Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

weeni
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 1:10
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: weeni » 2013. augusztus 31., szombat 16:13

Realista24 írta:Szidtam én valaki gyorshajtásért? Kurvázásért? Azért mert berúgott előző éjjel? Real Madrid játékosról van szó. Nem. Akkor miről beszélsz?
Majd ha lesznek tényeid, akkor reagálj, mert már unalmas.

Nem te szidsz x, y, z -t mert nem madridista, nem a madridizmus megtestesítője... aztán mikor ráfogják a kedvencedre hogy ő sem az, akkor kiakadsz. De persze hogy ezzel jönnek, mert igaz. Te is tudod ezt, de ott nem számít neked...
Realista24 írta: Egy dolgot hoztam fel most Özil ellen, mégpedig azt, hogy aláírt volna a Barcának is, és ez meglátszik rajta. Ebből egyenesen következik, hogy Benzema a szar.

Nem tudom tőlem hol láttad ezt leírva... Attól mert aláírt volna oda Özil, nem tudom miért kell összefüggésbe hozni azzal, hogy egy képességeiben nem ideillő valaki... Ennyire fordítsd meg a dolgot és aki nem hajt meccseken meg alibizik az mint barca drukker igaz?!...


azt hiszem, itt le is zárhatjuk. PM-ben folytatom ha annyira akarod, de nem szemetelem tele a topikot.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 31., szombat 16:11

(Ha csupán vagy többnyire sportszakmai szempontból tették volna le Bale mellett a voksukat, tuti lenne B, olcsóbb terv, mivel az árából lenne lehetőség bőven, és talán nem túl nagy bátorság kijelenteni, hogy ezek közt találnánk jobbakat is.).
Tényleg nem kukacoskodásból, de kik (már aki a Real Madrid számára is "érdekes" lenne)?
Nem vagyok benne biztos, csak feltételezek, következtetek. Abból, amit Ancelotti nyilatkozott, abból, ahogy Ronaldo áll az új szerződéséhez, abból, ahogy a játékosok először elmondják, hogy minden új játékost örömmel fogadunk, de gyorsan hozzáteszik, hogy már így is nagyon erősek
Így van, Te is csak spekulálsz (ahogy mindenki más, köztük én is)! Ancelottinak ugyan mit kellene a nyilvánosság előtt nyilatkozni; új edzőként, ilyen kerettel és ekkora költekezés után? Az üzleti politikáról (nyilván nem kell pluszban, fölöslegesen sulykolni és még inkább adni a lovat Levy alá, hogy még többet kérhessen a játékosért) és a Tottenham, illetve AVB feddő szavairól (tiszteletlenség más játékosáról ilyen nyíltan beszélni, stb.) nem is beszélve. :roll: A Ronaldo sztori meg szintén óriási talány és megint csak pusztán spekuláció (még akkor is ha nem elképzelhetetlen; de ugye hetekkel ezelőtt is szeptember elejére volt ütemezve az ügy lezárása), amíg az ellenkezője be nem bizonyosul, a többiek pedig nagyon okosan csöndbe maradnak (a már jelenlegi játékostársaikra figyelemmel és tisztelettel --> Di María, Özil helye is több, mint kétséges volt --> világos, hogy a hierarchiában előrébb állnak és kedvesebbek a fiúk számára, mint egy ismeretlen tag; plusz azért is mert egyáltalán nem kompetensek az ügyben), vagy épp üdvözlik a walesi érkezését; emellett abszolút igazuk van; jelenleg is erős csapatunk van (tény), de a walesivel csak erősebb lehetünk. Szerintem ezzel semmivel nem jutottunk előrébb! :mrgreen:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára madridronie 2013. augusztus 31., szombat 16:14-kor.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 31., szombat 16:10

Szintén a Marca szerint a Real Madrid elkezdte a Gareth Bale sálakat árusítani, van egy kép is, két csávó virít a sállal.
Galactico Gareth :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. augusztus 31., szombat 16:07

A Marca szerint 18 millió euróról 15 millió euróra csökkentettük az árát Kaká-nak, a Milan viszont 8 millió eurónál többet nem szándékozik adni, a 10 millió eurós fizetése helyett 6 millió eurót tudnának biztosítani Kaká-nak amit valószínűleg el is fogadna.

Szintén a Marca szerint a Real Madrid elkezdte a Gareth Bale sálakat árusítani, van egy kép is, két csávó virít a sállal.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 31., szombat 15:53

Tényeket meg keresd vissza az előző hszből, ott idéztem tőled párat... (kis segítség: ku :cens:zás, szabályok kihágása...stb)
egyikben a szálkát észreveszed és szidod érte, másikat meg véded mikor ugyan azt teszi.
Szidtam én valaki gyorshajtásért? Kurvázásért? Azért mert berúgott előző éjjel? Real Madrid játékosról van szó. Nem. Akkor miről beszélsz?
Majd ha lesznek tényeid, akkor reagálj, mert már unalmas.
Az lehet hogy érted amit írsz, de hogy azt nem tudod értelmezni amit más vagyis jelen esetben én írok.
Mivel én reagáltam primrose írására, amire te írtál, így előbb neked kéne megérteni, hogy én mit írok, nem pedig fordítva.
hogy miként vélekedsz egyes játékosokról.
Egy dolgot hoztam fel most Özil ellen, mégpedig azt, hogy aláírt volna a Barcának is, és ez meglátszik rajta. Ebből egyenesen következik, hogy Benzema a szar.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

weeni
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 1:10
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: weeni » 2013. augusztus 31., szombat 15:48

Realista24 írta:
vicces... főleg hogy te írod le utána:
Az a vicces, hogy nem érted, amit írok.
egyikben a szálkát észreveszed és szidod érte, másikat meg véded mikor ugyan azt teszi.
Tényeket kérek.
És még mindig nem abban a témában szóltam hozzád, amiben más.. talán használd azt amit leírsz és ne csak olvass hanem értelmezz is.
Kettőnk közül én értem, hogy mit írok.

Az lehet hogy érted amit írsz, de hogy azt nem tudod értelmezni amit más vagyis jelen esetben én írok.

Kiemeltem már az érveimet, még miattad se fogom leírni többször. Karim sem egy áldott mintakép a madridizmus számára, hogy miért leírtad, és ki is emeltem már. Özil dettó. Mint ahogy írták már előttem is egyik kutya másik eb (igaz másként de most nem emlékszem). De azt is leírom most utoljára, hogy nem az Özil vs. Benz témában írtam le neked a véleményemet, hanem arról, hogy miként vélekedsz egyes játékosokról.

Tényeket meg keresd vissza az előző hszből, ott idéztem tőled párat... (kis segítség: ku :cens:zás, szabályok kihágása...stb)
viszont a körülmények nem ugyanazok.

Milyen körülményekre gondolsz?

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. augusztus 31., szombat 15:46

a különbség ott van kettőnk között, hogy Te az arányokban is nagyon biztos vagy én meg lehet naivitásból is, de nem merek ilyen kijelentésekbe bocsátkozni
Nem vagyok benne biztos, csak feltételezek, következtetek. Abból, amit Ancelotti nyilatkozott, abból, ahogy Ronaldo áll az új szerződéséhez, abból, ahogy a játékosok először elmondják, hogy minden új játékost örömmel fogadunk, de gyorsan hozzáteszik, hogy már így is nagyon erősek és legfőképpen abból, abból ahogy a vezetőség áll a dologhoz (Ha csupán vagy többnyire sportszakmai szempontból tették volna le Bale mellett a voksukat, tuti lenne B, olcsóbb terv, mivel az árából lenne lehetőség bőven, és talán nem túl nagy bátorság kijelenteni, hogy ezek közt találnánk jobbakat is.).
Merci Zizou!

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. augusztus 31., szombat 15:45

Soha nem lesz vége ennek a vitának. Özil nem tehetett arról, hogy egy Kaká volt a vetélytársa, akinél a legunottabb, legflegmább Özil is 10-szer eredményesebben játszik. Arról sem ő tehetett, hogy a kezdőben volt végig. Ez mind José hibája. Majd ha idén is beleszarik mindenbe Özil még úgy is, hogy már most nagyon bizonytalan a helye a kezdőben, akkor lehet átkozni, de addig ne. Idén, ha gyenge lesz tuti nem kerül a kezdő közelébe, így az antiözil fan club örülhet és én, mint Özil fan sem szomorkodom emiatt, dolgozzon csak meg a helyéért. Benzema meg ugyanez, itt a lehetősége bizonyítani, ennél nagyobb úgy sem lesz soha.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára pheco 2013. augusztus 31., szombat 15:47-kor.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. augusztus 31., szombat 15:41

weeni írta:egyikben a szálkát észreveszed és szidod érte, másikat meg véded mikor ugyan azt teszi.
viszont a körülmények nem ugyanazok.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 31., szombat 15:31

vicces... főleg hogy te írod le utána:
Az a vicces, hogy nem érted, amit írok.
egyikben a szálkát észreveszed és szidod érte, másikat meg véded mikor ugyan azt teszi.
Tényeket kérek.
És még mindig nem abban a témában szóltam hozzád, amiben más.. talán használd azt amit leírsz és ne csak olvass hanem értelmezz is.
Kettőnk közül én értem, hogy mit írok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

weeni
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 1:10
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: weeni » 2013. augusztus 31., szombat 15:23

Valaki felhozta Özilt, hogy ment volna a Barcába is, leírtam, hogy ez meg is látszik rajta. Erre jössz az épületes baromsággal. Bár, ha szerinted abban kimerül a madridizmus, hogy ki mit mutat a pályán, akkor igazad van. De a madridizmus, a Real Madrid nem csak a pályán elért eredményekről szól.
vicces... főleg hogy te írod le utána:
Karim sem hajt, Karim is kurvázik, Karim is gyorsan vezet, Karim is pózol, Karim is lesen van, Karim sem veri meg a védőjét egy az egyben, Karim így, Karim úgy...de érvekkel védeni az adott játékost, az már nagyon keveseknek megy.

Ezek pl szerinted mind hozzá tartoznak a madridizmushoz, nem hajt, kurvázik (még ha nagykorú lenne az illető akivel), törvényeket nem betartani... de engem ezek nem is érdekelnek, mivel az ő munkájuk a pályán folyik, így igen, nekem ott számít a legjobban hogy mutassa meg hogy tiszteli a RM-t és kihajtja a belét is érte, ha már nem megy a játék.

Leírom sokadjára is, egyiket sem támadtam illetve védtem, a te kettős mércédről volt szó... egyikben a szálkát észreveszed és szidod érte, másikat meg véded mikor ugyan azt teszi. És még mindig nem abban a témában szóltam hozzád, amiben más.. talán használd azt amit leírsz és ne csak olvass hanem értelmezz is.

A stílus... én is fiatal vagyok de megválogatom a szavaimat ;)

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. augusztus 31., szombat 15:22

Szemben ugye Neymarral, akit ennek ellenére is örömmel fogadott volna a nagy többség csupán azért mert a walesivel szemben ő ugye a latin vonalat képviseli és Dél-Amerikában született! :roll:
Pontosan. De hát valakinek megvan ide a beutalója, valakinek meg nem. :)
José pár hete nyilatkozta le, hogy már tavaly nyáron is akarta és érdeklődtünk iránta, de Modric után már kivitelezhetetlen lett volna.
Óóó, hogy is felejthettem el, pedig azt a Josés nyilatkozatot olvastam is. Na sebaj, de ezek szerint akkor sem volt túl komoly a dolog.
But he is a good boy...

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 31., szombat 15:19

Én semmi olyan nyilatkozatot nem hallottam Baletol amelyben a barcat udvarolja körbe, ellenben hozzánk egyértelműen jönne, akárhányszor megtehette, mindig körbenyalta CR-t a twitteren, és több olyan hír is született, miszerint ez álmai klubja.
Szemben ugye Neymarral :rock: , akit ennek ellenére is örömmel fogadott volna a nagy többség csupán azért mert a walesivel szemben ő ugye tisztán a latin vonalat képviseli és Dél-Amerikában született! :roll:
Mindenesetre míg a tavaly 23 éves Baleert egy barca érdeklődött (és egy Real valószínűleg nem),
José pár hete nyilatkozta le, hogy már tavaly nyáron is akarta és érdeklődtünk iránta, de Modric után már kivitelezhetetlen lett volna.
Pont ezt magyarázzuk, hogy nagyon úgy tűnik, sportszakmai érdekeknél jóval fontosabb a presztízs érdekek, elsősorban a Neymar fricska miatt. Hogy világos legyen, Bale leigazolásának kisebb százaléka sportszakmai indok, nagyobb pedig a más.
Nekem eddig is világos volt; pont ezért írtam le, hogy a sportszakmain túl valószínűleg más szempontok (presztízsen kívül még gazdasági, stb. a teljesség igénye nélkül) is közrejátszanak; a különbség ott van kettőnk között, hogy Te az arányokban is nagyon biztos vagy én meg lehet naivitásból is, de nem merek ilyen kijelentésekbe bocsátkozni (főleg nem Zizou igeosztása után)! :mrgreen:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Cobra11
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 18:13
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2013. augusztus 31., szombat 15:18

Én most Pérez helyében odanyomnék egy 76 milliós ajánlatot, ha nem fogadják el kissé túlzsúfoltak lesznek az öltözőben, és semmi nagyobb bevételt nem könyvelhetnek el pedig azért kéne nekik a pénz mert eddig kb 96milliós mínuszba vannak.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 31., szombat 15:13

1 én nem Benzemáztam
2 ha Te belekötsz egy játékosba, hogy nem hajt eleget, akkor jó hogy rá fogják vágni hogy a Te védenced se hajt... stb. Saját magad dobod fel legtöbbször a labdát, mert ugyan azt a dolgot egyiknek elnézed másiknak nem.

PEACE!
Itt kezdődnek a bajok, amikor csak olvastok, de nem értitek miről van szó. Vagy a másik verzió, hogy beleokoskodtok egy másik fél által folytatott vitába.

Valaki felhozta Özilt, hogy ment volna a Barcába is, leírtam, hogy ez meg is látszik rajta. Erre jössz az épületes baromsággal. Bár, ha szerinted abban kimerül a madridizmus, hogy ki mit mutat a pályán, akkor igazad van. De a madridizmus, a Real Madrid nem csak a pályán elért eredményekről szól.

Ismétlem magam; az meg egyszerűen szánalmas, ha valaki szóba kerül, leírom róla a véleményem, akkor azt kapom a pofámba, hogy Karim sem hajt, Karim is kurvázik, Karim is gyorsan vezet, Karim is pózol, Karim is lesen van, Karim sem veri meg a védőjét egy az egyben, Karim így, Karim úgy...de érvekkel védeni az adott játékost, az már nagyon keveseknek megy.
Mindezt úgy, hogy soha, de soha nem írtam, hogy Karim tökéletes, tévedhetetlen, világlegjobbja.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. augusztus 31., szombat 15:10

Nem akarok egy Benzema Vs. Özil vitába belemenni, mert az egyik 19, másik egy híján 20, de a nagy meccseken a francia odateszi magát, általában gólt is szerez, míg Özil legtöbbször csak szerencsétlenkedik. Arról nem is beszélve, hogy a francia régebb óta itt van, madridizmusa megkérdőjelezhetetlen, és nem verte az asztalt szerződéshosszabbítás miatt, és ami a legfontosabb, nem volt alapember. Özil az volt, bármilyen fos teljesítményt rakott le az asztalra. Szóval lehet érvelni az egyik játékossal a másik ellen, de nagyon nem érdemes, mivel a körülmények nagyon nem ugyanazok voltak.
Ez mondjuk jogos és egyetértek. Habár Özilnek sajnos sosem volt komoly riválisa, míg Benzemanak ott volt Higuain ( :mrgreen: ) akit bár én kutyaütőnek tartok, de Mou valószínűleg azért is rotálta sokszor őket, mert a bajnokságban ő is eredményes volt. Hogy a BL-ben már mit keresett a pályán a Dormund ellen egy Benzemaval szemben, azt én valószínűleg sosem fogom megérteni, de sajnos ott is inkább az argentin mellett tette le a voksát a nagy tudású. Karimnak nem kell annyit javulnia, mint Özilnek, de tőle is folyamatosabban várom a jó teljesítményt és remélem, hogy idén ez összejön.
But he is a good boy...

weeni
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 1:10
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: weeni » 2013. augusztus 31., szombat 15:10

Galacticos írta:
weeni írta:ha Te belekötsz egy játékosba, hogy nem hajt eleget, akkor jó hogy rá fogják vágni hogy a Te védenced se hajt...
az aztán nagy érv. :lol:
"özil nem hajt a meccseken és szarik az egészre, és durcázik"
erre az az ellenérv hogy
"karim is ezt csinálja"
ez komoly?


Most komolyan ez jött le neked vagy trollkodni szeretnél?... Olvass már utána még egy mondatot légyszíves... Kettős mércéről volt szó, és k :cens: ára nem érvelésről...

szerk.: és félreértés elkerülése végett, egyáltalán nem Özilt akartam védeni vagy a franciát támadni, csak ha valaki nem ugyúgy bírálja el a csapat bármely tagját, egyiknek többet lehet mint a másiknak csak mert a kedvence. Az ne is várja hogy nem hozzák fel ellene...

Egyik tag hozzáállásával se vagyok kibékülve, de ez már egy másik történet.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára weeni 2013. augusztus 31., szombat 15:13-kor.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. augusztus 31., szombat 15:01

Nem akarok egy Benzema Vs. Özil vitába belemenni, mert az egyik 19, másik egy híján 20, de a nagy meccseken a francia odateszi magát, általában gólt is szerez, míg Özil legtöbbször csak szerencsétlenkedik. Arról nem is beszélve, hogy a francia régebb óta itt van, madridizmusa megkérdőjelezhetetlen, és nem verte az asztalt szerződéshosszabbítás miatt, és ami a legfontosabb, nem volt alapember. Özil az volt, bármilyen fos teljesítményt rakott le az asztalra. Szóval lehet érvelni az egyik játékossal a másik ellen, de nagyon nem érdemes, mivel a körülmények nagyon nem ugyanazok voltak.
ugyanakkor ha megfordítjuk a dolgot ne gondoljuk azt, hogy a vezetőségnek és csapatnak (szakmai stábbal együtt) nincs szüksége Bale-re és egy olyan játékosra, mint amilyen a walesiből még lehet; egy "felesleges" játékosért ugyanis nem szokás 100 millákat ajánlani, még egy Real Madridnál sem (ha csak nem létszükséglet és nagyon kell valamiért; ami persze a sportszakmai célokon kívül más is lehet, de az sem csak és kizárólagos)
Pont ezt magyarázzuk, hogy nagyon úgy tűnik, sportszakmai érdekeknél jóval fontosabb a presztízs érdekek, elsősorban a Neymar fricska miatt. Hogy világos legyen, Bale leigazolásának kisebb százaléka sportszakmai indok, nagyobb pedig a más. És ez nincs rendjén, főleg úgy nem, ha rekordigazolásokról szólnak a hírek.
Merci Zizou!

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 31., szombat 15:01

Ancelotti többször lenyilatkozta, hogy a csapata kész, nem létszükség Bale érkezése, de mi rendszeresen 100 millió körüli ajánlatokat küldünk, amiket elfogadnak, majd nem, aztán megsértődnek, majd mégsem. Ha Levy annyira nem akarná eladni a walesit, tárgyalni sem ülne le és kész.
Nagyon igaz és ezt a Real Madridnál Perezék is nagyon jól tudják (ezt ő maga is kifejtette pont egy hasonló példán keresztül); ugyanakkor ha megfordítjuk a dolgot ne gondoljuk azt, hogy a vezetőségnek és csapatnak (szakmai stábbal együtt) nincs szüksége Bale-re és egy olyan játékosra, mint amilyen a walesi jelenleg és amilyen még ezután lehet belőle; egy "felesleges" játékosért ugyanis nem szokás 100 millákat ajánlani, még egy Real Madridnál sem (ha csak nem létszükséglet és nagyon kell valamiért; ami persze a sportszakmai célokon kívül más is lehet, de az sem csak és kizárólagos) --> ezzel viszont a Tottenhamnél vannak nagyon tisztában Levyék! :roll: :-*
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára madridronie 2013. augusztus 31., szombat 15:03-kor.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. augusztus 31., szombat 14:59

Sajnos mégsem látszik rajta milyen mezben van... csak hogy a saját szavaiddal éljek. Amúgy meg tök8 hogy mi volt az álma gyerek korában, ha kiteszi a lekét is a pályán akkor lefosom, ha képes gólt lőni a barca ellen aztán felőlem még álmodhat is vele, vagy akár a nagyszobáját vörös kék csíkosra is festheti az se érdekel... legyen szó akárkiről, teljesen mindegy míg 100-110%ot ad ki magából meccsenként.
R24: nem érzem azt, hogy Benzemáztam volna, főleg h nekem is a kedvencem, szóval nem érdekem őt semmi kétes dologba belekeverni, de szerettem volna ha egy kiugrási lehetőség fontosságát jobban átérzed, gondoltam ha őt hozom fel és nem Khedirat, akkor elgondolkodtatóbb. Amit meg a fentebbi idézet ír, az teljesen jogos, Benzemera is lehetne azt írni, hogy nem látszik rajta, h milyen mezt visel. Azért nem véletlenül írják azt többen, h valószínűleg ez az utolsó bizonyítási éve neki is és Mesutnak is. És bár szerintem idén robbantani fog, azért ha Özil nem tudja hogy milyen mezt visel (és valóban nem), akkor néha Karim sem.
But he is a good boy...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 188 regisztrált és 0 vendég