné, de a kontraktust és az időtartamát attól még simán meghosszabbíthatják! Különben egy ügynöknek, képviselőnek mi más dolga van, ha nem az ügyfelének minél jobb feltételeket kicsikarni (?), mindenhol ez megy tudtommal, itt meg ezért van savazva az öreg török, aki ráadásul még az apja is Özilnek és a klub invitálta az egyeztetésekre.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára madridronie 2013. augusztus 28., szerda 12:58-kor.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 28., szerda 12:47

Természetesen, itt mindig csak a másik lehet balfék.
Attól nem vagy balfék, hogy nem érted, amit írok vagy nem akarod érteni.
Ez sem igaz így teljes mértékben!
apuci veri az asztalt a fizuért /illetve mire fel kap jelenleg is 5 millát --> mondjuk az alacsony vételárnak köszönhetően az egyéni kontraktusnál ez illetve a kedvezőbb személyes feltételek nem mintha egyedüli és szokatlan lenne, de sebaj/, mikor több hír is volt arról, hogy a jelenlegi szerződése megkötésekor 3 év eltelte után a kontraktus feltételeinek újratárgyalásának ígéretét kapta a Real Madridtól és amivel kapcsolatban egyeztetések is indultak, mert a klub is hajlana a közös folytatásra és társai ........
De arról is írtak, hogy a klub nem kívánja megemelni nettó két millió euróval a fizetését. Érthető, hiszen új szerződés, új adózás, magasabb adóterhek, ésatöbbi, és mindezért mit kap cserébe a klub? Átlagos játékot egy agyonsztárolt játékostól.

De csak próbálkozik az Özil klán, jönnek a kérők, meg a magas fizetési ajánlatok...hát menjen. Lassan úgy vagyok vele, hogy mindenkinek jobb lett volna, ha a Barcában köt ki, mint ahogy szeretett volna...ezért sem csodálkozom, hogy nem szakad meg a mezért.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sander » 2013. augusztus 28., szerda 12:43

madridronie írta:
igen az a baj hogy még vannak neki kisebb hiányosságai és ilyenkor mindig felteszem magamnak a kérdést hogy ha ennyi hibája van akkor mit keres itt
Talán mert ezekkel együtt is egy TOP játékos a posztján, képességeiről nem is beszélve. :roll:
szerintem a klasszikus 10-es poszt lassan "kihal" és ezekkel a hiányosságokkal nem fogunk neki találni új posztot.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. augusztus 28., szerda 12:42

Galacticos írta:madridronie csak azt értsd már meg légyszíves hogy igen mások is szarok DE ÖZIL AKAR MÉG TÖBB PÉNZT. és akárhogy nézem a csapatot özil ezzel a hozzáállásával eléggé kilóg.
ja igen és még annyi hogy a hírek szerint érte jön ajánlat és nem dimariaért vagy kakáért. én is és realista is és mindenki inkább kakát adná el mert nyilván ő is szar sőt szarabb, de érten nem jön ajánlat. özilért jön ajánlat, több pénzt is akar. még jó hogy róla beszélünk, úgyhogy ne keverj ide másokat.
Ez sem igaz így teljes mértékben!
jó oké én feladtam. veled ezt nem lehet. ha annyira hajlana a klub arra hogy meghosszabbítsuk a fizetését, akkor nem durcizna valószínűleg.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 28., szerda 12:41

A másik meg, hogy teljesen félreértelmezed, amit írtam, sebaj. Hagyjuk.
Természetesen, itt mindig csak a másik lehet balfék és csak a másik érthet félre dolgokat.
igen mások is szarok DE ÖZIL AKAR MÉG TÖBB PÉNZT. és akárhogy nézem a csapatot özil ezzel a hozzáállásával eléggé kilóg.
Ez sem igaz így teljes mértékben!
apuci veri az asztalt a fizuért /illetve mire fel kap jelenleg is 5 millát --> mondjuk az alacsony vételárnak köszönhetően az egyéni kontraktusnál ez illetve a kedvezőbb személyes feltételek nem mintha egyedüli és szokatlan lenne, de sebaj/, mikor több hír is volt arról, hogy a jelenlegi szerződése megkötésekor 3 év eltelte után a kontraktus feltételeinek újratárgyalásának ígéretét kapta a Real Madridtól és amivel kapcsolatban egyeztetések is indultak, mert a klub is hajlana a közös folytatásra és társai ........
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 28., szerda 12:36

Papa, tudtommal Te hasonlítottad most is Di Maríahoz, ez az egyik! :roll:
Szerintem nem vagyunk ilyen jóban, úgyhogy.... :coffee:

A másik meg, hogy teljesen félreértelmezed, amit írtam, sebaj. Hagyjuk. Remélem hosszabbít 2029-ig, és több fizetést kap, mint CR.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. augusztus 28., szerda 12:30

Realista24 írta:Nem értelek, mindig ez a még pár ember, meg mások...mi értelme?
az hogy máshogy nem lehet védeni.
madridronie csak azt értsd már meg légyszíves hogy igen mások is szarok DE ÖZIL AKAR MÉG TÖBB PÉNZT. és akárhogy nézem a csapatot özil ezzel a hozzáállásával eléggé kilóg.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 28., szerda 12:30

Nem értelek, mindig ez a még pár ember, meg mások...mi értelme?
Papa, tudtommal Te hasonlítottad most is Di Maríahoz, ez az egyik! :roll:

A másik pedig ez:
de most itt ebben a topikban kit érdekel más játékos?
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ehhez kapcsolódóan csak annyit, hogy engem igenis érdekel, mert személy szerint akikre én előszeretettel utalok (Kaká és Karim) szintén a kedvenceim közé tartoznak és ugyanúgy a megosztó (Kaká esetében talán már helyesebb az abszolút nem kívánatos) játékosok közé tartoznak! Kedvenceim; ugyanakkor a pozitív dolgaik mellett a negatívumaikat sem tagadom le; sőt talán még inkább kritikus vagyok az irányukba, mert többet várnék tőlük pl. hiába rugdossa a gólokat most Karim --> nekem ez a teljesítmény önmagában kevés; nagyon messze van attól amire képes, de még a 2 évvel ezelőtti performance-tól is (természetesen és hozzátéve, hogy jelenleg hisz új edző, új korszak, idény nagyon eleje és azt hogy ez bőven változhat még a szezon előrehaladtával); na ugyanígy vagyok Mesuttal is! Ergo ha az egyiknél felrovok, elismerek, kritizálok, védek valamit, akkor azt hasonló esetben világos és egyértelmű, hogy a másiknál is ugyanúgy megteszem majd és vice versa! Mert a következetesség, a logika és a józan ész is ezt diktálja.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára madridronie 2013. augusztus 28., szerda 12:31-kor.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. augusztus 28., szerda 12:25

azért el ne kezdjétek már szopkodni iniestát, de komolyan.

ha jön bale akkor tényleg meszeltek mesutnak. én mindig is bírtam a tagot, de a csapat az első. ha igaz, h 40 felett adna érte a MU akkor csomagolok neki.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 28., szerda 12:24

Meg még pár emberre (és ha nem tévedek még mindig csak augusztus vége, rengeteg nyitott kérdéssel még). :coffee:
Nem értelek, mindig ez a még pár ember, meg mások...mi értelme?
Most Özil a téma, és nem a két meccs alapján van kritizálva Özil.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 203 regisztrált és 0 vendég