Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9613
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. július 6., csütörtök 18:39

Jim írta:Kovacicot kölcsön kéne adni egy évre, akkor kiderülne, mennyi van benne
pl a Sevillába

Bizonyítja itt is.
Amikor Casemiro sérült volt, nagyon jót hozott.
ZIDANE

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5866
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2017. július 6., csütörtök 18:37

Kovacicot kölcsön kéne adni egy évre, akkor kiderülne, mennyi van benne
pl a Sevillába

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. július 6., csütörtök 18:26

olvastam en is de tuti a bayenbe kot ki.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2017. július 6., csütörtök 18:22

A németek szerint beszálltunk a küzdelembe Goretzkaért. Elméletileg az Arsenal, Spurs és Juventus is akarja, bár én azt hittem, hogy már a Bayern lecsapott rá. Valaki témában van?

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2017. július 6., csütörtök 18:12

Morata ugy egy héten belül lezárul szerintem, igy hogy Lukaku a Unitedbe megy, a Chelseat mondanám valoszinunek. Csatar nélkül vannak, gondolom Conte szeretne ha együtt lenne a csapat az eloszezonban.

James augusztus masodik felénél előbb nem fog távozni, en is úgy látom, hogy olyan csapatba menne ahova nem kéne, szóval kis kompromisszummal eligazol egy alacsonyabban jegyzett klubhoz. Mendes biztos talál rá vevőt, helye itt nem lesz, már ev végén is feszült volt, bl döntőben se játszott, mennie kell.

illgner
Hozzászólások: 2539
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: illgner » 2017. július 6., csütörtök 17:59

James vagy megy "kiscsapatba", vagy a nyakunkon marad. Szerintem nem véletlen, hogy nem kapkod érte sem a Bayern, sem a MU. A Bayern hemzseg a középpályásoktól, most igazolták le Tolissot, lassan Javi Martineznek is helyet kéne találni, a jövő szupersztárjának tartott Kimmich játék híján "elmenekül" szélsővédőnek, szóval ott ő erősen felejtős, pláne ennyi pénzért. De a MU-nál is tele a padlás középpályásokkal, ráadásul szerintem dél-amerikaival nem akarják ismét megégetni magukat.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9876
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sebydani » 2017. július 6., csütörtök 17:50

Jim írta:hova fog elmenni Morata??
a Manu-ba Lukaku megy, ők nem fogják megvenni...

nagy hiba lenne, emiatt nem igazolnánk le most Mbappét :vivo:
Chelsea, szerintem.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5866
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2017. július 6., csütörtök 17:41

hova fog elmenni Morata??
a Manu-ba Lukaku megy, ők nem fogják megvenni...

nagy hiba lenne, emiatt nem igazolnánk le most Mbappét :vivo:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. július 6., csütörtök 17:30

Kerlon írta:Ezek nem érvek, hogy nincs helye
Miért nem? Nálunk sincs posztja.
Ancelotti 433-ban sincs.
A MU-ba talán elmenne, talán be is férne a kezdőbe, de Mourinho valamiért nem igazán kapkod utána.
Merci Zizou!

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2017. július 6., csütörtök 17:25

Távoznia kellene Kovacicnak, az lenne neki a legjobb. Zidane nem fog neki több lehetőséget adni, ami érthetetlen.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. július 6., csütörtök 17:10

ericco írta:
Kerlon írta: Attól, mert a Bayern nem fizetne ennyit még beferne és ez volt a fő kijelentésed.
Azt mondtam, hogy nincs posztja, és amíg Thiago ott van és egészséges, ez igaz is. Lehet neki helyet találni minden csapatban, Mourinho is berakhatja Miki kárára, csak sokat lassulna a csapat.
Thiago szerintem nem tkp, ahogy szerinted jobb az örmény úgy szerintem gyengébb. Ezek nem érvek, hogy nincs helye. Szerintem pl Mourinho pont ki tudná maxolni, ha betenne mögé melózni Herrarat meg Pogbat és két gyors szélsőt. Jobban osztogat, veszélyesebb távolról, az örmény meg csak gyorsasagban jobb szerintem.
Tessék egy kis statisztika hozzá:
Örmény :24 bajnoki, 1350 perc 4 gól, 1 gólpassz
James : 22, 1180, 8, 6...

James központi szerepben sokat adhat bármelyik csapatnak.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. július 6., csütörtök 15:25

Kerlon írta: Attól, mert a Bayern nem fizetne ennyit még beferne és ez volt a fő kijelentésed.
Azt mondtam, hogy nincs posztja, és amíg Thiago ott van és egészséges, ez igaz is. Lehet neki helyet találni minden csapatban, Mourinho is berakhatja Miki kárára, csak sokat lassulna a csapat.
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62890
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. július 6., csütörtök 15:20

ateeemadrid írta:Kövezzetek meg, de pl Iscot is jóval előbb adnám el, mint a horvátot
Add meg a címed :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. július 6., csütörtök 15:17

ateeemadrid írta:Kövezzetek meg, de pl Iscot is jóval előbb adnám el, mint a horvátot
HÉHÉHÉ!!!! :vivo: :box: :mrgreen: De egyet értek amúgy, Kovacic nálam is érinthetetlen kategória. Nem is kell Modric utódja legyen, mert annyi közös van bennük, hogy mindketten horvátok. De lenne bőven helye a jövő k.pályáján. Igaz, hogy kicsit szertelen meg kapkodó, de vele ott lenne az erő, az ütem meg a váratlan a pályán. Ha csak ilyen emberek lennének mellette, akkor nyilván halott ötlet, de egy nyugodt, precíz Kroos-szal meg Iscoékkal tökéletes lenne az egyensúly meg az összhang. Egy Isco-Kroos-Kovacic-Asensio sor pár év múlva nagyon komolyat butítana. Ott lenne mögöttük egy Llorrente, Casemiro, Ceballos ha összejön. Akár Ödegaarddal is lehet majd csereként számolni. Jó lesz az, nem szabad elpazarolni.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. július 6., csütörtök 15:16

ha kroos tobbet pihenne lehetne tolni a modric kova kettost siman. lattuk mire kepes.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2017. július 6., csütörtök 15:14

Szerintem kovacic orok igeret marad majd.
De remelem nem lesz igazam, jo jatekos es birom is de valami plusz hianyzik belole. Meg aztan amig a kroos case modric 3mas igy mukodik addig komoly meccsen maximum tobb serules eseten lesz kezdo.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. július 6., csütörtök 15:07

ericco írta:
Kerlon írta:Mounrho variálta a 4231, 433-at. 4231-ben simán helye lenne.

Bayernbe meg Thiago és Vidal mellett.
4231-ben középen szerintem Miki jobb, és James szélen nem tud és nem is szeret játszani. Mourinho nem szokta játszatni a hozzá hasonló játékosokat.
Bayernbe talán beférne, főleg ha Robben és Ribery formán kívül lesznek. Viszont a bajorok kétlem, hogy adnának érte annyi pénzt, mint amennyibe kerülne.
igen, mert Matat és Ozilt sem jatszatta... Főleg úgy, hogy James sokkal eredményesebb a másikaknál. Örmény engem nem győzött még meg. Attól, mert a Bayern nem fizetne ennyit még beferne és ez volt a fő kijelentésed.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. július 6., csütörtök 14:48

Kerlon írta:Mounrho variálta a 4231, 433-at. 4231-ben simán helye lenne.

Bayernbe meg Thiago és Vidal mellett.
4231-ben középen szerintem Miki jobb, és James szélen nem tud és nem is szeret játszani. Mourinho nem szokta játszatni a hozzá hasonló játékosokat.
Bayernbe talán beférne, főleg ha Robben és Ribery formán kívül lesznek. Viszont a bajorok kétlem, hogy adnának érte annyi pénzt, mint amennyibe kerülne.
Merci Zizou!

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4484
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2017. július 6., csütörtök 14:40

Nemtudom miért kéne megválni Kovacictól, nálam az utolsók egyike lenne a keretben, akit eladnék. Kövezzetek meg, de pl Iscot is jóval előbb adnám el, mint a horvátot, szerintem hosszútávon az egyik legjobbja lehet a csapatnak. Igazából akármikor kapta meg a lehetőséget, mindig élt vele, Casemiro sérülése idején is komoly szintet hozott.

Kevés játékosban van meg ez a váratlan, mint benne, a ritmusváltásait élmény nézni, emellett skillben is nagyon rendben van. Egyedül a kapkodást kell kinőnie, fejben még kicsit fejlődni, de ennyi. 23 éves, van még ideje.

Ceballos meg biztos jó playa, olaszok elleni u21-es meccsen figyeltem rá, ott komolyat nyomott, de azért nehogymár egy semmit nem bizonyított, nulla komoly meccsel rendelkező srác miatt váljunk meg az egyik legígéretesebb játékosunktól.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. július 6., csütörtök 14:16

ericco írta:
Kerlon írta:A felsorolásodban is csak a két spanyolnal nincs helye. Szerinted meg sehol...
A Bayernben hol lenne helye? Vagy Mourinho MU-jában? Kíváncsi vagyok.
Mounrho variálta a 4231, 433-at. 4231-ben simán helye lenne.

Bayernbe meg Thiago és Vidal mellett.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 242 regisztrált és 0 vendég