Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 31., szombat 12:04

magyarul elég nagy problémába ütközött a két klub, ami a megegyezést és a transzfert illeti...
Egy hónapja, de lehet még több, az áron civakodnak.
A Madrid hajlandó lenne a 99; 101 millát stb.-t is kicsöngetni (így vagy úgy), csupán a hivatalos tálalásban szeretnének mást látni; ergo most a Barcához hasonlóan picit csúsztatni! :mrgreen:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. augusztus 31., szombat 12:01

a Madrid világrekord alatt tartaná és így is tálalná a dolgot akár bizonyos trükkök segítségével is; míg a Tottenham nagy durranást szeretne
magyarul elég nagy problémába ütközött a két klub, ami a megegyezést és a transzfert illeti...
Egy hónapja, de lehet még több, az áron civakodnak. Perez helyében már rég beintettem volna Levynek, vagy ma tenném meg, miután kiköltekeztek. Vagy az új drága játékosok lesznek a padon, vagy az egyik legjobb, aki a nyáron egy percet sem edzet, és már fehérben látta a világot.
Merci Zizou!

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 31., szombat 11:57

Amúgy szerintem már nem jön Bale. :lol: :lol: :lol:
A mai napra tartogatott kifogás az az, hogy azért csak a holnapi észak-londoni derbi után engedné el Levy a srácot, hogy az Arsenal addig még véletlenül se tudjon leigazolni senkit az álom hármasukból (Karim, Özil, Di María) a Real Madridtól! :lol: :lol: :lol: Komolyra fordítva szót; állítólag (spanyolok szerint) már csak az aláírt, hivatalos dokumentumokat várják vissza Levytől; ugyanakkor az angol Sky Sport szerint az árral még mindig ügyeskedik a 2 klub (a Madrid világrekord alatt tartaná és így is tálalná a dolgot akár bizonyos trükkök segítségével is; míg a Tottenham nagy durranást szeretne)!
Real Madrid asked about Pogba

Juve's director general Giuseppe Marotta says Madrid's club president Florentino Perez made enquiries into the Frenchman's availability but he told him the player is not for sale
Ennek meg mindenképp pozitív üzenete van a jövőre nézve! B-) :mrgreen:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2013. augusztus 31., szombat 11:32

Amúgy szerintem már nem jön Bale. :lol: :lol: :lol:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 31., szombat 10:20

Igen és ennyi. Egy darab marca hír. Azért máskor akit "ennyire biztosnak" mondanak arról több szokott lejönni és nem csak egy hírportálon.
Korábban már lehozta a többi is; mellesleg hogy lehetne biztos, ha az üzlet konkrétan Coentraotól függő, feltételes és eddig a portugálnak nem sikerült csapatot találni; talán a MU. esetleg hajlandó lesz majd kopogtatni a Bernabéu kapuján, ha a Baines buli végül besül, de én simán eltudom képzelni, hogy végül maradni kényszerül Fabio; amit én annyira azért nem is bánnék!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Press » 2013. augusztus 31., szombat 10:03

madridronie írta: Két nappal ezelőtti hír! Ha jól emlékszem R24 is kirakta rövidhírbe.
Igen és ennyi. Egy darab marca hír. Azért máskor akit "ennyire biztosnak" mondanak arról több szokott lejönni és nem csak egy hírportálon. Na mindegy, majd meglátjuk. Lehet hogy jön, én nem tudom de akkor úgy írom, hogy már két napja semmi hír róla, pedig már nincs sok az átigazolási időszakból. :)
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. augusztus 31., szombat 9:53

A Tottenham Hotspur ma hivatalosan is bejelentette Eric Lamela és Vlad Chiriches leigazolását.
Meg Eriksent is ugye.
Na most kéne azt mondani nekik, hogy elköltöttetek 2 vagon lóvét, közben baszakodtatok velünk, nem kell Bale :lol:

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 31., szombat 9:47

Jó kérdés. Mostanában nincsenek vele kapcsolatos hírek. A múltheti bajnoki előtt felmerült, hogy érkezhet de nem tűntek túlságosan hitelesnek. Ráadásul elég valószínűtlennek tartom, hogy Coentrao az utolsó pillanatban lelépne és akkor felhívják a Granadát, hogy "na srácok, most minden oké, küldhetitek a brazilt." Szerintem Cheryshevet akarja bal bekként nyomatni Ancelotti Marcelo után a rangsorban.
Két nappal ezelőtti hír! Ha jól emlékszem R24 is kirakta rövidhírbe.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Press » 2013. augusztus 31., szombat 9:44

tubatibi írta:Ha távozik Adán,Coentrao,Kaká akkor nemúgyvan,hogy Bale ÉS Siqueira is jön? :hmmm:
Jó kérdés. Mostanában nincsenek vele kapcsolatos hírek. A múltheti bajnoki előtt felmerült, hogy érkezhet de nem tűntek túlságosan hitelesnek. Ráadásul elég valószínűtlennek tartom, hogy Coentrao az utolsó pillanatban lelépne és akkor felhívják a Granadát, hogy "na srácok, most minden oké, küldhetitek a brazilt." Szerintem Cheryshevet akarja bal bekként nyomatni Ancelotti Marcelo után a rangsorban.
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
Fenomen
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2013. május 17., péntek 23:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenomen » 2013. augusztus 31., szombat 9:43

Micsoda undorító csapat ez a Spurs. :vivo:

Még azt is kinezem ezekből, hogy nem engedik el Bale-t. Most nem mindegy nekik, hogy mikor csatlakozik hozzánk?
Meg hol érdekeljen minket az, hogy kiket akarnak még leigazolni?

(Remélem az Arsenal hétvégén szétveri őket.)

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. augusztus 31., szombat 9:29

Minen reggelem azzal kezdődik, hogy megyek Marcára, ASre, ide, hogy lássam végre a Welsmen-t miközben fekszik a betegágyunkon, rajta az ékágé, miközben a hüvelykujját felfelé tartva jelzi a fotósoknak, hogy minden fasza....
Ez már komédia....
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2013. augusztus 31., szombat 9:04

tubatibi írta:Ha távozik Adán,Coentrao,Kaká akkor nemúgyvan,hogy Bale ÉS Siqueira is jön? :hmmm:
na csak ezért jelentkeztem be, hogy ezt megkérdezzem! Minek kell nekünk az orosz, amúgy? támadóból van elég, és nem hiszem, hogy Cheri tudná pótolni Benzemát vagy Jesét (esetleg Moratat, mert mind2en ugyanolyan falábúak)... vagy télleg őt akarja Ancelotti Marcelo cherije (cseréje) -ként? Anci sokadik jó húzása lenne :kivagyhe:
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2013. augusztus 31., szombat 8:54

Ha távozik Adán,Coentrao,Kaká akkor nemúgyvan,hogy Bale ÉS Siqueira is jön? :hmmm:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. augusztus 31., szombat 8:51

Mekkora pofára esések lennének itt, hogy várunk még két napot, és sehol semmi. És azt vesszük észre, hogy vége az átigazolási szezonnak, és nem jött az a hivatalos bejelentés.
Megmondom őszintén, én addig szkeptikus vagyok, amíg nincs hivatalosan megerősítve valami. Itt meg mennek a pofázások, de sehol semmi. Van még sok idő, persze, de...

szerk.: Totál mohaola előtt, tőle, és minden mástól függetlenül írtam ezt.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. augusztus 31., szombat 8:49

Az AS továbbra is 91 millió eurót ír Madridi forrásokra hivatkozva, míg az angolok továbbra is világrekord összegről beszélnek azaz 101 millió euróról,
továbbá a játékos 6 évre ír alá, évi 7 millió eurót tehet zsebre, valamint a reklámjogok 60%-át a klub kapja.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. augusztus 31., szombat 0:15

Toky írta:
CRonika7 írta:Ezt sose szeretem mikor írják,h "nem az én pénzemet költi Perez" és ennek társai.... ha a Real Madrid,amely csapatnak én szurkolok,meg tud spórolni évente 10 millió eurót,az nekem azért jó,mert azt a 10 milliót olyan játékosokra fordíthatja,akiknek a játéka engem szórakoztat.
h3x0r írta:Hanyszor olvastam en mar ezt.. Igazad van, nem leszunk altala se szegenyebbek se gazdagabbak. Engem viszont az is erdekel, hogy par ev mulva, mikor lecsokkennek a TV-s beveteleink, akkor is legyen elegendo penzunk megvenni xy jatekost. Ha most megsporolunk 15 milliot, annyival tobb penzunk lesz kesobb. Hozzarakhatjuk Ronaldo fizetesehez vagy az adossagunkat torlesszuk belole, teljesen mindegy. Sportszakmailag nem tesz hozza annyit Kaka a csapathoz, hogy megerjen nekunk evi 10-15 milliot.
A probléma az ezzel srácok, hogy messze nem 10 meg 15 milliót spórol ezzel a klub. Jó ha 5-6 milliót. Arról nem is beszélve, hogy a bevételi oldalon Kínában ez mit jelenthet, ugyanis ott Kaká még mindig menő, és ugye mennénk Ázsiai turnéra is jövőre.
SZERK: Félreértések elkerülés végett, én is örülnék neki, ha távozna.
Meg a facebookon. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. augusztus 30., péntek 23:57

CRonika7 írta:Ezt sose szeretem mikor írják,h "nem az én pénzemet költi Perez" és ennek társai.... ha a Real Madrid,amely csapatnak én szurkolok,meg tud spórolni évente 10 millió eurót,az nekem azért jó,mert azt a 10 milliót olyan játékosokra fordíthatja,akiknek a játéka engem szórakoztat.
h3x0r írta:Hanyszor olvastam en mar ezt.. Igazad van, nem leszunk altala se szegenyebbek se gazdagabbak. Engem viszont az is erdekel, hogy par ev mulva, mikor lecsokkennek a TV-s beveteleink, akkor is legyen elegendo penzunk megvenni xy jatekost. Ha most megsporolunk 15 milliot, annyival tobb penzunk lesz kesobb. Hozzarakhatjuk Ronaldo fizetesehez vagy az adossagunkat torlesszuk belole, teljesen mindegy. Sportszakmailag nem tesz hozza annyit Kaka a csapathoz, hogy megerjen nekunk evi 10-15 milliot.
A probléma az ezzel srácok, hogy messze nem 10 meg 15 milliót spórol ezzel a klub. Jó ha 5-6 milliót. Arról nem is beszélve, hogy a bevételi oldalon Kínában ez mit jelenthet, ugyanis ott Kaká még mindig menő, és ugye mennénk Ázsiai turnéra is jövőre.
SZERK: Félreértések elkerülés végett, én is örülnék neki, ha távozna.

realfan91
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:08
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2013. augusztus 30., péntek 23:41

Kecskezs írta:Közben Eriksen hivatalosan a Tottenhamé. Most már nincs mire várni.... :coffee:
:wtf: Lamela is és Eriksen is? Nagyon erősek lesznek. Higgyétek el, egyáltalán nem fog nekik hiányozni Bale, úgy gondolom Lamela egyedül pótolni tudja.

Most az kellene, hogy jaj bocsi mégse kell bale...és akkor lemegy az ára 30 millióra, mer kell nekik a zseton, és bale meg rühelli a csapatát, nem maradhat a nyakukon. :lol:

Avatar
Kecskezs
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 4:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kecskezs » 2013. augusztus 30., péntek 22:43

Közben Eriksen hivatalosan a Tottenhamé. Most már nincs mire várni.... :coffee:

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. augusztus 30., péntek 22:28

madridronie írta:
A Bale transzfer is hasonló ehhez,nem az én pénzem az a 100 milla,de olyan játékosokat nem enged a csapathoz mint Reus,Vidal vagy Pogba.( mondom ezt úgy,h én örülök Bale-nek).
Majd jövőre! :mrgreen: B-) Reus meg eleve tárgytalan (utoljára még Mönchengladbach játékosként érdeklődtünk iránta, mielőtt "haza" igazolt volna Dortmundba).
Én nem látom,se a Sky Sports-on se a BBC-n amíg ott nincs addig nem hiszem el
Itt írtad Te le; de ettől függetlenül simán lehet csak az AS spekulációja. -->
A BBC szerint már csak apróságok hiányoznak az üzlet hivatalossá tételéhez, ha a Tottenham eldönti melyik ajánlatot választja, ugyanis két ajánlatot tettünk, 100 millió euró több részletben fizetve vagy 80 millió euró egy összegben,
Ez igaz, de úgy gondoltam,hogy hivatalosabb(mármint egybehangzó) formában,mert minden nap más más összeget irkálnak, az angolok nyár eleje óta világ rekordról dumálnak, közbe lehet a közelébe se lesz az ára,
holnap kiderül, most már minden összejött a nagy bejelenésre, elvileg a pódiumot sem bontották még le, ha hivatalos lesz akkor magángéppel fog Madridba utazni.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 95 regisztrált és 0 vendég