Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. augusztus 31., szombat 14:58

weeni írta:ha Te belekötsz egy játékosba, hogy nem hajt eleget, akkor jó hogy rá fogják vágni hogy a Te védenced se hajt...
az aztán nagy érv. :lol:
"özil nem hajt a meccseken és szarik az egészre, és durcázik"
erre az az ellenérv hogy
"karim is ezt csinálja"
ez komoly?

weeni
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 1:10
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: weeni » 2013. augusztus 31., szombat 14:56

Realista24 írta:
Sajnos mégsem látszik rajta milyen mezben van... csak hogy a saját szavaiddal éljek.
Nem hiszlek el titeket, lehet akárki a téma, de ha én írok valamit, mindenki Benzemázik.

Szevasztok.


1 én nem Benzemáztam
2 ha Te belekötsz egy játékosba, hogy nem hajt eleget, akkor jó hogy rá fogják vágni hogy a Te védenced se hajt... stb. Saját magad dobod fel legtöbbször a labdát, mert ugyan azt a dolgot egyiknek elnézed másiknak nem.

PEACE!

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. augusztus 31., szombat 14:53

h3x0r írta:Mi peldaul leigazoltuk Varane-t 10 millioert.
Varane. Mondj még egy ilyen igazolást az elmúlt 5 évből. Talán Marcelo volt az, ami nem ma volt.
Casemiro szép és jó, mondjuk vele még várnék, de miért nem lehetett ugyanúgy észrevenni Pogbát? Vagy anno miért Sahint hoztuk Vidal helyett?
Nem akarom fényezni hehe egóját, de már akkor megmondtuk, hogy a Bundesliga második legjobb játékosát kellett volna elhozni, akinek szintén csak egy év volt hátra a szerződéséből. Nem egy, nem kettő ilyen példát lehetne mondani, amikor pont mellényúltunk, sokszor már fel lettek hozva. Próbálkozunk, de nálunk ezek a bakik magasabb arányban történnek, mint máshol (mindenhol vannak ilyenek, ez természetes), és ez látszik is az eredményeken.
En ugy emlekszek, hogy Modricot eleinte csak par ember hozta volna, a tobbiek elleneztek, mert inkabb egy feka vkp-t (mvilla) hoztak volna. Miutan pedig kiderult, hogy minket csak a horvat erdekel, mindenki azt varta, hogy minel hamarabb csatlakozzon a kerethez.
A legtöbben azt várták, hogy elfelejtjük a csak kontrázunk taktikát, átállunk 433-ra. Ebbe Modric simán belefért, csak nem úgy, hogy a VKP poszton Khedira van mellette.
Merci Zizou!

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. augusztus 31., szombat 14:49

Már kezdtem örülni ,hogy végre valaki aki egy érvelés során nem hozza fel a franciát, de nem, annyira unalmas már. :lol: De, hogy válaszoljak is, korábban a Manchester, az Inter és a Barca is le akarta igazolni Karimot, és akkoriban a Ferguson féle MU igencsak vonzó volt egy-egy játékosnak, de mégsem ment oda, mert bízott abban, hogy egyszer a Realban szerepelhet.
Példát mertem írni, szerintem nincs ezzel semmi baj, Benzema helyett odaírhattam volna Khedirat is :mrgreen: de így talán érdekesebb, mert mindkettőnk kedvenc játékosáról van szó.
Amit meg írsz... lehet, hogy így volt, és én örülök ennek, mivel nekem is a francia a kedvenc játékosom a keretből. Mindenesetre míg a tavaly 23 éves Baleert egy barca érdeklődött (és egy Real valószínűleg nem), addig Benzemat 21 évesen kínáltuk meg egy ilyen szerződéssel, szóval picit fiatalabban érte a kiugrási lehetőség, nem biztos, hogy 23-24 vagy 25 évesen még mindig ránk várna. De rendben, én elfogadom amit írsz, csak szerintem ez sokkal inkább szól Bale ellen, mintsem arról, hogy mik történtek a múltjában, amit szerintem el lehet nézni, hiszen nem Barca mezben láttuk őt és nem nyalt senkit körbe a barcaból, ráadásul minket sem szidott soha. Mindössze egy tárgyalás folyt, aminek a komolysága biztos nem lehetett egyszintű a miénkkel. Katalán lapok... erről meg már nem csak a katalán lapok cikkeznek, hanem az egész világ. A lényeg h abból nem lett semmi, hogy a miénkből lesz-e valami, az hamarosan eldől.
But he is a good boy...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 31., szombat 14:47

Sajnos mégsem látszik rajta milyen mezben van... csak hogy a saját szavaiddal éljek.
Nem hiszlek el titeket, lehet akárki a téma, de ha én írok valamit, mindenki Benzemázik.

Szevasztok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. augusztus 31., szombat 14:45

madridronie írta:Lehet itt szidni Levyt meg a Tottenhamet, de nekem az a véleményem, hogy Perez igen is keményen az emberére akadt; egy erős, tökös klub vezetőnek szerintem így kell képviselnie a saját csapatának az érdekit!
Természetesen. Tottenham oldaláról nézve természetes, hogy minél többet akarnak kapni a játékosért. Azt nem értem, hogy Perezék miért hagyják ezt? Ancelotti többször lenyilatkozta, hogy a csapata kész, nem létszükség Bale érkezése, de mi rendszeresen 100 millió körüli ajánlatokat küldünk, amiket elfogadnak, majd nem, aztán megsértődnek, majd mégsem. Ha Levy annyira nem akarná eladni a walesit, tárgyalni sem ülne le és kész.
Ha meglovagolás alatt azt érted, hogy végre a szintjének megfelelő csapatban akar játszani, akkor oké. Ahogy több csapattársa is nyilatkozta: Bale már kinőtte a Tottenhamet. Ez nem meglovagolás, hanem továbblépés, fejlődés... legjobbá válni.
Nem kellett volna tavaly hosszabbítani, vagy ha már megtette, akkor egy konkrét kivásárlási árat kellett volna beletennie a szerződésbe. Látta, hogy Levy hogy állt a Modric üzlethez, ha ő nem, akkor az ügynöke biztos észrevette. Szerintem csak az van, hogy Bale és Levy is tudja, hogy nem biztos, hogy ez az idény ilyen sikeres lesz Bale számára, jöhet formahanyatlás, sérülés, és máris nem lesznek ilyen jó alkupozícióban. Bale lehet nem kap ajánlatokat, ha mégis, nem tőlünk, és nem 100 milliókról fognak szólni a hírek, hanem újra 50 milliókról.

Pereznek fel kéne hívnia Bale-t, elmagyarázni neki, hogy mi mindent megtettünk, de a klubod nagyon makacs, és majd jövőre újra nekifutunk. Igaz, így mindenki veszítene, de Levy a legnagyobbat, mivel a pénzt már elköltötte, ugyan Bale marad, de egy percet sem edzett a nyáron, és valamelyik új szerzemény padozni fog miatta. Ez talán tudatosulna is benne hétfőn este, és rábólintana az utolsó, számunkra legkedvezőbb ajánlatra. Perezék nem tudnak pókerezni :mrgreen:
Merci Zizou!

weeni
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 1:10
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: weeni » 2013. augusztus 31., szombat 14:45

Realista24 írta:De, hogy válaszoljak is, korábban a Manchester, az Inter és a Barca is le akarta igazolni Karimot, és akkoriban a Ferguson féle MU igencsak vonzó volt egy-egy játékosnak, de mégsem ment oda, mert bízott abban, hogy egyszer a Realban szerepelhet.

Sajnos mégsem látszik rajta milyen mezben van... csak hogy a saját szavaiddal éljek. Amúgy meg tök8 hogy mi volt az álma gyerek korában, ha kiteszi a lekét is a pályán akkor lefosom, ha képes gólt lőni a barca ellen aztán felőlem még álmodhat is vele, vagy akár a nagyszobáját vörös kék csíkosra is festheti az se érdekel... legyen szó akárkiről, teljesen mindegy míg 100-110%ot ad ki magából meccsenként.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. augusztus 31., szombat 14:41

ericco írta:Ezek a Pogbás hírek csak nálam ütik ki a biztosítékot? Egy éve ingyen hozható volt a gyerek az MU-ból, még csak fel sem merült, idén pedig már a Juvénál kopogtatunk, akik természetesen mozdíthatatlanná nyilvánították, és máris srófolják fel az árát. Vidallal dettó ez volt. Nem értem a vezetőséget.
Minden evben megcsillan 2-3 jatekos akiben elozo evben kevesen lattak meg a tehetseget. Ha minden tehetseget leigazolnank, akkor mar reg 50 fos lenne a keretunk. Mi peldaul leigazoltuk Varane-t 10 millioert. Ha a barca tudta volna, hogy ennyire bevalik, 20-at is siman kiadtak volna erte meg dupla akkora fizetest. Vagy most nyaron megszereztuk Casemiro-t apro penzert. Nem tehetjuk meg azt mint mondjuk a porto, hogy egy evben veszunk 5-6 jatekost es ha azoknak a fele bevalik mar jol jartunk.

En ugy emlekszek, hogy Modricot eleinte csak par ember hozta volna, a tobbiek elleneztek, mert inkabb egy feka vkp-t (mvilla) hoztak volna. Miutan pedig kiderult, hogy minket csak a horvat erdekel, mindenki azt varta, hogy minel hamarabb csatlakozzon a kerethez.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 31., szombat 14:38

Szerintem erős túlzás ez az "ugyanezt eljátszották", mert én erről pl. nem is hallottam és neked is utána kellett keresned, hogy Balenak volt-e valami köze a barcelonahoz.
Nem kellett utánakeresnem, mert Piké, Messi, stb is nyilatkoztak vele kapcsolatban többet is ,illetve a katalán lapok egyfolytában cikkeztek róla. csak jobban utánaolvastam Balenek, az elmúlt 3 évről.
Ilyen alapon Mesutot is lehetne szidni, aki Barcelona drukker volt, de Pepnek köztudottan nem kellett, ő pedig azzal a lehetőséggel élt, ami éppen volt: ez pedig a Real Madrid.
Meg is látszik rajta, hogy nem tudja ,milyen mezt visel.
Kérlek ne hidd, hogy ha pl mi nem érdeklődünk Benzema iránt és a Barcelona igen, akkor biztosan nemet mondott volna az ajánlatukra.
Már kezdtem örülni ,hogy végre valaki aki egy érvelés során nem hozza fel a franciát, de nem, annyira unalmas már. :lol: De, hogy válaszoljak is, korábban a Manchester, az Inter és a Barca is le akarta igazolni Karimot, és akkoriban a Ferguson féle MU igencsak vonzó volt egy-egy játékosnak, de mégsem ment oda, mert bízott abban, hogy egyszer a Realban szerepelhet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. augusztus 31., szombat 14:31

Realista24 írta:Ami felcseszi az agyam, de nagyon.
1. Bale és Levy már ugyanezt eljátszotta tavaly és télen a barcával. Megegyeztek a játékossal a katalánok, ment a huzavona, 40-45 milliós ajánlatok, aztán végül maradt a seggén.
2. Eltelt fél év, és most már Bale ára 100 millió, gyerekkori vágya, hogy a Realban játsszon, stb. Eddig abban a hitben voltam, hogy nem igazolna más csapathoz, csak a Realhoz. De az utóbbi pár napban utánaolvastam a fiúnak, és :shutup:

Nem többről van itt szó, mint arról, hogy összejött neki az elmúlt éve, ezt meg akarja ő is és Levy is lovagolni. Irreálisan magas árért eladni, irreálisan magas fizetést kapni, hogy aztán ő legyen a CR 2.0.

Lófa.zt a Real Madrid az álma gyerekkora óta.
Én alapvetően sok hozzászólásoddal egyetértek, de sajnos ezzel a hozzáállással most nem tudok azonosulni. Először is, ami az első pontodat illeti. Szerintem erős túlzás ez az "ugyanezt eljátszották", mert én erről pl. nem is hallottam és neked is utána kellett keresned, hogy Balenak volt-e valami köze a barcelonahoz. A mi ügyünkről már hónapok óta cikkeznek a legkülönbözőbb országok sportlapjai, legtöbbször címlapon szállítva a fejleményeket. Szerintem már mindenkinek a töke ki van ezzel az egésszel, annyira unhatják, hogy mindenhol csak Bale van. Mintha a világon nem létezne más focista éppen... szóval ha volt is valami a barcelonaval, akkor biztosan nem olyan szinten tolták a dolgot, mint velünk, és mint látjuk, megállapodni sem sikerült. Én semmi olyan nyilatkozatot nem hallottam Baletol amelyben a barcat udvarolja körbe, ellenben hozzánk egyértelműen jönne, akárhányszor megtehette, mindig körbenyalta CR-t a twitteren, és több olyan hír is született, miszerint ez álmai klubja. Az, hogy korábban tárgyaltak a barcaval és esetleg oda is elment volna? Mi ezzel a baj? Mi ezt nem érthetjük, mi itt ülünk a gép előtt, sosem fog az ajtónkon kopogtatni egy Real Madrid és egy Barcelona. Ez minden játékosnak hatalmas kiugrási lehetőség. Attól még lehet az ember Real drukker, ha egyszerűen a Real éppen nem érdeklődik iránta, de van esélye a kitörésre, végre komoly kupákat nyernie és komolyabb játékosokkal körbevennie magát, akkor miért ne élhetne vele? Ilyen alapon Mesutot is lehetne szidni, aki Barcelona drukker volt, de Pepnek köztudottan nem kellett, ő pedig azzal a lehetőséggel élt, ami éppen volt: ez pedig a Real Madrid. Megbánta? Nem úgy tűnik. Isco sem a Real iránti elkötelezettségéről tett tanúbizonyságot, mikor rólunk nyilatkozott még évekkel ezelőtt, akkor ki gondolta volna, hogy hajlandó lenne idejönni? Hát persze, hogy hajlandó, ha érdeklődünk iránta. Szóval ez nem egy olyan dolog, amibe bele kellene kötni. Szerintem Bale kedvenc csapata igenis a Real Madrid és rajta van az ügyön, hogy itt tudjon játszani. Nem jár edzésekre, nem akar többé angliában játszani. A gyerek pont nem egy zsoldos kategória lesz. Kérlek ne hidd, hogy ha pl mi nem érdeklődünk Benzema iránt és a Barcelona igen, akkor biztosan nemet mondott volna az ajánlatukra.

Írom mindezt úgy, hogy szerintem is nagyon drága a gyerek és nem biztos, hogy befog válni. De még itt sincsen... még az öltözőbe sem kukkantott be, de máris ilyen mentalitással alapozni az érkezését. :(

ezt meg akarja ő is és Levy is lovagolni.
Ha meglovagolás alatt azt érted, hogy végre a szintjének megfelelő csapatban akar játszani, akkor oké. Ahogy több csapattársa is nyilatkozta: Bale már kinőtte a Tottenhamet. Ez nem meglovagolás, hanem továbblépés, fejlődés... legjobbá válni.
But he is a good boy...

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 31., szombat 14:29

Télen arról szóltak a hírek, hogy nyáron 50-60 között fog klubbot váltani.
De akkor még a BL. hely sem tűnt elérhetetlennek, sőt ... (az utolsó hónapok picit átírtak a forgatókönyvet)! Lehet itt szidni Levyt meg a Tottenhamet, de nekem az a véleményem, hogy Perez igen is keményen az emberére akadt; egy erős, tökös klub vezetőnek szerintem így kell képviselnie a saját csapatának az érdekit! :roll: Arról nem is beszélve, hogy nagyon ügyesen költötték el azt a pénzt; szemben mondjuk 4 évvel korábban a MU. a Cristianoért kapott zsetont. :hmmm:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 31., szombat 14:19

Szerintem nagyon nem erre gondolt.
Már látom, elolvastam, sorry. :)
Egyértelmű, hogy Levy madárnak nézi Perezéket (tavaly óta duplájára emelkedett az ára, elhúzódó tárgyalások, többszöri visszatáncolás), azok pedig hagyják.
Télen arról szóltak a hírek, hogy nyáron 50-60 között fog klubbot váltani.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. augusztus 31., szombat 14:18

Wertz írta:Ugyanez volt tavaly Modriccal is. Őt egy Barca mezes fotó miatt köpködték
Nekem teljesen máshogy rémlik. Nagyon kevesen köpködték. Sokkal többen voltak azok, akik azt mondták, hogy végre egy igazolás a középpályára, majd meglátjuk mit tud a kis horvát, de Khedira helyett is kéne egy normális VKP. Én túlnyomó részt ilyen véleményekre emlékszem.
Ami pedig Balet illeti, nem a teljesítményével van baja a fórumozóknak, hanem az ár/teljesítmény aránnyal. Egyértelmű, hogy Levy madárnak nézi Perezéket (tavaly óta duplájára emelkedett az ára, elhúzódó tárgyalások, többszöri visszatáncolás), azok pedig hagyják.
Miért csodálkozunk ilyeneken? Akkoriban még a Special One kezében volt minden lényeges döntés, többek közt az átigazolások terén is!
Azt tudtuk, hogy a portugál erőssége nem az igazolások, ideigazolásakor Valdano miatt ez nem tűnt akkora hátránynak, mivel ketten majd megoldják... nem kellett volna teljhatalmat adni neki. Máshol sem igazán jönnek már be ezek a dolgok, Angliában sem igazoltak túl jól az utóbbi években (SAF, Wenger).
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára ericco 2013. augusztus 31., szombat 14:23-kor.
Merci Zizou!

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 31., szombat 14:16

ezek a Pogbás hírek csak nálam ütik ki a biztosítékot? Egy éve ingyen hozható volt a gyerek az MU-ból, még csak fel sem merült, idén pedig már a Juvénál kopogtatunk, akik természetesen mozdíthatatlanná nyilvánították, és máris srófolják fel az árát. Vidallal dettó ez volt. Nem értem a vezetőséget.
Miért csodálkozunk ilyeneken? Akkoriban még a Special One kezében volt minden lényeges döntés, többek közt az átigazolások terén is! :-* :roll:
Ezt te sem gondolod komolyan, hogy a megjelent hírek 20%-át olvasom csak
Szerintem nagyon nem erre gondolt.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 31., szombat 14:16

akkor sztem a nyilatkozatok 80%át el se olvasd, mert azok mind sablon, előre betanult szövegek. de neked ezt pontosan tudnod kellene.
:ozil:
Ezt te sem gondolod komolyan, hogy a megjelent hírek 20%-át olvasom csak, aminek egy pici köze is van a Realhoz.
elég kevés olyan ember van a futballban - legyen az játékos (pláne aktív), edző vagy akármi - akik nem azt mondják, amit hallani szeretne a nép, a szakma, a média.
Nyilatkozzon sablont, de az olyat nem szeretem, aki mindig annak a csapatnak udvarol, aki éppen a legjobban érdeklődik iránta.
Na mindegy, nem vagyunk egyformák, engem idegesít az ilyen.

Továbbra is tartom, egy CR 2.0 akar lenni emberünk, és most ezt kívánja meglovagolni Levy is, és ő is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. augusztus 31., szombat 14:14

Zsombor írta:Miért? Mit tett le ezen kívül az asztalra?
Nem a trófeáktól lesz jó egy játékos. A játéktudást és a képességet kell nézni és ebben Bale a világ egyik legjobbja
h3x0r írta:Nem tudom mi a gond ezzel a barca - Bale dologgal.
Ez pont egy öröm. Így legalább lehet szidni. Ugyanez volt tavaly Modriccal is. Őt egy Barca mezes fotó miatt köpködték

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. augusztus 31., szombat 14:12

Ezek a Pogbás hírek csak nálam ütik ki a biztosítékot? Egy éve ingyen hozható volt a gyerek az MU-ból, még csak fel sem merült, idén pedig már a Juvénál kopogtatunk, akik természetesen mozdíthatatlanná nyilvánították, és máris srófolják fel az árát. Vidallal dettó ez volt. Nem értem a vezetőséget.
Merci Zizou!

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. augusztus 31., szombat 14:08

Értem, amit írsz, és igazad van.
Nem azzal van bajom, felőlem akarhatott ott játszani, de nekem ne nyilatkozzon olyanokat, hogy sehol máshol nem tudja elképzelni magát. Az ügynöke is csak erről áradozott, hogy gyerekkora óta csak ott, sehol máshol, blablabla. Kétszínűségre nincs szükség.
akkor sztem a nyilatkozatok 80%át el se olvasd, mert azok mind sablon, előre betanult szövegek. de neked ezt pontosan tudnod kellene.

elég kevés olyan ember van a futballban - legyen az játékos (pláne aktív), edző vagy akármi - akik nem azt mondják, amit hallani szeretne a nép, a szakma, a média.

ilyenen rágódni teljesen felesleges sztem.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 31., szombat 14:02

Nem azzal van bajom, felőlem akarhatott ott játszani, de nekem ne nyilatkozzon olyanokat, hogy sehol máshol nem tudja elképzelni magát.
Konkrétan egész nyáron meg se szólalt; de előtte se nagyon lehetett full egyértelmű és ilyen jellegű nyilatkozatokat olvasni tőle (inkább spekuláció szagú szövegeket adtak a szájába, különösképp igaz ez a spanyol média képviselőire), de lehet én emlékszem rosszul!
Ami felcseszi az agyam, de nagyon.
1. Bale és Levy már ugyanezt eljátszotta tavaly és télen a barcával. Megegyeztek a játékossal a katalánok, ment a huzavona, 40-45 milliós ajánlatok, aztán végül maradt a seggén.
2. Eltelt fél év, és most már Bale ára 100 millió, gyerekkori vágya, hogy a Realban játsszon, stb. Eddig abban a hitben voltam, hogy nem igazolna más csapathoz, csak a Realhoz. De az utóbbi pár napban utánaolvastam a fiúnak, és
Ez meg ugye azért is érdekes, mert tavaly nyáron már mi is élénken érdeklődtünk iránta (José maga is elismerte), a nyári hírek szerint pedig épp múlt decemberben dőlt el végleg, hogy csatlakozna hozzánk.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 31., szombat 13:55

Nem tudom mi a gond ezzel a barca - Bale dologgal.
Értem, amit írsz, és igazad van.
Nem azzal van bajom, felőlem akarhatott ott játszani, de nekem ne nyilatkozzon olyanokat, hogy sehol máshol nem tudja elképzelni magát. Az ügynöke is csak erről áradozott, hogy gyerekkora óta csak ott, sehol máshol, blablabla. Kétszínűségre nincs szükség.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 23 regisztrált és 0 vendég